Bit ce opet za cca 8-12 godina opet amerika domacin jer nema ko,juzna amerika ce ispucat svoj termin na sljedecem SP zbog jedne utakmiceDamirT je napisao/la: ↑16 jun 2026, 16:20Potpis. Ovaj cirkus nece moci oprati taman da svaki mec do kraja turnira zavrsi sa 8 golova. Uzasna organizacija i bas se vidi da nefudbalske/nesokeraske nacije ga organizuju. Naravno osim Meksika.Juventinisimo je napisao/la: ↑16 jun 2026, 16:11Ja volim fudbal...do sada sam odgledao sve i jednu utakmicu, ako Bog da odgledacu ih sve do kraja...
Za mene je svjetsko prvenstvo nesto posebno...politika, rezimi, demokrate, komunisti, hodze, popovi, svecenici, budisti, tu nemaju mjesta...NE INTERESUJU ME..
Ako nisi sposoban da napravis plavi spektakl u svojoj zemlji za SVE LJUDE SVIJETA, onda se ne kandiduj...znam koja se buka dizala za Qatar radi jedne kapitenske trake...najvise su bili bucni Nijemci, a gle cuda...odrzali EP u Njemackoj dvije godine poslije...niti jedne lgbtq+-xyz traka na igracima...Neuer je bio "prvi" za neku kosmicku "pravdu"...a nije tu traku nosao po Njemackoj na EP...licemjeri najveceg nivoa..takve osobe ne mogu smisliti..![]()
![]()
![]()
Hajmo zamisliti da su to Rusi uradili bilo kome 2018??? Sta bi cijeli svijet pisao/pricao???
Sta da se Sjeverna Koreja plasirala na ovo prvenstvo??
Treba da treniraju u parku? Da nemaju hotel i vodu?? Da im se zaviri u paksu i provjeri ako imaju raketu??
Iran, kakav god da je, oni su poslali repku na prvenstvo, zanemarujuci sve ostalo. SRAMOTA kako su docekani...mada vidim da nisu samo oni...ovaj bully boy jase koga hoce...![]()
Ovo SP je dno od organizacije...tesko je prihvatiti da se to desava u Americi...![]()
Sport je nesto prelijepo sto spaja ljude sa svih kontinenata..pogotovo svjetsko prvenstvo...ljudi su postali jadni..![]()
Gledam kad je Spanija dolazila u Meksiko docekali ih na aerodromu sviraci, plesacice i slicno. Ko god dodje u SAD, docekaju ga naoruzani krezubasi sa kerovima...
Dabogda vise nikad nista ne organizovali. Takodjer, dabogda isto ovako njih (ali samo njih) pretrazivali po drugim turnirima kad budu ucestvovali.
Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Još kad Trump na kraju podigne boginjuSport90 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 15:22Pa bolje je bilo na OI u Hitlerovoj Njemačkoj, nego danas u Americikraljttbvb je napisao/la: ↑16 jun 2026, 15:20Dobili su prvenstvo prilicno davno, dok su jos bile normalne prilike i dok su ih vodili normalni ljudi.Juventinisimo je napisao/la: ↑16 jun 2026, 14:56https://sportsport.ba/fudbal/iran-probl ... abi/524069
Ovo neka zayebancija??
Cuj to, viza za samo jedan ulazak u zemlju....![]()
Vec su u prvoj rundi napravili neregularno prvenstvo...sramota.
Ko bi rekao...znam da su svi pljuvali Qatar(koji je organizovao najbolji SP IKADA) radi onih **** kapitenskih traka sto nisu bile dozvoljene...
Ovdje se maltretira jedan cijeli tim, ali to ne vide "ljudi" sa "vrijednostima"...
Urugvajce pretresaju kao da su kriminalci...ko zna kakvog jos njesra ima..![]()
Koje yebeno svjetsko prvenstvo..
Ako ne ZELIS omoguciti SVIM reprezentacijama ISTE uslove...ne organizuj onda nista...napravi turnir sa repkama koje ti odgovaraju i opleti po terenu...
Ovo je najveca sramota sto sam ikad vidio...![]()
A sad se bukvalno izivljavaju na kome god hoce![]()
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Išao ja u obilazak olimpijskog stadion u Berlinu. Ima Jesse-Owens Lounge (ona je glavna gdje se sakupljaju porodice od igrača kad se igra utakmica) i izmedju ostalog stoje neki natpisi iz novina i jedan od njih na naslovu citira Jessea Owensa: Prvi put se osjećam kao čovjek i prvi put me tretiraju kao čovjeka. Čovjek dosao iz USA u nacističku njemačku crnac i prvi put se osjeca kao covjek. Džaba 4 zlatne medalje sa OI u velikoj Americi morao se voziti u zadnjem dijelu Busa. Izgleda da se opet vraćaju tim vrijednostima, mada pitanje je da li su ih ikad i napustili ili su samo se malo kamufliraliRajaz je napisao/la: ↑16 jun 2026, 17:34Još kad Trump na kraju podigne boginjuSport90 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 15:22Pa bolje je bilo na OI u Hitlerovoj Njemačkoj, nego danas u Americikraljttbvb je napisao/la: ↑16 jun 2026, 15:20
Dobili su prvenstvo prilicno davno, dok su jos bile normalne prilike i dok su ih vodili normalni ljudi.
A sad se bukvalno izivljavaju na kome god hoce![]()
![]()
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Egipat sinoć odličan. Zimus na afičkom kupu nacija nisu odigrali nijednu ovako kvalitetnu utakmicu
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Pa lik se po osvajanju medalje u Americi nasao u situaciji da ids u restoran, nisu mu dali na prednja vrata, toliko o ljudskim pravima u Americi.Sport90 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 18:01Išao ja u obilazak olimpijskog stadion u Berlinu. Ima Jesse-Owens Lounge (ona je glavna gdje se sakupljaju porodice od igrača kad se igra utakmica) i izmedju ostalog stoje neki natpisi iz novina i jedan od njih na naslovu citira Jessea Owensa: Prvi put se osjećam kao čovjek i prvi put me tretiraju kao čovjeka. Čovjek dosao iz USA u nacističku njemačku crnac i prvi put se osjeca kao covjek. Džaba 4 zlatne medalje sa OI u velikoj Americi morao se voziti u zadnjem dijelu Busa. Izgleda da se opet vraćaju tim vrijednostima, mada pitanje je da li su ih ikad i napustili ili su samo se malo kamuflirali
A i sta bi kad je Amerika životinjska farma, a i predsjednik im lici na glavne nositelje vlasti na farmi, pa i Melani se uklapa kad se malo bolje zagledamo u facu.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2731
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Odulji se ovo čekanje utakmica, dugo do 21h
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nevjerovano sta mora raditi da bi imao bijelca u ekipi
Tj tešku panjinu Rabiota
Zbog njega su izgubili 1/2 na proslom Euru i opet se nije opametio
Pa ima li inteligentniji bijelac od ovog upm
Inace ,osim ove rupe. Perfektan tim
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Pa theo hernandez je isto bjelac jeboga ti
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS
-
19vendetta87
- Postovi: 10269
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Jeste, ali nije cistokrvni Francuz.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Rabiot odigrao odličnu sezonu. Bilo očekivano da će početi.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Meni fkt nije jasno kakav je ovo sastav, kako skupa Olise Dembele Doue i Mbappe
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Vuce na 442. Po krilima Olise i Doue. Napad Dembele i Mbappe 
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Sindikat12
- Postovi: 2266
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Meni se vezni red Francuske nikako ne sviđa i zbog toga mislim da nece do kraja, iako je ostatak rostera brutalan
Srce, čast i ponos!
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2731
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Prejaka Francuska, ali vidjet ćemo na terenu kako će to izgledati
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
- signalidunapark
- Postovi: 1548
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nadamo se da će Lavovi ovoj žgadiji isprašiti tur.
A smooth sea never made a skilled sailor.
- ArtemisFowl
- Postovi: 2020
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
What that even means?
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Francuzi su na papiru prejaki.
Online
Trenutno korisnika/ca: bavariapivo, Google [Bot], Matterhorn22, Pensioner26, Slatinash_7, Suki46 i 33 gosta.









