I ja sam dobio iste i zgledaju predobro !!!
Dres reprezentacije BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
mukydesign
- Postovi: 9
- Pridružen/a: 07 feb 2014, 00:14
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Jeste, stvarno dobar.
Jos samo da poprave greske na novom dresu da se i on naruci
Jos samo da poprave greske na novom dresu da se i on naruci
Bit će gusto
- AshburtonG
- Postovi: 6320
- Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Ma popravit ce vec u ovoj sad seriji. Onu prvu su proizvodili preko ovih rendera, zato su i pravili te greske tipa pozicije emblema i gramaticke greske. Sigurno su vec uveliko u proizvodnji na osnovu originalnog dresa.
Re: Dres reprezentacije BiH
Koju veličinu uzeti za player verziju, ako se za sve ostale stvari kupuje L?
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!
Re: Dres reprezentacije BiH
Narucio prije dva dana na stranici zmajevi.ba, nit mi je mail dosao da je proslo, nie odgovaraju na mail, sad neam pojma nit jesam narucio nit ista, i kad sam ih zvao na telefon, nista. Klasika nasa Bosanska.
Re: Dres reprezentacije BiH
Po slikama koje sam ja dobio od kineza prije shippinga, vec su greske ispravljene. Kelme logo je manji dosta.AshburtonG je napisao/la: ↑11 jun 2026, 22:14Ma popravit ce vec u ovoj sad seriji. Onu prvu su proizvodili preko ovih rendera, zato su i pravili te greske tipa pozicije emblema i gramaticke greske. Sigurno su vec uveliko u proizvodnji na osnovu originalnog dresa.
Re: Dres reprezentacije BiH
Sa kojeg si sajta uzimao?Denal je napisao/la: ↑12 jun 2026, 12:12Po slikama koje sam ja dobio od kineza prije shippinga, vec su greske ispravljene. Kelme logo je manji dosta.AshburtonG je napisao/la: ↑11 jun 2026, 22:14Ma popravit ce vec u ovoj sad seriji. Onu prvu su proizvodili preko ovih rendera, zato su i pravili te greske tipa pozicije emblema i gramaticke greske. Sigurno su vec uveliko u proizvodnji na osnovu originalnog dresa.
Re: Dres reprezentacije BiH
Ovaj moj sa messi100 debelo kasni.Denal je napisao/la: ↑12 jun 2026, 12:12Po slikama koje sam ja dobio od kineza prije shippinga, vec su greske ispravljene. Kelme logo je manji dosta.AshburtonG je napisao/la: ↑11 jun 2026, 22:14Ma popravit ce vec u ovoj sad seriji. Onu prvu su proizvodili preko ovih rendera, zato su i pravili te greske tipa pozicije emblema i gramaticke greske. Sigurno su vec uveliko u proizvodnji na osnovu originalnog dresa.
- BenjooJutub
- Postovi: 2047
- Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH

Meni Kinez ovu sliku poslao, nadam se da su ispravili greške, ovo što se vidi izgleda brutalno
Naručeno sa messi100, u ponedjeljak poslano, rekao je 10-20 dana dostava, tako da ocekujem do tekme sa Šviciom
Re: Dres reprezentacije BiH
meni paket danas napustio FedEx, tako da se i ja nadam da ce do svice dociBenjooJutub je napisao/la: ↑12 jun 2026, 12:28
Meni Kinez ovu sliku poslao, nadam se da su ispravili greške, ovo što se vidi izgleda brutalno
Naručeno sa messi100, u ponedjeljak poslano, rekao je 10-20 dana dostava, tako da ocekujem do tekme sa Šviciom
- AshburtonG
- Postovi: 6320
- Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Na ovoj gore slici je Dzeko lose centriran.
Re: Dres reprezentacije BiH
Bgmi meni ovaj bijeli dres izgleda sada bolje od plavog.
- akisarajevo92
- Postovi: 19195
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
I ne bas al haj more proci za sad
Re: Dres reprezentacije BiH
Al kakva je ono flaster naljepnica ispod grba
Trebali su to centrirati kako treba....
Trebali su to centrirati kako treba....
Re: Dres reprezentacije BiH
Da, čak je i bijeli simpatičan.
Re: Dres reprezentacije BiH
Ma lijepi su dresovi od pocetka vec se on nasrao o rijekama i planinama da smo kontali neke decentne gotivne šare po dresu a ne par linija. Mada nisam ga ni krivio jer sta da prica o dresu kad ga zovu na TV a ne smije ga pokazati.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Dres reprezentacije BiH
Stamboliću nema izvinjenja dresovi su onako moglo je to puno bolje koliko si ih najavljivao. Imal kod tebe kralju šta osim linija moglo je to puno bolje al eto i ovo je solidno
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, AzRimiRzA, bh22, CAGarfia, dariolovrinovic00, DzaniMehmet, Edincapitano, Elddar, EnesSS, FerdinandF, Frankie, HariTz, jasmin10, johntravolta123, Kaunas, kenanktkt, KockarVicin007, kouadio, kovac, LeCoq, mercurial, Micron, mirsonetz, MostarNeretva, RaZuti, rossonero85, samirr, SanaBosna, seha77, Shevko, Slobodanpad1945, soccerfan, Sport90, StevieG8, Tihi, visarionovich i 225 gostiju.





