Jovo Lukić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Jovo Lukić
Jovo je sinoć imao I najbrži sprint od svih naših igrača. Odigrao je vrlo dobro i zaslužuje pohvale i rast minutaze.
Re: Jovo Lukić
Prije utakmice sam tipovao na njega i Memica.
Vratio je pogotkom koji bi mu mogao puno značiti. Odmah je proradio a to je tako važno za jednog napadača.
Imao je 9/9 te zračne duele ali pola od toga je bilo u defanzivi nakon kornera ako sam dobro upratio.
Po meni licno u polju to i nije bila neka partija.
Smatram da on može poprilično bolje jer zna dobro zagraditi loptu, sačuvati posjed, odigrati mekan i siguran pas.
Recimo ona situacija koju je imao Demirović, ono bi Jovo tako lagahno finiširao.
Ali…
Ovo je njemu bila prva utakmica u karijeri na ovako visokom nivou. On se tek susreće s onakvom trkom, borbom i brzinom protivničkih igrača, intenzitetom. Njemu treba još iskustva na ovom nivou. On tek uci i navikava se, bez obzira sto ima 27 godina.
Ako napravi pravi transfer na ljeto u jaču ligu, mi bismo u LN, a pogotovo u kvalifikacijama naredne godine mogli imati vrlo dobrog goalgettera. On ima predispozicije za to. Samo je potrebno da se poslože neke stvari. Naravno, potrebno je i malo sreće.
Vratio je pogotkom koji bi mu mogao puno značiti. Odmah je proradio a to je tako važno za jednog napadača.
Imao je 9/9 te zračne duele ali pola od toga je bilo u defanzivi nakon kornera ako sam dobro upratio.
Po meni licno u polju to i nije bila neka partija.
Smatram da on može poprilično bolje jer zna dobro zagraditi loptu, sačuvati posjed, odigrati mekan i siguran pas.
Recimo ona situacija koju je imao Demirović, ono bi Jovo tako lagahno finiširao.
Ali…
Ovo je njemu bila prva utakmica u karijeri na ovako visokom nivou. On se tek susreće s onakvom trkom, borbom i brzinom protivničkih igrača, intenzitetom. Njemu treba još iskustva na ovom nivou. On tek uci i navikava se, bez obzira sto ima 27 godina.
Ako napravi pravi transfer na ljeto u jaču ligu, mi bismo u LN, a pogotovo u kvalifikacijama naredne godine mogli imati vrlo dobrog goalgettera. On ima predispozicije za to. Samo je potrebno da se poslože neke stvari. Naravno, potrebno je i malo sreće.
-
Edincapitano
- Postovi: 1655
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Imam osjecaj da ga hoce gol, zabija ko lud u Rumunijoj a ovaj gol sinoc je pravi golgeterski, Demirovic otisao negdje tamo kod drugog kornerna kad je Basic izveo kornerhurem je napisao/la: ↑13 jun 2026, 15:52Prije utakmice sam tipovao na njega i Memica.
Vratio je pogotkom koji bi mu mogao puno značiti. Odmah je proradio a to je tako važno za jednog napadača.
Imao je 9/9 te zračne duele ali pola od toga je bilo u defanzivi nakon kornera ako sam dobro upratio.
Po meni licno u polju to i nije bila neka partija.
Smatram da on može poprilično bolje jer zna dobro zagraditi loptu, sačuvati posjed, odigrati mekan i siguran pas.
Recimo ona situacija koju je imao Demirović, ono bi Jovo tako lagahno finiširao.
Ali…
Ovo je njemu bila prva utakmicau karijeri na ovako visokom nivou. On se tek susreće s onakvom trkom, borbom i brzinom protivničkih igrača, intenzitetom. Njemu treba još iskustva na ovom nivou. On tek uci i navikava se, bez obzira sto ima 27 godina.
Ako napravi pravi transfer na ljeto u jaču ligu, mi bismo u LN, a pogotovo u kvalifikacijama naredne godine mogli imati vrlo dobrog goalgettera. On ima predispozicije za to. Samo je potrebno da se poslože neke stvari. Naravno, potrebno je i malo sreće.![]()
Neka slabija varijanta Tabakovica je ovaj Jovo. Velik, gradi se dobro, zna dati gol i jak u zraku.
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3323
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Lukić je plemenitiji igrač od Tabakovića, sigurno. Pod plemenitiji mislim sličniji Džeki profilom, mada nije imao baš vremena da to pokaže u ove tri utakmice.
- bromazepam
- Postovi: 386
- Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
- Lokacija: Partizanska 2
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
I ti si neka slabija varijanta Diadore.Edincapitano je napisao/la: ↑13 jun 2026, 16:16Imam osjecaj da ga hoce gol, zabija ko lud u Rumunijoj a ovaj gol sinoc je pravi golgeterski, Demirovic otisao negdje tamo kod drugog kornerna kad je Basic izveo kornerhurem je napisao/la: ↑13 jun 2026, 15:52Prije utakmice sam tipovao na njega i Memica.
Vratio je pogotkom koji bi mu mogao puno značiti. Odmah je proradio a to je tako važno za jednog napadača.
Imao je 9/9 te zračne duele ali pola od toga je bilo u defanzivi nakon kornera ako sam dobro upratio.
Po meni licno u polju to i nije bila neka partija.
Smatram da on može poprilično bolje jer zna dobro zagraditi loptu, sačuvati posjed, odigrati mekan i siguran pas.
Recimo ona situacija koju je imao Demirović, ono bi Jovo tako lagahno finiširao.
Ali…
Ovo je njemu bila prva utakmicau karijeri na ovako visokom nivou. On se tek susreće s onakvom trkom, borbom i brzinom protivničkih igrača, intenzitetom. Njemu treba još iskustva na ovom nivou. On tek uci i navikava se, bez obzira sto ima 27 godina.
Ako napravi pravi transfer na ljeto u jaču ligu, mi bismo u LN, a pogotovo u kvalifikacijama naredne godine mogli imati vrlo dobrog goalgettera. On ima predispozicije za to. Samo je potrebno da se poslože neke stvari. Naravno, potrebno je i malo sreće.![]()
![]()
Neka slabija varijanta Tabakovica je ovaj Jovo. Velik, gradi se dobro, zna dati gol i jak u zraku.
Glory Glory Man United
- Sjenjak1919
- Postovi: 1111
- Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
- Lokacija: Rudarska 2
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
SLOBODA ILI NIŠTA
- bromazepam
- Postovi: 386
- Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
- Lokacija: Partizanska 2
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Šta znaju kelje u opancima i sa guslama.
Santos sa Tušnja
-
Edincapitano
- Postovi: 1655
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Jovo je za Demirovica, Ronaldo.Daduli je napisao/la: ↑14 jun 2026, 23:02I ti si neka slabija varijanta Diadore.Edincapitano je napisao/la: ↑13 jun 2026, 16:16Imam osjecaj da ga hoce gol, zabija ko lud u Rumunijoj a ovaj gol sinoc je pravi golgeterski, Demirovic otisao negdje tamo kod drugog kornerna kad je Basic izveo kornerhurem je napisao/la: ↑13 jun 2026, 15:52Prije utakmice sam tipovao na njega i Memica.
Vratio je pogotkom koji bi mu mogao puno značiti. Odmah je proradio a to je tako važno za jednog napadača.
Imao je 9/9 te zračne duele ali pola od toga je bilo u defanzivi nakon kornera ako sam dobro upratio.
Po meni licno u polju to i nije bila neka partija.
Smatram da on može poprilično bolje jer zna dobro zagraditi loptu, sačuvati posjed, odigrati mekan i siguran pas.
Recimo ona situacija koju je imao Demirović, ono bi Jovo tako lagahno finiširao.
Ali…
Ovo je njemu bila prva utakmicau karijeri na ovako visokom nivou. On se tek susreće s onakvom trkom, borbom i brzinom protivničkih igrača, intenzitetom. Njemu treba još iskustva na ovom nivou. On tek uci i navikava se, bez obzira sto ima 27 godina.
Ako napravi pravi transfer na ljeto u jaču ligu, mi bismo u LN, a pogotovo u kvalifikacijama naredne godine mogli imati vrlo dobrog goalgettera. On ima predispozicije za to. Samo je potrebno da se poslože neke stvari. Naravno, potrebno je i malo sreće.![]()
![]()
Neka slabija varijanta Tabakovica je ovaj Jovo. Velik, gradi se dobro, zna dati gol i jak u zraku.
Jos tri gola i stigao ga
Re: Jovo Lukić
Lukićev gol protiv Kanade vrijedi k'o svi golovi pa i nastupi Demirovića.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Jovo Lukić
Prava momcina, nakon svake nove izjave mi postaje sve drazi i drazi. 
Re: Jovo Lukić
Sreca da nam je falilo Srba pa ga pozvasmo, sto ti rece.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Jovo Lukić
Nikad ni cuo. Zulumcaru.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Jovo Lukić
Ako si ovoliko naporan u virtuelnom zivotu, ne smijem ni zamisliti koja si tek patnja ljudima u okruzenju...
Re: Jovo Lukić
Ako ovoliko lazes, petljas, zulumcaris na forumu, mogu misliti kako je ljudima u okruzenju…
Bolesnu stvar si pisao i tek ti sad treba biti jasno.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
- ArtemisFowl
- Postovi: 2012
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Jučer Srbin, danas momčina.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3178
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Sad i ja pogledah izjavu s treninga, kako prizeman, simpatičan, skroman momak… Mnogo mi u tom pogledu liči na Memića 
- VivaLaStella
- Postovi: 2310
- Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
- Lokacija: Petoria
- Kontakt:
Re: Jovo Lukić
Ma momak je prva liga. Sjećam se dok je bio u Zvijezdi svi su ga gotivili na max
fīat iūstitia ruat cælum
vperyod, nikak nazad
vperyod, nikak nazad
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], majstorS35, rossonero85 i 31 gost.








