Mladi košarkaški talenti

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: MLADI TALENTI

Post Postao/la el-fighter » 30 apr 2009, 19:59

Ma imamo mi dosta mladih, talentovanih igrača, koji su stvoreni da igraju košarku. Ali džabe nam igrači kad nemamo Savez. ( Bolje ga nemati, nego imati ovakav )
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

playerbobo
Postovi: 56
Pridružen/a: 28 apr 2009, 02:08
Kontakt:

Re: MLADI TALENTI

Post Postao/la playerbobo » 30 apr 2009, 20:43

upravo sam saznao da jeste...steta....tako ih unistavamo....ja mislim da bi trebali u savezu napraviti juniorsku ekipu(reprezentaciju) koja bi se takmicila u ligi 13 sa zasticenim statusom da ne moze ispasti...kao sto rade francuzi i australci....a kadetske reprezentacije formirati 3 da moze svaka igrati svoju 2.ligu,srpsku,muslimansku i hrvatsku(sta cemo kad je tako),da mogu klinci napredovati....jer ovakoih posude u ko zna kakve klubove...a vecina njih trazi neki glupi instant rezultat.....i boli ih briga hoce li se igrac razviti ili ne....a vecina i ima ono primitivno razmisljanje sta imamo mi nekom drugom klubu razvijati igraca....

Institut
Postovi: 152
Pridružen/a: 08 avg 2008, 22:04
Kontakt:

Re: MLADI TALENTI

Post Postao/la Institut » 30 apr 2009, 22:06

playerbobo je napisao/la:upravo sam saznao da jeste...steta....tako ih unistavamo....ja mislim da bi trebali u savezu napraviti juniorsku ekipu(reprezentaciju) koja bi se takmicila u ligi 13 sa zasticenim statusom da ne moze ispasti...kao sto rade francuzi i australci....a kadetske reprezentacije formirati 3 da moze svaka igrati svoju 2.ligu,srpsku,muslimansku i hrvatsku(sta cemo kad je tako),da mogu klinci napredovati....jer ovakoih posude u ko zna kakve klubove...a vecina njih trazi neki glupi instant rezultat.....i boli ih briga hoce li se igrac razviti ili ne....a vecina i ima ono primitivno razmisljanje sta imamo mi nekom drugom klubu razvijati igraca....

jesam musliman po vjeri ali me vrijedja to kao bosanca kad neko sve narode naziva po njihovoj nacionalnosti a mene po vjeri ... dajte barem da na nasem forumu i u nasoj drzavi imamo taj neki nacionalni indentitet ;)

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: MLADI TALENTI

Post Postao/la fera » 30 apr 2009, 23:13

Institut je napisao/la:
playerbobo je napisao/la:upravo sam saznao da jeste...steta....tako ih unistavamo....ja mislim da bi trebali u savezu napraviti juniorsku ekipu(reprezentaciju) koja bi se takmicila u ligi 13 sa zasticenim statusom da ne moze ispasti...kao sto rade francuzi i australci....a kadetske reprezentacije formirati 3 da moze svaka igrati svoju 2.ligu,srpsku,muslimansku i hrvatsku(sta cemo kad je tako),da mogu klinci napredovati....jer ovakoih posude u ko zna kakve klubove...a vecina njih trazi neki glupi instant rezultat.....i boli ih briga hoce li se igrac razviti ili ne....a vecina i ima ono primitivno razmisljanje sta imamo mi nekom drugom klubu razvijati igraca....

jesam musliman po vjeri ali me vrijedja to kao bosanca kad neko sve narode naziva po njihovoj nacionalnosti a mene po vjeri ... dajte barem da na nasem forumu i u nasoj drzavi imamo taj neki nacionalni indentitet ;)
ja nisam musliman a i mene racunaju tamo :D
You are someone else I am still right here

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: MLADI TALENTI

Post Postao/la harishp » 30 apr 2009, 23:22

playerbobo je napisao/la:Ja znam da mali Mustapic iz Posusja igra za kadetsku repku Hrvatske ali ne igra nista,i nema mu perspektive tamo,treba momka pozvati u momcad
U koju momcad :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

playerbobo
Postovi: 56
Pridružen/a: 28 apr 2009, 02:08
Kontakt:

Re: MLADI TALENTI

Post Postao/la playerbobo » 01 maj 2009, 00:00

u kadetsku reprezenatciju BIH...

playerbobo
Postovi: 56
Pridružen/a: 28 apr 2009, 02:08
Kontakt:

Re: MLADI TALENTI

Post Postao/la playerbobo » 01 maj 2009, 00:04

Institut je napisao/la:
playerbobo je napisao/la:upravo sam saznao da jeste...steta....tako ih unistavamo....ja mislim da bi trebali u savezu napraviti juniorsku ekipu(reprezentaciju) koja bi se takmicila u ligi 13 sa zasticenim statusom da ne moze ispasti...kao sto rade francuzi i australci....a kadetske reprezentacije formirati 3 da moze svaka igrati svoju 2.ligu,srpsku,muslimansku i hrvatsku(sta cemo kad je tako),da mogu klinci napredovati....jer ovakoih posude u ko zna kakve klubove...a vecina njih trazi neki glupi instant rezultat.....i boli ih briga hoce li se igrac razviti ili ne....a vecina i ima ono primitivno razmisljanje sta imamo mi nekom drugom klubu razvijati igraca....

jesam musliman po vjeri ali me vrijedja to kao bosanca kad neko sve narode naziva po njihovoj nacionalnosti a mene po vjeri ... dajte barem da na nasem forumu i u nasoj drzavi imamo taj neki nacionalni indentitet ;)
Ma brate nisma mislio na nacionalnost nego na 2.lige u drzavi...ima ih 3 i zovu se liga Herceg Bosne,liga Republike srpske i A2 liga....nisam im ja davao imena...i zna se dobro koji su nacionalnosti vecine u tim ligama,,ali necemo o tome...ja sam samo dao ideju kako to rade malo bolje i jace reprezentacije u mladjim kategorijama koje imaju kontinuitet na velikim natjecanjima...da s emi ne bi pravili pametni ,iskopirajmo sta rade bolji od nas....

playerbobo
Postovi: 56
Pridružen/a: 28 apr 2009, 02:08
Kontakt:

Re: MLADI TALENTI

Post Postao/la playerbobo » 02 maj 2009, 16:45

Sta ne bi repka U18 pojacana recimo Suljagicem ili jos nekim mladim igracem koji je u interesu BIH da se razvije,mogla igrati ligu 13.....???

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: MLADI TALENTI

Post Postao/la mirzza » 08 maj 2009, 17:29

playerbobo je napisao/la:upravo sam saznao da jeste...steta....tako ih unistavamo....ja mislim da bi trebali u savezu napraviti juniorsku ekipu(reprezentaciju) koja bi se takmicila u ligi 13 sa zasticenim statusom da ne moze ispasti...kao sto rade francuzi i australci....a kadetske reprezentacije formirati 3 da moze svaka igrati svoju 2.ligu,srpsku,muslimansku i hrvatsku(sta cemo kad je tako),da mogu klinci napredovati....jer ovakoih posude u ko zna kakve klubove...a vecina njih trazi neki glupi instant rezultat.....i boli ih briga hoce li se igrac razviti ili ne....a vecina i ima ono primitivno razmisljanje sta imamo mi nekom drugom klubu razvijati igraca....
predobar prijedlog, sve se moze kad se hoce i kad ima volje, ali u onom savezu sjede ljudi koji nisu osutali na kos u zivotu a kamol sta vise, tako da dok je raznoraznih profitera i managercica necemo daleko sigurno,
kad oni za Sirijca kazu nemamo boljeg onda ....
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3099
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: MLADI TALENTI

Post Postao/la Slatinash_7 » 21 jun 2009, 11:10

MA ima kod nas talenata vrhunske klase.Medju njima sihurno Halilovic da je najjaci,al ne daju mu da igra jer je zaretu smradu propo deal sa nekim iz zvezde menadzerom jer Miralem nije htio u zvezdu,pa mu se sad zare sveti i ne da mu da igra **** jedno bezobrazno.Sad ce on nama otic u Fenerbahce Ulker,i tamo napredovat i igrat.A sto se ostalih tice Latifagic nije ta klasa,Mali Hodzic iz Ditte je dobar,i Majstoric je klasa,cak je na proslom kadetskom bio i najbolji pojedinac u redovima BiH.Sto se tice ostalih nisam bas siguran,pogotov za ove iz Dite,jer samo sjede na klupi i nista ne pokazuju,a sad nisu ni na drzavno otisli.Sto se kadeta tice tu je Dita jaka,jer imaju cak 5 reprezentativaca,i nadam se da ce bar jedan od njih uspjet :D :D :D :D :D :D
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: MLADI TALENTI

Post Postao/la neno#4 » 21 jun 2009, 11:49

Slatinash_7 je napisao/la:MA ima kod nas talenata vrhunske klase.Medju njima sihurno Halilovic da je najjaci,al ne daju mu da igra jer je zaretu smradu propo deal sa nekim iz zvezde menadzerom jer Miralem nije htio u zvezdu,pa mu se sad zare sveti i ne da mu da igra **** jedno bezobrazno.Sad ce on nama otic u Fenerbahce Ulker,i tamo napredovat i igrat.A sto se ostalih tice Latifagic nije ta klasa,Mali Hodzic iz Ditte je dobar,i Majstoric je klasa,cak je na proslom kadetskom bio i najbolji pojedinac u redovima BiH.Sto se tice ostalih nisam bas siguran,pogotov za ove iz Dite,jer samo sjede na klupi i nista ne pokazuju,a sad nisu ni na drzavno otisli.Sto se kadeta tice tu je Dita jaka,jer imaju cak 5 reprezentativaca,i nadam se da ce bar jedan od njih uspjet :D :D :D :D :D :D
kadetski prvak bosne i hercegovine je bosna cini mi se,a to da dita ima 5 igraca za repku nisam bas siguran....a meni se licno svidja kako igra onaj mali ivic iz borca...dejo ga je htio dovesti u bosnu prosle sezone,valjda ce ove....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Mladi košarkaški talenti

Post Postao/la newton_heath_lyr » 04 jul 2009, 20:27

Cestitke nasim juniorkama na tri pobjede u nizu u b diviziji ep-a
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
#16
Postovi: 17
Pridružen/a: 15 jun 2009, 21:21
Kontakt:

Re: Mladi košarkaški talenti

Post Postao/la #16 » 04 jul 2009, 21:54

sta je sad sa Miralemom?? jel ide u Fener ili u Bosnu??? ili ostaje u Diti??

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: MLADI TALENTI

Post Postao/la bandit » 05 jul 2009, 00:28

playerbobo je napisao/la:ja mislim da bi trebali u savezu napraviti juniorsku ekipu(reprezentaciju) koja bi se takmicila u ligi 13 sa zasticenim statusom da ne moze ispasti...kao sto rade francuzi i australci....a kadetske reprezentacije formirati 3 da moze svaka igrati svoju 2.ligu,srpsku,muslimansku i hrvatsku(sta cemo kad je tako),da mogu klinci napredovati...

Tebi bas dojadilo gledat' kako se nasi muce po B divizijama i barazima pa dati je da svaku pobjedjuju ... :arrow:

torca
Postovi: 40
Pridružen/a: 13 jun 2009, 14:55
Kontakt:

Re: MLADI TALENTI

Post Postao/la torca » 07 jul 2009, 14:31

playerbobo je napisao/la:Ja znam da mali Mustapic iz Posusja igra za kadetsku repku Hrvatske ali ne igra nista,i nema mu perspektive tamo,treba momka pozvati u momcad

Ja sam također iz istog mjesta odakle je on on ti je trenutno otisao u jedan kamp u SAD-u jer je dobio nekakvu stipendiju i mogu ti rec posto ga osobno znam da nema sanse da bi zaigrao za ijednu drugu reprezentaciju osim Hrvatske......

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi košarkaški talenti

Post Postao/la edinjo-bih » 09 jul 2009, 13:55

onda si se dobro zeznuo, posto je kresimir mustapic vec prosle gopdine promjenio kosarkasko drzavljansvto i nakon hrvatske kadetske repke zaograo za nasu i njegovu BOSANSKU juniorsku repku!! ako nevjerijes pogledaj na fiba-europe.com!
pozdrav!!

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi košarkaški talenti

Post Postao/la edinjo-bih » 10 jul 2009, 11:51

zna li neko gdje je mali dno hodzic nakon povrede otisao iz pomladka cibone, tj. u koji klub?

hvala!

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Mladi košarkaški talenti

Post Postao/la bandit » 14 jul 2009, 20:10

edinjo-bih je napisao/la:zna li neko gdje je mali dno hodzic nakon povrede otisao iz pomladka cibone, tj. u koji klub?

hvala!

Nigdje jos ...

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Mladi košarkaški talenti

Post Postao/la storm_raider » 22 jul 2009, 21:17

Pozdrav,

Je li neko zna ko je ovaj momak?

Sport je lijek za tijelo i duh.

Kaka
Postovi: 49
Pridružen/a: 14 jun 2009, 21:30
Kontakt:

Re: Mladi košarkaški talenti

Post Postao/la Kaka » 22 jul 2009, 21:27

Zaboravili ste na velikog talenta Stefana Ignjatovica iz Slavije......sa 17 godina igra Premier ligu.....zasluzio je poziv repke ali tu su bili neki problemi sa licencom tako da mora cekat sledecu godinu...uz njega definitivno Nebojsa Andjelic,Nermin Buza,Dino Latifagic i Ali Demic,a od starijih nemojte zaboraviti na Camdzica i Klinca
Miloš Krasić !!!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.