Samed Baždar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
DamirT
Postovi: 30846
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la DamirT » 31 maj 2026, 15:49

Ovo ce mu biti kljuc u bravu sto se tice reprezentacije. Nadam se samo da ce Barbarez konacno prestati slati pozive pojedinim "onako" i "jer su od prvog dana sa nama". Ima makar 4-5 kandidata za otpisati dok ne pocnu nesto u klubovima pokazivati. Vjerovatno znamo svi otprilike koji su.

Neko se slomi igrajuci i za klub i reprezentaciju, a neki drkaju qrc na klupama i dobiju poziv. Da su to bar neke klase od igraca, kao Pjanic u Barci kad je bio. A ne sve oyebina do oyebine.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
231983
Postovi: 2120
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la 231983 » 31 maj 2026, 23:03

Realno, ako se ne dozovu, a teško da hoće, Baždar, Mujakić i Tahirović, nemaju šta tražitinu LN. Pa onda nek zapnu i opet zasluže poziv.
Mislim da bi i Barbarez trebao s njima otvoreno o tome popričati poslije prvenstva.
Ipak, i da odu, pitanje je ko će doći umjesto njih i kako će se uklopiti h ekipu. Ako se desi neka truhla jabuka, ode sve u helać.

Avatar
DamirT
Postovi: 30846
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la DamirT » 31 maj 2026, 23:07

231983 je napisao/la:
31 maj 2026, 23:03
Realno, ako se ne dozovu, a teško da hoće, Baždar, Mujakić i Tahirović, nemaju šta tražitinu LN. Pa onda nek zapnu i opet zasluže poziv.
Mislim da bi i Barbarez trebao s njima otvoreno o tome popričati poslije prvenstva.
Ipak, i da odu, pitanje je ko će doći umjesto njih i kako će se uklopiti h ekipu. Ako se desi neka truhla jabuka, ode sve u helać.
Pa dobro sve je to rizik. Ne mozes ih drzati jer su eto jarani sa igracima. Jedan se mozda i moze tolerisati, ali 3-4 vala puno. Pogotovo sto nemamo sirok bazen igraca.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Blizzard
Postovi: 85
Pridružen/a: 22 nov 2016, 12:37
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Blizzard » 02 jun 2026, 07:56

mislim da je Baždar idealna meta za odstrel ako bude potrebno da se nekog odstrani da se malo digne disciplina, momak je dobio previše prilika i nijednu nije iskoristio.....

Avatar
Saurman
Postovi: 26852
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Saurman » 02 jun 2026, 09:05

Šta će iskoristi kad je ispodprocječan igrač i ne znam uz pomoć kojih trikova je on uopšte pozvan u reprezentaciju.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
hurem
Postovi: 10141
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la hurem » 02 jun 2026, 11:09

Samed je vrlo lahko mogao biti “heroj” iz sjene (u odredjenom smislu) i dobra opcija s klupe da je realizovao neke zicere ili birao prava rješenja, bez obzira na status u klubu. Ono sto je pozitivno kod njega jeste da se zna naći u prilici (S.Makedonija stativa, u Rumuniji 1na1 s golmanom, protiv Kipra čista situacija, bilo je jos par situacija u nekim utakmica), protiv San Marina se sam izborio za loptu i pogodio, protiv S. Makedonije se sam izborio za loptu ali nije pogodio, odnosno bio sebičan, protiv Malte upisao odličnu asistenciju itd.
Dakle, zna dobro citati igru, naći se u prilici, vršiti presing i presjeći loptu…ali mu fali kontinuitet igara na klupskom nivou, a i ruku na srce nedostajalo mu je i sreće u reprezentativnom dresu, bez obzira i na blijede minute u polju.

Sameda definitivno ne treba pozvati za LN ako se njegov status na klupskom nivou ne promijeni. Stručni stab mu je dao priliku iako je vjerovatno nije zaslužio. Ali sada je tu i čak u situaciji da dobije minute na SP usljed povrede Tabakovica i ove situacije u vezi s Dzeksonom.
Njemu bi SP moglo pomoći u pronalasku kluba po mjeri.

On na momente pokaže kvalitet. U Zaragozi je dobro išlo do povrede. U Poljskoj nije bilo realno očekivati da forsiraju posuđenog igrača od kojeg sutra neće imati koristi. Bio je tu radi širine. Gledao sam nekoliko utakmica i nije to dobro izgledalo.

Vidjet cemo šta će biti. Nije ga stručni stab bezveze “pripazio” jer ima neki kvalitet. Sada je na njemu da uzvrati u narednoj sezoni ili ga neće biti.
Na raskrsnici je, nimalo zahvalnoj.
Zadnja izmjena: hurem, dana/u 02 jun 2026, 11:15, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1242
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la imekorisnicko » 02 jun 2026, 11:14

hurem je napisao/la:
02 jun 2026, 11:09
Samed je vrlo lahko mogao biti “heroj” iz sjene (u odredjenom smislu) i dobra opcija s klupe da je realizovao neke zicere ili birao prava rješenja, bez obzira na status u klubu. Ono sto je pozitivno kod njega jeste da se zna naći u prilici (S.Makedonija stativa, u Rumuniji 1na1 s golmanom, protiv Kipra čista situacija, bilo je jos par situacija u nekim utakmica), protiv San Marina se sam izborio za loptu i pogodio, protiv S. Makedonije se sam izborio za loptu ali nije pogodio, odnosno bio sebičan, protiv Malte upisao odličnu asistenciju itd.
Dakle, zna dobro citati igru, naći se u prilici, vršiti presing i presjeći loptu…ali mu fali kontinuitet igara na klupskom nivou, ali ruku na srce nedostajalo mu je i sreće u reprezentativnom dresu, bez obzira i na blijede minute u polju.

Sameda definitivno ne treba pozvati za LN ako se njegov status na klupskom nivou ne promijeni. Stručni stab mu je dao priliku iako je vjerovatno nije zaslužio. Ali sada je tu i čak u situaciji da dobije minute na SP usljed povrede Tabakovica i ove situacije u vezi s Dzeksonom.
Njemu bi SP moglo pomoći u pronalasku kluba po mjeri.

On na momente pokaže kvalitet. U Zaragozi je dobro išlo do povrede. U Poljskoj nije bilo realno očekivati da forsiraju posuđenog igrača od kojeg sutra neće imati koristi. Bio je tu radi širine. Gledao sam nekoliko utakmica i nije to dobro izgledalo.

Vidjet cemo šta će biti. Nije ga stručni stab bezveze “pripazio” jer ima neki kvalitet. Sada je na njemu da uzvrati u narednoj sezoni ili ga neće biti.
Na raskrsnici je, nimalo zahvalnoj.
Ako ga sve ovo nije ubilo u pojam,on će napraviti karijeru. Karakteristikama je jako specifičan i nama bi bio strašno koristan da je uspio do sada ostvariti neki nivo,pogotovo u ovoj formaciji sa 2 špica.

Avatar
Clutch
Postovi: 7176
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Clutch » 05 jun 2026, 12:43

Prenosi ss.ba da je Elche iz La Lige zainteresovano za Bazdara
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

DeeWa
Postovi: 2469
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la DeeWa » 05 jun 2026, 13:03

Uz dužno poštovanje ali ako on ode u elche nakon ovakve dvije sezone onda ima nade za sve nas.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
DamirT
Postovi: 30846
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la DamirT » 05 jun 2026, 13:12

Kud nisam nastavio loptanje, definitivno bi mogao uz malo srece dogurati makar do Zaragoze...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

General505
Postovi: 441
Pridružen/a: 17 sep 2025, 21:51
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la General505 » 05 jun 2026, 15:00

DamirT je napisao/la:
05 jun 2026, 13:12
Kud nisam nastavio loptanje, definitivno bi mogao uz malo srece dogurati makar do Zaragoze...
:urnebes: cuj loptanje i ti :urnebes:

Ti nisi sposoban sebi organizirati zivot mimo foruma a kamoli da si sposoban igrati nogomet... igru koji zahtjeva fizicku i mentalnu snagu kao i određenu dozu inteligencije

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2640
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la HPCompaq » 07 jun 2026, 15:12

rinaka od igraca
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Surreal
Postovi: 11803
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Surreal » 12 jun 2026, 23:01

Bolji od Demirovića.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1718
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la FoxMulder » 12 jun 2026, 23:17

Danas dobar. Pomagao u odbrani više od Bajraktarevića.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

IgmanskiVukovi
Postovi: 163
Pridružen/a: 05 apr 2018, 21:03
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la IgmanskiVukovi » 12 jun 2026, 23:18

Španski trečeligaš na Svjetskom 😂😂😂😂😂

Kaunas
Postovi: 13497
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Kaunas » 12 jun 2026, 23:22

Koliko se pljuje po njemu skroz je korektan. Pogotovo kad skontas da je 5. napadac
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
s4mke
Postovi: 616
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la s4mke » 12 jun 2026, 23:24

solidno odigrao, druga je stvar sto je mahmic trebo umjesto njeg uc realno

Avatar
Beduin
Postovi: 19468
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la Beduin » 12 jun 2026, 23:24

Nisam ga nikad ovoliko rastrcanog vidio, dosta dobrih lopti i tehnike, pressinga. Ovakvav Bazdar nam treba.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
PasodelMar
Postovi: 701
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la PasodelMar » 12 jun 2026, 23:25

Dobar momčiluk danas. Kao dva Demirovica.

enobarca
Postovi: 8064
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Samed Baždar

Post Postao/la enobarca » 12 jun 2026, 23:27

Demirovic nas evo tri utakmice zaredom yebe tako da podrska bazdaru da krene od prve minute protiv svice :salut:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DnevnaDozaPklata i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []