Slobodno reci da navijaš da ispadnemo. Nemoj se stidit.
24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
signalidunapark
- Postovi: 1507
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ružan rezultat jučer, blago nerealan, a i potpuno smo se raspali na kraju. Treba Barbarez da makne Tahirovića i Demirovića iz prvih 11 za naredne utakmice poslije SP, jer ovo ne ide.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Barbarezova taktika protiv Katra: Bunker sa privremenim izbacajima lopte na protivnicku polovinu uz dovu i molitvu da se nesto desi u napadu.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Uz malo srece mozemo ih iznenaditi i uzeti bod. Bio bi to veliki uspjeh
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ne svim srcem uz bih. Ide mi na onu stvar, sto ovo moze puno bolje da se iskoristi, ali neka mudrost, prkos, tvrdoglavost i sebicnost nekih ljudi to ne dzvoljava. Mrak mi na oci padne kad vidim Demirovica i Tahirovica u prvih 11. Kakva dva Panja. Druga stvar igras 4 4 2 i dva klasicna spica ali igras bunker, ono wtf. Nabijas loptu, ali kome ce neko produziti kad su svi u 16 m. Zar nije bolje bilo staviti nekog ko mozda moze da podvali loptu a igrati sa jednim napadacem, u isto vrijem i ojacas sredinu jer smo tu daleko najgori na ovom SP. Sta imas od trckaranja Demirovica i ako kojim scifi trikom uzme loptu ist k, jer mu je osjecaj za pas i zavrsnicu ko u slona. Tahirovic se boji svoje sjenke, a on nam treba graditi, zadrzati loptu...ali ipak Barbarez nastavlja po svom jet kao da hoce nesto da dokaze. A tacno se vidi na press, da je kao zapet kao puska, nekako drzak djeluje, a novinari ko da nesmiju ni da pisnu prema njemu, sve neka pitanja koja su vise odgovori nego pitanja.signalidunapark je napisao/la: ↑19 jun 2026, 17:36Slobodno reci da navijaš da ispadnemo. Nemoj se stidit.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
- PeppermintSA
- Postovi: 3490
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Amerika-Australija večeras, jako bitna tekma za nas,tekma koja vjerovatno i odlučuje pobjednika ove grupe s kojim se križamo. Btw igraju na Lumen FIeldu,tu i mi igramo s Katarom
-
signalidunapark
- Postovi: 1507
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
E vidiš, nagledao sam se ove reprezentacije zadnjih 20+ godina i vidio sam igru s jednim napadačem i trojicom u vezi, a da napadač (Džeko) ne pomiriše loptu cijelu utakmicu.Fudo je napisao/la: ↑19 jun 2026, 17:49Ne svim srcem uz bih. Ide mi na onu stvar, sto ovo moze puno bolje da se iskoristi, ali neka mudrost, prkos, tvrdoglavost i sebicnost nekih ljudi to ne dzvoljava. Mrak mi na oci padne kad vidim Demirovica i Tahirovica u prvih 11. Kakva dva Panja. Druga stvar igras 4 4 2 i dva klasicna spica ali igras bunker, ono wtf. Nabijas loptu, ali kome ce neko produziti kad su svi u 16 m. Zar nije bolje bilo staviti nekog ko mozda moze da podvali loptu a igrati sa jednim napadacem, u isto vrijem i ojacas sredinu jer smo tu daleko najgori na ovom SP. Sta imas od trckaranja Demirovica i ako kojim scifi trikom uzme loptu ist k, jer mu je osjecaj za pas i zavrsnicu ko u slona. Tahirovic se boji svoje sjenke, a on nam treba graditi, zadrzati loptu...ali ipak Barbarez nastavlja po svom jet kao da hoce nesto da dokaze. A tacno se vidi na press, da je kao zapet kao puska, nekako drzak djeluje, a novinari ko da nesmiju ni da pisnu prema njemu, sve neka pitanja koja su vise odgovori nego pitanja.signalidunapark je napisao/la: ↑19 jun 2026, 17:36Slobodno reci da navijaš da ispadnemo. Nemoj se stidit.
Naslušao sam se raznih je.bavanja majki zbog pozivanja i nepozivanja igrača, prizivanja spasiteljskih igrača koji nisu opravdali očekivanja, ukiva ja igrača u zvijezde, pa onda kenjanje po njima...itd.
Poanta je sljedeća...da, može bolje, ali neznato bolje i to bolje ovisi o možda jednoj promjeni u sastavu, raspoloženju tog dana i protivniku. Za Tahirovića se slažem, ali za Demirovića ne jer bi čovjek igrao kod SVAKOG trenera na svijetu, da je naš selektor.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Samo da ne bude "strpljiva" igra 70 minuta pa da se onda kao nesto krene.Treba ih udarit od prve minute.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Definitivno. Nemamo sta cekati, kad sa svakim drugim rezultatom osim pobjede ispadamo.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Samo
Dzeko
Alajbeg Mahmic Bajraktar
Haziahmet Sunjic
i idi na 2-0 do poluvremena
Koja steta recimo sto se onaj zet Janelt nije uspio zavrsit .
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Janelt bi bio taj cheat code koje druge repke imaju u ovim afričkim igračima a posebno u veznom redu. Ovaj za Qatar srećom neće igrati pa moramo početi kako si naveo.
4-IN-A-ROW
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ovako da izadjemo ima da im uvalimo 3 do poluvremena. Ali Barbarez ce opet to ziheraski postaviti i u drugom poluvremenu tek ganjati pobjedu.
….Hadzikadunic - Katic - Kolasinac
Dedic —-— Sunjic —-—Mahmic ——- Memic
…Bajraktarevic….Alajbegovic
………………Tabakovic
….Hadzikadunic - Katic - Kolasinac
Dedic —-— Sunjic —-—Mahmic ——- Memic
…Bajraktarevic….Alajbegovic
………………Tabakovic
- Lobudaraczapamcenje
- Postovi: 4856
- Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Bas me interesuje sta mu je postavila spanjolka kao pitanje poslije utakmice sa svicarskom. Nije nas novinar pa se iskontrolisaoFudo je napisao/la: ↑19 jun 2026, 17:49Ne svim srcem uz bih. Ide mi na onu stvar, sto ovo moze puno bolje da se iskoristi, ali neka mudrost, prkos, tvrdoglavost i sebicnost nekih ljudi to ne dzvoljava. Mrak mi na oci padne kad vidim Demirovica i Tahirovica u prvih 11. Kakva dva Panja. Druga stvar igras 4 4 2 i dva klasicna spica ali igras bunker, ono wtf. Nabijas loptu, ali kome ce neko produziti kad su svi u 16 m. Zar nije bolje bilo staviti nekog ko mozda moze da podvali loptu a igrati sa jednim napadacem, u isto vrijem i ojacas sredinu jer smo tu daleko najgori na ovom SP. Sta imas od trckaranja Demirovica i ako kojim scifi trikom uzme loptu ist k, jer mu je osjecaj za pas i zavrsnicu ko u slona. Tahirovic se boji svoje sjenke, a on nam treba graditi, zadrzati loptu...ali ipak Barbarez nastavlja po svom jet kao da hoce nesto da dokaze. A tacno se vidi na press, da je kao zapet kao puska, nekako drzak djeluje, a novinari ko da nesmiju ni da pisnu prema njemu, sve neka pitanja koja su vise odgovori nego pitanja.signalidunapark je napisao/la: ↑19 jun 2026, 17:36Slobodno reci da navijaš da ispadnemo. Nemoj se stidit.
- 1 9 4 6 -
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ma argument je tragikomican. Francuska ne igra znaci ne trebamo ni mi.emir_ je napisao/la: ↑19 jun 2026, 16:05
Tvoj stav na moj komentar mi je neznatno bitan.
Dva napadača kojima niko ne moze ni dodati loptu je igrač manje na terenu. Ne mogu ni skočiti da zadrže loptu.
Edin je to uspio par puta a Jovo oborio rekord protiv Kanade. Drugi napadač je redvno tehnički i organizacioni višak. Bez učinka. Bez udarca na go. Bez ključnog pasa. Beskoristan
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
nije cudo sto se zena razvela od fude
-
Marokanci58
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Imam osjećaj da će pročepit Demirovića KONAČNO

BRATSTVO GRAČANiCA
-
Marokanci58
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Al marva ubjeđena da smo MI KAO NEKI FAVORIT U OVOM DUELU a počinjemo sa 9 na njihovih 11. Automatski branjenje svi u 16 jer fale dva igrača, jedan u vezi Tahirović i jedan viška napadač. BARBAREZU NEZNALICO
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nije rezultat nerealan, tacno toliki je svica bolja od nas i tacno toliko je imala vise volje da nesto napravi.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Da smo njega imali, sad bi mozda vec razmisljali o prvom mjestu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Online
Trenutno korisnika/ca: Drum, Edbh21, FerdinandF, Maverick, MiranGlasnic i 34 gosta.




