Amar Dedić

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Edincapitano
Postovi: 1660
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Edincapitano » 17 jun 2026, 11:13

Coolpanda24 je napisao/la:
17 jun 2026, 00:09
Prema pisanju portugalske, jako pouzdane stranice, Abola - Benfica će prodati ili Dedića ili Baha, jer iz akademije uvode Banjaquia u prvi tim. Prenose da je za Amara posebno zainteresovan jedan njemački klub.
Schalke :rol:

Od Reala do Schalkea, sve je isto na forumu :urnebes:

Sad ce forum pisati da ide Mahmic u Barcelonu ako odigra dva dobra pasa protiv Svicarske :rol:

Avatar
DamirT
Postovi: 31040
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la DamirT » 17 jun 2026, 13:37

Izvukli St Gallen u Evropskoj ligi.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 12668
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la QUARTERBACK » 18 jun 2026, 22:47

najvece razocarenje spusti se na zemlju decko pasa nisi sastavio

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1253
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Wilshere10 » 18 jun 2026, 22:48

QUARTERBACK je napisao/la:
18 jun 2026, 22:47
najvece razocarenje spusti se na zemlju decko pasa nisi sastavio
Samo pokriva cijelu stranu. Ni Timber ne bi izdrzao. :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1736
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la FoxMulder » 18 jun 2026, 23:01

Bolji nego protiv Kanade, pogotovo u ofanzivi, iako je u odbrani u prvom poluvremenu par puta visio.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14563
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la baboedindzeko09 » 18 jun 2026, 23:14

Defanzivno je večeras pokazao da još uvijek nije spreman za neki gornji vrh. Nevjerovatno koliko puta je ispadao i visio protiv jednog prosječnog europskog krila u vidu Ndyoea.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
feniksptica
Postovi: 19117
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la feniksptica » 18 jun 2026, 23:16

baboedindzeko09 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:14
Defanzivno je večeras pokazao da još uvijek nije spreman za neki gornji vrh. Nevjerovatno koliko puta je ispadao i visio protiv jednog prosječnog europskog krila u vidu Ndyoea.
Ni Timber ne bi izdrzo svaki napad po njegovoj strani i uvijek ne protivnickih igraca nekim cudom vise.

Al da previse ocekujemo od njega to stoji.
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
JayCatwright
Postovi: 9507
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la JayCatwright » 18 jun 2026, 23:23

Mozda i najgori igrac u ovom rosteru od 26 igraca, a to nije tako lako kad ti je suigrac Ermedin Demirović. I dalje cekam da odigra pa hajmo reci jedno dobro poluvrijeme za reprezentaciju. Smijurija od igrača.

Shevko
Postovi: 605
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Shevko » 18 jun 2026, 23:41

Zaginuo je veceras sam protiv dvojice u navali ali on svakako nije neki top top bek.

Avatar
PasodelMar
Postovi: 724
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la PasodelMar » 18 jun 2026, 23:46

Kao desni bek moraš ići puno agresivnije na loptu dragi moj Amare, a ne gledati kako se igrači pored tebe dodaju. Iste greške protiv Kanade i Svicarske u odbrani. Previše mlak u duelu, Ndoye prolazio barem 4,5 puta u prvom pv na isti fazon. Naprijed nije mogao puno pokazati jer su nas stisli preko njegove strane sa tri igrača.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 12668
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la QUARTERBACK » 18 jun 2026, 23:48

ljudi dragi nije sve vrijeme sam bio, pa bio je memic na toj strani ne kontam fakat evo ja ga volim nenormalno al me toliko nervira kad vidim kako igra ko preko neke stvari, ja ne znam sta se desava u glavi ovom decku ali nije dobro nikako

Edincapitano
Postovi: 1660
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Edincapitano » 18 jun 2026, 23:48

Solidan desni bek, nist specijalno ali za nasu malenu repku sasvim OK, ali puste te price vise da ga Mourinho vodi u Real a momak nije presao centra dvije tekme na SP.

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1567
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la signalidunapark » 18 jun 2026, 23:50

PasodelMar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:46
Kao desni bek moraš ići puno agresivnije na loptu dragi moj Amare, a ne gledati kako se igrači pored tebe dodaju. Iste greške protiv Kanade i Svicarske u odbrani. Previše mlak u duelu, Ndoye prolazio barem 4,5 puta u prvom pv na isti fazon. Naprijed nije mogao puno pokazati jer su nas stisli preko njegove strane sa tri igrača.
Baš to.
Kolašinac koji je duplo sporiji od njega ima odlično pozicioniranje plus jak je ko bik, i rijetko ga ko može pretrčat.
Ove dvije utakmice je jako slabo odigrao.

Avatar
Denno
Postovi: 4959
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Denno » 18 jun 2026, 23:50

Edincapitano je napisao/la:
18 jun 2026, 23:48
Solidan desni bek, nist specijalno ali za nasu malenu repku sasvim OK, ali puste te price vise da ga Mourinho vodi u Real a momak nije presao centra dvije tekme na SP.
Ne pratim ga u klubu, al ovo sto pruza u reprezentaciji djeluje da mu je i Benfica previse. Kao i obicno ovaj pdf precjenjuje nase igrace.
embrace the chaos

Avatar
Poligon10
Postovi: 4537
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Poligon10 » 18 jun 2026, 23:51

QUARTERBACK je napisao/la:
18 jun 2026, 23:48
ljudi dragi nije sve vrijeme sam bio, pa bio je memic na toj strani ne kontam fakat evo ja ga volim nenormalno al me toliko nervira kad vidim kako igra ko preko neke stvari, ja ne znam sta se desava u glavi ovom decku ali nije dobro nikako
Memić je bio na istoj strani 20 min, kasnije je Dedic u 3 5 2 sve sam držao. Isključivi krivac za prvi gol je Memić.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 12668
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la QUARTERBACK » 18 jun 2026, 23:54

Poligon10 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:51
QUARTERBACK je napisao/la:
18 jun 2026, 23:48
ljudi dragi nije sve vrijeme sam bio, pa bio je memic na toj strani ne kontam fakat evo ja ga volim nenormalno al me toliko nervira kad vidim kako igra ko preko neke stvari, ja ne znam sta se desava u glavi ovom decku ali nije dobro nikako
Memić je bio na istoj strani 20 min, kasnije je Dedic u 3 5 2 sve sam držao. Isključivi krivac za prvi gol je Memić.
ma nije istina u 35 minuti smo promjenili formaciju, i prije toga je dedic grijesio i ndoye ga je prolazio kako je htio sve na isti fazon gurne je pored njega i centrira pa nasi izbijaju, momak je bio bolji igrac prije 3 godine takav osjecaj imam eto

nije on najveci problem, al od njega ocekujem puno vise

Edincapitano
Postovi: 1660
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Edincapitano » 18 jun 2026, 23:58

Denno je napisao/la:
18 jun 2026, 23:50
Edincapitano je napisao/la:
18 jun 2026, 23:48
Solidan desni bek, nist specijalno ali za nasu malenu repku sasvim OK, ali puste te price vise da ga Mourinho vodi u Real a momak nije presao centra dvije tekme na SP.
Ne pratim ga u klubu, al ovo sto pruza u reprezentaciji djeluje da mu je i Benfica previse. Kao i obicno ovaj pdf precjenjuje nase igrace.
Sasvim OK je Dedic za nas, opet igra u Benfici znaci nije vrhunski bek ali OK. Imam osjecaj da je nesto nervozan ovo SP, boji se nekako.

Ne znam sta raja ocekiva od nasih igraca, drugo je sto raja misli da svi nasi igraci su za Reala kad odigraju jednu dobru tekmu a kad je slaba tekma odma su kanta.

Nama je maksimum ako uspijemo grupu da savladamo, to bi bilo super.
Zadnja izmjena: Edincapitano, dana/u 18 jun 2026, 23:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Scholl
Postovi: 1688
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Scholl » 18 jun 2026, 23:58

Rijesi se onog kvazi doktoea Nuhica sto je fakultet zavrsio na ganicu, i sto prodaje maglu nekog nutricioniste
Duela ne mozes dobiti
Jedi sine prsvu hranu

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4912
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la Kajzer10 » 18 jun 2026, 23:59

Daleko najvece razocarenje zasad. Kronicno beskoristan i los. Nisu bez razloga forsirali njegovu stranu.

Avatar
DamirT
Postovi: 31040
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amar Dedić

Post Postao/la DamirT » 19 jun 2026, 00:05

Najgora stvar kod njega je kad ima loptu i krene cupkati u mjestu. Ocekujes od igraca Benfice da probije stranu makar jednom. Od ovih igraca koji su nam bitni, najvece razocarenje. Naravno, osim Demirovica.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Fouzi1, Grunf, Sensei, StevieG8, TefalTava, Zabit i 60 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []