24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

adrenaline323
Postovi: 407
Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la adrenaline323 » 23 jun 2026, 20:08

Valjda ce Memic krenuti na desnom beku ako Dedic nije spreman

Avatar
sonpenn
Postovi: 3516
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la sonpenn » 23 jun 2026, 20:09

Zmajevi trenirali bez Dedića
Amar Dedić propustio je današnji trening reprezentacije Bosne i Hercegovine te je njegov nastup protiv Katara i dalje neizvjestan. Ipak, putovat će sa ekipom u Seattle.
Dobra vijest za Sergeja Barbareza je da su svi ostali reprezentativci trenirali punim intenzitetom, uključujući i Harisa Tabakovića, koji je potpuno spreman za naredni susret.
Sarajevo ljubavi moja.

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Edincapitano » 23 jun 2026, 20:18

Iniesta12 je napisao/la:
23 jun 2026, 20:05
Drum je napisao/la:
23 jun 2026, 18:37
Negdje naletih da je 49.6% mogucnost za USA-BiH ...
Druzi, 999999 puta smo pisali i svaki dan azuriramo na forumu, koji rezultati nam se poklapaju do sad i sta ocekujemo u narednim danima
Samo vrati par stranica nazad i imas vise postova.

Edit:
Grupa I gdje je Senegal nam vise nije konkurencija na poredak 3-plasiranih. Ostalo je jos puno kombinacija ali nekako najrealnije: Alzir i Austrija mogu odigrati X zadnje kolo ali Alzir ima -2 gol razliku. Ekvador ide na Njemacku, ako uzme bod bit ce veliko iznenadjenje, kao i Skotska protiv Brazila...
Bez veze yebes svoj mozak, ako dobijemo Katar idemo dalje, 99,2 je sansa s jednim golom, s dva gola je 99,5 a s 3 gola je 100 posto.

Nema sanse da ispadnemo ako dobijemo Katar.

GG3
Postovi: 4150
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la GG3 » 23 jun 2026, 20:21

Davno sam pisao da nam je najbolje sto igramo zadnju protiv Qatara da smo igrali prvu možda bi pobijedili jedva 1-0 ili bi igrali neriješeno, ovako ne sumnjam da mi možemo podignuti svoj nivo igre za razliku od Qatara, koji nakon onih 6-0 i 2 crvena mislim da nema šanse da odigra nesto posebno.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la soccerfan » 23 jun 2026, 20:26

Kad me pitaju ko ce sutra rjesiti utakmicu.
Slikovit prikaz slika broj 1:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Bosnjo22
Postovi: 63
Pridružen/a: 09 maj 2026, 18:10
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Bosnjo22 » 23 jun 2026, 20:27

Kako mi momci izgledaju sretno,inshaAllah pobjeda sutra

rossonero85
Postovi: 588
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la rossonero85 » 23 jun 2026, 20:31

Vjerovatno će Memić igrati desno umjesto Dedića, a Bajraktarević i Alajbegović obojica od početka.

Avatar
DamirT
Postovi: 30902
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la DamirT » 23 jun 2026, 20:32

soccerfan je napisao/la:
23 jun 2026, 20:26
Kad me pitaju ko ce sutra rjesiti utakmicu.
Slikovit prikaz slika broj 1:
Slika broj 5 :beba:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
dzemil
Postovi: 1276
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la dzemil » 23 jun 2026, 20:36

Ne treba zaboraiti da imamo negativan score sa Katarom. Jednom smo zijanili 0:2, a drugi put remizirali 2010.

https://www.transfermarkt.com/bosnia-he ... ht/1029790

Jurica95
Postovi: 621
Pridružen/a: 05 jul 2023, 17:42
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Jurica95 » 23 jun 2026, 20:41

dzemil je napisao/la:
23 jun 2026, 20:36
Ne treba zaboraiti da imamo negativan score sa Katarom. Jednom smo zijanili 0:2, a drugi put remizirali 2010.

https://www.transfermarkt.com/bosnia-he ... ht/1029790
Isto tako je Švicarska do neki dan sa nama imala negativan skor. Tradicija je tu da se ruši

GIBRA
Postovi: 4073
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la GIBRA » 23 jun 2026, 20:43

dzemil je napisao/la:
23 jun 2026, 20:36
Ne treba zaboraiti da imamo negativan score sa Katarom. Jednom smo zijanili 0:2, a drugi put remizirali 2010.

https://www.transfermarkt.com/bosnia-he ... ht/1029790
Aj zemljo draga :tokralju:
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

antetokounmpo
Postovi: 56
Pridružen/a: 04 jan 2026, 21:45
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la antetokounmpo » 23 jun 2026, 20:47

Kako bi bilo lijepo da sutra sve rijesimo u prvih 45 minuta. Hvala vam na ove dvije sedmice nadanja. Sretno sutra!!!!

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1211
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Zglavkar » 23 jun 2026, 20:49

Iniesta12 je napisao/la:
23 jun 2026, 20:05
Drum je napisao/la:
23 jun 2026, 18:37
Negdje naletih da je 49.6% mogucnost za USA-BiH ...
Druzi, 999999 puta smo pisali i svaki dan azuriramo na forumu, koji rezultati nam se poklapaju do sad i sta ocekujemo u narednim danima
Samo vrati par stranica nazad i imas vise postova.

Edit:
Grupa I gdje je Senegal nam vise nije konkurencija na poredak 3-plasiranih. Ostalo je jos puno kombinacija ali nekako najrealnije: Alzir i Austrija mogu odigrati X zadnje kolo ali Alzir ima -2 gol razliku. Ekvador ide na Njemacku, ako uzme bod bit ce veliko iznenadjenje, kao i Skotska protiv Brazila...
Pored grupe I, i večeras ako i Englezi i Hrvati pobijede, a vjerujem da hoće, ne moramo se sekirati ni za grupu L.

I još nešto: ako pobijedimo 2 razlike, imat ćemo gol-razliku -1 i tad smo grupa matematički sigurni i ispred trećeplasiranih iz grupa D i J, tj. grupa gdje su Paragvaj i Alžir. Jer će trećeplasirani iz tih grupa ili imati tri boda, ili 4 boda uz gol-razliku -2.

Dakle, realan je scenarij gdje sutra imamo sve u svojim rukama da i teoretski osiguramo plasman. Volio da se to desi jer mislim da bi moglo bi biti svakakvih iznenađenja u zadnjem kolu, jer npr. Nijemcima i Meksikancima ne treba ni za šta i sigurno će odmarati određene igrače, a moguće su i kalkulacije zbog žrijeba u KO fazi.
Zadnja izmjena: Zglavkar, dana/u 23 jun 2026, 20:55, ukupno mijenjano 1 put.

Diadora
Postovi: 687
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Diadora » 23 jun 2026, 20:52

Ljudi , zna li ko gdje ima okupljanje nasih u Seattle Danas I sutra?

313
Postovi: 1291
Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la 313 » 23 jun 2026, 20:55

GIBRA je napisao/la:
23 jun 2026, 20:43
dzemil je napisao/la:
23 jun 2026, 20:36
Ne treba zaboraiti da imamo negativan score sa Katarom. Jednom smo zijanili 0:2, a drugi put remizirali 2010.

https://www.transfermarkt.com/bosnia-he ... ht/1029790
Aj zemljo draga :tokralju:
dzemil je najjaci. Ne treba kaze zaboravit
Walk on

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21913
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Unofficialpage » 23 jun 2026, 21:04

Da li je Dedić povrijeđen ili ga je Barba kaznio zbog one izjave (Spaha će mu par šamara kad dođu u Sarajevo)? :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
231983
Postovi: 2127
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la 231983 » 23 jun 2026, 21:04

313 je napisao/la:
23 jun 2026, 20:55
GIBRA je napisao/la:
23 jun 2026, 20:43
dzemil je napisao/la:
23 jun 2026, 20:36
Ne treba zaboraiti da imamo negativan score sa Katarom. Jednom smo zijanili 0:2, a drugi put remizirali 2010.

https://www.transfermarkt.com/bosnia-he ... ht/1029790
Aj zemljo draga :tokralju:
dzemil je najjaci. Ne treba kaze zaboravit
Treba Džemi reći da je za te rezultate uzeta lijepa svota :)

MiranGlasnic
Postovi: 980
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la MiranGlasnic » 23 jun 2026, 21:04

313 je napisao/la:
23 jun 2026, 20:55
GIBRA je napisao/la:
23 jun 2026, 20:43
dzemil je napisao/la:
23 jun 2026, 20:36
Ne treba zaboraiti da imamo negativan score sa Katarom. Jednom smo zijanili 0:2, a drugi put remizirali 2010.

https://www.transfermarkt.com/bosnia-he ... ht/1029790
Aj zemljo draga :tokralju:
dzemil je najjaci. Ne treba kaze zaboravit
Neka neko Džemilu javi da smo se sprdali sa Katarom te 2010. godine, samo što se momcima nije igralo previše ta prijateljska u pola ljeta…


Coolpanda24
Postovi: 3178
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Coolpanda24 » 23 jun 2026, 21:20


Evo trening od danas. Hajd što nema Dedića, ali koliko vidim, nema ni Vasilja… :shock:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: FerdinandF, LeCoq, sagitarius, Sensei, Shevko, signalidunapark i 60 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []