Safet Sušić - Pape

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3509
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la mozak » 08 sep 2011, 21:33

VanBasten je napisao/la:KAd ej Mravac igrao krilo? Ne pričaj gluposti!
Protiv grčke u prvom pol. ;)
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la VanBasten » 08 sep 2011, 21:37

MOZAK je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:KAd ej Mravac igrao krilo? Ne pričaj gluposti!
Protiv grčke u prvom pol. ;)
Paša moj, ta pozicija se zove desni bek/bočni. :roll:
Mujdža je bek, Ibričić ej bio krilo (Bjelorusija)...kontaš razliku?

Heh, ko sve uzima az pravo da Papetu drži lekcije o postavci, majko mila...što bi neno rek'o totalni analfabeti, ovaj put fudbalski
Zadnja izmjena: VanBasten, dana/u 08 sep 2011, 21:38, ukupno mijenjano 2 puta.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la chichak » 08 sep 2011, 21:37

MOZAK je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:KAd ej Mravac igrao krilo? Ne pričaj gluposti!
Protiv grčke u prvom pol. ;)
Djaba se trudis prijatelju,to je takav mentalni sklop koji vidi ono sto zeli da vidi. Jos uvjek samo oni vide da je Pape strucnjak.
...nisu mogli da te ugase!!!

Avatar
soccerfan
Postovi: 8682
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la soccerfan » 08 sep 2011, 21:45

FCS-FCS je napisao/la:
MOZAK je napisao/la:
FCS-FCS je napisao/la:Neupitne su fudbalske kvalitete ZM ali ljudske su pod veliki upitnikom. Za njegovu nevjerovatnu sujetu znaju i ptice na grani...a sad nam je i on sam to potvrdio...!!
Da ne duzim nego da odmah postavim jedno pitanje svima a pogotovo ZM...
Dali bi isti taj igrac SMIO na ruskoj televiziji izjaviti nesto slicno (pa cak i u blazem obliku...????
Odgovor : nema sanse, prvo bi mu bile tribine i onda prvom priliko NOGA.
Ili da preformulisimo pitanje...Sto ti ZM ne izadjes na rusku TV pa kazes nesto slicno...e tek bi tad imao kredibilitet da to kazes preko tv ekrana i nasem-svom selektoru !!!
A papetu svaka cast , pogotovo na recenici da Miske ne igra u nekom extra jakom klubu pa da ne moze da izbori mjesto u prvih 11 !!!!
Onda neka primjeni te svoje aršine na sve!
Rahimić neigra ima 3 godine da valja, i njeg na klupu!
Zar po tom aršinu prednost može dobiti hasagić prije begovića!
O čemu mi pričamo!
Jedan misimović je stvorio više prilika u ove dvije utakmice za nekih 50 minuta nego jedan štilić za 3 utakmice!
Miske je pogriješio, ali ja ga potpuno razumijem!Čovjek osjeća da može mnogo više, nego što to pape i jedna grupa forumaša ovdje misli!
On je i takav potrebniji ovoj reprezentaciji nego vječni talenti štilić, zec...

Evo budimo realni , pa kažite šta ste na poluvremenu utakmice bih vs bjelor. govorili!
Mogo bi se zaklet da je 90 % ljudi govorilo, da safet ubaci misketa, a onda i muslimovica!
Ko kaze da nije tako mislio, ili laže, ili nema pojma o nogometu/fudbalu!
Sumnjam da je polovina uopšte mogla i pomisliti da će u igru ući štilić, a za zeca se nije ni znalo da je na klupi!
E mene ovakve osobe bas izbace iz takta :) Rahimic kad se spomene djeco draga ustat treba i nakloniti mu se. Ne igra u timu al zato za repku gine. Allal mu vjera. Kad Miske tako bude ginuo na terenu nek se javi Safetu i ovaj ce ga pustiti da igra 90 minuta. I Pape ni u jednom momentu nije rekao nama Miske ne treba. Rekao je da je u formi da odigra poluvrijeme sto je i realnost pa sivdalo se to Gosponu Misimovicu ili ne. I istina je da Miske vise igra u repci nego u klubu. Ni ja ga takvog pozvao ne bi a kamo li Pape koji zna mnogo vise o fudbalu i od mene a i vas ovdje na forumu. Eh sad to sto se neki igraju selektora i misle da znaju duplo vise od Papeta, ti su davno zreli za psihijatrije bili al ih niko nije znao uputiti na pravu adresu.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
soccerfan
Postovi: 8682
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la soccerfan » 08 sep 2011, 21:47

chichak je napisao/la:
MOZAK je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:KAd ej Mravac igrao krilo? Ne pričaj gluposti!
Protiv grčke u prvom pol. ;)
Djaba se trudis prijatelju,to je takav mentalni sklop koji vidi ono sto zeli da vidi. Jos uvjek samo oni vide da je Pape strucnjak.
A ti bi prijatelju mogao nauciti razliku izmedju dj i dz :) I Gdje se koje koristi :)
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la VanBasten » 08 sep 2011, 21:48

Mog'o bi i između beka i krilnog napadača u formaciji s četvoricom u zadnjoj liniji.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la chichak » 08 sep 2011, 21:49

Je.e me gramatika,sreca jos uvjek razlikujem strucnjaka od duduka ;)
...nisu mogli da te ugase!!!

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la nick » 08 sep 2011, 21:51

chichak je napisao/la:Je.e me gramatika,sreca jos uvjek razlikujem strucnjaka od duduka ;)
de objasni sta je trener koji te odvede u baraz utakmicu prije kraja kvalifikacija
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la VanBasten » 08 sep 2011, 21:53

nick je napisao/la:
chichak je napisao/la:Je.e me gramatika,sreca jos uvjek razlikujem strucnjaka od duduka ;)
de objasni sta je trener koji te odvede u baraz utakmicu prije kraja kvalifikacija
Teško mu je to.
Nek nam prvo objasni šta je igrač koji na rukama ima rukovice i najčešće stoji između dvije stative.
Nakon toga ćemo na ta teža pitanja
Zadnja izmjena: VanBasten, dana/u 08 sep 2011, 21:54, ukupno mijenjano 1 put.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3509
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la mozak » 08 sep 2011, 21:53

VanBasten je napisao/la:
MOZAK je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:KAd ej Mravac igrao krilo? Ne pričaj gluposti!
Protiv grčke u prvom pol. ;)
Paša moj, ta pozicija se zove desni bek/bočni. :roll:
Mujdža je bek, Ibričić ej bio krilo (Bjelorusija)...kontaš razliku?

Heh, ko sve uzima az pravo da Papetu drži lekcije o postavci, majko mila...što bi neno rek'o totalni analfabeti, ovaj put fudbalski
Ma jarane, kontaš li ti izmjenu pozicija, bek - krilo!
Imaš primjer papac - salihović!Nešto se nesjećam da je papac išao na drugu polovinu, što se nemože tvrditi za mravca!Ti se igraš igre rječi, a i sam safet je rekao da će pokušati testirati mravca ne novoj poziciji!
Isti je već testiran kao bek u predhodnim utakmicama ;)
Dobar pokušaj :mrgreen:

E mene ovakve osobe bas izbace iz takta :) Rahimic kad se spomene djeco draga ustat treba i nakloniti mu se. Ne igra u timu al zato za repku gine. Allal mu vjera. Kad Miske tako bude ginuo na terenu nek se javi Safetu i ovaj ce ga pustiti da igra 90 minuta. I Pape ni u jednom momentu nije rekao nama Miske ne treba. Rekao je da je u formi da odigra poluvrijeme sto je i realnost pa sivdalo se to Gosponu Misimovicu ili ne. I istina je da Miske vise igra u repci nego u klubu. Ni ja ga takvog pozvao ne bi a kamo li Pape koji zna mnogo vise o fudbalu i od mene a i vas ovdje na forumu. Eh sad to sto se neki igraju selektora i misle da znaju duplo vise od Papeta, ti su davno zreli za psihijatrije bili al ih niko nije znao uputiti na pravu adresu.
Ma jarane nemamo se mi kome ustajati, još gore naklanjati, da mili Bog sačuva nas od toga!
Ako ćemo već na taj način razgovarati, rahimić bi se trebo ustajati misimoviću, ako već hoćeš!
Nebi trebali upotrebljavati različite aršine!Ili si na strani igrača, ili na safetovoj!
Misimović nije igrač koji će ginuti, on to zamjenjuje lucidnošću, a sama lucidnost ti je dar od Boga, to je onaj talenat nogometni!To je isto kao da kriviš rahimića da daje golove, nigdje veze!
Nemoj da te ovaj post izbaci totalno iz takta, samo se ćatamo :)
Zadnja izmjena: mozak, dana/u 08 sep 2011, 21:55, ukupno mijenjano 1 put.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la HOPLIT » 08 sep 2011, 21:54

nick je napisao/la:
chichak je napisao/la:Je.e me gramatika,sreca jos uvjek razlikujem strucnjaka od duduka ;)
de objasni sta je trener koji te odvede u baraz utakmicu prije kraja kvalifikacija
U našem slučaju čarobnjak!
YNWA!

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la nick » 08 sep 2011, 21:55

VanBasten je napisao/la:
nick je napisao/la:
chichak je napisao/la:Je.e me gramatika,sreca jos uvjek razlikujem strucnjaka od duduka ;)
de objasni sta je trener koji te odvede u baraz utakmicu prije kraja kvalifikacija
Teško mu je to.
Nek nam prvo objasni šta je igrač koji na rukama ima rukovice i najčešće stoji izmešu dvije stative.
Nakon toga ćemo na ta teža pitanja

sve neki takticari i poznavaoci fudbala a vrh krijere picigen do 8 godine i sport klub nedeljom
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la VanBasten » 08 sep 2011, 21:56

Ma jarane, kontaš li ti izmjenu pozicija, bek - krilo!
Imaš primjer papac - salihović!Nešto se nesjećam da je papac išao na drugu polovinu, što se nemože tvrditi za mravca!Ti se igraš igre rječi, a i sam safet je rekao da će pokušati testirati mravca ne novoj poziciji!
Isti je već testiran kao bek
Dobar pokušaj
Bek je bek, krilni napadač je krilni napadač.
ISto kao što je zadnji vezni, zadnji vezni, nema veze što se on ponekad u fazi napada pridruži ofanzivnom djelu ekipe.
Mravac je igrao desnog beka, ne krilnog napadača. Znači, nikako ne poziciju koji je igrao Zec.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

safira
Postovi: 187
Pridružen/a: 13 jul 2008, 12:56
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la safira » 08 sep 2011, 21:57

Najvise za nasu reprezentaciju od kraja rata je uradio Sergej Barbarez i on zasluzuje da bude selektor.
Suludo je ovdje vise komentarisati o Susicu.

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3509
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la mozak » 08 sep 2011, 21:58

VanBasten je napisao/la:
Ma jarane, kontaš li ti izmjenu pozicija, bek - krilo!
Imaš primjer papac - salihović!Nešto se nesjećam da je papac išao na drugu polovinu, što se nemože tvrditi za mravca!Ti se igraš igre rječi, a i sam safet je rekao da će pokušati testirati mravca na novoj poziciji!
Isti je već testiran kao bek
Dobar pokušaj
Bek je bek, krilni napadač je krilni napadač.
ISto kao što je zadnji vezni, zadnji vezni, nema veze što se on ponekad u fazi napada pridruži ofanzivnom djelu ekipe.
Mravac je igrao desnog beka, ne krilnog napadača. Znači, nikako ne poziciju koji je igrao Zec.
Nebi da se ponavljam!
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la VanBasten » 08 sep 2011, 21:59

MOZAK je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:
Ma jarane, kontaš li ti izmjenu pozicija, bek - krilo!
Imaš primjer papac - salihović!Nešto se nesjećam da je papac išao na drugu polovinu, što se nemože tvrditi za mravca!Ti se igraš igre rječi, a i sam safet je rekao da će pokušati testirati mravca ne novoj poziciji!
Isti je već testiran kao bek
Dobar pokušaj
Bek je bek, krilni napadač je krilni napadač.
ISto kao što je zadnji vezni, zadnji vezni, nema veze što se on ponekad u fazi napada pridruži ofanzivnom djelu ekipe.
Mravac je igrao desnog beka, ne krilnog napadača. Znači, nikako ne poziciju koji je igrao Zec.
Nebi da se ponavljam!
I nemoj, dosta od tebe za večeras. :mrgreen:
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la chichak » 08 sep 2011, 21:59

nick je napisao/la:
chichak je napisao/la:Je.e me gramatika,sreca jos uvjek razlikujem strucnjaka od duduka ;)
de objasni sta je trener koji te odvede u baraz utakmicu prije kraja kvalifikacija
Ko nas je odveo,on ili igraci? Moje misljenje da je ovo mogao i Mirza Varesanovic isto uraditi,na vec uradjene temelje iz proslih kvalifikacija. Ne zelim uopste da ulazim u raspravu,imam svoje misljenje i kazem da Pape nije vrhunski trener koji ce nadmudriti protivnika,on to jednostavno ne zna,takticki los,psihicki los...da ne duljim,baraz smo vec imali,do potoka si stigao,vode se napio nisi. Tek poslije utakmica baraza moze se pricati o njegovom uspjehu,mozda nas sve iznenadi pa pobjedimo u Parizu,ko zna...
...nisu mogli da te ugase!!!

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3509
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la mozak » 08 sep 2011, 22:00

VanBasten je napisao/la:I nemoj, dosta od tebe za večeras. :mrgreen:
Neću te više driblat :mrgreen:
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la nick » 08 sep 2011, 22:00

safira je napisao/la:Najvise za nasu reprezentaciju od kraja rata je uradio Sergej Barbarez i on zasluzuje da bude selektor.
Suludo je ovdje vise komentarisati o Susicu.
joj nebuloze, stvarno se divim tvojim komentarima :mrgreen: najvise je uradio jusuf pusina, treba mu dati mjesto selektora :mrgreen:
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11624
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la AllGunsBlazing » 08 sep 2011, 22:01

Vi sto valjate gluposti kako bi ocrnili Papeta, pa samo recite navijamo za Zelju, boli nas to sto je bivsi igrac neseg najveceg protivnika selektor, nemojte nam zamjeriti, ovako vise postaje glupo, nije takticki dobar, ali jeste Ciro, koji je imao gori omjer, gore utakmice, dosta supljih, drazi vam **** Zeljo nego reprezentacija..
edit: ima iznimki, ali rijetkih..
Celik!3,2,2.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.