Safet Sušić - Pape

vendeta87
Postovi: 1751
Pridružen/a: 25 feb 2011, 18:52
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la vendeta87 » 08 sep 2011, 19:27

hordas'87 je napisao/la:upravo suprotno pape treba da radi po svom i da nastavi putem kojim je krenuo ko ne zeli i nece da se povinuje platiti mu kartu za nazad i gotovo sad treba on nekome udovoljavati ma nemojte
Pa to sam i ja rekao samo me nisi razumio, da pozove 22 igraca a da izostavi ovu dvojicu Misimovica i Hasagica, a ako mene pitas ja bi izostavio i Mravca i Ibricica, pa da neki drugi igraci dobiu priliku pogotov na poziciji stopera.

opan
Postovi: 7
Pridružen/a: 08 sep 2011, 15:29
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la opan » 08 sep 2011, 19:31

hordas'87 je napisao/la:upravo suprotno pape treba da radi po svom i da nastavi putem kojim je krenuo ko ne zeli i nece da se povinuje platiti mu kartu za nazad i gotovo sad treba on nekome udovoljavati ma nemojte

ma ja se nadam da ce miske i keno jer to su dobri igraci ipak i mi bas nemamo neki siri roster pa da se ne sikiramo ali kao sto ti kazes ako nece ima ko hoce makar on bio neki igrac iz nase lige ili odakle vec.

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la avenija » 08 sep 2011, 19:33

nit je kriv teleci pogled nit najbolji asistent jedne od liga petice , nit je kriv hasagic .
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

vendeta87
Postovi: 1751
Pridružen/a: 25 feb 2011, 18:52
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la vendeta87 » 08 sep 2011, 19:34

Ma Problem je kod Papeta sto on nepokriva neke pozicije sa dva igraca kao naprimjer pozicija desnog beka povrijedi mu se Mujdza a on nezove Vranjesa, a opeta na nekim pozicijama poziva po pet igraca i tako nastaju poblemi (pozicija kreatora igrea Pjanic, Misimovic, Sitilic, Ibricic, Medunjanin).

FCS-FCS
Postovi: 1024
Pridružen/a: 22 okt 2010, 14:21
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la FCS-FCS » 08 sep 2011, 19:42

avenija je napisao/la:nit je kriv teleci pogled nit najbolji asistent jedne od liga petice , nit je kriv hasagic .
bilo proslo sa pricom o najboljem pakeru iz lige petice..sta je vec god dana..svi glupi i bezobrazni .. i Hagi u Galaty i taj trener u moskvi , samo miske nevin i junfer..nasi novinari napucali pricu da ga (cuj sad ovo) trener galate ne voli...nisam jos vidio da te u tom milionskom biznisu trener ne voli ako mu donosis asistencije i golove...jao ubleha , mati draga !!!
daj ba malo realnosti

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la _dreamer_ » 08 sep 2011, 19:45

neznalica je napisao/la:Cuj Hasagica :oops: :oops: :oops: covjek pomisli na trenutak da je Buffon u pitanju pa se buni,halo Miske jel´ ti na ledjima pise Zidane :?: :?: :?: :?: polovnjaci moji na vama je da igrate ako vam selektor ukaze priliku i da sutite-stigli su bolji od vas :!: :!: :!: :!: Ako mislite da ste zasluzni ,donekle i jeste,igrali ste finih utakmica u repki a ako vam se trenutna situacija ne svidja pa bujrum imate dva izlaza.....Prvi :hajmo malo zapet u klubovima malo dupe (da oprostite na izrazu)oznojiti.....i drugi izlaz:ako vam se neda znojiti i postovati selektora (dakle selektora,nebitno ko je on i kako se zove)kao instituciju,molim lijepo izaberite najljepsi buket cvijeca i najbolju bombonjeru i bit ce vam prvom prilikom urucena.
S POSTOVANJEM :NAVIJAC REPREZENTACIJE BIH (sa misketom i hasagicem ili bez njih)
x

objasnio po ko zna koji put
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la avenija » 08 sep 2011, 19:47

FCS-FCS je napisao/la:
avenija je napisao/la:nit je kriv teleci pogled nit najbolji asistent jedne od liga petice , nit je kriv hasagic .
bilo proslo sa pricom o najboljem pakeru iz lige petice..sta je vec god dana..svi glupi i bezobrazni .. i Hagi u Galaty i taj trener u moskvi , samo miske nevin i junfer..nasi novinari napucali pricu da ga (cuj sad ovo) trener galate ne voli...nisam jos vidio da te u tom milionskom biznisu trener ne voli ako mu donosis asistencije i golove...jao ubleha , mati draga !!!
daj ba malo realnosti
a ko je najbolji asistent trentno u nasoj reprezentaciji za EP 2012 ?
a koliko ima minuta naspram ostalih a ?
ajde realnosti
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Pasodzigera » 08 sep 2011, 19:50

neznalica je napisao/la:Cuj Hasagica :oops: :oops: :oops: covjek pomisli na trenutak da je Buffon u pitanju pa se buni,halo Miske jel´ ti na ledjima pise Zidane :?: :?: :?: :?: polovnjaci moji na vama je da igrate ako vam selektor ukaze priliku i da sutite-stigli su bolji od vas :!: :!: :!: :!: Ako mislite da ste zasluzni ,donekle i jeste,igrali ste finih utakmica u repki a ako vam se trenutna situacija ne svidja pa bujrum imate dva izlaza.....Prvi :hajmo malo zapet u klubovima malo dupe (da oprostite na izrazu)oznojiti.....i drugi izlaz:ako vam se neda znojiti i postovati selektora (dakle selektora,nebitno ko je on i kako se zove)kao instituciju,molim lijepo izaberite najljepsi buket cvijeca i najbolju bombonjeru i bit ce vam prvom prilikom urucena.
S POSTOVANJEM :NAVIJAC REPREZENTACIJE BIH (sa misketom i hasagicem ili bez njih)
Slazem se u potpunosti sa ovim,isamo i isti Begovic je trebao da se ponasa profesionalno ,kada ga je Susic pozivao na prijateljske,ni njemu ne stoji Buffon na dresu,mada bi ja i Buffona odyebo ako se ne odaziva,ali tad se nije podrzavo selektor kao sada.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la tyler durden » 08 sep 2011, 19:51

kome se ne svida,i misli da je ugrozen,vrata reprezentacije su sirom otvorena za izlazak :)

Avatar
Centre forward
Postovi: 6148
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Centre forward » 08 sep 2011, 19:51

Ma sta nas boli racku, da prostite, kome je Zvjezdan psovao, bitno je da je zabio, da li je Susic pogazio neku tamo svoju izjavu pa pozvao Begovica u repku;pa covjek je medju 5 golmana u EPL.Kome je to bitno kad mi idemo na Euro 8-)
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la avenija » 08 sep 2011, 19:57

Centre forward je napisao/la:Ma sta nas boli racku, da prostite, kome je Zvjezdan psovao, bitno je da je zabio, da li je Susic pogazio neku tamo svoju izjavu pa pozvao Begovica u repku;pa covjek je medju 5 golmana u EPL.Kome je to bitno kad mi idemo na Euro 8-)
novinarima ;)
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

UPS
Postovi: 1611
Pridružen/a: 15 maj 2010, 00:13
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la UPS » 08 sep 2011, 20:00

Kljucna stvar, sta nas briga sta se dogadja u svalcionici, ma ne interesuje me vise sekunde. Interesuju me samo rezultati a njih za sada imamo

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3532
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la mozak » 08 sep 2011, 20:47

Ma safet je stručnak broj jedan!
Još da su bjelorusi dobili i treći crveni, zabili bi im još jedan!
Da je imao pravo na četvrtu izmjenu, opet bi tražio zeca na klupi, koji se inače pokazao u pripremnim utakmicama!
Netreba više misketa ni zvat, samo nam gura ibričića u prilike, daje golove, fakara sušiću ili bjelorusima, koja glupost!
Ta imamo mi drugih igrača, semir štilić je jedan od njih!U trećoj utakmici će barem nešto pokazati!
Ibričić isto jako mnogo igra, i opet će igrati ukoliko hajduk nebude slavio kakve godišnjice!
Begović će braniti, dok se hasagiću sredi penzija, i to invalidska!Ipak je povredu zaradio kao patriota!
Muslimović je u prednosti nad misketom i ostalim, on nije na klupi, razlog- nema kluba!
Vranješ će biti pozvan kad mujdža, lulić (lijeva strana), a Boga mi i mravac i pandža budu povrijeđeni!
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la skyisthelimit » 08 sep 2011, 20:50

MOZAK je napisao/la:Ma safet je stručnak broj jedan!
Još da su bjelorusi dobili i treći crveni, zabili bi im još jedan!
Da je imao pravo na četvrtu izmjenu, opet bi tražio zeca na klupi, koji se inače pokazao u pripremnim utakmicama!
Netreba više misketa ni zvat, samo nam gura ibričića u prilike, daje golove, fakara sušiću ili bjelorusima, koja glupost!
Ta imamo mi drugih igrača, semir štilić je jedan od njih!U trećoj utakmici će barem nešto pokazati!
Ibričić isto jako mnogo igra, i opet će igrati ukoliko hajduk nebude slavio kakve godišnjice!
Begović će braniti, dok se hasagiću sredi penzija, i to invalidska!Ipak je povredu zaradio kao patriota!
Muslimović je u prednosti nad misketom i ostalim, on nije na klupi, razlog- nema kluba!
Vranješ će biti pozvan kad mujdža, lulić (lijeva strana), a Boga mi i mravac i pandža budu povrijeđeni!
pa koga ce staviti mjesto Zeca ??? Mozda Mravca u napad, boze sacuvaj kakvih likova :roll:
15.10 - 15.06 ...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harishp » 08 sep 2011, 21:04

skyisthelimit je napisao/la:
MOZAK je napisao/la:Ma safet je stručnak broj jedan!
Još da su bjelorusi dobili i treći crveni, zabili bi im još jedan!
Da je imao pravo na četvrtu izmjenu, opet bi tražio zeca na klupi, koji se inače pokazao u pripremnim utakmicama!
Netreba više misketa ni zvat, samo nam gura ibričića u prilike, daje golove, fakara sušiću ili bjelorusima, koja glupost!
Ta imamo mi drugih igrača, semir štilić je jedan od njih!U trećoj utakmici će barem nešto pokazati!
Ibričić isto jako mnogo igra, i opet će igrati ukoliko hajduk nebude slavio kakve godišnjice!
Begović će braniti, dok se hasagiću sredi penzija, i to invalidska!Ipak je povredu zaradio kao patriota!
Muslimović je u prednosti nad misketom i ostalim, on nije na klupi, razlog- nema kluba!
Vranješ će biti pozvan kad mujdža, lulić (lijeva strana), a Boga mi i mravac i pandža budu povrijeđeni!
pa koga ce staviti mjesto Zeca ??? Mozda Mravca u napad, boze sacuvaj kakvih likova :roll:
Mozda je kontao na Obada ?
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Scof1eld » 08 sep 2011, 21:14

realno dva igraca koja nisu vise u tolikoj mjeri bitni za prvih 11, moguce da mnogo naruse atmosferu u kljucnim utakmicama.. nedaj boze da se to desi :x
ser del barça es el millor que hi ha !

FCS-FCS
Postovi: 1024
Pridružen/a: 22 okt 2010, 14:21
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la FCS-FCS » 08 sep 2011, 21:18

Vidite da je za lošu atmosferu dovoljan jedan. SAD se i Kenan okurazio kad mu je ZM probio led. Nije ovo dobro da **** rak raka. Ima ovdje masla onih koji bi rado da vide ledja papetu...jedan od tih je i najveći pretedent za selektorsku poziciju bivši reprezantivac...

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la chichak » 08 sep 2011, 21:23

FCS-FCS je napisao/la:Vidite da je za lošu atmosferu dovoljan jedan. SAD se i Kenan okurazio kad mu je ZM probio led. Nije ovo dobro da **** rak raka. Ima ovdje masla onih koji bi rado da vide ledja papetu...jedan od tih je i najveći pretedent za selektorsku poziciju bivši reprezantivac...
Ma ja taj bivsi reprezentivac nema pametnijeg posla u zivotu...usput taj je bivsi reprezentativac vise uradio za ovu zemlju nego pape,ako mislimo na istog reprez. a mislim da mislimo
...nisu mogli da te ugase!!!

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3532
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la mozak » 08 sep 2011, 21:26

harishp je napisao/la:
skyisthelimit je napisao/la:
MOZAK je napisao/la:Ma safet je stručnak broj jedan!
Još da su bjelorusi dobili i treći crveni, zabili bi im još jedan!
Da je imao pravo na četvrtu izmjenu, opet bi tražio zeca na klupi, koji se inače pokazao u pripremnim utakmicama!
Netreba više misketa ni zvat, samo nam gura ibričića u prilike, daje golove, fakara sušiću ili bjelorusima, koja glupost!
Ta imamo mi drugih igrača, semir štilić je jedan od njih!U trećoj utakmici će barem nešto pokazati!
Ibričić isto jako mnogo igra, i opet će igrati ukoliko hajduk nebude slavio kakve godišnjice!
Begović će braniti, dok se hasagiću sredi penzija, i to invalidska!Ipak je povredu zaradio kao patriota!
Muslimović je u prednosti nad misketom i ostalim, on nije na klupi, razlog- nema kluba!
Vranješ će biti pozvan kad mujdža, lulić (lijeva strana), a Boga mi i mravac i pandža budu povrijeđeni!
pa koga ce staviti mjesto Zeca ??? Mozda Mravca u napad, boze sacuvaj kakvih likova :roll:
Mozda je kontao na Obada ?
Kad je safet u pitanju, nebi se čudio da je mravca stavio u napad!Jednu utakmicu je i odigrao poziciju koju je zec igrao kada je ušao!Toliko o vašem poznavanju činjenica i vašim argumentima!
90 % ljudi je htjelo vidjeti jednog napadača, zna se koga!Ako vi neznate o kome se radi, pogledajte snimku utakmice i gestikulaciju tv kamermana o kome se radi!
Hari, tvoji argumenti su svakim danom sve jadniji, još sad i ova situacija sa hasagićem, biće zanimljivo pratiti koji stav ćeš zauzeti :mrgreen:
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la VanBasten » 08 sep 2011, 21:31

KAd ej Mravac igrao krilo? Ne pričaj gluposti!
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.