FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 15 jul 2011, 17:28

Šef stručnog štaba Crvene zvezde Robert Prosinečki komentarisao je žreb kvalifikacija za Ligu Evrope. Robi ističe da bi Zvezda trebala da prođe dalje, ali da svakako neće biti lako.

„Ne znam šta bih rekao ne poznajem dobro te rivale, ali mislim da bi trebalo da prođemo. Čeka nas dug put, a dobio sam informacije da u Ventspilsu igraju dva Japanca i nekoliko Afrikanca. Neće buti lako. Ja sam od onih koji prvi meč voli da odigra kod kuće i sve reši, a ono što sada znam je da ćemo ići na put dva dana ranije kako bismo se što bolje aklimatizovali. Pre žreba nisam imao posebne želje, sem da izbegneno Vesterlo pošto je reč o belgijskoj ekipi“, rekao je Prosinečki.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
peksinna2
Postovi: 123
Pridružen/a: 28 dec 2010, 13:56
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la peksinna2 » 15 jul 2011, 17:28

? сте - у ",$ " је. $ ствар & се не " $ је $ ?,' у ?. ;)

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 15 jul 2011, 17:31

peksinna2 je napisao/la:? сте - у ",$ " је. $ ствар & се не " $ је $ ?,' у ?. ;)
Nece valjda,mada i onda smo prosli,al' tad je bilo rasulo u klubu,mozda najgori trenutak u istoriji Crvene Zvezde.Ipak je sad drugacija situacija ;)
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 15 jul 2011, 18:41

Ovo prolazimo, u prvoj utakmici treba da završimo posao ;)
- " $...

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la rebonja » 15 jul 2011, 21:01

Zašto ste već otpisali Šahtjor Bjeloruski? Kažu da je on u prvom meču pocjepao Ventspils da su Letonci praktično iz jednog šuta postigli pogodak i da su u prvenstvu zadnje dve utakmice izgubili dok je Šahtjor dosta dobar kući.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 15 jul 2011, 21:10

rebonja je napisao/la:Zašto ste već otpisali Šahtjor Bjeloruski? Kažu da je on u prvom meču pocjepao Ventspils da su Letonci praktično iz jednog šuta postigli pogodak i da su u prvenstvu zadnje dve utakmice izgubili dok je Šahtjor dosta dobar kući.
Videli smo koliko je dobar kuci pa ih je jedan Ventspils dobio na tom istom domacem terenu. ;)
Ventspils je u velikoj prednosti sada sa ovih 1:0 toga su svi svesni zbog toga i racunamo sa njima,a ako dodju Belorusi onda cemo se one zadnje sedmice njima okrenuti.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la rebonja » 15 jul 2011, 21:17

Ne kažem ja da će oni napraviti neki preokret i pobjediti, ali isto tako ne treba biti siguran i već pričati o Ventspilsu jer kao što sam čitao Šahtjor je bio bolji rival dosta.

Ne izgledа mi nemoguće dа belorusi prođu, mаdа to ne bih voleo. Ne zаto što bi mogli dа nаm nаprаve neke probleme po pitаnju prolаskа dаlje, nego zbog stilа igre. Belorusi i ukrаjinci iz donjeg domа ukrаjinske lige su nаjveći mesаri u Evropi. Bojim se dа bi nаm polomili nekog.

Bez potcenjivаnjа, nа koje nikаko nemаmo prаvo, moje mišljenje je dа je minimum koji možemo očekivаti u dvomeču sа Ventspilsom semаfor sа mečevа protiv Rudаrа iz Velenjа. Uz dаleko bolju igru.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33810
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la legenda reala » 15 jul 2011, 21:36

Ko god da prođe nema veze,zato što će Zvezda ispasti iz daljnjeg takmičenja ;)
Štef što me zajeba na temi JSL nakon onog teksta o Radu i Olimpijakosu ,ja konto ono pravi Olympiakos i provalih se samo tako ,reko ubiće ih da im više ne naumpadne da izlaze na Evropsku scenu :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la rebonja » 15 jul 2011, 21:40

Ovo će biti klаsičnа utаkmicа gde će zаvisiti od nаs. I jedni i drugi će doći do nаših snimаkа u prvenstvu, videće dа smo tehnički jаči od njih, dа ne mogu dа se nаdigrаvаju sа nаmа, а videće i dа smo loši u skoku. Cenim dа će se igrаti nа nekа preskаkаnjа, kontre, prekide i slično. Nа nаmа je dа dаmo više golovа iz igre nego što će ovi to moći nа gore opisаn nаčin.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 16 jul 2011, 13:47

Fudbaleri Crvene zvezde će danas odigrati poslednju utakmicu na pripremama u Austriji. Rival će biti izraelski prvoligaš Ašdod, a utakmica se igra od 18 sati u Bad Tacmandorfu.

Dres Ašdoda nose prvenstveno izraelski fudbaleri, a tu su i dva Nigerijca, jedan Brazilac, te po jedan fudbaler iz DR Konga i Republike Konga. U ekipi su i dva igrača iz Bosne, golman Dragan Stojkić i vezni fudbaler Mario Božić, koji je bio velika želja Roberta Prosinečkog prošle zime, ali do transfera nije došlo. Božić je ovog leta dres Slovana zamenio crveno-žutim Ašdoda.

Očekuje se da na današnjoj utakmici Robi pruži priliku od samog početka onoj jedanaestorki koja bi trebala da započne i prvu utakmicu u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

Poslednju proveru pred start u evro-takmičenjima Crvena zvezda će imati verovatno 21. jula na utakmici sa Sopotom u Beogradu.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 16 jul 2011, 14:00

“Sportski žurnal” prenosi da su avionske karte za Adija izvađene pa se očekuje da će on stići u subotu, iako je u Beogradu trebalo da bude još pre nekoliko nedelja.

Adi je već propustio veliki deo priprema zbog malarije, ali se klubu nije javio na vreme pa će svoju bolest morati da dokumentuje čelnicima crveno-belih.

Ipak, gotovo je izvesno da za fudbalera Gane neće biti mesta u ekipi, pošto trener Robert Prosinečki ne računa na njega, pa će morati da potraži drugu sredinu. Adi je već istakao da ne želi u Slovačku, ali se o tome pita i Crvena zvezda, koja ga je već prijavila FIFA i UEFA zbog nepojavljivanja u Beogradu za početak priprema.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 16 jul 2011, 14:23

Kakav je ovaj Addy mentol...Lik nije svjestan da za sezonu - dvije, extra odigrane u Zvezdi, otvaras sebi vrata najboljih klubova i liga Evrope...Ispao je totalni amater i vjerujem pao pod uticaj Partizanovih 'crnih zvijezda' Tagoea, Adiaha i selektora im Stevanovica...a sto je najgore, radi se bez sumnje o velikom talentu!

[youtube][/youtube]
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 16 jul 2011, 15:39

Ma budala covek,nije svestan kakvu je gresku napravio,nego umilsio decko da je velika zvezda fudbala,nije svestan koliko je takvih preko noci nestalo.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Frantisek Planicka
Postovi: 621
Pridružen/a: 06 jul 2011, 23:35
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Frantisek Planicka » 16 jul 2011, 17:01

Adi nije nista umislio nego sve sto radi, radi po direktivi njegovog menadzera/robovlasnika Gorana Milovanovica.

Decko je imao srecu da se rodi sa talentom ali ocigledno da mu inteligencija nije jaca strana,cim tako poslusno izvrsava njegova naredjenja pritom da se nijednom zapita da li ima logike u tome sto radi.

U svakom slucaju menadzeri su najvece zlo danasnjeg mada nazalost ne i jedino.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 16 jul 2011, 17:07

Frantisek Planicka je napisao/la:Adi nije nista umislio nego sve sto radi, radi po direktivi njegovog menadzera/robovlasnika Gorana Milovanovica.

Decko je imao srecu da se rodi sa talentom ali ocigledno da mu inteligencija nije jaca strana,cim tako poslusno izvrsava njegova naredjenja pritom da se nijednom zapita da li ima logike u tome sto radi.

U svakom slucaju menadzeri su najvece zlo danasnjeg mada nazalost ne i jedino.
Menadzeri jesu zlo,slazem se. Ali odakle ti ta informacija da Milovanovic lozi Adija da pravi budalu od sebe?
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la rebonja » 16 jul 2011, 17:36

Zvezda čekala, Adi se nije pojavio danas na aerodromu Nikole Tesle.

Avatar
bompeto
Postovi: 17
Pridružen/a: 29 jun 2011, 16:40
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la bompeto » 16 jul 2011, 18:12

$ & ",? ",$,& ?

% је ? оне стварне " ? попут " Гаја,$ " су ? $ " " & се & ",$ су ? сву ? $," ? $ не схватају $ ? Црвене $ " " & ". :roll:

Не " ' ",& је ' " ',' $ то " " ?,$ & не ' се пуно у те " $ ' ". ? $ је пре у " ? " ? ' ?.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 16 jul 2011, 22:35

Dobili smo Ashdod 2-0. Lazovic opet pravio show :D

[youtube][/youtube]
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
bompeto
Postovi: 17
Pridružen/a: 29 jun 2011, 16:40
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la bompeto » 16 jul 2011, 22:38

& за &,& за $.

- $ " су ' ово ? са " ",& $ " $ "? :lol: :lol:

" ' све " $,$ се ' $ - " у првенству " ? његова ".
" ? " $ тог % "," се "?

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 16 jul 2011, 22:39

Povodom klipova, cuti, bolje ista nego nista... :D
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.