Edin Džeko
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Džeko
Nek ga zabije veceras babuka, taman da se onaj hadalj Ronaldo udara u glavu sto nije prvi sa 40+ pogodio na prvenstvu.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3179
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Plakaćemo mi za njim. Bog otac!
Kako ispizdi na Alajbega na početku jer pelja loptu, umjesto da mu je odmah proslijedio.
Kako ispizdi na Alajbega na početku jer pelja loptu, umjesto da mu je odmah proslijedio.
Re: Edin Džeko
Nije dzeko nesto raspoložen msm i prije tekme, izgleda umoran ili ima bolove tablete folovi. Da nije mozda umislio da je vakat. Mislim da nije i da jos moze sad na svjetskom pa cak i poslije.
Re: Edin Džeko
Svaki potez, duel i dodir mu je bio fenomenalan sinoc.
Re: Edin Džeko
Abd vs Katar prođemo dalje. Da nam Dzekson povrati promil forme, pa haj ga znaj.
Malo me ljuti situacija sa njim bas za SP jer je u barazu preorao. Nista mi jasno u vezi njegove povrede ...
Malo me ljuti situacija sa njim bas za SP jer je u barazu preorao. Nista mi jasno u vezi njegove povrede ...
-
Marokanci58
- Postovi: 678
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Večeras Edin Džeko treba biti najborbeniji, najsmireniji, najkoncentrisaniji i najpametniji ikad, i riješiti utakmicu! Ideeemo, samo jako, jer to možeš, pokazao si sve ranije i znamo da znaš!
Re: Edin Džeko
Obraduj nas sve jos ovaj zadnji put 
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: Edin Džeko
ma sigurno zabija veceras
Re: Edin Džeko
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.
Re: Edin Džeko
Da nabije do 75 golova za repku veceras, taman.
Re: Edin Džeko
Utakmica karijere.
Svaka čast finalu lige šampiona, ali ovo večeras je besmrtnost.
Svaka čast finalu lige šampiona, ali ovo večeras je besmrtnost.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Edin Džeko
Hajde molim te
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: Edin Džeko
Hajde babukaaaaaaaaaaaaa sad hajmoooooo
Re: Edin Džeko
2 zabija večeras
-
FerdinandF
- Postovi: 625
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Ide babuka večeras dvica
Re: Edin Džeko
Povedi nas Edine
Online
Trenutno korisnika/ca: Bordo10, CHR, Elddar, exampLe., feniksptica, GrbavicaHrammm, HariTz, Iniesta12, KockarVicin007, Majstorinho, omanovski, soccerfan i 112 gostiju.







