Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
-
bordobijeli
- Postovi: 18316
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Treba takodje znati da smo mi po fifa rang listi najslabija reprezentacija u grupi. Podrska i uzivajte, mlada smo ekipa,borbena ,plasirali se kad niko nije vjerovao zato manje kakite vise pozitive.
- JohnCleese
- Postovi: 5730
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Nije plan idemo izaci da se branimo, jednostavno budes primoran braniti se kada igras protiv fizicki i tehnicki mocnijeg protivnika.kinder_jaje je napisao/la: ↑14 jun 2026, 08:58Moje misljenje i nee morate se slagati sa njim ali ako se budemo branili kao protiv Kanade glat cemo izgubiti pokusati igrati fajtersku utakmicu i tad sam ubjedjen da nas Svicarska nece dobiti.
Bas zato sto smo fajterski odigrali protiv Kanade zato nas i nisu dobili.
Predlazem svima da pogledaju u miru reprizu protiv Kanade pa cete vidjeti nasu borbu tokom cijelog meca plus par finih kombinacija, par opasnih situacija pred protivnickim golom i nase dvije 100 % prilike.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
Svabo je to...
- AlenHalilovic
- Postovi: 747
- Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Sad nam je prilika da uzmemo prvo mjesto i tako se treba postaviti. Iskreno ono što sam sinoć gledao možemo dobiti i Švicarsku i Katar inshaAllah.
- AlenHalilovic
- Postovi: 747
- Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Bravo, i ja sam odma poslije utakmice Švicarska-Katar upalio reprizu naše utakmice protiv Kanade i pogledao hladne glave.JohnCleese je napisao/la: ↑14 jun 2026, 09:11Nije plan idemo izaci da se branimo, jednostavno budes primoran braniti se kada igras protiv fizicki i tehnicki mocnijeg protivnika.kinder_jaje je napisao/la: ↑14 jun 2026, 08:58Moje misljenje i nee morate se slagati sa njim ali ako se budemo branili kao protiv Kanade glat cemo izgubiti pokusati igrati fajtersku utakmicu i tad sam ubjedjen da nas Svicarska nece dobiti.
Bas zato sto smo fajterski odigrali protiv Kanade zato nas i nisu dobili.
Predlazem svima da pogledaju u miru reprizu protiv Kanade pa cete vidjeti nasu borbu tokom cijelog meca plus par finih kombinacija, par opasnih situacija pred protivnickim golom i nase dvije 100 % prilike.
U porodjenju utakmica Švicarska i Katara je izgledala isto neka prijateljska a naša protiv Kanade kao da je finale svjetskog prvenstva, tek sam onda shvatio koliko su dobro naši igrali protiv nabrijanih Kanađana koji su kao mašine 90 min trčali i borili se vatreno bez milosti.
Odbana je nam beton i nikad nismo jaču odbrani imali ma sha Allah.
Ja sam uvjeren da možemo pobijediti i Švicarsku i Katar i uzeti prvo ili drugo in sha Allah.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ovaj bod katra me je malo i prepao. Znaci möguce je i katar da zavrsi nekako u top3. Bolje da su ekipa za nabit gol razliku bila i da se ima top3 siguran. A ostale 3 ekipe nek se kolju za prvo i drugo
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Hoce li taj cetvrtak vise...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Iz utakmica Katara, Haitija, Australije izvući pouku.
Nema lakih protivnika.
Čitam komentare, kao predefanzivno, a Kanada u zadnjih 25 utakmica 2 poraza. Domaćini, domaća publika, organizatori, suđenje sa protekcijom.....
Bod je super. Okanite se euforije.
Nema lakih protivnika.
Čitam komentare, kao predefanzivno, a Kanada u zadnjih 25 utakmica 2 poraza. Domaćini, domaća publika, organizatori, suđenje sa protekcijom.....
Bod je super. Okanite se euforije.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Na osnovu već viđenog nakon prvog kola, naša realnost je da ćemo završiti sa jednim bodom, možda dva i to je to. Treba biti realan!
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Pa nece svaki mec biti isti igrom, sto kod nas, sto u ostalim svim mecevima. Ja sam optimistican da mozemo proci grupu i to sa boljeg mjesta od treceg.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ma ovakav ljudski šljam treba ignorisati. Ili je plaćeni trol, ili je iz onog tamo tabora
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Stvarno ih je previse.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Ne shvataju ljudi da ima i druga strana, nasi se povukli,trebali smo napasti, pa hajdmajstore, napadni ovu pokvarenu vlaat koja te yebe 30 godina kad je tako lako napravit nesto u zivotu.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Da je Kanadi uslo sto je trebalo i nama sto je trebalo, bilo bi 4-2 za Kanadu, to je ono sto zabrinjava. Odbrana nije dobra ako par golova vadis sa linije, ili ako golman ima 10 odbrana, odbrana je dobra ako protivnika u mecu ima 2,3 polusanse. S ovim sjedenjem u krilu golamnu necemo daleko nikad i nigdje.
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Upravo gledam sad Švicarska Katar i ljudi su u prvim poluvremenu mislim na Švicarsku propustili 5-6 mrtvih šansi. Ovo je samo Nafaka bila sto na poluvremenu nije bilo 5-0 za Švicu.
-
ArmandoMarenzi
- Postovi: 26
- Pridružen/a: 20 mar 2026, 14:44
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Katar će svoju šansu tražiti u posljednjem kolu kada igraju protiv najslabije europske ekipe koja se ikad plasirala na SP.
Pozitivno sam iznenađen, imaju moje simpatije.
Pozitivno sam iznenađen, imaju moje simpatije.
- Beduin
- Postovi: 19489
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
A obzirom na nas vezni red mi se odlicno branimo i primamo premalo golova. Upravo vezni red je taj koji zatvara prostor izmedje linija te pravi pritisak na protivnika i tjera ga na gresku prije nego dodje do nase odbrane.sljivo je napisao/la: ↑14 jun 2026, 11:23Da je Kanadi uslo sto je trebalo i nama sto je trebalo, bilo bi 4-2 za Kanadu, to je ono sto zabrinjava. Odbrana nije dobra ako par golova vadis sa linije, ili ako golman ima 10 odbrana, odbrana je dobra ako protivnika u mecu ima 2,3 polusanse. S ovim sjedenjem u krilu golamnu necemo daleko nikad i nigdje.
Jedini Sunjic to radi, ima ogroman radijus kretanja i cesto je na protivnickoj polovini terena gdje radi pressing i sitne faulove ili gura protivnika, povlaci za dres i usporava ga koliko-toliko. Kamo srece da je mladji par godina i makar trunku brzi.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Sve je moguće do kraja. Čak sam ubjeđenja da će biti najviše remi rezultata. Nije nemoguće da podijelimo bodove sa Švicom, da Švica i Kanada podijele bodove ...
- Beduin
- Postovi: 19489
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Jel u LA-u dolazi 35k nasih navijaca 
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: Grupa B (Kanada, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Katar)
Nabijemo ti na quratz sve tvoje simpaticno!!!ArmandoMarenzi je napisao/la: ↑14 jun 2026, 12:03Katar će svoju šansu tražiti u posljednjem kolu kada igraju protiv najslabije europske ekipe koja se ikad plasirala na SP.
Pozitivno sam iznenađen, imaju moje simpatije.
Idi bre u mp3!!! Stoko!
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Online
Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl, random11 i 10 gostiju.



