Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

domineysn
Postovi: 392
Pridružen/a: 20 sep 2009, 18:28
Lokacija: Boston (na čajanki)
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la domineysn » 28 jun 2011, 12:25

Nisam dugo pisao na temi Chelsea (ne pamtim), ali sam pratio diskusije među forumašima. :D Prije svega, drago mi je što je Viljaš Boaš došao na klupu svima nam dragog Chelsea. Mislim da bi on mogao napraviti pravi preporod i vratiti trofej u ruke Plavaca.
Što se tiče igrača, tu baš nisam toliko upućen, o tome kasnije... :mrgreen:
Still learning...

Avatar
harry_90
Postovi: 19815
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la harry_90 » 28 jun 2011, 13:19

Chelsea se vraca u utrku za Sancheza,navodno Abramovic spreman dati 45 miliona eura i ponudit Sancheza odlicne uvjete.Navodno ova vijest je razljutila celnike Barcelone,pa su zatrazili sastanak sa predsjednikom Udinesea.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Chelsea_CBH
Postovi: 1014
Pridružen/a: 13 nov 2010, 16:07
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Chelsea_CBH » 28 jun 2011, 13:24

el_ninho_torres je napisao/la:Ovo mi je pocelo da smrdi,niti smo doveli igraca niti smo prodali igraca,sta se desava u klubu :?: Trebalo bi poceti malo agresivno na transferima da znamo nacemu smo.Mislim da je krajnije vrijeme da dovedemo nekog igraca. ;)
@cbh_chelsea nekontam sta se imas izvinajvati i ispricavati ostalim forumasima,ako imas svoj stav nek bude do kraja i oni provociraju,tako da se netrebas nimalo sikirati oko ti gluposti budi svoj covijek a ne potrcko(nemoj pogresno shvatiti)dobar si forumas nekd te luda opali :D al' sve u svemu si dobar momak(nemoj ni ovo pogresno shvatiti). :D
Hvala na podršci brate. Ma morao sam se izviniti, nekad stvarno pretjeram, heh.

Pojavile su mi se nove misli:

------------------CECH--------------------
BANE ----- DL4 ----- TERRY ----- COLE
MCEACHRAN - LAMPARD - COENTRAO
HULK -------- FALCAO -------- DROGBA

Abramoviču, novci ti se tvoji silni pozlatili, samo nek i dalje sekiraju osiromašenu Barcelonu. Ponudi i 50 milijuna, samo nek njima tlak skoči.
Sve nas veže plava boja i bratstvo klubova naših - LONDON CHELSEA FC - INTERNAZIONALE MILANO FC - SS LAZIO ROMA - GLASGOW RANGERS FC - HAMBURGER SV - GNK DINAMO ZAGREB - FK ŽELJEZNIČAR SARAJEVO - KKS LECH POZNAN

Avatar
jasmin256
Postovi: 489
Pridružen/a: 26 apr 2011, 23:06
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jasmin256 » 28 jun 2011, 13:29

Chelsea_CBH je napisao/la:
el_ninho_torres je napisao/la:Ovo mi je pocelo da smrdi,niti smo doveli igraca niti smo prodali igraca,sta se desava u klubu :?: Trebalo bi poceti malo agresivno na transferima da znamo nacemu smo.Mislim da je krajnije vrijeme da dovedemo nekog igraca. ;)
@cbh_chelsea nekontam sta se imas izvinajvati i ispricavati ostalim forumasima,ako imas svoj stav nek bude do kraja i oni provociraju,tako da se netrebas nimalo sikirati oko ti gluposti budi svoj covijek a ne potrcko(nemoj pogresno shvatiti)dobar si forumas nekd te luda opali :D al' sve u svemu si dobar momak(nemoj ni ovo pogresno shvatiti). :D
Hvala na podršci brate. Ma morao sam se izviniti, nekad stvarno pretjeram, heh.

Pojavile su mi se nove misli:

------------------CECH--------------------
BANE ----- DL4 ----- TERRY ----- COLE
MCEACHRAN - LAMPARD - COENTRAO
HULK -------- FALCAO -------- DROGBA

Abramoviču, novci ti se tvoji silni pozlatili, samo nek i dalje sekiraju osiromašenu Barcelonu. Ponudi i 50 milijuna, samo nek njima tlak skoči.
kako ce drogba igrati na krilu :roll: :roll: jedino da coentrao ide na krilo a drogba sa falcaom u sredinu.
Ja nisam prosjak al' ljubav molim
ni zanesenjak svojih poema
zbog jedne zene koju ja volim
zivim taj zivot poput boema

Chelsea_CBH
Postovi: 1014
Pridružen/a: 13 nov 2010, 16:07
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Chelsea_CBH » 28 jun 2011, 13:44

jasmin256 je napisao/la:
Chelsea_CBH je napisao/la:
el_ninho_torres je napisao/la:Ovo mi je pocelo da smrdi,niti smo doveli igraca niti smo prodali igraca,sta se desava u klubu :?: Trebalo bi poceti malo agresivno na transferima da znamo nacemu smo.Mislim da je krajnije vrijeme da dovedemo nekog igraca. ;)
@cbh_chelsea nekontam sta se imas izvinajvati i ispricavati ostalim forumasima,ako imas svoj stav nek bude do kraja i oni provociraju,tako da se netrebas nimalo sikirati oko ti gluposti budi svoj covijek a ne potrcko(nemoj pogresno shvatiti)dobar si forumas nekd te luda opali :D al' sve u svemu si dobar momak(nemoj ni ovo pogresno shvatiti). :D
Hvala na podršci brate. Ma morao sam se izviniti, nekad stvarno pretjeram, heh.

Pojavile su mi se nove misli:

------------------CECH--------------------
BANE ----- DL4 ----- TERRY ----- COLE
MCEACHRAN - LAMPARD - COENTRAO
HULK -------- FALCAO -------- DROGBA

Abramoviču, novci ti se tvoji silni pozlatili, samo nek i dalje sekiraju osiromašenu Barcelonu. Ponudi i 50 milijuna, samo nek njima tlak skoči.
kako ce drogba igrati na krilu :roll: :roll: jedino da coentrao ide na krilo a drogba sa falcaom u sredinu.
Ovo sam stavio ovako zbog formacije 4-3-3, ali u suštini Drogba bi igrao drugog napadača, a Coentrao bi imitirao lijevo krilo. Hulk bi svakako bio desno krilo, a u vezi bi pomagao kreativac McEachran i ofenzivni vezni Lampard. Problem ove formacije je što nema razbijača u vezi, tj. defanzivnog veznog. Ali kad bi se Drogba npr. "izbacio" iz ovog sastava, krila bi bili Hulk i Coentrao, Falcao centralni napadač, sredinu bi činili McEachran, Lampard i Essien. Obrana bi bila ovakva kava i jeste i kao takva je savršena.
Sve nas veže plava boja i bratstvo klubova naših - LONDON CHELSEA FC - INTERNAZIONALE MILANO FC - SS LAZIO ROMA - GLASGOW RANGERS FC - HAMBURGER SV - GNK DINAMO ZAGREB - FK ŽELJEZNIČAR SARAJEVO - KKS LECH POZNAN

Avatar
chelseaFan
Postovi: 32
Pridružen/a: 05 jun 2011, 16:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la chelseaFan » 28 jun 2011, 14:04

Hulk ima ugovor do 2016 pa ako ga neko zeli mora da plati 100m,to sam citao neki dan..Ja sam da se dovedu Falcao,Lukaku,Joao Moutinho,i moooozda Pastore...Znaci nista pretjerano dovoljno je i ova trojica bez Pastorea..(Falcao 30m,Lukaku 20m,Moutinho 25m)..Znaci to je 75m,a RA ja dao AVB 60m funti za pojacanja plus sto proda neke igrace..Ma bice uglavnom pojacanja,jer nije RA glup zna i on da ova generacija je svoje dala..Na mladima svjet ostaje naravno.. :P

Chelsea_CBH
Postovi: 1014
Pridružen/a: 13 nov 2010, 16:07
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Chelsea_CBH » 28 jun 2011, 14:19

slika
Sve nas veže plava boja i bratstvo klubova naših - LONDON CHELSEA FC - INTERNAZIONALE MILANO FC - SS LAZIO ROMA - GLASGOW RANGERS FC - HAMBURGER SV - GNK DINAMO ZAGREB - FK ŽELJEZNIČAR SARAJEVO - KKS LECH POZNAN

bimbrlica
Postovi: 830
Pridružen/a: 20 maj 2011, 12:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la bimbrlica » 28 jun 2011, 14:23

vi izgleda niste svjesni kakvog ste igraca dobili u Torresu...ne razumijem zasto ga svi izbacuju iz prve postave i dovode Falcaa ili Lukakua...obojica su za klasu slabiji igraci od Fernanda i siguran sam da ce sljedece godine dokazati da Chelsea ni bezveze u njega ulozio ogroman novac.
necu se prestati kladiti dok milione ne dobijem xD

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Scof1eld » 28 jun 2011, 14:26

lik napravi ekipu bez essiena.. kraj price :roll:
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
gloryhunter
Postovi: 608
Pridružen/a: 01 jan 2011, 18:33
Lokacija: NUFC
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la gloryhunter » 28 jun 2011, 14:28

hulk za 100m :lol: i jos malo :lol: .....jesi dobar ili nisi se potvrdi u engleskoj ligi...tu su dvije nule viška....!!!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Monolog » 28 jun 2011, 14:31

Prelazni rok je tek počeo, tako da nema potrebe za nerviranjem tipa "nismo doveli još nikoga", "nismo nikoga prodali" ili nešto slično. Dok druge ekipe nisu trošile zimus (izuzev City-ja), Chelsea je doveo 2 igrača za budućnost (napadača i braniča). Svi znamo kako se Luiz odmah uklopio, dok Torres još nije pronašao sebe u dresu londonskih plavaca. No, sada nakon uspješno odrađenih priprema, sigurno će biti ubojit kao u dresu Liverpoola.

Jedan veznjak je potreban. Neko ko će za 2 godine preuzeti Lampardovu ulogu (iako je ovo teško, skoro pa nemoguće). Stoga sam skoro pa siguran da će Modrić ovog ljeta potpisati za Chelsea. Iako se čini kako je cijena previsoka, mora se priznati da je Luka odlično odigr'o u dresu Tottenhama. Sam je izjavio da želi ostati u Londonu, tako da...U svakom slučaju, mišljenja sam da njegovim dovođenjem možete dobiti dosta toga.

Dakako, ostaje tu i problem krilnih igrača. Dok Malouda i može odigrati još sezonu, pa možda i 2 na nekom zadovoljavajućem nivou, desno krilo sigurno ostaje nešto što se mora dovesti. Dakle, neko ko može napraviti višak, ko može i centrirati, a i odlično šutirati, neko na koga se može osloniti u budućnosti.

Napadača dovesti SAMO u slučaju da se uz Anelke odričete i Sturridge-a (iskreno se nadam da ću njega gledati u dresu Newcastlea sljedeće sezone :mrgreen: ). Anelka je, usudio bih se reći, već prežaljen, a povratkom Sturridge-a i niste na gubitku (sudeći po formi koju je mlađahni Englez pokaz'o u dresu Boltona). Ukoliko se, pak, Villas Boas odluči za dovođenje Falcao-a ili nekog drugog napadača, onda sigurno da Sturridge nema šta tražiti u klubu pored preplaćenog Torresa, novog centarfora i iskusnog majstora Drogbe (nemojmo zaboraviti ni Kaloua koji bi sigurno bio u prednosti u odnosu na Sturridgea).

Dakle, desno krilo i centralni vezni i Chelsea je opet spreman za najveće domene. Odbrana odlična, napad (sa Torresom u formi) potentan, veza sa Lampardom, Lukom, Essienom djeluje više nego dobro, tako da...
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Stivi_Dzi
Postovi: 1791
Pridružen/a: 14 apr 2009, 13:14
Lokacija: Gotham City
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Stivi_Dzi » 28 jun 2011, 14:31

Kad ste Hulka doveli :D i dje vam je Torke u ovim formacijama, nije valjda da vam je tako brzo pao u ocima :lol: :lol:
“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”

Chelsea_CBH
Postovi: 1014
Pridružen/a: 13 nov 2010, 16:07
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Chelsea_CBH » 28 jun 2011, 14:32

Scof1eld je napisao/la:lik napravi ekipu bez essiena.. kraj price :roll:
Rekao sam da sam pogriješio.

ČECH --- BANE - DL4 - TERRY - COLE --- ESSIEN - MCEACHRAN - LAMPARD --- HULK - FALCAO - COENTRAO.
Sve nas veže plava boja i bratstvo klubova naših - LONDON CHELSEA FC - INTERNAZIONALE MILANO FC - SS LAZIO ROMA - GLASGOW RANGERS FC - HAMBURGER SV - GNK DINAMO ZAGREB - FK ŽELJEZNIČAR SARAJEVO - KKS LECH POZNAN

Avatar
chelseaFan
Postovi: 32
Pridružen/a: 05 jun 2011, 16:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la chelseaFan » 28 jun 2011, 15:22

Sutra popodne Boas ima press konferenciju na kojoj ce govoriti o pojacanjima,stilu igre,i naravno o igracima koji odlaze sa Stamford Bridgea.

Avatar
tarpi do bagro 2
Postovi: 527
Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:36
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la tarpi do bagro 2 » 28 jun 2011, 15:23

MIŠLjENjE ???
slika
---Skinhedi oko mene skankuju...

bimbrlica
Postovi: 830
Pridružen/a: 20 maj 2011, 12:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la bimbrlica » 28 jun 2011, 15:26

tarpi do bagro 2 je napisao/la:MIŠLjENjE ???
slika
slabo ne moze se ja mislim ni drogba ni lukaku ni falcao ni torres probiti po krilu,chelsea bi ovako igrao prakticno bez krila,a mislim da AVB bas praktikuje tu igru sa krilima...
necu se prestati kladiti dok milione ne dobijem xD

Avatar
el_ninho_torres
Postovi: 435
Pridružen/a: 01 feb 2011, 23:56
Lokacija: Fulham Road London SW6 1HS Stamford Bridge
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la el_ninho_torres » 28 jun 2011, 15:26

Evo citam da Boas hoce da kupi Bale-a i Modrica u paketu poslali ponudu od 60 mili.Kaze Redknapp za 75 mil. mogu ici liliko je to siplatljivo i dali je tacno :!: :?: . ;)
Jedan je Joye Barton!
Paul Gascoigne,suvremeni simbol autodestrukcije na bazi alkohola i teških droga.
Mark Bosnich„Droga mi je oduzela sve“

C'MON CHELSEA!

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 28 jun 2011, 15:28

ne znam kako bi ja poslozio 4-3-3 formaciju, ja sam uvjek za 4-4-2


[youtube][/youtube]
Gol Piazona protiv Obale slonovace


kako me nervira komentator

kad zabi Brazil treci gol, svi popadase :mrgreen:

Avatar
el_ninho_torres
Postovi: 435
Pridružen/a: 01 feb 2011, 23:56
Lokacija: Fulham Road London SW6 1HS Stamford Bridge
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la el_ninho_torres » 28 jun 2011, 15:35

Evo kako bi trebali igrati po meni i derali bi sve sto moze da se usudi da igra protiv nas :D
______Cech______
__Ivanovic__DL4______J.Terry__A.cole__
___Essien___
__Modric___Lampard___
__Hulk__________________Bale___
_________Torres________
Jedan je Joye Barton!
Paul Gascoigne,suvremeni simbol autodestrukcije na bazi alkohola i teških droga.
Mark Bosnich„Droga mi je oduzela sve“

C'MON CHELSEA!

bimbrlica
Postovi: 830
Pridružen/a: 20 maj 2011, 12:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la bimbrlica » 28 jun 2011, 15:36

el_ninho_torres je napisao/la:Evo kako bi trebali igrati po meni i derali bi sve sto moze da se usudi da igra protiv nas :D
______Cech______
__Ivanovic__DL4______J.Terry__A.cole__
___Essien___
__Modric___Lampard___
__Hulk__________________Bale___
_________Torres________
ova se taktika i meni svidja i mislim da bi sa njom chelsea bio predobar...
necu se prestati kladiti dok milione ne dobijem xD

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.