Zaboravio si dodat sa unutrasnje strane.Blue_He4rt je napisao/la:Sretno Vedo,majstore! Zaintrigira cinjenica da sada imamo 3 igraca u EPL-u.DaBogda ti barem polovina suteva busila protivnicke mreze
Vedad Ibisevic
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Donnie Darko
- Postovi: 24784
- Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
- Ponos Torina
- Postovi: 5869
- Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
BLACKBURN will give Hoffenheim striker Vedad Ibisevic until today to decide on a move to Ewood Park.
Rovers have already agreed a £3.5million fee for the injury-hit Bosnian.
But boss Steve Kean wants the deal done ? or he will switch his sights to Ajax forward Mounir El Hamdaoui.
Kean said: "We're trying to get personal terms agreed.
"But if it doesn't get done by Friday we'll probably move on to the other one we have in mind."
Re: Vedad Ibisevic
Naravno da sam tu, kao i na Bluemoon, Oatcake, itd, ali da bi tamo bio prisutan moraš biti pismen...Carlo je napisao/la:http://www.roverstalk.com/viewtopic.php ... 0&start=60" onclick="window.open(this.href);return false;tanzla je napisao/la:Jel ima neko da je pratio forume Blackburnovih navijaca? Sta oni misle o svom novom pojacanju, kakvi su komentari?
Ima par ljudi što se predstavljaju kao Bosanci, uglavnom tu je i maskota našeg foruma, virtual
Re: Vedad Ibisevic
Pa šta vele navijaći Blacburna za Zmaja BosanskogVirtu4l je napisao/la:Naravno da sam tu, kao i na Bluemoon, Oatcake, itd, ali da bi tamo bio prisutan moraš biti pismen...Carlo je napisao/la:http://www.roverstalk.com/viewtopic.php ... 0&start=60" onclick="window.open(this.href);return false;tanzla je napisao/la:Jel ima neko da je pratio forume Blackburnovih navijaca? Sta oni misle o svom novom pojacanju, kakvi su komentari?
Ima par ljudi što se predstavljaju kao Bosanci, uglavnom tu je i maskota našeg foruma, virtual
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Sve u svemu sretno Vedo u Premiershipu
Re: Vedad Ibisevic
Re: Vedad Ibisevic
koje brukanjeCarlo je napisao/la:http://www.roverstalk.com/viewtopic.php ... 0&start=60" onclick="window.open(this.href);return false;tanzla je napisao/la:Jel ima neko da je pratio forume Blackburnovih navijaca? Sta oni misle o svom novom pojacanju, kakvi su komentari?
Ima par ljudi što se predstavljaju kao Bosanci, uglavnom tu je i maskota našeg foruma, virtual
Re: Vedad Ibisevic
Be ready for Bosnian Invasion on this boardVirtu4l je napisao/la:Naravno da sam tu, kao i na Bluemoon, Oatcake, itd, ali da bi tamo bio prisutan moraš biti pismen...Carlo je napisao/la:http://www.roverstalk.com/viewtopic.php ... 0&start=60" onclick="window.open(this.href);return false;tanzla je napisao/la:Jel ima neko da je pratio forume Blackburnovih navijaca? Sta oni misle o svom novom pojacanju, kakvi su komentari?
Ima par ljudi što se predstavljaju kao Bosanci, uglavnom tu je i maskota našeg foruma, virtual
Vedad is good player, he's fighter, runner, and never give up. Bosnian fans love him more than Dzeko, maybe that's telling you something about him.
I dont know much about your squad, but soon i'll know...
A tebi je ovo pismen tekst?
Ali ovo je najjace: I dont know much about your squad, but soon i'll know...--> kao asta la vista baby here I am
- storm_raider
- Postovi: 4201
- Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
- _karabaja_
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 10 jul 2010, 22:01
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Re: Vedad Ibisevic
- Ponos Torina
- Postovi: 5869
- Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
i ja sam pratio po ovim engleski novinama i televizijama al nista jos...Ibizevic je napisao/la:Cekam satima da vidim hoce li potpisati, ubija me ovo neznanje![]()
Karabaja@ kakvu bolju priliku sta treba cekati dok napuni 32 pa da ode negdje,dosta je bilo Hoffenhaima vrijeme je da krene naprijed...
Re: Vedad Ibisevic
Ne kazem da je Ibisevic los,ali to dobiti sa njime sigurno nece.
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif
Re: Vedad Ibisevic
Jbg Vedo mi je najdraži naš igrač, mor'o sam koju progovorit o njemu sa Englezima.
Re: Vedad Ibisevic
??? Nidgdje veze... Nije kao da nemozes fino nauciti engleski u BiH... Naucio sam ga kao sestogodisnjak prije rata... Zasto ne bih i ti?Čitam ovaj forum i pitam se kad nam Virtu nako nauči engleski ,gdje si ti bio uz rat da nisi gdje u dijaspori pa ga vako biflaš .Mogo si i mene malo podučiti ja osto ovdje nisam imo prilike da idem vani
Ja sam prakticno naucio Spanjoslki gledajuci sapunice tokom rata sa tektom.
Uglavnom, Vedo jos nije sluzbeno u Blackburnu....
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.
- NoName
- Postovi: 5142
- Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
- Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Trebao si ti prvo malo bosanski da naučišPirke je napisao/la:??? Nidgdje veze... Nije kao da nemozes fino nauciti engleski u BiH... Naucio sam ga kao sestogodisnjak prije rata... Zasto ne bih i ti?Čitam ovaj forum i pitam se kad nam Virtu nako nauči engleski ,gdje si ti bio uz rat da nisi gdje u dijaspori pa ga vako biflaš .Mogo si i mene malo podučiti ja osto ovdje nisam imo prilike da idem vani
Ja sam prakticno naucio Spanjoslki gledajuci sapunice tokom rata sa tektom.
Uglavnom, Vedo jos nije sluzbeno u Blackburnu....
Malo šale nije na odmet, nadam se da se ne ljutiš
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.
Re: Vedad Ibisevic
ma ne ljutim se, i ja sam primjetio cim sam postavio ali bilo mi mrsko ispraviti posto sam na poslu.NoName je napisao/la:Trebao si ti prvo malo bosanski da naučišPirke je napisao/la:??? Nidgdje veze... Nije kao da nemozes fino nauciti engleski u BiH... Naucio sam ga kao sestogodisnjak prije rata... Zasto ne bih i ti?
Ja sam prakticno naucio Spanjoslki gledajuci sapunice tokom rata sa tektom.
Uglavnom, Vedo jos nije sluzbeno u Blackburnu....![]()
Malo šale nije na odmet, nadam se da se ne ljutiš
Ali jbg, radim na francuskom i na engleskom, pa se ponekad zabunim na jednom od ova tri jezika koje pricam svakodnevno.
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.
Re: Vedad Ibisevic
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, BarbareZeljin, bavariapivo, Beli98, bh22, boki86, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, Enigmaa, enobarca, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GIBRA, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, greenwood, guillermo, haklamas, HariTz, Hazre, IgmanskiVukovi, InatSilniBosanski, Iniesta12, James1987, jasmin10, JimmyPage, Kaunas, Kljukusar, Kylian, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, MacArsla, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Marsal, Matterhorn22, Micron, Mocvara1991, MokraKifla, MostarNeretva, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, Paromlinac, PeppermintSA, RajvoSa89, Rio12345, rishovski, s4mke, safun79, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, soccerfan, StevieG8, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zgemboo89, ZmajOdBosne33 i 947 gostiju.




