KK Triland

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

KK Triland

Post Postao/la nerminh74 » 21 apr 2011, 20:00

Mislim da je red da otvorim ovaj topic jer rijec je o klubu koji je zasnovan na privatnom kapitalu vlasnika Tie Sosnoswk-og americke kompanije Triland Development, koja je nedavno otvorila trgovacki centar Alta u Sarajevu, sto znaci da ocekujem jedan veoma solidan sastav koji ce biti veoma konkurentan u BiH ligi, a i da zeli ako ne odmah onda uskoro i mjesto za NLB ligu, sto vise dobio sam informaciju da ako ovakvo stanje u KK Bosni ostane da ubrzo mozemo ocekivati prelazak minimalno 2-3 igraca u KK Triland, a tamo se vec nalaze neki bivsi igraci KK Bosne kao krilo Elnes Prasovic (201 cm) i centar-krilnicentar Esmir Guzonjic (208 cm)
inace mali kuriozitet trener im je Amerikanac

vise informacija na njihovoj stranici
http://www.trilandbasketball.ba/home.php
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la sarajlija89 » 21 apr 2011, 20:16

.Realno mislim da oni kao novoosnovan klub moraju krenut od najnižeg ranga takmičenja,pa tek onda doći do najjačeg državnog ?!
Vec su usli u najvisi rang :roll: Sampioni A1 lige,nakon sto su Vogoscu pobjedili...

Pred "prepunom" malom dvoranom Skenderije...

E moja Bosno...cuj Triland :cry:

Jbg..nista kontra njih...al pomislim na Bosnu i onda se covjek zapita...

slika

slika

ccc..pa Bosna za 5 utakmica nema ovoliko publike :cry:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
dzenan01
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la dzenan01 » 21 apr 2011, 20:19

Ovakvi klubovi trenutno najbolje uspjevaju, koji iza sebe imaju jake privatne kompanije koje ih finansiraju . Najbolji primjer su Cedevita i Krka ;)
Želim im sreće u nastavku rada i dogodine gradski derbi sa Bosnom :lol:
SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la nerminh74 » 21 apr 2011, 20:24

Стјепан " je napisao/la:Nermine da ti nisi bek u tom timu? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;)
Jbg prvi put čujem za taj klub i takvu politiku i vlasnike,stoga neću kenjat i pričat laički.Realno mislim da oni kao novoosnovan klub moraju krenut od najnižeg ranga takmičenja,pa tek onda doći do najjačeg državnog ?!
Što se tiče ostalog teško je da će oni i u Sarajevu bit najjači (ako me kontaš)džaba njima ameri ako su bez istorije koju KK Bosna i ostali klubovi imaju.
nisam bek sto vise nikada se nisam bavio profesionalno kosarko, ali bio sam nekada sportista na jednom visem nivou, ali nema nikakvu vezu sa ovim klubom sto vise vatreni sam navijac KK Bosna cc 29 godina, a inace ovaj klub je startovao sa sezonom 2007 i krenuli su upravo od samog pocetka i imaju moje simpatije cak ozbiljno razmisljam da malo idem na njihove utakmice dok se ona gamad ne sklone iz KK Bosna
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la Rosas7 » 22 apr 2011, 10:42

cuo sam za ovaj tim,jesu li oni ove godine u kupu igrali sa zrinjskim i li sirokim ne sjecam se dobro
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la Melo15 » 22 apr 2011, 11:35

Sa sirokim i dobro su se drzali do zadnje cetvrtine...
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la TaRgEt_ » 22 apr 2011, 15:00

Muhi ponudili 7000 km mjesecno da predje u Triland , po meni bacanje para , ali vidjecemo , Muha za ove lige nije los popravio se kako me nervirao , vrlo vjerovatno i Tanasilovic njihov buduci clan , ako se sta ne promjeni ..
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

domineysn
Postovi: 392
Pridružen/a: 20 sep 2009, 18:28
Lokacija: Boston (na čajanki)
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la domineysn » 22 apr 2011, 15:50

Čuo sam za KK Triland, također sam informisan da imao respektivan sastav i iskusnog Amerikanca Timothy J. Wells-a za trenera. U proteklom Kupu BiH su, iznenađujuće dobro, parirali Širokobriježanima u Sarajevu, mislim da su izgubili ispod 10 razlike.
Danas sam čitao i članak o njima u Avazovom "Sportu", glavni igrač im je bek Muris Memić, te da imaju perspektivnog američkog šutera - Rah Shaun Davis-a.
Uglavnom, njihov skor u A1 ligi od 10-0 je za svaku pohvalu, ali je glupo porediti Triland i KK Bosnu. Triland nema ni tradiciju ni uspjehe kao Bosna (što ipak ne znači da neće imati u budućnosti), plus tek sada ulaze u naše najjače, domaće takmičenje - Ligu 12. No, da ne špekuliram previše, ostaje da se vidi, nikog ne želim unaprijed otpisivati. Štaviše, mislim da će igrati bitnu ulogu u predstojećoj sezoni. ;)
Zadnja izmjena: domineysn, dana/u 23 apr 2011, 09:12, ukupno mijenjano 1 put.
Still learning...

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la neno#4 » 22 apr 2011, 18:32

domineysn je napisao/la:Čuo sam za KK Triland, također sam informisan da imao respektivan sastav i iskusnog Amerikanca Timothy J. Wells-a za trenera. U proteklom Kupu BiH su, iznenađujuće dobro, parirali Širokobriježanima u Sarajevu, mislim da su izgubili ispod 10 razlike.
Danas sam čitao i članak o njima u Avazovom "Sportu", glavni igrač im je bek Muris Memić glavni igrač, te da imaju perspektivnog američkog šutera - Rah Shaun Davis-a.
Uglavnom, njihov skor u A1 ligi od 10-0 je za svaku pohvalu, ali je glupo porediti Triland i KK Bosnu. Triland nema ni tradiciju ni uspjehe kao Bosna (što ipak ne znači da neće imati u budućnosti), plus tek sada ulaze u naše najjače, domaće takmičenje - Ligu 12. No, da ne špekuliram previše, ostaje da se vidi, nikog ne želim unaprijed otpisivati. Štaviše, mislim da će igrati bitnu ulogu u predstojećoj sezoni. ;)
:D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kakav Memic, moze samo da kosarku igra rekreativno....Jerkic i Guzonjic su jedini koji bi iole mogli da igraju Ligu 13...

Sto se tice Amera u rosteru, malo je reci da je los, malo...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

domineysn
Postovi: 392
Pridružen/a: 20 sep 2009, 18:28
Lokacija: Boston (na čajanki)
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la domineysn » 23 apr 2011, 08:32

neno#4 je napisao/la:
domineysn je napisao/la:Čuo sam za KK Triland, također sam informisan da imao respektivan sastav i iskusnog Amerikanca Timothy J. Wells-a za trenera. U proteklom Kupu BiH su, iznenađujuće dobro, parirali Širokobriježanima u Sarajevu, mislim da su izgubili ispod 10 razlike.
Danas sam čitao i članak o njima u Avazovom "Sportu", glavni igrač im je bek Muris Memić glavni igrač, te da imaju perspektivnog američkog šutera - Rah Shaun Davis-a.
Uglavnom, njihov skor u A1 ligi od 10-0 je za svaku pohvalu, ali je glupo porediti Triland i KK Bosnu. Triland nema ni tradiciju ni uspjehe kao Bosna (što ipak ne znači da neće imati u budućnosti), plus tek sada ulaze u naše najjače, domaće takmičenje - Ligu 12. No, da ne špekuliram previše, ostaje da se vidi, nikog ne želim unaprijed otpisivati. Štaviše, mislim da će igrati bitnu ulogu u predstojećoj sezoni. ;)
:D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kakav Memic, moze samo da kosarku igra rekreativno....Jerkic i Guzonjic su jedini koji bi iole mogli da igraju Ligu 13...

Sto se tice Amera u rosteru, malo je reci da je los, malo...
Koliko vidim Memić i Guzonjić imaju najbolju statistiku...
Still learning...

Avatar
Arsenalisation
Postovi: 1548
Pridružen/a: 06 jul 2010, 21:43
Lokacija: Highbury Square
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la Arsenalisation » 23 apr 2011, 08:49

neno#4 je napisao/la:
domineysn je napisao/la:Čuo sam za KK Triland, također sam informisan da imao respektivan sastav i iskusnog Amerikanca Timothy J. Wells-a za trenera. U proteklom Kupu BiH su, iznenađujuće dobro, parirali Širokobriježanima u Sarajevu, mislim da su izgubili ispod 10 razlike.
Danas sam čitao i članak o njima u Avazovom "Sportu", glavni igrač im je bek Muris Memić glavni igrač, te da imaju perspektivnog američkog šutera - Rah Shaun Davis-a.
Uglavnom, njihov skor u A1 ligi od 10-0 je za svaku pohvalu, ali je glupo porediti Triland i KK Bosnu. Triland nema ni tradiciju ni uspjehe kao Bosna (što ipak ne znači da neće imati u budućnosti), plus tek sada ulaze u naše najjače, domaće takmičenje - Ligu 12. No, da ne špekuliram previše, ostaje da se vidi, nikog ne želim unaprijed otpisivati. Štaviše, mislim da će igrati bitnu ulogu u predstojećoj sezoni. ;)
:D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kakav Memic, moze samo da kosarku igra rekreativno....Jerkic i Guzonjic su jedini koji bi iole mogli da igraju Ligu 13...

Sto se tice Amera u rosteru, malo je reci da je los, malo...
Ne moras se ljutit' sto su ameri zasjenili tvoj tim,malo objektivnosti ti ne bi skodilo...
“I hated every minute of training, but I said, ''Don't quit. Suffer now and live the rest of your life as a champion.''”-Muhammad Ali
O Fortuna
velut luna
statu variabilis...
♥ VICTORIA CONCORDIA CRESCIT ♥

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la neno#4 » 23 apr 2011, 14:16

Arsenalisation je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
domineysn je napisao/la:Čuo sam za KK Triland, također sam informisan da imao respektivan sastav i iskusnog Amerikanca Timothy J. Wells-a za trenera. U proteklom Kupu BiH su, iznenađujuće dobro, parirali Širokobriježanima u Sarajevu, mislim da su izgubili ispod 10 razlike.
Danas sam čitao i članak o njima u Avazovom "Sportu", glavni igrač im je bek Muris Memić glavni igrač, te da imaju perspektivnog američkog šutera - Rah Shaun Davis-a.
Uglavnom, njihov skor u A1 ligi od 10-0 je za svaku pohvalu, ali je glupo porediti Triland i KK Bosnu. Triland nema ni tradiciju ni uspjehe kao Bosna (što ipak ne znači da neće imati u budućnosti), plus tek sada ulaze u naše najjače, domaće takmičenje - Ligu 12. No, da ne špekuliram previše, ostaje da se vidi, nikog ne želim unaprijed otpisivati. Štaviše, mislim da će igrati bitnu ulogu u predstojećoj sezoni. ;)
:D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kakav Memic, moze samo da kosarku igra rekreativno....Jerkic i Guzonjic su jedini koji bi iole mogli da igraju Ligu 13...

Sto se tice Amera u rosteru, malo je reci da je los, malo...
Ne moras se ljutit' sto su ameri zasjenili tvoj tim,malo objektivnosti ti ne bi skodilo...
O cemu to ti pricas :roll: :roll:
Kakva objektivnost, ljudi igrali A1 ligu...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Arsenalisation
Postovi: 1548
Pridružen/a: 06 jul 2010, 21:43
Lokacija: Highbury Square
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la Arsenalisation » 23 apr 2011, 14:25

Ne pratim bas ove levatske klubove poput Trilanda,Bosne(danasnje),ali vidi se sta god neko kaze dobro o nekom njihovom igracu(msm na triland)ti navodis nebuloze tipa:treba se penzionisat,nema pojma...I ovo"zasjenili" zaista vazi po ovim slikama ljudi imaju posjecenost ko Bosna u 4-5 utakmica...
Dobra stara vremena su bila kad je Bosna derala sve redom,i meni je zao sto umjetni klubovi imaju svijetlu buducnost a ne oni koji zasluzuju i koji imaju tradaciju...imas milion primjera u raznim sportovima npr.(Chelsea,City popularni od kada ih je kupio bogati vlasnik,i za koju godinu ce biti medju najpopularnijim,)
“I hated every minute of training, but I said, ''Don't quit. Suffer now and live the rest of your life as a champion.''”-Muhammad Ali
O Fortuna
velut luna
statu variabilis...
♥ VICTORIA CONCORDIA CRESCIT ♥

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la neno#4 » 23 apr 2011, 14:30

Arsenalisation je napisao/la:Ne pratim bas ove levatske klubove poput Trilanda,Bosne(danasnje),ali vidi se sta god neko kaze dobro o nekom njihovom igracu(msm na triland)ti navodis nebuloze tipa:treba se penzionisat,nema pojma...I ovo"zasjenili" zaista vazi po ovim slikama ljudi imaju posjecenost ko Bosna u 4-5 utakmica...
Dobra stara vremena su bila kad je Bosna derala sve redom,i meni je zao sto umjetni klubovi imaju svijetlu buducnost a ne oni koji zasluzuju i koji imaju tradaciju...imas milion primjera u raznim sportovima npr.(Chelsea,City popularni od kada ih je kupio bogati vlasnik,i za koju godinu ce biti medju najpopularnijim,)
Pa to samo govori nesto o tebi...Kada klubu ide dobro, onda si tu da ga podrzis...A sada kazes da ne pratis levatske klubove tipa Trilanda i ostalih, ali meni kazes da sam neobjektivan :lol: :lol: :lol: ..Nema sta, svaka ti cast...

Ova tema je otvorena prije neki dan, i ja sam samo jedan post napisao o Memicu, a ti si se nasao da objasnjavas kako nije to to...Pa moras da shvatis da ce Triland itekako morati da reorganizuje roster da nesto napravi...

Naravno ako to bude u interesu grupacije koja je njihov vlasnik...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Arsenalisation
Postovi: 1548
Pridružen/a: 06 jul 2010, 21:43
Lokacija: Highbury Square
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la Arsenalisation » 23 apr 2011, 14:42

neno#4 je napisao/la:
Arsenalisation je napisao/la:Ne pratim bas ove levatske klubove poput Trilanda,Bosne(danasnje),ali vidi se sta god neko kaze dobro o nekom njihovom igracu(msm na triland)ti navodis nebuloze tipa:treba se penzionisat,nema pojma...I ovo"zasjenili" zaista vazi po ovim slikama ljudi imaju posjecenost ko Bosna u 4-5 utakmica...
Dobra stara vremena su bila kad je Bosna derala sve redom,i meni je zao sto umjetni klubovi imaju svijetlu buducnost a ne oni koji zasluzuju i koji imaju tradaciju...imas milion primjera u raznim sportovima npr.(Chelsea,City popularni od kada ih je kupio bogati vlasnik,i za koju godinu ce biti medju najpopularnijim,)
Pa to samo govori nesto o tebi...Kada klubu ide dobro, onda si tu da ga podrzis...A sada kazes da ne pratis levatske klubove tipa Trilanda i ostalih, ali meni kazes da sam neobjektivan :lol: :lol: :lol: ..Nema sta, svaka ti cast...

Ova tema je otvorena prije neki dan, i ja sam samo jedan post napisao o Memicu, a ti si se nasao da objasnjavas kako nije to to...Pa moras da shvatis da ce Triland itekako morati da reorganizuje roster da nesto napravi...

Naravno ako to bude u interesu grupacije koja je njihov vlasnik...
Pogresno si me shvatio brate je.be mi se za Bosnu jer nisam iz Sarajeva ali sam naravno uvijek bio uz nju kada je trebala podrska,a nisam navijac ni jednog ni drugog tima,a sta Bosna i Triland nisu levatski timovi?Pa bolan njih bi svaki tim iz NLB lige sa ozbiljnim pristupom povalio za preko 20 razlike... ;)
“I hated every minute of training, but I said, ''Don't quit. Suffer now and live the rest of your life as a champion.''”-Muhammad Ali
O Fortuna
velut luna
statu variabilis...
♥ VICTORIA CONCORDIA CRESCIT ♥

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la neno#4 » 23 apr 2011, 23:46

Arsenalisation je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
Arsenalisation je napisao/la:Ne pratim bas ove levatske klubove poput Trilanda,Bosne(danasnje),ali vidi se sta god neko kaze dobro o nekom njihovom igracu(msm na triland)ti navodis nebuloze tipa:treba se penzionisat,nema pojma...I ovo"zasjenili" zaista vazi po ovim slikama ljudi imaju posjecenost ko Bosna u 4-5 utakmica...
Dobra stara vremena su bila kad je Bosna derala sve redom,i meni je zao sto umjetni klubovi imaju svijetlu buducnost a ne oni koji zasluzuju i koji imaju tradaciju...imas milion primjera u raznim sportovima npr.(Chelsea,City popularni od kada ih je kupio bogati vlasnik,i za koju godinu ce biti medju najpopularnijim,)
Pa to samo govori nesto o tebi...Kada klubu ide dobro, onda si tu da ga podrzis...A sada kazes da ne pratis levatske klubove tipa Trilanda i ostalih, ali meni kazes da sam neobjektivan :lol: :lol: :lol: ..Nema sta, svaka ti cast...

Ova tema je otvorena prije neki dan, i ja sam samo jedan post napisao o Memicu, a ti si se nasao da objasnjavas kako nije to to...Pa moras da shvatis da ce Triland itekako morati da reorganizuje roster da nesto napravi...

Naravno ako to bude u interesu grupacije koja je njihov vlasnik...
Pogresno si me shvatio brate je.be mi se za Bosnu jer nisam iz Sarajeva ali sam naravno uvijek bio uz nju kada je trebala podrska,a nisam navijac ni jednog ni drugog tima,a sta Bosna i Triland nisu levatski timovi?Pa bolan njih bi svaki tim iz NLB lige sa ozbiljnim pristupom povalio za preko 20 razlike... ;)
A ko je to osporio molim te...Bosna je u najtezoj situaciji od samog osnivanja, ali to ne znaci da je Triland napravio neki spektakl..Jer oni trenutno takodjer nemaju viziju niti ista drugo...

A celnici i rukovodstvo Bosne su posebna prica..Pojedini clanovi Uprave ne znaju nabrojati pet igraca, ne znaju kada ekipa igra i gdje...Ne trebaju ni znati da donose novac, ali ne rade ni to...Nego je i dalje borba da se udje u Bosnu, iako su joj sve oduzeli...Ostalo je samo ime...Nazalost...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

tufra
Postovi: 1
Pridružen/a: 26 mar 2009, 08:16
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la tufra » 25 apr 2011, 15:48

sto se tice KK TRILAND-a,mislim da su ljudi napravili pravi stvar krenuvsi od najnize lige pa evo gdje su dosli. Ja sam imao priliku da igram protiv njih doduse ne u ovom sastavu koji je sad ali i tu jedinu sezonu koju su igrali u A2 ligi jug pokazali su da su klasa u odnosu na nas hajde da kazem manje klubove.I ta prva sezona u A1 ligi ostala je zapazena osvojivsi 2 ili 3 mjesto...i eto nakon toga najveci njihov uspjeh i svaka cast kako igracima tako i rukovodstvu KK TRILAND. Moglo se sa parama kupiti neki "manji" klub iz A1 lige,ali oni su krenuli od nule i ostvarili ono sto zasluzuju.

Avatar
randy_moss
Postovi: 1919
Pridružen/a: 18 avg 2009, 13:41
Lokacija: Austrija
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la randy_moss » 27 apr 2011, 15:59

neno#4 je napisao/la: :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kakav Memic, moze samo da kosarku igra rekreativno....Jerkic i Guzonjic su jedini koji bi iole mogli da igraju Ligu 13...

Sto se tice Amera u rosteru, malo je reci da je los, malo...
Ne znam da li si gledao koju utakmicu Trilanda, ali Memic im je sve u ekipi. U drugoj utakmici finala u Vogosci, bilo 3-4 razlike za Vogoscu, Memic se povrijedio u trecoj cetvrtini i zavrsilo preko 20 razlike. Sprdali se s njima na kraju, par proslogodisnjih juniora usli 3 minute prije kraja.
Jerkic? Ne zna spustiti loptu na parket, samo trojke paljba. Gdje je bio u regularnom dijelu sezone?

Za Amera malo je reci da je los....Amer je katastrofalan.
Atmosferu u dvorani su napravili vogoscanski navijaci, pa se nemojte zanositi da za Triland navija 1000 ljudi. U vrh glave, bilo ih je oko 100.
Memic, Guzonjic i Prasovic su igraci za Premier lige, ostatak ekipe je prosjecan i ako hoce da budu u vrhu, trebali bi razrijesiti kesu.
SuperBowl Champions 2001, 2003, 2004, 2014

EdinTM87: "Cinjenica je da (Jamie Collins) D'Qwell Jacksonu ne moze pertle vezat po segmentu sposobnosti na poziciji LB."

Posljednji put kada je Indianapolis pobijedio New England: 15. Novembar 2009.

D-mol
Postovi: 97
Pridružen/a: 22 apr 2011, 01:46
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la D-mol » 30 jun 2011, 00:22

Triland ponudio Vogošći mjesto u PL jer nemaju novaca....
Horde Zla

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Triland

Post Postao/la Kevin » 30 jun 2011, 09:27

D-mol je napisao/la:Triland ponudio Vogošći mjesto u PL jer nemaju novaca....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Zaključano

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.