La Liga
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo
Re: La Liga
Teška godina za Realovce. Čak ni ljeti ne miruju, nego ih yebe Messi. Izdržite momci.
Re: La Liga
Nikad mi nije bilo jasno zasto se navijaci Barcelone busaju u prsa da su neki nivo
Remember, remember the 5th of November.
"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."
"Three for me, two for them."
"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."
"Three for me, two for them."
Re: La Liga
Ma hajde…
Remember, remember the 5th of November.
"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."
"Three for me, two for them."
"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."
"Three for me, two for them."
Re: La Liga
Ma morate shvatit jeftu, ljubimac mu jučer bio najgori igrac na terenu pa je momak malo nervozan, vidite da je u 3,4 ujutro jadnik bio budan zbog neprospavane noci, sta mu uradi Ronaldo
Re: La Liga
Nadam se da atleti nece obrisati one tweetove
-
Mocvara1991
- Postovi: 1104
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
Re: La Liga
Ahahahha kako se Alvarez popisa po obje strane Madrida hahahahah
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.

