Tačka između faktor i ba
Prva Liga FBiH 2025/26
Moderator/ica: GracanicaAA
- ArtemisFowl
- Postovi: 1874
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Da li će se ugasiti?Jurica95 je napisao/la: ↑03 jun 2026, 12:08https://faktorba/sport/fudbal/meteorski ... ity/255722
Tačka između faktor i ba![]()
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Rudar Kamengrad nazalost nije dobio licencu za takmicenje u Prvoj Ligi Federacije, pa ce njegovo mjesto najvjerovatnije zauzeti Romari (VItez), koji je dobio licencu na Prvostepenoj komisiji a zauzeo je drugo mjesto u Drugoj Ligi Zapad. Drugoplasirana ekipa Kiseljaka nije ni predavala dokumentaciiju za licenciranje.
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Bilo bi šteta, imaju lijepu infrastrukturu, da su pametni i sposobni u Slobodi mogli bi napravit B tim od City-ija i tu dat šansu juniorima i igračima koji izlaze iz juniora da se dokažu....ArtemisFowl je napisao/la: ↑03 jun 2026, 12:39Da li će se ugasiti?Jurica95 je napisao/la: ↑03 jun 2026, 12:08https://faktorba/sport/fudbal/meteorski ... ity/255722
Tačka između faktor i ba![]()
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1456
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Gasenje tesko, amaterski fudbal bez ozbiljnih ambicijq je njihova trenutna buducnost.ArtemisFowl je napisao/la: ↑03 jun 2026, 12:39Da li će se ugasiti?Jurica95 je napisao/la: ↑03 jun 2026, 12:08https://faktorba/sport/fudbal/meteorski ... ity/255722
Tačka između faktor i ba![]()
#CarsijaOdjebi
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Samo će se rotirati Nk Vitez i NK Romari Vitezphillies je napisao/la: ↑03 jun 2026, 14:21Rudar Kamengrad nazalost nije dobio licencu za takmicenje u Prvoj Ligi Federacije, pa ce njegovo mjesto najvjerovatnije zauzeti Romari (VItez), koji je dobio licencu na Prvostepenoj komisiji a zauzeo je drugo mjesto u Drugoj Ligi Zapad. Drugoplasirana ekipa Kiseljaka nije ni predavala dokumentaciiju za licenciranje.
-
BosnianRahatluk
- Postovi: 469
- Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Pa koliko Vitez ima klubovaphillies je napisao/la: ↑03 jun 2026, 14:21Rudar Kamengrad nazalost nije dobio licencu za takmicenje u Prvoj Ligi Federacije, pa ce njegovo mjesto najvjerovatnije zauzeti Romari (VItez), koji je dobio licencu na Prvostepenoj komisiji a zauzeo je drugo mjesto u Drugoj Ligi Zapad. Drugoplasirana ekipa Kiseljaka nije ni predavala dokumentaciiju za licenciranje.
Jaci su od Londona, Milana ili Madrida
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ova dva su hrvatski klubovi a ima i FK Vitez koji je bošnjački i takmiči se u Drugoj ligi ZapadBosnianRahatluk je napisao/la: ↑03 jun 2026, 18:20Pa koliko Vitez ima klubovaphillies je napisao/la: ↑03 jun 2026, 14:21Rudar Kamengrad nazalost nije dobio licencu za takmicenje u Prvoj Ligi Federacije, pa ce njegovo mjesto najvjerovatnije zauzeti Romari (VItez), koji je dobio licencu na Prvostepenoj komisiji a zauzeo je drugo mjesto u Drugoj Ligi Zapad. Drugoplasirana ekipa Kiseljaka nije ni predavala dokumentaciiju za licenciranje.![]()
Jaci su od Londona, Milana ili Madrida
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Balja, nije se na tebe odnosilo
Ima jedan čiko, azin anusni planinar, sakrio se od muke, koliko su mu sociosi babuku smiješnim napravili
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.
-
TuzlaCityfighter
- Postovi: 1049
- Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Opusteno, nisam ni mislio da mislis na mene, vec mi bilo "usput" da te ne moram oznacavati .Truhlo je napisao/la: ↑05 jun 2026, 14:25Balja, nije se na tebe odnosiloTuzlaCityfighter je napisao/la: ↑02 jun 2026, 11:11Majstore cestitam, zelim Vam da puno uspijeha u premijer ligi BiH.![]()
Ima jedan čiko, azin anusni planinar, sakrio se od muke, koliko su mu sociosi babuku smiješnim napravili![]()
Elvir Baljic
- ASD
- Postovi: 24701
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Sve ispod Radnika je nivo 2. federalne, samo budali je mogla doći ideja da ovo proširi.
Treba biti liga 10.
Treba biti liga 10.
-
Marokanci58
- Postovi: 489
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Azmire varalico održi govor pred ljudima i igračima Tuzle sitijaaaaaaaa 
BRATSTVO GRAČANiCA
-
Marokanci58
- Postovi: 489
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
SILA NEBESKA... RESPEKT, kapa do poda momci za pređeni put 



BRATSTVO GRAČANiCA
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

