Marseille

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 28 jun 2009, 04:27

marseille_unique
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 28 jun 2009, 04:31

novi predsjednik : Jean-Claude Dassier

novi trener : Didier Deschamps
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la calcio » 28 jun 2009, 10:05

pa dobrodosao nazad :)

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la GoRaN » 28 jun 2009, 23:07

marseille_unique je napisao/la:marseille_unique
Sto te nije bilo???

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 28 jun 2009, 23:41

mislim da je bilo to da iako sam bio jedan od 5 prvih na ovom forumu, i jedan od dvojice clanova sa najvise posjeta i postova ako ne i najvise, ukinuta mi je tema o marseilleu i stavljena sa francuskom ligom zajedno, ja mislim da je bilo to ako se dobro sjecam, mozda grijesim
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la adnan_nanda » 28 jun 2009, 23:46

ajd nek si se vratio,stobom nemoze biti dosadno :D odkako tebe nema nemamo informacija o marseillu nikako.Bili su blizu osvajanja titule nadam se da ce uspijeti sledece sezone postali su mi najdrazi francuski klub.
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la ribery » 28 jun 2009, 23:49

marseille_unique je napisao/la:mislim da je bilo to da iako sam bio jedan od 5 prvih na ovom forumu, i jedan od dvojice clanova sa najvise posjeta i postova ako ne i najvise, ukinuta mi je tema o marseilleu i stavljena sa francuskom ligom zajedno, ja mislim da je bilo to ako se dobro sjecam, mozda grijesim
Kada si ti otisao tema je pala u zaborav, niko nista nije pisao 2-3 mjeseca i sasvim je normalno da je spojena sa temom o francuskoj ligi.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la Omerbavarac » 28 jun 2009, 23:56

Welcome
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 29 jun 2009, 08:15

nisam bas siguran da je spojena kad sam ja otiso, ali isto tako nisam ni siguran da je spojena dok sam bio jos , tako da ne mogu reci da znam tacno kako je bilo i tvrditi nesto sigurno, bilo kako bilo tema o marseilleu niej zasluzila da bude tako spojena i ukinuta, jer pojavio bi se nekad neko jos ko navija za marseille ako ne bi ja se pojavio, i koji bi volio vidjeti kako upravo ta tema o njegovom klubu ima najvise postova, bilo kako bilo, proslo je nema veze, nece nas to srusiti, haha sala, idemo u nove pobjede cujemo se stara kompanijo sa foruma
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
BrnJeeH
Postovi: 258
Pridružen/a: 26 jun 2009, 20:12
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la BrnJeeH » 29 jun 2009, 09:24

nemre rodjo sa ovom bandom niko :mrgreen:

krenuvsi od riberya pa nadalje :mrgreen:

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la RK Gradacac » 29 jun 2009, 14:26

Welcome back!!!

ALLEZ MARSEILLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la csh » 30 jun 2009, 17:09

Garantujem da tema nije ukinuta,niko se nije javljao na nju mjesecima,osim ruku na srce rk gradacac,ne znam kad je tacno spojena sa francuskom ligom ali tema je postojala dugo nakon tvog ''nestanka''.Za neke nove clanove samo da napomenem marseille_unique je jedan od forumasa sa najduzim stazom na forumu ;) . Dobro nam opet dosao!
AMAR OSIM!!!

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 30 jun 2009, 20:40

ja mislim da smo ja i ti csh dvojica od rpvih koji smo sami prvih nekoliko dana razmjenjivali postove, tako se ja sjecam bar
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 01 jul 2009, 00:09

lucho gonzalez potpiso za marseille, takoder za marseille potpisao jos manje poznati camerunac Fomen, inace marseille poceo danas sa pripremama i upoznavanjem igraca sa deschampsom i novim strucnim stabom
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la Neutral » 01 jul 2009, 00:14

Lucho potpisao. NE mogu da vjeruj, igrač kojeg ja godinama želim vidjeti u dresu Bayerna. Jao, svašta, odličan potez Marseilla.

Edit.

Cijena transfera je iznosila 18 miliona eura.

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 01 jul 2009, 00:19

vraca se i marseille na stare staze slave, napokon su se vratili u klub ljudi koji su mu i donijeli titulu prvaka evrope i mnogo titula jos, dosli su ozbiljni ljudi napokon se vratili u klub, kao sto su deschamps i novi predsjednik dassier, tako da i ono sto ce se novo desiti u marseilleu sljedecih dana ne bi vam trebalo biti cudno
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la Neutral » 01 jul 2009, 00:23

Pa dobro, otišli su im Cisse i Givet, na njima su zaradili nešto love tačnije rečeno 12 miliona. Došli su im dosta igraća sa posudbe, također su prekinuli saradnju sa nekoliko igraća kojim je istekao ugovorkao Zenden, M'bami, Civelli.

Meni je Marseille godinama bio najdraži u Francuskoj ligi, ali svake godine su bilo lošiji, ali simpatije su i dan danas ostali. Također sada imaju sjajna 2 vezna igraća, razbijaća, teriera Lucho Gonzales i Lorik Cana.

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 01 jul 2009, 00:25

dosta ce se o marseilleu pricati ove sezone
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la RK Gradacac » 01 jul 2009, 09:15

Marseille postaje stalni ucesnik lige prvaka. Prije par godina su bili pri dnu tabele Francuskog prvenstva a sada sve blize vrhu. Ove godine titula je izmakla pred sami kraj, porazom na domacem terenu od Lyona :cry:

Zamolio bi moderatore da ne diraju vise ovu temu bez obzira koliko zapostavljena bila.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la el-fighter » 01 jul 2009, 11:29

RK Gradacac je napisao/la:Marseille postaje stalni ucesnik lige prvaka. Prije par godina su bili pri dnu tabele Francuskog prvenstva a sada sve blize vrhu. Ove godine titula je izmakla pred sami kraj, porazom na domacem terenu od Lyona :cry:

Zamolio bi moderatore da ne diraju vise ovu temu bez obzira koliko zapostavljena bila.
Eh kad se samo sjetim te tekme. I meni je Marseile najdraži francuski klub i bilo mi je dosta krivo što nisu uzeli titulu prošle sezone, ali naredne su opet u samom vrhu. Prodali su Cissea i Giveta, zna li neko kako sada izgleda napadački roster Marseillea.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Odgovori

Natrag na “Ligue 1”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.