Ćiro Blažević

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Ćiro Blažević

Post Postao/la admin » 23 jun 2009, 09:54

Evo teme da diskusije o Miroslavu Ćiri Blaževiću.

Prošla tema o Ćiri je zaključana jer se svela samo na uvrede i psovke. Pokušajte diskutovati civilizovano i argumentovano, bez uvreda i psovki kako bi tema što duže trajala.

ako ne želite da vam post bude obrisan, nemojte vrijeđati druge forumaše ili psovati. psovke i uvrede će biti brisane, a oni koji ih budu postirali uklonjeni sa foruma.

Ukoliko se tema pretvori u razmjenu uvreda između 5-6 forumaša ponovo će biti zaključana.

no comment
Postovi: 167
Pridružen/a: 19 okt 2008, 01:13
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la no comment » 23 jun 2009, 10:22

pitanje je u ostalom dali se objektivno isplati braniti covijeka na osnovu rezultata, ipak taj covijek skuplja kritike u susjednoj drzavi ko nijedan drugi...

kazete da se nesmijesa politika u sport, to je sasvim normalno i pravedno, ali taj covijek je kandidovao za predsjednika susjedne nam drzave, to neznaci da je on los ili nesto slicno ali hocu stim da kazem da je tesko spominjati ime blazevic u kontekstu vezanog samo za sport jer taj covijek se bavi politickim funkcijama i uvijek je bio i politicar, prema tome je realno moguce da je izjavio neke stvari protiv nase nama voljene drzave.

meni licno ide interes drzave kao cjeline naseg identiteta ispred rezultata trenutnih u fudbalu, ja nebi i necu nikada dozvoliti sebi da navijam za nekoga ko je dvolican u najmanju ruku, a rezultati mogu biti i dobri nema tu dileme, cinjenica je da ti isti nece biti konstanti ako se ovako neprofesionalno (Rijeka, Oman, Divic, Restoran Plaza i pijancenje i eventulano Iran) bude nastavilo.

Avatar
bosanac723
Postovi: 535
Pridružen/a: 21 mar 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la bosanac723 » 23 jun 2009, 10:28

no comment je napisao/la:pitanje je u ostalom dali se objektivno isplati braniti covijeka na osnovu rezultata, ipak taj covijek skuplja kritike u susjednoj drzavi ko nijedan drugi...

kazete da se nesmijesa politika u sport, to je sasvim normalno i pravedno, ali taj covijek je kandidovao za predsjednika susjedne nam drzave, to neznaci da je on los ili nesto slicno ali hocu stim da kazem da je tesko spominjati ime blazevic u kontekstu vezanog samo za sport jer taj covijek se bavi politickim funkcijama i uvijek je bio i politicar, prema tome je realno moguce da je izjavio neke stvari protiv nase nama voljene drzave.

meni licno ide interes drzave kao cjeline naseg identiteta ispred rezultata trenutnih u fudbalu, ja nebi i necu nikada dozvoliti sebi da navijam za nekoga ko je dvolican u najmanju ruku, a rezultati mogu biti i dobri nema tu dileme, cinjenica je da ti isti nece biti konstanti ako se ovako neprofesionalno (Rijeka, Oman, Divic, Restoran Plaza i pijancenje i eventulano Iran) bude nastavilo.
I michael Jordan je probao Bejsbal, vidio da ne ide, i nazad u kosarku i opet postao kralj. Sta je to za Restoran Plaza? Sta je tu lose bilo?...samo pitam nisam u toku, znam da su slavili, pjevali. Sta je lose bilo?
When my time on earth is gone, and my activities here are passed, I want them to bury me upside down, and my critics can kiss my ass!

no comment
Postovi: 167
Pridružen/a: 19 okt 2008, 01:13
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la no comment » 23 jun 2009, 11:13

koliko god da si covijek iz naroda (svi nasi fudbaleri), nije dobro da gledas kako naprimjer murat nazdravlja, ti ljude imaju odgovornu funkciju, dosta mladosti nase igrace gleda kao idole, oni trebaju biti idoli na terenu i dobijaju velike svote novca da bi se i van terena ponasali kao profesionalci, ja nekazem nista sto je bilo u restoranu da je nesportski od svih fudbalera, ali nazdravljene sa casom stoka u kameru nije smisao funkcije fudbalera, i zato sto su oni itekako idoli, pa barem od nase maldosti od djece nije uredu sto se tako odradilo, a najbolji primjer za to sve je poznati fudbaler Ronaldinho, taj covijek je otvoreno pijancio po diskotekama i kada su slike bile objavljene, tadasnji trener Barcelone se odrekao tog igraca. A kada Murat kod nas u kameru nazdravlja postavi se jedino pitanje, sta je tu problem, "jarane" problem je u tome sto je to neprofesionalno, krajnje.

a tvoj bejsbol primjer nije poenta mojeg komentara, nego sam stim htio da kazem da neki komentari nasih forumasa u vezi cire nemogu biti uvijek samo u sportskom smislu, zato sto taj covijek obavlja i politicke funkcije i uvijek je u njemu dio politike, koje sam Ciro naprimjer sa izjavama tipa "Estonci su dosli u vasu svetu zemlju da vas ponize na vasem", Ciro jeste dobar motivator jer upravo politiku ibacuje u sport, a ako je istina da je ranije, 96te govorio kako ce se napiti Bosanske krvi, onda je to pravi no comment sa moje strane....to je politika.

gazija87
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 mar 2009, 10:03
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la gazija87 » 23 jun 2009, 12:16

o Ciri imam negativno misljenje,mislim da je moralno dno dna,sto bi nas narod rekao "moze mu sve pod kapu stat"
ali ne bih komentarisao njegov strucni rad nisam dovoljno kompetetan da o tome govorim,ipak ima on rezultat iza sebe
Bosanac u srcu,dusi i u gacama!!!

Avatar
SINE
Postovi: 492
Pridružen/a: 05 mar 2009, 09:10
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la SINE » 23 jun 2009, 12:20

Ja ovu temu više ne bih ni otvarao, predviđam opet krvave sukobe ( gledao sam u kašike) 8-)
SAMO ŽELJO

Avatar
Bola(n)
Postovi: 110
Pridružen/a: 30 maj 2009, 20:21
Lokacija: Ovdje
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la Bola(n) » 23 jun 2009, 13:20

I sad će standarna ekipa da ga brani jer mi kao ostali mrzimo njega bez razloga,mrzimo Hrvate,nećemo multietičnu reprezentaciju,moramo naći neku manu svakome,nećemo ovo,hoćemo ono...

Nema fajde,milion puta smo o tome raspravljali i nema fajde.Izneseo je na stotine argumenata i opet ništa,njima je muteber kad Ćiro kaže da ćemo **** mater Špancima.
Niko kao ti,nikog kao tebe,nikad !

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la steve-o » 23 jun 2009, 13:32

Bola(n) je napisao/la:I sad će standarna ekipa da ga brani jer mi kao ostali mrzimo njega bez razloga,mrzimo Hrvate,nećemo multietičnu reprezentaciju,moramo naći neku manu svakome,nećemo ovo,hoćemo ono...

Nema fajde,milion puta smo o tome raspravljali i nema fajde.Izneseo je na stotine argumenata i opet ništa,njima je muteber kad Ćiro kaže da ćemo **** mater Špancima.
isto ko sto ce ga standardna ekipa(medju kojima i ti pripadas) omolozavati i popljuvati. nema promjene ovdje nikakve...

gazija87
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 mar 2009, 10:03
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la gazija87 » 23 jun 2009, 13:40

ja nemam namjeru pljuvat ni po kome,ali morate razmislit malo o Cirinoj biografiji pa ce te vidjet kakav je to "moralni lik"
Bosanac u srcu,dusi i u gacama!!!

Avatar
Bola(n)
Postovi: 110
Pridružen/a: 30 maj 2009, 20:21
Lokacija: Ovdje
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la Bola(n) » 23 jun 2009, 13:45

steve-o je napisao/la:
Bola(n) je napisao/la:I sad će standarna ekipa da ga brani jer mi kao ostali mrzimo njega bez razloga,mrzimo Hrvate,nećemo multietičnu reprezentaciju,moramo naći neku manu svakome,nećemo ovo,hoćemo ono...

Nema fajde,milion puta smo o tome raspravljali i nema fajde.Izneseo je na stotine argumenata i opet ništa,njima je muteber kad Ćiro kaže da ćemo **** mater Špancima.
isto ko sto ce ga standardna ekipa(medju kojima i ti pripadas) omolozavati i popljuvati. nema promjene ovdje nikakve...
Tako ti dođe,samo što smo mi upravu :lol: A jbte,mi barem mi imamo argumente neke.A oni sve,ma nije on takav,on voli,ovo,ono...ama taj čovjek se više politikom bavi nego fudbalom a i ta politika je zaslužna za njegove uspjehe koji se veličaju a neuspjehe niko ne spominje.Pobjedili smo Belgiju,Armeniju i Estoniju(fudbalske velesile :roll:) i odmah nacija na nogama Ćiro će nas odvesti a ustvari Ćiri se sve poklopilo,jer imamo igrače koji haraju u ligama u kojim igraju.Njih nije on stvorio,niti je nešto novo donio sa sobom već je preuzeo Kodrinu ekipu i nastavio.Svi spominju Kodrine neuspjehe to što je izgubio od Japana a niko ne kaže da je u toj ekipi bilo samo igrača iz Premijer lige,te spominju neriješen rezultat s Makedonijom.Pa što ne spomenete Ćirin poraz od ''jake'' Rijeke ? Rijeka koja nije u stanju dobiti Kamen Ingrad dobije našu reprezentaciju.Sramota je što smo igrali s njima ali poraz je samo sol na tu ranu.Pa eto zanemarimo to što dotični je pljuvao po našoj državi,haj eto nemam dokaza ali kako opisati čovjeka koji kaže da bi odmah preuzeo reprezentaciju Herceg Bosne da se osnuje ona ? Šta reći o čovjeku koji je proveo više vremena u različitim zabavnim emisijama nego u potrazi za odbrambenim igračima ili na putovanja pa da porazgovara s igračima koji mogu da nastupe za našu zemlju.Šta bi mu sad bilo da ode do Begovića i da popriča malo sa njim ?

Ima tu još milion stvari,ali eto da ne dužim...

Ali opet će neko upasti od standardne ekipice i reći,on ima rezultate ! Ako je historijski uspjeh dobiti dva puta Belgiju,onda mi treba da rasformiramo reprezentaciju.
Niko kao ti,nikog kao tebe,nikad !

Avatar
bosanac723
Postovi: 535
Pridružen/a: 21 mar 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la bosanac723 » 23 jun 2009, 13:56

Ma sta vam je ljudi? Ciro jos nije prosviro, tek pocinje druga strofa... :lol: ;) 8-)
When my time on earth is gone, and my activities here are passed, I want them to bury me upside down, and my critics can kiss my ass!

Avatar
ZEno.T.
Postovi: 255
Pridružen/a: 04 maj 2009, 16:53
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la ZEno.T. » 23 jun 2009, 14:04

Nemojte ljudi kritikovat covjeka kad je skoro pa ostvario uspjeh.Nema razloga za to a svi mi znamo za neke njegove mane i nedostatke.
12.9.2009.

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la johnnyHZ » 23 jun 2009, 14:46

imao je i onaj rahiticni Sliskovic ove sve igrace....pa sto nije ih zovnuo sto tadda nisu otisli na evropsko????
kako objasnjavaas cinjenicu da bas u vremenu kada je ciro prezeo repku ovii igraci ovako odigraju u evropskim ligama???
kako objasnjavas da odjednom miske obori rekor lige......a igra vec 5-6 godina u njemackoj????
kako to da se cijla evropa KRVI za nase igrace a priej godinu dana kada nam je igrac odlazio u rusiju bio je to uspjeh....
kako to da del boske odjednom samo u BIH vidi supaanika za 1 mjessto u grupi i da kaze kako smo im mi jedina prijetnja i da ih tjerao da pobjede sve do kraja
kako to da prije godinu i po nas belgija RAZMONTIRA SA 4-1 I da ih na bp bobijemo jedva sa 1-0 U 85-OJ minuti a sada im uvalimo 6 komada......u dvije tekme i dva puta ih ono bas laagano dobijemo......
kako to da smo najefikasnija ekipa kvalifikacija???
kako to da trecima u grupi bjezimo 4 boda sa extra rasporedom???
kako to da e odjednom cijeli svijet zainteresovan za nas....???
evo zvao je begovica.....zvao je i onoga kloca iz borusije dortmund pa nije htio...sta treba da se neko naguzuje igracima da igraju za BIH....moze on biti hrvat....moze on biti **** ....ali brate on je TRENER nase reprezentacije..ima najbolje rezultate i najbolju igru koju smo ikad imali do sada.....
ono za rijeku sto si napisao ti nepije vode....
ONO JE BILA CISTA TAKTICKA VARKA.....pazi izgubi od PROSJECNOG HRVATSKOG PRVOLIGASA....BELGIJANCI SE OPUSTE JER KONTAJU DA SMO amateri A ONDA IM ciro i repka odrze lekciju fudbala.........

I TEBI JE OVO SVE PUSTA SRECA??????SPLET OKOLNOSTI???????SVE JE DO IGRACA?????(samo neznam kako to da ekipe sa razlicitim trenerom a istim igracima igraju razlicito?odnosno bolje ili slabijE)???????
ZNAM DA CES SAD NA OVO ODGOVORITI TAKO STO NECES ODGOVORITI NI NA JEDNO PITANJE OVO ILI CES BEZ ARGUMENAATA GOVORITI KAKO NEMAMO IGRA!!!!!!!!!!!! 17 GOLOVA....a nemamo igre :o
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

gazija87
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 mar 2009, 10:03
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la gazija87 » 23 jun 2009, 14:49

johnnyHZ je napisao/la:imao je i onaj rahiticni Sliskovic ove sve igrace....pa sto nije ih zovnuo sto tadda nisu otisli na evropsko????
kako objasnjavaas cinjenicu da bas u vremenu kada je ciro prezeo repku ovii igraci ovako odigraju u evropskim ligama???
kako objasnjavas da odjednom miske obori rekor lige......a igra vec 5-6 godina u njemackoj????
kako to da se cijla evropa KRVI za nase igrace a priej godinu dana kada nam je igrac odlazio u rusiju bio je to uspjeh....
kako to da del boske odjednom samo u BIH vidi supaanika za 1 mjessto u grupi i da kaze kako smo im mi jedina prijetnja i da ih tjerao da pobjede sve do kraja
kako to da prije godinu i po nas belgija RAZMONTIRA SA 4-1 I da ih na bp bobijemo jedva sa 1-0 U 85-OJ minuti a sada im uvalimo 6 komada......u dvije tekme i dva puta ih ono bas laagano dobijemo......
kako to da smo najefikasnija ekipa kvalifikacija???
kako to da trecima u grupi bjezimo 4 boda sa extra rasporedom???
kako to da e odjednom cijeli svijet zainteresovan za nas....???
evo zvao je begovica.....zvao je i onoga kloca iz borusije dortmund pa nije htio...sta treba da se neko naguzuje igracima da igraju za BIH....moze on biti hrvat....moze on biti **** ....ali brate on je TRENER nase reprezentacije..ima najbolje rezultate i najbolju igru koju smo ikad imali do sada.....
ono za rijeku sto si napisao ti nepije vode....
ONO JE BILA CISTA TAKTICKA VARKA.....pazi izgubi od PROSJECNOG HRVATSKOG PRVOLIGASA....BELGIJANCI SE OPUSTE JER KONTAJU DA SMO amateri A ONDA IM ciro i repka odrze lekciju fudbala.........

I TEBI JE OVO SVE PUSTA SRECA??????SPLET OKOLNOSTI???????SVE JE DO IGRACA?????(samo neznam kako to da ekipe sa razlicitim trenerom a istim igracima igraju razlicito?odnosno bolje ili slabijE)???????
ZNAM DA CES SAD NA OVO ODGOVORITI TAKO STO NECES ODGOVORITI NI NA JEDNO PITANJE OVO ILI CES BEZ ARGUMENAATA GOVORITI KAKO NEMAMO IGRA!!!!!!!!!!!! 17 GOLOVA....a nemamo igre :o
sto si se ti nabrijo jarane,**** Ciru ba
Bosanac u srcu,dusi i u gacama!!!

no comment
Postovi: 167
Pridružen/a: 19 okt 2008, 01:13
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la no comment » 23 jun 2009, 14:55

ja se uspjehom nemogu kupiti, uspjeh je jedno, nacin kako se u nas odvijaju stvari drugo, kazem draze bi mi bilo imati neuspjeh sa Kodrom nego uspijeh sa Cirom, ako Ciro jos nesto uradi sa ekipom na SP prvo ce mu se dici spomenik a drugo on ce nam to na nos nabiti sve dok je ziv...

nerazumijem neke nase navijaci da im je uspjeh pred obrazom i pred nacijom ali eto svako ima svoje misljenje...

medutim i o ovim uspjesima se da diskutovati barem deset godina, jer je svaki uspjeh i poraz relativan.

nije sve sto sja, zlato :-)!

Avatar
Bola(n)
Postovi: 110
Pridružen/a: 30 maj 2009, 20:21
Lokacija: Ovdje
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la Bola(n) » 23 jun 2009, 15:01

@JohnnyHZ:Baka nije imao ni sličan sastav,on je imao Bešliju koji evo sada ne može u Želji da odigra normalno jednu tekmu,Baljića koji je igrao svake prestupne godine za Real M.,Musića,Akrapovića,Blatnjaka,Grujića i slične. :lol:
A Ćiro ima dva najubojitija napadača u Evropu,najboljeg asistenta u Evropi,jednog od najboljih izvođača slobodnjaka u Bundesligi,jednog od najboljih defanzivnih veznjaka u Rusiji i sad ima priliku da ima jednog od najperspektivnijih svjetskih golmana,ali nešto isto kao da mu je mrsko zvati ga.

Postavio si desetak pitanja i odgovor na njih ti je da nije Ćiro zaslužan za to već kvalitetni igrači.

Čuj taktičke varke,Ćiro ni ne zna šta je taktika već samo zna motivirati igrače.
Niko kao ti,nikog kao tebe,nikad !

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la johnnyHZ » 23 jun 2009, 15:07

NEZNA STA JE TAKTIKA A BIO 3 NA SVIJETU?????????????????????????? ODOH I JA BITI TRENER...... :D
JA TI PNAVLJAM....imao je i sliskovic ove igrace ALI IH NIJE ZVAO.....igrao je rahimic tada u rusiji....igrao je miske u njemackoj....igrao je dzeko u teplicama...ali je i tada znao igrati kao i sada.....igrao je i salihovic i ibisevic i hasagić plus papac pčus barbarez......alli brate NIJE ON TRENER....CIRO TO JESTE 3 NA SVIJETU CETVRT FINALE EVROPSKOG.....a oo je bilo takticki htio priznati ili ne.....i USPJELO JE naguzeni belgijanci kao nikad.....

i pogodio sam odgovori su bili na pitanja koja nisam postavio.......los trener a 17 golova..... :?
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la Tarik14 » 23 jun 2009, 15:18

Pa evo recicu i ja svoje misljenje : Mislim da je Ciro vrlo dobar strucnjak u smislu da zna odlicno da motivise igrace. On je sa ovo generacijom uspjeo da napravi nesto za razliku od predhodni selektora. Imamo pozitivne rezultate, dobre igrace i, sto je najvaznije, odlicnu atmosferu u i oko reprezentacije. Sto se tice taktike i postavljane igraca na terenu, tu je Ciro apsolutna neznalica. Svi smo se dosad mogli uvjeriti da formacija sa tri stopera i jednog napadaca ne funkcionise za nasu reprezentaciju (ta formacija nas je cak kostala utakmice protiv Turske pa cak i protiv Spanije). Ciro je dosta senilan i nikad nije ucinio ono sto bi trebao selektor drzavne reprezentacije da uradi. Nikad nije posjetio nase igrace u inostranstvu, nikad nije trazio jednog mladog talenta vec su ga novinari otkrivali za njega, uvijek je isao po nekim TV emisijama da prija budalastinje, cesto se ljutio za sitne stvari i dizao je paniku (slucaj Nadarevica) i za kraj, prije rata, je rekao : "Bosna nece nikad imati reprezentacija". Do nekle je on dobre stvari uradio za nasu reprezentaciju ali treba ga se cuvati.

no comment
Postovi: 167
Pridružen/a: 19 okt 2008, 01:13
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la no comment » 23 jun 2009, 15:18

johnny jaro moj,

sliskovic ni pola igraca nije imao sto Blazevic ima,

IBISEVIC, DZEKO, NADAREVIC, PANDZA, SUPIC, SALIHOVIC, RAHIMIC NISU igrali pod Sliskovicem, eto ti objasnjena na sve rezultate, pogledaj ova imena i pogledaj ko od ovih imena igra sada u prvih 11 pa ce ti biti sve jasno.
Misimovic je do 73 minute u Beogradu grijo klupu pod Sliskovicem...
Miske je od ove sezone u wolfsburgu on ima sada bolje igrace oko sebe koji ima veci potencijal od njegovih dosadasnjih igraca, tako da mu uzimaju dosta pritiska sa strane i zato igra onako slobodno i kroji dosta sansi te daje sam golove, Ciri bu Ciri ba nije mogao biti ni kojom magijom uspjehom od Misketa zaduzen. To je licno Misketov kvalitet u Wolfsburgu a ne Cirina moc. Ciro koliko ja znam nijednom nije gledao jednu utakmicu od Misketa u stadionu, Ciro je samo po TV emisijama, po upravi Zagreba i na setanju po Banja Luci u smislu spajanja naroda (divna stvar).
interesatno da je Cirin poraz od Rijeke bila varka, takticki superioran splet razlicith okolnih desavanja, nadam se samo da Belgijanci nekoriste video materijal nase repke inace nam ta varijanta skroz odpada. Nadam se da ce tu vrstu taktike u buducnosti malkice bolje definirati.
Sto smo dali 17 golova u kvalifikacijama je stvar Dzeke i nasih igraca a ne Cire, jer ako hoces ad kazes da je Ciro za to odgovoran, onda moras reci isto da je Ciro odgovoran za poraz protiv Rijeke, te Turske i Spanije, dje smo iz tri uktamice izvukli jakih i mocnih za buducnosti jako povoljnih 0 bodova.

Prijatno!

Avatar
Bola(n)
Postovi: 110
Pridružen/a: 30 maj 2009, 20:21
Lokacija: Ovdje
Kontakt:

Re: Ćiro Blažević

Post Postao/la Bola(n) » 23 jun 2009, 15:19

johnnyHZ je napisao/la:NEZNA STA JE TAKTIKA A BIO 3 NA SVIJETU?????????????????????????? ODOH I JA BITI TRENER...... :D
JA TI PNAVLJAM....imao je i sliskovic ove igrace ALI IH NIJE ZVAO.....igrao je rahimic tada u rusiji....igrao je miske u njemackoj....igrao je dzeko u teplicama...ali je i tada znao igrati kao i sada.....igrao je i salihovic i ibisevic i hasagić plus papac pčus barbarez......alli brate NIJE ON TRENER....CIRO TO JESTE 3 NA SVIJETU CETVRT FINALE EVROPSKOG.....a oo je bilo takticki htio priznati ili ne.....i USPJELO JE naguzeni belgijanci kao nikad.....

i pogodio sam odgovori su bili na pitanja koja nisam postavio.......los trener a 17 golova..... :?
Slišković je radio ono što mu je Savez naredio.Takva su vremena bila.
Ćiro je dobio odriješene ruke jer Savez hoće da fotelje spašava.

Džeko u Teplicama ni približno nije igrao kao ove sezone u Wolfsburgu i još je dijete bio kad je Slišković vodio repku.Rahimić nije htio igrati jer su pare tražili čelni ljudi od njegovog oca,Salihović je igrao za mladu repku jer nije još bio stasao u pravog igrača i nije bio za ''A'' repke.Talenat je bio ali nije to bilo to.Papac je tada bio nula,kriv je za skoro sve golove protiv Belgije..Miske je pozvan ali kasnije,kad su kola krenula niz brdo.Ovi današnji igrači su za klasu bolji Sliškovićevih igrača.Samo Salihamidžić je vrijedio te Barbarez,ostalo sve nula bilo.

I oko uspjeha pa Ćiro sa Bobanom,Šukerom,Prosinečkim,Jarniem,Ladićem,Bokšićem,Bilićem i ostalim je trebao biti prvak svijeta.
Kvaliteta nije falilo,a motivacija ne može uvijek biti presudan faktor tako da su taktički nadmudreni.
Nego kad je on veliki znalac što ništa nije postigao sa Iranom,Hajdukom,Xamaxom,Zagrebom ili Dinamom(u Evropi)? Štaviše,s Hajdukom gubi od nekog Debrecena 8:0 u dva duela.Je li to znanje ?
Tako da ti te priče padaju u vodu...
Da valja vodio bi njemu dragu Hrvatsku te ne bi ga Mamić otjerao iz Dinama...
Niko kao ti,nikog kao tebe,nikad !

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.