Moderatori/ce: TaRgEt_ ,Monolog ,ribery ,_dreamer_ ,insider
muha milanez
Postovi: 6350 Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:
Post
Postao/la muha milanez » 18 jun 2026, 13:02
StevieG8 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:01
NoDi80 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:00
Neki svicarski reporter kaze da vidi samo navijace Bosne
Da nije Baho
..Milan is not just a team for me. It is part of my life..
..Paolo Maldini..
..⚫🔴⚫🔴..
FKSzuti
Postovi: 2355 Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:
Post
Postao/la FKSzuti » 18 jun 2026, 13:04
StevieG8 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:01
NoDi80 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:00
Neki svicarski reporter kaze da vidi samo navijace Bosne
Da nije Baho
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)
leo1946
Postovi: 3815 Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:
Post
Postao/la leo1946 » 18 jun 2026, 13:05
StevieG8 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:01
NoDi80 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:00
Neki svicarski reporter kaze da vidi samo navijace Bosne
Da nije Baho
Diese Nachricht wurde von Sabahudin Topalbetschirewitsch übermittelt.
phillies
Postovi: 2372 Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:
Post
Postao/la phillies » 18 jun 2026, 13:06
Dobar dobar
i meni se nesto "javlja" da bi Demir mogao veceras naplatiti sve promasene zicere, sve odbranjene prilike, svaku stativu i precku u dresu reprezentacije.
Sensei
Postovi: 1122 Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:
Post
Postao/la Sensei » 18 jun 2026, 13:08
phillies je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:06
Dobar dobar
i meni se nesto "javlja" da bi Demir mogao veceras naplatiti sve promasene zicere, sve odbranjene prilike, svaku stativu i precku u dresu reprezentacije.
Meni se javlja evo od Velsa, pa vise i ne ocekujem. Mozda i zabije.
dzemil
Postovi: 1276 Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:
Post
Postao/la dzemil » 18 jun 2026, 13:10
MiranGlasnic je napisao/la: ↑ 17 jun 2026, 16:25
dzemil je napisao/la: ↑ 17 jun 2026, 16:23
Nadati se da pokerman neće držati ključne igrače na klupi
Za razliku od nekih forumaša…pokerman i saradnici nisu idioti.
Kad forumski junaci poslije euforije počnu hebavati sve po spisku odreda
Surreal
Postovi: 11814 Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:
Post
Postao/la Surreal » 18 jun 2026, 13:21
Ma Ermedin je u kanalu, nema od toga ništa.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Ghuraba
Postovi: 6135 Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24
Post
Postao/la Ghuraba » 18 jun 2026, 13:23
Surreal je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:21
Ma Ermedin je u kanalu, nema od toga ništa.
Ima da ih rijesi kao nekad, insallah.
Btw, djeluje mi ovako dosta okretniji s bar 15 kg manje nego danas...
VIDEO
GIBRA
Postovi: 4075 Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:
Post
Postao/la GIBRA » 18 jun 2026, 13:24
Surreal je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 12:30
General505 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 12:17
Surreal je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 11:32
Pa jesu li sve trebe iz Bužima ovakve, majko moja
Nemoj mi na obiljezeni teritorij
Sta fali djevojci, nije neki gaf
Pa prelijepa bolan, to kazem
A ja mislio da misliš na ovu sa beretkom
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
SanaBosna
Postovi: 1373 Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:
Post
Postao/la SanaBosna » 18 jun 2026, 13:25
phillies je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:06
Dobar dobar
i meni se nesto "javlja" da bi Demir mogao veceras naplatiti sve promasene zicere, sve odbranjene prilike, svaku stativu i precku u dresu reprezentacije.
Daj boze, dabogda mi na nos nabio gol
Scholl
Postovi: 1685 Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:
Post
Postao/la Scholl » 18 jun 2026, 13:28
StevieG8 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:01
NoDi80 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:00
Neki svicarski reporter kaze da vidi samo navijace Bosne
Da nije Baho
Baho zvani Vedran Badjun
SanaBosna
Postovi: 1373 Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:
Post
Postao/la SanaBosna » 18 jun 2026, 13:30
Scholl je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:28
StevieG8 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:01
NoDi80 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:00
Neki svicarski reporter kaze da vidi samo navijace Bosne
Da nije Baho
Baho zvani Vedran Badjun
bahina mundijalska prica
Wilshere10
Postovi: 1242 Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:
Post
Postao/la Wilshere10 » 18 jun 2026, 13:34
Jedva cekam slavlje nakon zgoditka Ermedina D.
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
KarlMarx
Postovi: 942 Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:
Post
Postao/la KarlMarx » 18 jun 2026, 13:41
SanaBosna je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:25
phillies je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:06
Dobar dobar
i meni se nesto "javlja" da bi Demir mogao veceras naplatiti sve promasene zicere, sve odbranjene prilike, svaku stativu i precku u dresu reprezentacije.
Daj boze, dabogda mi na nos nabio gol
Ide hattrick Demirovica veceras! Svi to osjecamo!
Goalgetter
Postovi: 24454 Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 18 jun 2026, 13:43
StevieG8 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:01
NoDi80 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:00
Neki svicarski reporter kaze da vidi samo navijace Bosne
Da nije Baho
60 do 70.000 navodno.
1993Sajo1993
Postovi: 17 Pridružen/a: 28 maj 2026, 20:46
Kontakt:
Post
Postao/la 1993Sajo1993 » 18 jun 2026, 13:44
vidim da neki prizeljkuju tu "kreativniju" formaciju sa Mahmicem (i ja bi volio da vidim tu verziju jer Mahmic ocigledno da ima ogroman potencijal da postane taj playmaker koji nam fali)
ali iskreno mislim da barbarez ide na siguricu i da nije vrijeme za "eksperimente" tako da nam je veceras opet ocekivat
stanardna odrana
centralni mid: sunjic - tahirovic ili basic s'obzirom da je odigro sasvim solidno protiv Kanade
bajraktarevic i memic na krilu
napad demirovic - dzeko do 60te posle zavisi od rezultata ili "bunker" ili jovo
SanaBosna
Postovi: 1373 Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:
Post
Postao/la SanaBosna » 18 jun 2026, 13:56
KarlMarx je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:41
SanaBosna je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:25
phillies je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:06
Dobar dobar
i meni se nesto "javlja" da bi Demir mogao veceras naplatiti sve promasene zicere, sve odbranjene prilike, svaku stativu i precku u dresu reprezentacije.
Daj boze, dabogda mi na nos nabio gol
Ide hattrick Demirovica veceras! Svi to osjecamo!
Zgemboo89
Postovi: 97 Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
Kontakt:
Post
Postao/la Zgemboo89 » 18 jun 2026, 13:58
Goalgetter je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:43
StevieG8 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:01
NoDi80 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:00
Neki svicarski reporter kaze da vidi samo navijace Bosne
Da nije Baho
60 do 70.000 navodno.
Tako su rekli u Torontu 20.000 korteo bio ogroman ali niko do vrata stadiona nije dosao
Zadnja izmjena:
Zgemboo89 , dana/u 18 jun 2026, 13:58, ukupno mijenjano 1 put.
SanaBosna
Postovi: 1373 Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:
Post
Postao/la SanaBosna » 18 jun 2026, 13:58
1993Sajo1993 je napisao/la: ↑ 18 jun 2026, 13:44
vidim da neki prizeljkuju tu "kreativniju" formaciju sa Mahmicem (i ja bi volio da vidim tu verziju jer Mahmic ocigledno da ima ogroman potencijal da postane taj playmaker koji nam fali)
ali iskreno mislim da barbarez ide na siguricu i da nije vrijeme za "eksperimente" tako da nam je veceras opet ocekivat
stanardna odrana
centralni mid: sunjic - tahirovic ili basic s'obzirom da je odigro sasvim solidno protiv Kanade
bajraktarevic i memic na krilu
napad demirovic - dzeko do 60te posle zavisi od rezultata ili "bunker" ili jovo
Ja bi licno volio da ovako krenemo veceras
Vasilj
Dedic Katic Muharemovic Kolasinac
Memic Mahmic Sunjic Alajbegovic
Demirovic Dzeko
Ali najvjerovatnije ovako izlazimo
Vasilj
Dedic Katic Muharemovic Kolasinac
Bajraktarevic Tahirovic Sunjic Memic
Demirovic Dzeko
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 , ANamelessGhoul , ArtemisFowl , Atlanta , Beduin , Bordo10 , COYGBiH , Cwirek , DeeWa , Drape , farenhajt , feniksptica , Fudo , GrbavicaHrammm , HariTz , harko35 , husrefbeg , Iniesta12 , JayCatwright , karajlo , kenanktkt , kouadio , Lavcina , legendarnadruga , MokraKifla , Napapijri , nebeskasila , omanovski , ovisnik , Pensioner26 , prijeratni mangup , prisonbreak , Shevko , Sheyi , signalidunapark , Slobodanpad1945 , soccerfan , TefalTava , TETRAPAK , VensanKasel , Wisey , Wolffire , Zgemboo89 i 390 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []