FK Slavija

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la bistrikboy » 24 jul 2009, 14:43

Cestitke Slaviji,samo ovi Danci su nam redovna musterija :D
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
irfan41
Postovi: 736
Pridružen/a: 03 jun 2008, 17:40
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la irfan41 » 24 jul 2009, 14:48

bistrikboy je napisao/la:Cestitke Slaviji,samo ovi Danci su nam redovna musterija :D
ma kako su nam to redovna musterija majke ti
Kada dodje taj trenutak,Kad mi dodje sudnji dan,i pred Bogom ja sam spreman
ljubav da ti dam.Kada umrem i odem
i kad me ne bude,ja cu zaliti samo
sto nisam uz tebe.I na onom svijetu tamo
cut ce se moj glas:Bordo-bijeli cijeli zivot
ja navij'o sam za vas!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la bistrikboy » 24 jul 2009, 14:53

pa repka covjece...
3-0,2-0... 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
irfan41
Postovi: 736
Pridružen/a: 03 jun 2008, 17:40
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la irfan41 » 24 jul 2009, 14:58

bistrikboy je napisao/la:pa repka covjece...
3-0,2-0... 8-)
bgm nas danci naguzise kad nam je najvise trebalo(1-1 na kosevu) a i prosle godine otrese aalborg modricu ko slinu
Kada dodje taj trenutak,Kad mi dodje sudnji dan,i pred Bogom ja sam spreman
ljubav da ti dam.Kada umrem i odem
i kad me ne bude,ja cu zaliti samo
sto nisam uz tebe.I na onom svijetu tamo
cut ce se moj glas:Bordo-bijeli cijeli zivot
ja navij'o sam za vas!

Avatar
Pigi13
Postovi: 58
Pridružen/a: 20 dec 2008, 20:39
Kontakt:

Sampioni!

Post Postao/la Pigi13 » 24 jul 2009, 16:18

Svaka cast momci!...bio sam u Danskoj a i na zapadu sinoc...zasluzen prolaz nasih!!...

Ma dovedi taj Man Utd da ih pregazimo!!!... :D :D

sledeca stanica - Košice.... :)
Mario Yepes

Avatar
Emir_tm87
Postovi: 273
Pridružen/a: 06 jan 2009, 20:58
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Emir_tm87 » 24 jul 2009, 16:43

svaka cast slaviji igro sam keca juce na kladionici :lol:
JA VOLIM ZELJU IMAM KRV PLAVU,
SRCE MI KUCA ZA NJEGOVU SLAVU,
NA CIJELOM SVIJETU SAMO SI JEDAN,
BEZ TEBE ZELJO ZIVOT NIJE VRIJEDAN!!!

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la bh hrvat » 24 jul 2009, 17:17

izgleda da su moderatori na ovoj temi agilni, na drugim ima isto puno gluposti pa se ne briše, svaka čast slaviji. osvjetlali obraz bih. samo gledajuci sinoc one prazne tribine malo me mucnina uhvatila. pa gdje su sinoc bili oni koji vole nogomet u sarajevu. nisu morali navijati za slaviju ali ne igra jedan alborg svaki dan na kosevu. nikoga na istoku, nikoga na zapadu

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Dylan Dog » 24 jul 2009, 17:24

Citao sam sa sluzbene stranice Aalborga(online prevoditelj :D ) i ljudi su bas u soku,al nicime ne umanjuju prolaz Slavije.Ja prvi ne mogu da svatim neke stvari,tipa da ekipa koja u gostima remizira sa Man. U,pobjedi na domacem terenu Celtika i remizira sa Villarealom onago laganice ispadne od tima iz 98 od 100 liga evrope ;) ,,fakat ne znam na osnovu cega prave tu tabelu liga,pa nismo mi sigurno toliko losi,i hocel valjda to prepraviti,mada izgleda da ih i ne zanima previse BiH.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la adnan24 » 24 jul 2009, 17:29

Dylan Dog je napisao/la:Citao sam sa sluzbene stranice Aalborga(online prevoditelj :D ) i ljudi su bas u soku,al nicime ne umanjuju prolaz Slavije.Ja prvi ne mogu da svatim neke stvari,tipa da ekipa koja u gostima remizira sa Man. U,pobjedi na domacem terenu Celtika i remizira sa Villarealom onago laganice ispadne od tima iz 98 od 100 liga evrope ;) ,,fakat ne znam na osnovu cega prave tu tabelu liga,pa nismo mi sigurno toliko losi,i hocel valjda to prepraviti,mada izgleda da ih i ne zanima previse BiH.


Ma ko ih j...bolje da igramo dobro u Europi pa nek smo i zadnji na toj listi nego da je obratno..,

P.S. Svaka cast Slaviji...tesko da su Kosice bolje od Aalborga-a

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la dino-92 » 24 jul 2009, 17:33

cuj pocemu prave tu tabelu. kad je neki bh.predstavnik igra u grupnoj fazi nekog evropskog takmicenja? dobro mozda tu ima vise zemalja, ali u bh-ligi 90% utakmica dobija domacin. a tesko je vjerovat da su klubovi toliko izjednaceni da odlucuje domaci teren o pobjedniku.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la bistrikboy » 24 jul 2009, 17:35

Kriterij nisu kvalitet fudbala,vec organizacija lige,transferi,regularnost,posjecenost,kvalitet stadiona,uslovi za omladinski fudbal...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

santos
Postovi: 736
Pridružen/a: 02 jul 2009, 16:29
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la santos » 24 jul 2009, 18:02

Ovaj sto napisa da je 98 u Evropi trebalo bi da zna da nema toliko drzava u Evropi :D ,po rezultatima u evrotakmicenjma zakljucno sa jucerasnjim BH liga je 32

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14578
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la alan_kardec » 24 jul 2009, 18:50

Svaka čast momcima na borbenosti i zalaganju.Čestitke na prolazu.
:D
Bio sam na utakmici i iskreno očekivao sam mnogo,mnogo više od Alborga.Jest da im je otišlo nekoliko igrača iz prošle sezone kad su igrali L.Š.,ali opet je većina glavnih igrača tu (Enevoldsen,Due,Curth,Zaza...)

Sjajan rezultat.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la harishp » 24 jul 2009, 19:10

Predstavlja BIH i nista drugo.Sve si rekao sa ovim -kraj price iliti the end :mrgreen:
@Golube moj Nas-grad nasa pravila jest al u klincu pitaj UEFA :lol:
P.S Ako sastavis 10 postova ,mozda i rekord napravis licni :lol:
Zadnja izmjena: harishp, dana/u 24 jul 2009, 19:14, ukupno mijenjano 1 put.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Cuprija
Postovi: 27
Pridružen/a: 24 jul 2009, 12:20
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Cuprija » 24 jul 2009, 19:12

drago mi je za slaviju sto je donijela bodove BiH. ja se i dalje nadam da ima i postoji onih istinski navijaca slavije koji samo navijaju i nemisle nista na nacijonalnoj bazi..... a za ono koji to misle i ponovo dodzu na kosevo, njih ceka iznenadenje na slijedecoj tekmi..... velki poz....

Avatar
vucko
Postovi: 154
Pridružen/a: 10 mar 2008, 13:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la vucko » 24 jul 2009, 19:15

Tema je Slavija, svaki slijedeci posto koji ne pripada temi bice izbrisan a pisac sankcionisan
Najbolje od najboljeg je uvijek najbolje

Avatar
miky_hz
Postovi: 23165
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la miky_hz » 24 jul 2009, 19:18

Koji ste vi stadion prijavili za Evropske utakmice ocito AFH,mozeli se mjenjati odluka ja nisam cuo da neko igra dvije evropske utakmice na dva razlicita stadiona :?: ili ste prijavili i svoj u slucaju da se u medjuvremenu napravi to sto treba?
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Sova » 24 jul 2009, 19:54

miky_hz je napisao/la:Koji ste vi stadion prijavili za Evropske utakmice ocito AFH,mozeli se mjenjati odluka ja nisam cuo da neko igra dvije evropske utakmice na dva razlicita stadiona :?: ili ste prijavili i svoj u slucaju da se u medjuvremenu napravi to sto treba?
Sad bi trebalo zarovit u pravila UEFA... Dodik je obećavao neku pomoć za dovršenje stadiona, ali šta sve on nije obećavao... ne zna se u kom roku bi se to moglo izvest, ni postoje li uopšte planovi za takvo nešto u ovoj sezoni. Mada, raspitaću se malo...
Opet, utakmica protiv Košica je za 5-6 dana, nema teorije da se dotad sredi. A posle Košica... ko zna šta će bit posle Košica, dal će nam i trebat do sledeće sezone :)
I ko se nad'o ale...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61569
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Virtu4l » 24 jul 2009, 20:04

Zna li neko nešto više o Košicama?

Malo sam surfao i nisam baš siguran da su neka sila. Posljednji put su igrali u Evropi prije nepunih deset godina, a u sezoni 97/98 bili su u grupama lige prvaka (Manchester Utd., Juventus, Feyenoord). Prošlu sezonu su završili na četvrtom mjestu, sa tri boda zaostatka za Trnavom. U ovoj sezoni imaju četiri boda iz dvije utakmice.

Poprilično sam siguran da je Aalborg puno jači od Košica, a to bi mogao biti eventualni problem...!?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Sova » 24 jul 2009, 20:19

Virtu4l je napisao/la:Zna li neko nešto više o Košicama?

Malo sam surfao i nisam baš siguran da su neka sila. Posljednji put su igrali u Evropi prije nepunih deset godina, a u sezoni 97/98 bili su u grupama lige prvaka (Manchester Utd., Juventus, Feyenoord). Prošlu sezonu su završili na četvrtom mjestu, sa tri boda zaostatka za Trnavom. U ovoj sezoni imaju četiri boda iz dvije utakmice.

Poprilično sam siguran da je Aalborg puno jači od Košica, a to bi mogao biti eventualni problem...!?
Pa i ja sam malo surfovao, i otprilike sastavio ovde nešto o njima:
http://sportsport.ba/forum/viewtopic.ph ... &start=400

A evo i o njima u Evropi:
http://en.wikipedia.org/wiki/MFK_Ko%C5% ... _in_Europe

Što se stadiona tiče, nađoh zasad ovo:
2009/10 Regulations of the UEFA Europa League
(...)
VIII
Stadiums and Match Organisation
Article 13
Stadium categories
13.01 Unless stipulated otherwise in these regulations, matches in the competition
must be played in a stadium which meets the structural criteria of the
following categories as defined in the UEFA Stadium Infrastructure
Regulations:
a) category 2 for the three qualifying rounds;
b) category 3 from the play-offs to the semi-finals;
c) elite category for the final

Dakle, ako Slavija prođe Košice, protiv kojih igra na Koševu, treba joj stadion kategorije 3... e sad, pojma nemam koja je to kategorija, šta sve treba, koja je Koševo uopšte... ali mislim da je definitivno **** od UEFA da se pro*erava tim silnim uslovima, pa uskoro će samo klubovi iz zapadne Evrope moći da igraju kupove!
I ko se nad'o ale...

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.