FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nick » 19 sep 2011, 21:36

Alipasino je napisao/la:Ako sam ja glup ti si jos gluplji kad ti je ovakav Zeljo dobar.Zao mi te idi prati kosarku mozda nesto tamo naucis.
koliko si utakmica pregledo ove sezone
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 19 sep 2011, 21:42

Ono sto sam ja gledo i sad ovo je sramota usporedjivat.Ove godine sam pogledo 3 utakmice u kojima smo jos i dobri bili pod navodnicima ali tipovi igraca Adilovica,Jamaka i ostalih vrjedja nas stare navijace jer takvi nebi prije ni u Svrakinskoj Slobodi imali mjesta.**** je bit objektivan. Znam ja da je nekim i ovo dovoljno ali oni neznaju za bolje.**** je prec sa putera na starku a tako sad izgleda s a Zeljom.

nidi
Postovi: 960
Pridružen/a: 28 feb 2011, 21:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nidi » 19 sep 2011, 21:42

dzenan01 je napisao/la:Izgleda da ovih dana Hodžić i zvanično odlazi u Liverpool. S obzirom da nije imao ugovora, dobit' ćete i više nego dobre pare.
koliko para ako nije šupljak

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 19 sep 2011, 21:46

Realno ŽELJINA igra u ovom trenutku nije zadovoljovajuca kao ni rezultati, ALI imamo kapacitet u ekipi i to je pokazal tekma protiv Serifa o donekle Makabija...ja a mislim i svi ostali se nadamo da ce negdje procepit i da cemo poceti igrati! Mora do toga doci ,a ja se nadam da ce to biti u subotu protiv borca.

DANDY
Postovi: 1059
Pridružen/a: 30 dec 2008, 23:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DANDY » 19 sep 2011, 21:47

Alipasino je napisao/la:Ono sto sam ja gledo i sad ovo je sramota usporedjivat.Ove godine sam pogledo 3 utakmice u kojima smo jos i dobri bili pod navodnicima ali tipovi igraca Adilovica,Jamaka i ostalih vrjedja nas stare navijace jer takvi nebi prije ni u Svrakinskoj Slobodi imali mjesta.**** je bit objektivan. Znam ja da je nekim i ovo dovoljno ali oni neznaju za bolje.**** je prec sa putera na starku a tako sad izgleda s a Zeljom.
A tebe ako vrijeđa nemoj dolaziti na tekme i nemoj pisati.Sasvim jednostavno da ne vidim u čemu je problem.
Pretsavljaš kako si stari navijač a Ti ako imaš više od cvaje ja ću se skinuti gologuz i lajati na sred sebilja.................

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 19 sep 2011, 21:49

Hajde sad nije vazno bilo proslo uzeli smo Zvijezdu sljedeca stanica Borac BL, a dotad pustimo temu da malo prodise :lol:

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljocity » 19 sep 2011, 21:53

nime_tm87 je napisao/la:Realno ŽELJINA igra u ovom trenutku nije zadovoljovajuca kao ni rezultati, ALI imamo kapacitet u ekipi i to je pokazal tekma protiv Serifa o donekle Makabija...ja a mislim i svi ostali se nadamo da ce negdje procepit i da cemo poceti igrati! Mora do toga doci ,a ja se nadam da ce to biti u subotu protiv borca.
U zadnjih 5 tekmi 3 pobjede i 2 nerijesene hmhm sto se igre tice u potupnosti se slazem mora bolje i tacka.
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

nidi
Postovi: 960
Pridružen/a: 28 feb 2011, 21:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nidi » 19 sep 2011, 21:54

da je na slijedečoj stanici uzeti tri boda valjala bih para,još remi na koševu to bih bilo idealno

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 19 sep 2011, 21:56

nidi je napisao/la:da je na slijedečoj stanici uzeti tri boda valjala bih para,još remi na koševu to bih bilo idealno
Derbi se igra na Grbavici.
Mislim da ce ovaj derbi sad u Dolini biti jedan od zanimljivijih sto se tice terena ;) :P

Avatar
babilonTM
Postovi: 974
Pridružen/a: 03 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la babilonTM » 19 sep 2011, 21:58

Alipasino je napisao/la:Ako sam ja glup ti si jos gluplji kad ti je ovakav Zeljo dobar.Zao mi te idi prati kosarku mozda nesto tamo naucis.

Svaka vama čast, sve što kažete ste donekle upravu, al samo djelimično. Uvijek sam bio za kritike, one dobronamjerne, a vaše su takve, jer po meni je neshvatljivo da čovjek koji voli Želju može reći bilo šta protiv kluba. Ipak ponekad pretjerujete. Željo je trenutno u fazi stagnacije, ne idemo naprijed, to nam je svima, ili bi nam trebalo biti jasno. Ipak od dolaska Osima je klub stao na noge, na gostovanja ne idemo na izlete, ali opet fali ono nešto što fali, i to osjetimo i mi mlađi i vi stari. Imam i ja starog, gledao je i on velikane našeg fudbala, legende Želje i njemu je isto donekle žalosno biti zadovoljan pobjedom protiv Zvjezde 1:0, ali tu smo gdje smo. Poraz od onakvog Travnika mi definitivno ne ide u glavu, samo bod protiv Zrinjskog mi je odron, ali šta da se radi. Da se psuje familija igračima, da im se zviždi na zagrijavanju i slično...to mi je veća sramota od bilo kakvog poraza i potopa u Izraelu... Jer Osimova izjava da je i ova podrška puno veća nego što igrom zaslužuju pokazuje da smo mi trenutno pozitivniji dio kluba, i tu sliku mi navijači moramo zadržati. Našim je igračima onih 6000 bilo veće opterećenje nego podrška, a to se ne smije dešavati. Mi smo konstanta, sve prolazi, igrači dolaze i idu, ali se tim igračima ne treba psovat. Nije mi jasno kako smo trpili Lazara sezonu i po, a Eldinu psujemo nakon tri utakmice, NIJE MI JASNO. Čovjek se trudi, bori al' jednostavno ne ide. Ono zenička pi*** mi je bilo :o , ko da su meni govorili ! I nakon svega da sumiram, Sarajevo je zijanilo od Leotara, Borac od Olimpica, a smatramo ih za velike konkurente, pa opet ne mogu iznad svojih mogućnosti. Tako ni mi, imamo neki maximum iznad kojeg ne možemo i ne znamo, a na Osimu je da pare koje imamo utroši na igrače koji znaju, a ne da mi B.Čolić ispada 3 puta i sva tri puta 100% šansa.
Željo je klub koji se voli u cijelom svijetu !

nidi
Postovi: 960
Pridružen/a: 28 feb 2011, 21:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nidi » 19 sep 2011, 21:58

nime_tm87 je napisao/la:
nidi je napisao/la:da je na slijedečoj stanici uzeti tri boda valjala bih para,još remi na koševu to bih bilo idealno
Derbi se igra na Grbavici.
Mislim da ce ovaj derbi sad u Dolini biti jedan od zanimljivijih sto se tice terena ;) :P
mislio sam na sarajevo-široki,neriješeno je najbolje za nas

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la chichak » 19 sep 2011, 22:01

Ono je sinoc bilo tanko,par igraca moze bolje ali se nesto sa njima desava,pa tri puta Colica protivnicki igraci pretrcavaju iako je uvjek bio blizi lopti. Za Jamaka necu puno pametovati,moje misljenje je da on NIJE kalibar za prve postave i to cu uvjek tvrditi. Adilovicevu igru necu komentarisati jer momak je vec dovolljno izvizdan i od njega je tesko puno ocekivati u nastavku prvenstva,jer on vise psihicki nije najbolji a kako ce i biti kada mu se onako dobacuje i zvizdi,mislim da ga je sjever ubio u pojam,podobro se mora oznojiti i imati srece da zaradi aplauz,ako ga ikad i zaradi. Sinoc juzna tribina je mogla i bolje izgledati.
...nisu mogli da te ugase!!!

Plavetnilo
Postovi: 490
Pridružen/a: 23 maj 2010, 18:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Plavetnilo » 19 sep 2011, 22:04

Čudna je bolest taj "forumski navijački Željizam " - korak naprijed - nazad dva...kad će više remisija :D

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 19 sep 2011, 22:04

Evo nekih uspomena.Tek kad sam poceo gledat Zelju tada su igrali braca Kojovic,Serbo raja ga zajebavala da nesmije glavom loptu udarit radi frizure,onda kad ispadamo u drugu ligu zadnja tekma sa Dinamom kisa iz neba i zemlje 8.000 ko da je to juce bilo skupilo se na grbavici i mo jos uzeli cini mi se 2-0,onda druga liga derbi sa Iskrom iz Bugojna stadion pun,tad su i reflektori cini mi se napravljeni,onda prva tekma kad se sjever napravio igrali sa Hajdukom pobjedili 1-0 Curic dao go ,onda nezaboravne tekme u kup uefa kad samo nesretno ispali od Videotona,pa legendarni derbi sa Sarajevom na kosevu kad se i oborio rekord stadiona,itd itd.Ovo je malo za ove sto hoce da gologuzi trce po sebilju.Sve najbolje mojim navijacima naseg Zelje.

joey tribbiani
Postovi: 33
Pridružen/a: 10 avg 2011, 18:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la joey tribbiani » 19 sep 2011, 22:05

@Alipasino

eto ti gled'o Želju (ako vrijedja što ne persiram, ja se izvinjavam. Ovo je forum, tu smo svi manje-više jednaki...doduše ima mnogo onih koji se kriju iza nikova predstavljajući se kao nešto što nisu niti će ikad biti - http://****/forumas/69719" onclick="window.open(this.href);return false;) prije 25 godina pa ti sad ovo ne valja. Druže bilo je drugo vrijeme. Pored toga što je fudbal bio mnogo drugačiji nego ovaj danas, važilo je i pravilo o zabrani odlaska vani do 28. godine. Ti momci su sigurno mnogo dobili igrom u jednoj solidnoj ligi, ali se mora reći i to da neki od njih sigurno nikad nisu pokazali ni sve što su mogli jer učili samo ovdje.

Zamisli danas ekipu sa Džekom (ne bi sigurno bio ovako dobar igrač, ali bi svejedno bio dobar jer je mlad zaigrao za prvi tim Želje), Jahićem, Hasagićem, Šehom, Štilićem, Bubom, Bekrićem, Cocalićem, onim Vladavićem od prije par sezona, Bešlijom u najboljim godinama, Muratovićem...pa yebo me svak ako ne bi glatko ušli u grupnu fazu lige prvaka i mučili velike... Nemoj mi sad opet počinjat' priču " e ništa je to, šta bi im Meša radio..Škoro, hu ha Mihajlović " jer znam ko su ti momci. Velikani i legende...ali drugo vrijeme. Jedna Zvezda koja je bila šampion evrope ne tako davno, igra ko kur.ac kad naidje na nekog jačeg. Dinamo ulaže 10 godina bruku love da udje u LP, Partizan ispada od nekih anonimusa iz Irske... Svi oni su iz većih gradova pa ne mogu puno.

Čekaj prijatelju da vidimo na šta će sve ovo izaći. 3 sezone u vrhu PL slabo ko se održi. Kakva god da je, tj. koliko god da je loša, to utiče i na klubove u kojima je sve skoro na amaterskom nivou. Mi smo dobri kakvi su drugi. Nije bajno, ali je bolje nego što je bilo. Ko bude tu, kasnije će pričat. Piiice i miševi će se lako otkrit kad se zajebu u pokušajima prepričavanja i hvaljenja.

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SarajlijaTM » 19 sep 2011, 22:30

Jel ko gledao osima na obn veceras da mi ukratko isprica sta on veli pametno ;)
ne pogledah,jbg
hvala

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 19 sep 2011, 23:12

Halo pasa nemam ja nista protiv nikoga.Ja podrzavam ove mladje svaka im cast bez njih nebi bilo ni Zelje,samo napominjem da moze bolje i mora bolje.Sad sta je razlog neznam.Ali mora se to malo korigovat,nastimat kontas.Znam ja da nema onih starih dana nema veze volim ja i ovog Zelju samo brate nemoj da mi svak igra,radje ubaci nasu djecu ako nista ginuce o tom se radi.Pozdrav.

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la barbarez » 19 sep 2011, 23:16

SarajlijaTM je napisao/la:Jel ko gledao osima na obn veceras da mi ukratko isprica sta on veli pametno ;)
ne pogledah,jbg
hvala
Standardno dobar hahaha.Znas sta me veseli da je optimista u svakom slucaju,i ocekuje dobru predstavu u Banja Luci.Sam tok intervjuaje bio u njegovom stilu i sa njegovim koemntarima.Tipa pobjedu Leotara je okarakterisao,kao dokaz da je sve to u 5 deka.Da kako smo juce sretno dobili,ali da smo do sad i nesretno izgubili 4-5 bodova.Dao komentar za penal,da je ocigledna namjera da simulira,i da je on zakacio Gusu,ali da bi se to u vecini slucajeva sviralo.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SarajlijaTM » 19 sep 2011, 23:18

barbarez je napisao/la:
SarajlijaTM je napisao/la:Jel ko gledao osima na obn veceras da mi ukratko isprica sta on veli pametno ;)
ne pogledah,jbg
hvala
Standardno dobar hahaha.Znas sta me veseli da je optimista u svakom slucaju,i ocekuje dobru predstavu u Banja Luci.Sam tok intervjuaje bio u njegovom stilu i sa njegovim koemntarima.Tipa pobjedu Leotara je okarakterisao,kao dokaz da je sve to u 5 deka.Da kako smo juce sretno dobili,ali da smo do sad i nesretno izgubili 4-5 bodova.Dao komentar za penal,da je ocigledna namjera da simulira,i da je on zakacio Gusu,ali da bi se to u vecini slucajeva sviralo.
ma osim je nas gigant 8-)
al ne mogu da vjerujem da je optimista,hajd nece li sta biti pozitivno abd
hvala drug

samosarajvo
Postovi: 3652
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samosarajvo » 19 sep 2011, 23:20

barbarez je napisao/la:
SarajlijaTM je napisao/la:Jel ko gledao osima na obn veceras da mi ukratko isprica sta on veli pametno ;)
ne pogledah,jbg
hvala
Standardno dobar hahaha.Znas sta me veseli da je optimista u svakom slucaju,i ocekuje dobru predstavu u Banja Luci.Sam tok intervjuaje bio u njegovom stilu i sa njegovim koemntarima.Tipa pobjedu Leotara je okarakterisao,kao dokaz da je sve to u 5 deka.Da kako smo juce sretno dobili,ali da smo do sad i nesretno izgubili 4-5 bodova.Dao komentar za penal,da je ocigledna namjera da simulira,i da je on zakacio Gusu,ali da bi se to u vecini slucajeva sviralo.
kad se sjetim velikog Zizua
Gubi Real 1:0 u 75 minuti.78 minuta ulazi Zidane u sesnesterac, svi ga nako gledaju zbunjeno niko se ne zalijece na njega.Posto im je go trebao hitno nije rizikovao i sutao vec je namjerno krenuo na igraca, prosevao ga a ljevom nogom namjerno zapeo za njega kad je lopta prosla.Sudija je svirao penalRonaldo je pogodio sa 11 metara a na kraju je Real pobjedio 1:2.

@sarajlija
Mora da ce vam zavrsit sudije ili ce dogovorit sa Banjalucanima prijateljsku podjelu bodova

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Gargamel22, MoSaZeLjo1921 i 39 gostiju.