Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ne znam je li neko vec napisao ali: BARABAREZU JEBBEM TI DIJETE I DUJETETOVO DIJETE I UNUCE U KRILU. JEBBEM TI SVE STO TI JE SRCU DRAGO. I NEKA TI VICO JEBBE SVE TO NA HRPI. MAJKKU TI JEBBEM IZDAJNICKU USTASKO CETALJSKU!
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ljudi nas uzeli na sredinu i tu je kraj priče, zatvorili nam krila i uzeli loptu na sredini tu si dobio efekat da su ti Džeko i Demirović odsječeni. Ljudi zasluženo pobijedili sredina terena 10 puta bolja nego naša, možda smo trebali više preskakati igru...
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
kad imas 2 limitirana vezna u sredini, a oni 3 kakvi god da su. haj sad matematike. ja ovo ne kontam majke miIceplayer je napisao/la: ↑19 jun 2026, 02:40Ljudi nas uzeli na sredinu i tu je kraj priče, zatvorili nam krila i uzeli loptu na sredini tu si dobio efekat da su ti Džeko i Demirović odsječeni. Ljudi zasluženo pobijedili sredina terena 10 puta bolja nego naša, možda smo trebali više preskakati igru...
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Neka Barbe. Dobijamo Katar i idemo dalje.
Nije on kriv za crveni Muharemovica jbg.
Nije on kriv za crveni Muharemovica jbg.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Bolje i Barba nego da se vratimo na Spaceka, Robija i slicne vedete.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Definitivno će se trebati tražiti rješenja u sredini, Džeko se mora vraćat na 40 metara da bi zadržali loptu duže od 3 sekunde...dena24 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 02:41kad imas 2 limitirana vezna u sredini, a oni 3 kakvi god da su. haj sad matematike. ja ovo ne kontam majke miIceplayer je napisao/la: ↑19 jun 2026, 02:40Ljudi nas uzeli na sredinu i tu je kraj priče, zatvorili nam krila i uzeli loptu na sredini tu si dobio efekat da su ti Džeko i Demirović odsječeni. Ljudi zasluženo pobijedili sredina terena 10 puta bolja nego naša, možda smo trebali više preskakati igru...
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
tad jedino i bude napadIceplayer je napisao/la: ↑19 jun 2026, 02:46Definitivno će se trebati tražiti rješenja u sredini, Džeko se mora vraćat na 40 metara da bi zadržali loptu duže od 3 sekunde...dena24 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 02:41kad imas 2 limitirana vezna u sredini, a oni 3 kakvi god da su. haj sad matematike. ja ovo ne kontam majke miIceplayer je napisao/la: ↑19 jun 2026, 02:40Ljudi nas uzeli na sredinu i tu je kraj priče, zatvorili nam krila i uzeli loptu na sredini tu si dobio efekat da su ti Džeko i Demirović odsječeni. Ljudi zasluženo pobijedili sredina terena 10 puta bolja nego naša, možda smo trebali više preskakati igru...
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ko je pratio vidio je da je Džeko naš najjači vezni igrač, samo što je to večeras baš došlo do izražaja jer je Švica baš kvalitetna u sredini...
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Očekivao sam ja poraz, nije to problem, ali me boli što nam svi igrači ispadaju kao amateri. Jbte, imamo Alajbegovića koji prima loptu na sredini terena protiv tri Švicarca, okrenut prema golu. Jedino nam štoperi ispadaju kao Maldini jer non-stop imaju posla. A lopta nam se nakon izbijanja vraća nazad u šesnaesterac kao ping-pong. Ovo, brate, nema veze s defanzivnim fudbalom, a ni s fudbalom uopšte. Hajde, ba, Bajramoviću, izmisli nešto na tom treningu
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Nazalost, pobjede protiv Velsa i Italije su nam zamale oci. Italije je se povukla pa smo mi izgledali bolji neg sto jesmo.
Ali ostaje ista nasa nekreativnost, sporost i nesigurnost.
Ovo 4-4-2 vise nema smisla. Protivnicka ekipa samo blokira Bajraktarevica sa strane pa on onda mora vracati loptu nazad. Napadaci su presjeceni, nema nikog na AMF-u da poveze igru.
Ali ostaje ista nasa nekreativnost, sporost i nesigurnost.
Ovo 4-4-2 vise nema smisla. Protivnicka ekipa samo blokira Bajraktarevica sa strane pa on onda mora vracati loptu nazad. Napadaci su presjeceni, nema nikog na AMF-u da poveze igru.
Bit će gusto
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Kasno je sada za mijenjanje, ali poslije svjetskog će se morati tražiti nova rješenja u sredini...DanijelTZ je napisao/la: ↑19 jun 2026, 03:09Nazalost, pobjede protiv Velsa i Italije su nam zamale oci. Italije je se povukla pa smo mi izgledali bolji neg sto jesmo.
Ali ostaje ista nasa nekreativnost, sporost i nesigurnost.
Ovo 4-4-2 vise nema smisla. Protivnicka ekipa samo blokira Bajraktarevica sa strane pa on onda mora vracati loptu nazad. Napadaci su presjeceni, nema nikog na AMF-u da poveze igru.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Svako ko je gledao utakmice Vels/Italija zna da smo prošli dalje zahvaljujući borbi i mentalitetu, a ne igri. Borbeni duh je i dalje tu, ali sam se nadao da se u dva mjeseca može kreirati neka ideja u igri s ovim igračima. To se očito nije desilo.DanijelTZ je napisao/la: ↑19 jun 2026, 03:09Nazalost, pobjede protiv Velsa i Italije su nam zamale oci. Italije je se povukla pa smo mi izgledali bolji neg sto jesmo.
Ali ostaje ista nasa nekreativnost, sporost i nesigurnost.
Ovo 4-4-2 vise nema smisla. Protivnicka ekipa samo blokira Bajraktarevica sa strane pa on onda mora vracati loptu nazad. Napadaci su presjeceni, nema nikog na AMF-u da poveze igru.
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3323
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Nije se ni pokušalo, evidentno je iz aviona. Barbarez traži neke druge kvalitete.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Večeras se koliko-toliko dobro prilagođavao utakmici. Ogroman minus je uporno forsiranje sline Tahirovića.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
-------------- Bazdar ----- Lukic ------------
----------------- Alajbegovic ----------------
------------------ Mahmic -------------------
--------- Gigovic ------- Basic -------------
Kolasinac - Hadzikadunic - Katic -- Dedic
----------------- Alajbegovic ----------------
------------------ Mahmic -------------------
--------- Gigovic ------- Basic -------------
Kolasinac - Hadzikadunic - Katic -- Dedic
Bit će gusto
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
ko tije od obitelji strado u ratu da ti je ih psujemo ? gdje mije ona tuzlanka kurava sto ti je okotila onog debila ?
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Smatram da bi mahmic i benjo bolja kombinacija bili nego benjo i sunjic
Dedic je poprilicno los krila slaba sredina teski destruktivci koji jedino znaju nabit balon i udarit protivnickog a igraca..
Nemamo probijanje, jedini igrac koji ima brzinu i moze igrat ok krilne pozicije je MEMIC..
Mislim da ce ova ekipa odigrat uzasno ligu nacija.
Barbarez nista nije napravio u vidu uigranosti povezanosti evo skoro mjesec je u cugu sa momcima.
Cak imam osjecaj da igraci namjerno nedaju 100% od sebe
Dedic je poprilicno los krila slaba sredina teski destruktivci koji jedino znaju nabit balon i udarit protivnickog a igraca..
Nemamo probijanje, jedini igrac koji ima brzinu i moze igrat ok krilne pozicije je MEMIC..
Mislim da ce ova ekipa odigrat uzasno ligu nacija.
Barbarez nista nije napravio u vidu uigranosti povezanosti evo skoro mjesec je u cugu sa momcima.
Cak imam osjecaj da igraci namjerno nedaju 100% od sebe
-
HeavyBassBlues
- Postovi: 158
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Bez imalo zelje da kritikujem, a i nadam se da cemo proci grupu, ali Barbarez je sinoc pokazao zasto ga niko nikad nije angazovao u Bundesligi, a i sire. Na hype se fudbal ne igra. To moze proci dva ili tri puta, a in je bas imao srece. Mozda je dobar motivacijski govornik, ali je trener velika nula. Nazalost, to je tako taman da odemo do finala.
Nema potrebe za teskim rijecima, naknadnim analizama i dodatnim kalkulacijama, covjek je jednostavno nesposoban za trenera. To ne znaci nista lose, jednostavno neka pokusa raditi nesto drugo. Upornim insistiranjem na ovom poslu, u najboljem slucaju ce zavrsiti u Velezu, Radniku, Sloobodi... ali tamo nece imato odrijesene ruke, neogranicene resurse sijaset pomocnika.
Zaista se iskreno nadam da mozemo pobijediti Qatar i plasirati se među 8 najboljih treceplasiranih, ali se isto tako jos iskrenije nadam da ce Barbarez nakon ovog SP-a podnijeti ostavku i biti negdje uspjesan PR, lifecoach, pa zasto ne i prvak svijeta u pokeru.
Bilo kako bilo, zelim mu puno zdravlja i zivotne srece.
Nema potrebe za teskim rijecima, naknadnim analizama i dodatnim kalkulacijama, covjek je jednostavno nesposoban za trenera. To ne znaci nista lose, jednostavno neka pokusa raditi nesto drugo. Upornim insistiranjem na ovom poslu, u najboljem slucaju ce zavrsiti u Velezu, Radniku, Sloobodi... ali tamo nece imato odrijesene ruke, neogranicene resurse sijaset pomocnika.
Zaista se iskreno nadam da mozemo pobijediti Qatar i plasirati se među 8 najboljih treceplasiranih, ali se isto tako jos iskrenije nadam da ce Barbarez nakon ovog SP-a podnijeti ostavku i biti negdje uspjesan PR, lifecoach, pa zasto ne i prvak svijeta u pokeru.
Bilo kako bilo, zelim mu puno zdravlja i zivotne srece.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ja mislim da ovaj covjek ima ogroman problem sa svojim ego, kao forsira Tahirovica da bi dosao trenutak kad bi isti zabio ,asistirao ili odigrao za 10 nama navijacima i kriticarima bi mogao reci "jesam li vam rekao", haj uspijeh na stranu da ti na teren ne vidis ono sto svi mi vidimo pa to je nenormalno, vidis da ti ne ide, vidis da jednostavno sa ovom taktikom, nacin igre jednostavno ne mozemo nista napraviti
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
DemagogijaHeavyBassBlues je napisao/la: ↑19 jun 2026, 06:06Bez imalo zelje da kritikujem, a i nadam se da cemo proci grupu, ali Barbarez je sinoc pokazao zasto ga niko nikad nije angazovao u Bundesligi, a i sire. Na hype se fudbal ne igra. To moze proci dva ili tri puta, a in je bas imao srece. Mozda je dobar motivacijski govornik, ali je trener velika nula. Nazalost, to je tako taman da odemo do finala.
Nema potrebe za teskim rijecima, naknadnim analizama i dodatnim kalkulacijama, covjek je jednostavno nesposoban za trenera. To ne znaci nista lose, jednostavno neka pokusa raditi nesto drugo. Upornim insistiranjem na ovom poslu, u najboljem slucaju ce zavrsiti u Velezu, Radniku, Sloobodi... ali tamo nece imato odrijesene ruke, neogranicene resurse sijaset pomocnika.
Zaista se iskreno nadam da mozemo pobijediti Qatar i plasirati se među 8 najboljih treceplasiranih, ali se isto tako jos iskrenije nadam da ce Barbarez nakon ovog SP-a podnijeti ostavku i biti negdje uspjesan PR, lifecoach, pa zasto ne i prvak svijeta u pokeru.
Bilo kako bilo, zelim mu puno zdravlja i zivotne srece.
Covjek je ostvario najveci uspjeh u historiji naseg sporta,to sto su kod nas nerealna ocekivanja je druga stvar
Prije utakmice 6.50 bila kvota na nas a kad pitas raju u gradu svi ocekuju pobjedu
BUCA POTOK
FUDBALSKI KLUB SARAJEVO
FUDBALSKI KLUB SARAJEVO
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, AzRimiRzA, bh22, CAGarfia, dariolovrinovic00, DzaniMehmet, Edincapitano, Elddar, EnesSS, FerdinandF, Frankie, HariTz, jasmin10, johntravolta123, Kaunas, kenanktkt, KockarVicin007, kouadio, kovac, LeCoq, mercurial, Micron, mirsonetz, MostarNeretva, RaZuti, rossonero85, samirr, SanaBosna, seha77, Shevko, Slobodanpad1945, soccerfan, Sport90, StevieG8, Tihi, visarionovich i 225 gostiju.



