18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Zeko87
Postovi: 2974
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Zeko87 » 18 jun 2026, 23:49

Goalgetter je napisao/la:
18 jun 2026, 23:46
boki86 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:44
Ima li neko pametniji da kaze, procentualno, kakve su nam sanse da prodjemo sa 4 boda?
99% - ako Katar ne pobjedi Kanadu.
Čak je dobra opcija da Kanada i Qatar bude x, onda su nam jake šanse i za drugo mjesto.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

lakilone
Postovi: 1361
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la lakilone » 18 jun 2026, 23:49

Elddar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:46
Zeko87 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:45
Zanimljivo što ako dobijemo Qatara moraćemo pet dana čekati da znamo idemo li dalje. :)
Možeš li obrazložiti
Mozda cemo morati cekati rezultate iz ostalih grupa, odnosno da vidimo da li cemo biti medju 8 najboljih treceplasiranih.
Vjerujem da su 4 boda 95% dovoljna za prolaz dalje.
Samo valja osvojiti ta 4 boda
Željezničar über alles

harko35
Postovi: 195
Pridružen/a: 04 jul 2022, 21:31
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la harko35 » 18 jun 2026, 23:49

boki86 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:44
Ima li neko pametniji da kaze, procentualno, kakve su nam sanse da prodjemo sa 4 boda?
Preko 99 %

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ErosViverosViv » 18 jun 2026, 23:51

boki86 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:44
Ima li neko pametniji da kaze, procentualno, kakve su nam sanse da prodjemo sa 4 boda?
Ma s pobjedom sigurno ides dalje, problem je barbarez koji ce na pogon bendzamina isto postaviti utakmicu.

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Fudo » 18 jun 2026, 23:51

donniedarko je napisao/la:
18 jun 2026, 23:47
Jedino im mogu zamjeriti da su bez hrabrosti odigrali, sve ove slabije reprezentacije su imale neku vrstu igre prema naprijed, nekako su znali prebaciti loptu naprijed, mi nista a vidis da je to rezultat nekakvog straha. Ne moze me niko ubjediti da katar sad zna bolje od nas prenijeti loptu, mozda zna, mozda ja grijesim. Ne znam, eto sam to, pickasto smo igrali.
Do taktike je i sto igra ustraseni Tahirovic koji ni volan ne zna drzati a ne loptu.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21922
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Unofficialpage » 18 jun 2026, 23:52

Kao što sam i rekao bit će lakši meč i što jest bio, do gola smo manje više defanzivno kontrolisali meč. Neshvatljiva greška Memića, gdje se onako izbija lopta, izbij u out, korner ,bilo gdje a ne samo ondje.

Kerim i Esmir užasni, ništa nisu pokazali, ovako se ne može SP igrati. A Tariku ne zamjerim crveni, on je doktorski odradio svoje. Ne očekujem da igramo ko Španija ali da probamo neku igru imati, to da. Ali kako ćeš išta napraviti sa 2 veznjaka i to jedan Benjo koji ni defanzivu ni ofanzivu ne igra. Dok ni Bašić ni Šunjić nisu kreativci. Pojačati vezni red sa jednim još veznjakom umjesto Demirovića i još umjesto Benje da igra Hadžiahmetović i vjerujem da bi bolje bilo.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

bordobijeli
Postovi: 18320
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la bordobijeli » 18 jun 2026, 23:52

Velizar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:49
treba banovat ove glupane sto pisu da sa cetri boda necemo proci

igramo 4-5-1 protiv Katara....naravno sa mahmicem kao prednjim veznim.

ako ne budemo vodili, nadat se da je Hare spreman da nam jos jednom spasi dupe (mada mislim da je sergej ispucao sve sretne jokere)
Pa nije nista sigurno . Velike šanse su da s 4 boda ides dalje al moze se desiti i da ispadnes.
Zadnja izmjena: bordobijeli, dana/u 18 jun 2026, 23:52, ukupno mijenjano 1 put.

ugursuz
Postovi: 177
Pridružen/a: 21 okt 2011, 19:23
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ugursuz » 18 jun 2026, 23:52

Oce li Tabakovic bit spreman za to polufinale? Zna li se sta?

Avatar
NazorUso
Postovi: 6867
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la NazorUso » 18 jun 2026, 23:52

harko35 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:49
boki86 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:44
Ima li neko pametniji da kaze, procentualno, kakve su nam sanse da prodjemo sa 4 boda?
Preko 99 %
A sanse da osvojimo 4 boda nisu preko 43 %...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Elddar
Postovi: 2383
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Elddar » 18 jun 2026, 23:53

bordobijeli je napisao/la:
18 jun 2026, 23:52
Velizar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:49
treba banovat ove glupane sto pisu da sa cetri boda necemo proci

igramo 4-5-1 protiv Katara....naravno sa mahmicem kao prednjim veznim.

ako ne budemo vodili, nadat se da je Hare spreman da nam jos jednom spasi dupe (mada mislim da je sergej ispucao sve sretne jokere)
Pa nije nista sigurno . Velike šanse su da s 4 boda ides dalje al moze se desiti i da ispadnes.
A svih tih kombinacija se možemo riješiti ako sad Kanada - Katar završi remi, što nije nemoguće, ali nije ni realno :kuknjava:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

UtdBiH21
Postovi: 269
Pridružen/a: 29 avg 2025, 12:19
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la UtdBiH21 » 18 jun 2026, 23:53

Sto je najgore ni 4 boda ne garantuju prolaz , bilo je dosta iznenadjenja u prvom kolu dosta remija , molit boga da 4 reprezentacije zavrse kao treceplasirane sa 3 boda jer cemo mi imati najgoru gol razliku od ekipa sa 4 boda ako pobjedimo Katar .

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Fudo » 18 jun 2026, 23:54

NazorUso je napisao/la:
18 jun 2026, 23:52
harko35 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:49
boki86 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:44
Ima li neko pametniji da kaze, procentualno, kakve su nam sanse da prodjemo sa 4 boda?
Preko 99 %
A sanse da osvojimo 4 boda nisu preko 43 %...
13% kazu strucnjaci
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
Bobadilla
Postovi: 1859
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Bobadilla » 18 jun 2026, 23:54

Jel' neko od vas gledao Mahmića recimo 5x u karijeri kako igra od 0-90 min ? Jel' se moze od njega očekivati da bude novi Misimović ili nešto ala Misle, od Tahira sam i ja bolji, to nije upitno 🤣
Formacija sa 2 CFa moze proći samo ako su oba trkači i ako imaš u veznom redu malo drugačiji tj bolji tip igrača , mi imamo samo zadnje vezne bez pasa naprijed. Kako mi nedostaje Medunjanin i oni pasevi po zemlji 30m naprijed sto je davao.

Tabak je naš najbolji špic trenutno, ali bi i Jovu stavio ispred Demira u sledećoj

Mi mozemo igrati 4-2-3-1 ili 5-3-2 eventualno, ova formacija baš teško
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
Zgemboo89
Postovi: 104
Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Zgemboo89 » 18 jun 2026, 23:54

Sad moram gledsat Kanadu zbog ovog naseg s*anja..Sa jacim rep.Austruja Svicarska Kanada sve padamo nakon 70 min nemamo nacin da ostanemo disciplinovani 90 min i onda dolaze greske

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la rishovski » 18 jun 2026, 23:54

Mi kakvi smo baksuzi Katar će mlatnut Kanadu,mi cemo dobit Katar a Kanada će dobiti Švicu i svi cemo imat po 4 boda i ispast zbog gol razlike :mrgreen:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5328
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la prisonbreak » 18 jun 2026, 23:55

Elddar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:53
bordobijeli je napisao/la:
18 jun 2026, 23:52
Velizar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:49
treba banovat ove glupane sto pisu da sa cetri boda necemo proci

igramo 4-5-1 protiv Katara....naravno sa mahmicem kao prednjim veznim.

ako ne budemo vodili, nadat se da je Hare spreman da nam jos jednom spasi dupe (mada mislim da je sergej ispucao sve sretne jokere)
Pa nije nista sigurno . Velike šanse su da s 4 boda ides dalje al moze se desiti i da ispadnes.
A svih tih kombinacija se možemo riješiti ako sad Kanada - Katar završi remi, što nije nemoguće, ali nije ni realno :kuknjava:
Pa opet si 3 i ako ovdje zavrsi remi. Ovdje nama samo igra da Qatar ne smije dobiti.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

rossonero85
Postovi: 616
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la rossonero85 » 18 jun 2026, 23:55

Šta kaže Barba odigrali smo vrhunski 60 minuta. 😅🤣

Avatar
darker10
Postovi: 5835
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la darker10 » 18 jun 2026, 23:56

ugursuz je napisao/la:
18 jun 2026, 23:52
Oce li Tabakovic bit spreman za to polufinale? Zna li se sta?
Joj to je najjaca stvar bila prije prvenstva.Covjek povrijedjen ,a vodi se za drugu fazu.Ko ono mi sigurni u istoj :D

FerdinandF
Postovi: 650
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la FerdinandF » 18 jun 2026, 23:56

darker10 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:33
Ja nez kako ste vi tako optimisticni za Katar ,pa mi evo u dvije utakmice nismo dvije akcije odigrali kako spada u napadu .
Katastrofalno stojimo. Puno grešaka u iznošenju lopte.
Vasilj ne zna ispucati loptu. Nemamo nikakvog plana. Nemamo hrabrosti. Nema sistema. Alajbegovic je precjenjen igrač. Neće on daleko. Muha i Katic iedini mogu dobiti prolaznu. Dedić loš. Pušta čovjeka da cemteira svaki put, prolazi ga pet puta na isti način.
Tahirovic ne postoji. I kad se kobajagi nudi za loptu, nudi se tako da mu je nemoguće dodati loptu.
Pogledao sam gotovo sve utakmice mundijala, i mi izgledamo najlošije. Amaterske greške, potezi, neorganizacija.
Svima su malo porasla očekivanja, ali ovo je realnost. Provalili su nas svi, i ovdje se mora nešto mikenjati.
Ljudi, mi igramo bez sredine, a bez sredine nemaš ni napada. Mi igramo s najmanje 3 igrača manje i branimo se konstantno.

Avatar
Elddar
Postovi: 2383
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Elddar » 18 jun 2026, 23:57

prisonbreak je napisao/la:
18 jun 2026, 23:55
Elddar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:53
bordobijeli je napisao/la:
18 jun 2026, 23:52

Pa nije nista sigurno . Velike šanse su da s 4 boda ides dalje al moze se desiti i da ispadnes.
A svih tih kombinacija se možemo riješiti ako sad Kanada - Katar završi remi, što nije nemoguće, ali nije ni realno :kuknjava:
Pa opet si 3 i ako ovdje zavrsi remi. Ovdje nama samo igra da Qatar ne smije dobiti.
Ovdje bude remi brate, Švica uzme Kanadu i drugi smo
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: dena24 i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []