Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Jimmy from the hood
Postovi: 2962
Pridružen/a: 27 apr 2011, 17:28
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Jimmy from the hood » 07 okt 2011, 12:28

Carroll će svaku funtu otplatiti ! To je pokazao u zadnje dvije utakmice, samo da se uigra sa Suletom, i još dobija Gerrarda iza. United će da ubije, hladno! 8-)
Jimmy from the hood je lud.
Statictics show that 1 in 20 of us live next door to a convicted paedophile, not me though, I live next door to two stunning 12 year olds... buahaha...

What do you call 2 men getting married? Man United!

Avatar
Stivi_Dzi
Postovi: 1791
Pridružen/a: 14 apr 2009, 13:14
Lokacija: Gotham City
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Stivi_Dzi » 07 okt 2011, 12:31

Što ovo napisah? Pa zato što je Carra zaslužio bolji odnos navijača (barem s ovog foruma). Jbt, umjesto da se legenda kuje u nebeske visine, ovdje se traži da ista ode u neki lijevi klub i tamo završi karijeru. :lol: Koja smijurija.
Nikad ništa pametnije nisi reko, svaka čast, i ja sam to "tjeranje" Carre iz kluba davno primjetio. Takav čovjek i takva igrač zaslužuje puno više.
“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”

Avatar
Red Assassin
Postovi: 898
Pridružen/a: 02 feb 2011, 23:23
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Red Assassin » 07 okt 2011, 12:42

Nebih nikad stavio Carrolla u isti kos sa visokim igracima koje ima Stouk Jones i Crouch, oni jesu rogusni, visoki, dobri skakaci ali za razliku od njih Andy Carroll se mnogo vise zalaze i pokretljiviji je, on vrsi pritisak na zadnju liniju, stalno trckara za razliku od njih.. Pored toga 90% sam siguran da ima bolji osjecaj za igru, bolji sut nogom i glavom od ove dvojice..

Sto se tice Carragera istina je da je legenda kluba i treba da zavrsi kod nas karijeru ali mislim kako nam treba na njegovom mjestu bolji igrac( prvenstveno mislim sa boljom skok igrom jer Carrager skoro nikad da zaprjeti protivnickom golu kad je nas korner a to je danas vrlo vazna odlika modernih stopera) Mislim kako moze nekako ovu sezonu zavrsiti u nasem timu i onda jos 2je sjediti na klupi i igrati kup, i manje vazne tekme. zatim mu dati mjesto neko u upravi..

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 07 okt 2011, 12:48

Stivi_Dzi je napisao/la:
Što ovo napisah? Pa zato što je Carra zaslužio bolji odnos navijača (barem s ovog foruma). Jbt, umjesto da se legenda kuje u nebeske visine, ovdje se traži da ista ode u neki lijevi klub i tamo završi karijeru. :lol: Koja smijurija.
Nikad ništa pametnije nisi reko, svaka čast, i ja sam to "tjeranje" Carre iz kluba davno primjetio. Takav čovjek i takva igrač zaslužuje puno više.
ma tjeraju ga zato sto ga ja branim. sad ne znam bas da nije nista pametnije rekao ipak je to nas monolog imao je on itekako svijetlih trenutaka.

Jimmy from the hood je napisao/la:
fera je napisao/la:jel vam nedostajem ? :D
Šta je s tobom svijuti, gubiš mi se. :mrgreen:
jesi vidio nema me ni u korneru ni na netu :D od kad sam sa rizom trebao gledati onu utakmicu protiv tottenhama citav zivot mi se naopako okrenuo. u glavnom vidjecemo se na okupljanju svi :D

a sto se carrolla tice on kad se zalaze on je jedan od najkorisnijih igraca liverpoola. mozda broj golova nije dovoljan ali momak ima veliku ulogu u odbrani prilikom prekida onda svaki skoro duel on dobije... spusti veliki broj lopti saigracima itd.... sve su to neke stvari koje su laiku (nazalost na ovom forumu ih ima jako puno) nebitne ali ko se razumije u fudbal i prati ga duze od 3-4 godine zna koliko su takve stvari bitne.
You are someone else I am still right here

Avatar
CrvenIspod
Postovi: 166
Pridružen/a: 04 nov 2010, 23:01
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la CrvenIspod » 07 okt 2011, 13:32

Carlo je napisao/la:
Thunder93 je napisao/la:
Carlo je napisao/la:slika
jel se poceo prikazivat? ;)
Mislim da jeste jer su najavljivali da će premijera biti početkom ili sredinom oktobra :)
Postao/la CrvenIspod dana 24 aug 2011, 23:00

Will ima 11 godina i samo jedan san: pronaći smisao u životu koji mu je okrenuo leđa. Samo Liverpool FC mu može pomoći u tome. U toj majskoj večeri u Istanbulu, LFC je dječaku ispunio san i vratio vjeru u smisao života. Od 21.10.2011. u kinima u UK a valjda negdje i na netu.

YNWA Will !!!

http://www.youtube.com/WillMovieOfficia ... XSSjCL6mCs" onclick="window.open(this.href);return false;
YNWA!
Mnogi ljudi su još uvijek živi samo zato što je nelegalno ubiti ih.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Monolog » 07 okt 2011, 13:35

fera je napisao/la:ma tjeraju ga zato sto ga ja branim. sad ne znam bas da nije nista pametnije rekao ipak je to nas monolog imao je on itekako svijetlih trenutaka.
Jesi l' vidio moj @Fera?! Ispade da nikad ništa korisno ne napisah. :mrgreen: Moraću češće upotrebljavati svoje ovlasti i banovati Redse. Možda će(te) me tako više cijeniti. :lol: Il', ako ništa drugo, onda me barem poštovati i bojati se moje pojave na ovoj temi. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Rizah
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 okt 2010, 13:15
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Rizah » 07 okt 2011, 14:04

Ne znam zašto me persirate, niste mi džematlije :mrgreen: Ovdje nije niko do mene spomenuo da je vakat Carri da sjede na klupu, samo trenutno je to nemoguće, s obzirom da nemamo boljeg štoper. Govorim da on treba sjesti na klupu naredne sezone ukoliko bi došao Cahill ( ili Showcross :mrgreen: ).
Carra nas je ove sezone koštao već dva gola a tek smo odigrali 9 utakmica. Carra igra na pogrešnoj poziciji Monolog, tako da na njemu ne mogu važiti ista pravila kao Scholsu, Lampardu i ostalima. Što se Ferdinada tiče on je sam po sebi mnogo brži od Carre ali i bolji u skok igri.
EPL je svake godine sve brža i brža, pogotovo se to odnosi na napadače, tako da je Carra iz godine u godinu lošiji.

Što se nas tiče, imamo šansu, ukoliko osvojimo tri boda u narednom meču, da imamo drugi najbolji start sezone u poaljednjih pet sezona.

2011-2012 7u 4p 1r 2p 10-8 gol razlika 13 bodova
2010-2011 8u 1p 3r 4p 7-13 gol razlika 7 bodova na kraju sezone 6.
2009-2010 8u 5p 0r 3p 22-12 gol razlika 15 bodova na kraju sezone 7.
2008-2009 8u 6p 2r 0p 13-6 gol razlika 20 bodova na kraju sezone 2.
2007-2008 8u 4p 3r 0p 12-2 gol razlika 15 bodova na kraju sezone 4.

Ukoliko izgubimo, onda ćemo jedino sa Royom imati gori start, isto tako važi i za remi u narednoj utakmici :roll:
There got to be something for Liverpool big number nine ...

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Bertrand » 07 okt 2011, 14:09

Rizah je napisao/la:Govorim da on treba sjesti na klupu naredne sezone ukoliko bi došao Cahill ( ili Showcross :mrgreen: ).
Ovo je cijela poenta. Hvala mu za sve, neka i završi karijeru u Liverpoolu al' se polako treba okrenuti budućnosti, a ne čekati kraj njegove karijere, pa mu se tek onda tražiti zamjena, osim, naravno, ako je ona već prisutna, barem u nečijim zamislima.

Rizah je napisao/la: Ukoliko izgubimo, onda ćemo jedino sa Royom imati gori start, isto tako važi i za remi u narednoj utakmici :roll:

Ovako ti je pravo glupo posmatrati. Svako kolo, post o počecima sezona...

Zaokruži, recimo, 10 utakmica, i onda rezimiraj kroz prethodnih 5 sezona. Tako se to radi. :D :mrgreen:
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Rizah
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 okt 2010, 13:15
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Rizah » 07 okt 2011, 14:18

Bertrand, bolje utamicu po utkmicu da vidimo gdje smo trenutno ;)

Carra: Carra admits he can't go on forever and believes the club's coaching staff will aid him when it comes to determining when the time is right. Carra: Ask Kenny (Dalglish). He picks the team. It will be up to the coaching staff I suppose. You want to try to get as much out of your career and play as long as possible."The time will come in the next 12, 18 months, maybe two years. That won't be down to myself. It will be down to the people around me, the staff, the manager. They will decide." "Do I want to go in to coaching or management? Yes, I think so. I've taken my first steps to coaching and the B licence. We all love the game, you want to stay involved in the game."

Kelly se povrijedio, ako Flanagan bude nastupio protiv Uniteda biće veliki belaj :cry:

2011-2012 7u 4p 1r 2p 10-8 gol razlika 13 bodova
2010-2011 10u 3p 3r 4p 10-14 gol razlika 12 bodova na kraju sezone 6.
2009-2010 10u 6p 0r 4p 24-13 gol razlika 18 bodova na kraju sezone 7.
2008-2009 10u 8p 2r 0p 15-6 gol razlika 26 bodova na kraju sezone 2.
2007-2008 10u 5p 5r 0p 17-6 gol razlika 20 bodova na kraju sezone 4.

Evo nakon 10 utakmica :mrgreen:
There got to be something for Liverpool big number nine ...

Avatar
Red Assassin
Postovi: 898
Pridružen/a: 02 feb 2011, 23:23
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Red Assassin » 07 okt 2011, 15:49

Al kad skontas da ove sezone igra neuigrana ekipa i ljudi koji su tek dosli u prvih 11:

Enrike,Adam,Henderson,Downing,Carroll,Suarez Znaci vise od pola tima je promjenjeno i ocekuje se jos promjena, po meni su ovo fantasticni rezlutati.. Sta ce tek biti za 2je godine dok se sve podmaze i sazriju neki momci ;)

Nase najvece pojacanje su novi vlasnici i njihova politika. Ja mislim da nikad nismo imali mladji sastav. Po meni ovo su igraci na koje se ozbiljno moze racunati u narednih 5 godina:

Enrike,Dowining (27) Adam,Agger(26) Suarez,Lucas(24) Carroll,Spearing(22) Henderson(21) Coates,Wilson,Kelly (21) Flanagan,Robinson (18)

U tom periodu moguce da nas akademija pljune nekim velikim talentom tako da sad treba da se skoncentrisemo na uigravanje ovog sto imamo i sirenja stadiona.

Ako vec budemo dovodili pojacanje mislim da ce to biti neki azijatski igrac jer moramo se siriti i na njihovom trzistu.. Kagawa ili Honda :)

Phill Jackson
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 apr 2009, 15:27
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Phill Jackson » 07 okt 2011, 16:27

moram vam nesto vazno rec :D

Lucas Leiva made more tackles than any other player in the top five leagues in Europe this season.
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

Avatar
Per Ciljan Skjelbred
Postovi: 208
Pridružen/a: 30 jun 2010, 13:03
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 07 okt 2011, 16:41

Phill Jackson je napisao/la:moram vam nesto vazno rec :D

Lucas Leiva made more tackles than any other player in the top five leagues in Europe this season.
A koliko uspješnih je bolje pitanje? :mrgreen:
Red Assassin je napisao/la:Al kad skontas da ove sezone igra neuigrana ekipa i ljudi koji su tek dosli u prvih 11:

Enrike,Adam,Henderson,Downing,Carroll,Suarez Znaci vise od pola tima je promjenjeno i ocekuje se jos promjena, po meni su ovo fantasticni rezlutati.. Sta ce tek biti za 2je godine dok se sve podmaze i sazriju neki momci ;)

Nase najvece pojacanje su novi vlasnici i njihova politika. Ja mislim da nikad nismo imali mladji sastav. Po meni ovo su igraci na koje se ozbiljno moze racunati u narednih 5 godina:

Enrike,Dowining (27) Adam,Agger(26) Suarez,Lucas(24) Carroll,Spearing(22) Henderson(21) Coates,Wilson,Kelly (21) Flanagan,Robinson (18)

U tom periodu moguce da nas akademija pljune nekim velikim talentom tako da sad treba da se skoncentrisemo na uigravanje ovog sto imamo i sirenja stadiona.

Ako vec budemo dovodili pojacanje mislim da ce to biti neki azijatski igrac jer moramo se siriti i na njihovom trzistu.. Kagawa ili Honda :)
Enrique sigurno nema 27 godina. ;)
Za Spearinga ne vjerujem da će duže vremena ostati u klubu, pogotovo jer se do sada nije dovoljno probio, dobiva minute na kapaljku, a već 22 godine ima. Flanagan i Robinson su tek ušli u punoljetnost, tako da je prerano još prognozirat njihovu budućnost u klubu, a vidjeti ćemo hoće li se razvijati u pravom smjeru.

Uglavom nakon odlaska Kennyja očekujem veliki remot momčadi jer čisto sumnjam da će neki mlađi trener koji će sigurno preferirati bržu igru nego što je Dalglish igra, u kadru držati igrače kao što su Carroll ili Adam.

Phill Jackson
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 apr 2009, 15:27
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Phill Jackson » 07 okt 2011, 16:45

Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:
Phill Jackson je napisao/la:moram vam nesto vazno rec :D

Lucas Leiva made more tackles than any other player in the top five leagues in Europe this season.
A koliko uspješnih je bolje pitanje? :mrgreen:
naravno da je i tu najbolji ko i prosle sezone :D

Lucas Leiva Liverpool 39 74%
Mulumbu WBA 33 61%
Faurlin QPR 30 70%
Cabaye Newcastle 27 59%
Figueroa Wigan 24 71%
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la the scouser » 07 okt 2011, 16:47

Phill Jackson je napisao/la:
Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:
Phill Jackson je napisao/la:moram vam nesto vazno rec :D

Lucas Leiva made more tackles than any other player in the top five leagues in Europe this season.
A koliko uspješnih je bolje pitanje? :mrgreen:
naravno da je i tu najbolji ko i prosle sezone :D

Lucas Leiva Liverpool 39 74%
Mulumbu WBA 33 61%
Faurlin QPR 30 70%
Cabaye Newcastle 27 59%
Figueroa Wigan 24 71%
Mislim da je jasno da ce radi o creme de la creme veznjacima. Tu su imena poput Mulumbua,Faurlina,Figueroe...jasno je da je ovo statistika koja određuje najboljeg veznjaka.
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Avatar
Red Assassin
Postovi: 898
Pridružen/a: 02 feb 2011, 23:23
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Red Assassin » 07 okt 2011, 16:51

Phill Jackson je napisao/la:moram vam nesto vazno rec :D

Lucas Leiva made more tackles than any other player in the top five leagues in Europe this season.
Radi se o jako bitnom segmentu za defanzivce, plus dodamo li tome postotak tacnih dodavanja i pretrcanih kilometara dobit cemo informaciju koju mnogi znaju a to je da je Lucas u 5 najboljih zadnjih veznih na otoku.

Defanzivni vezni, najzahtjevnija pozicicija u nogometu. Sta reci za Lukasa sem zrio zrio sazrio.. Mislim kako bi mu trebalo ponuditi novi petogodisnji ugovor sa povecanom platom, cisto da se osiguramo za buducnost..

[youtube][/youtube]

Avatar
Per Ciljan Skjelbred
Postovi: 208
Pridružen/a: 30 jun 2010, 13:03
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 07 okt 2011, 16:55

Phill Jackson je napisao/la:
Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:
Phill Jackson je napisao/la:moram vam nesto vazno rec :D

Lucas Leiva made more tackles than any other player in the top five leagues in Europe this season.
A koliko uspješnih je bolje pitanje? :mrgreen:
naravno da je i tu najbolji ko i prosle sezone :D

Lucas Leiva Liverpool 39 74%
Mulumbu WBA 33 61%
Faurlin QPR 30 70%
Cabaye Newcastle 27 59%
Figueroa Wigan 24 71%
Ne znam baš koliko je ova statistika za pohvalu, koliko sam shvatio računa se koliko je tko napravio prekršaja...
Red Assassin je napisao/la: Defanzivni vezni, najzahtjevnija pozicicija u nogometu.
Ako ne računamo golmana. ;)

Phill Jackson
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 apr 2009, 15:27
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Phill Jackson » 07 okt 2011, 16:55

@the scouser..de mi onda reci kako to da je u derbijima uvijek medju najboljim igracima..dzaba nekima objasnjavat,sta god on uradi nije dovoljno dobro..ipak svaka budala moze extra odigrat protiv uniteda,citya,chelsea,arsenala,evertona pa ranije protiv intera,benfice,lyona itd..covjek je bio starter i kad smo 4-1 tamo unistili scum

edit:@per ciljan..ne radi se o prekrsajima nego startovima,znaci kolko je duela dobio tako da kazem,oduzeo lopti i tako to :)
Zadnja izmjena: Phill Jackson, dana/u 07 okt 2011, 17:00, ukupno mijenjano 1 put.
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

Avatar
Red Assassin
Postovi: 898
Pridružen/a: 02 feb 2011, 23:23
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Red Assassin » 07 okt 2011, 16:58

Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:
Ako ne računamo golmana. ;)
Ma za 20 miliona mozes dovesti kakvog hoces golmana, dok defanzivnog veznog mozes platiti 80 miliona i opet ne znas dal ce se uklopiti u ekipu i sistem igre, poslije Alonsa i Maskerana nama je dugo trebalo.. Tako je u vecini slucajeva..

Avatar
Per Ciljan Skjelbred
Postovi: 208
Pridružen/a: 30 jun 2010, 13:03
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Per Ciljan Skjelbred » 07 okt 2011, 17:00

Red Assassin je napisao/la:
Per Ciljan Skjelbred je napisao/la:
Ako ne računamo golmana. ;)
Ma za 20 miliona mozes dovesti kakvog hoces golmana, dok defanzivnog veznog mozes platiti 80 miliona i opet ne znas dal ce se uklopiti u ekipu i sistem igre, poslije Alonsa i Maskerana nama je dugo trebalo.. Tako je u vecini slucajeva..
Kakve to ima veze sa tim koju je poziciju najteže igrati?

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la the scouser » 07 okt 2011, 17:04

Phill Jackson je napisao/la:@the scouser..de mi onda reci kako to da je u derbijima uvijek medju najboljim igracima..dzaba nekima objasnjavat,sta god on uradi nije dovoljno dobro..ipak svaka budala moze extra odigrat protiv uniteda,citya,chelsea,arsenala,evertona pa ranije protiv intera,benfice,lyona itd..covjek je bio starter i kad smo 4-1 tamo unistili scum
Dobar je on, ali nema potrebe za ovolikim glorificiranjem njegovog napredovanja. Bio je rinaka, sad je jedan solidan defanzivni vezni.To je to. Statistike koje ga porede sa Mulumbuom i sličnima samo bezveze degradiraju Lucasa i napredak koji je ostvario. Pruza solidne partije, koje su u odnosu na one prijasnje blamaze nastupi za 10, i jedino je na osnovu toga i nase nevjerovatno lose sezone dobio nagradu igraca sezone 2010/2011.

Jos tu treba rada da se on moze svrstati u kategoriju defanzivnih veznih svjetske klase. Njegova igra prema naprijed se nista nije promijenila, shvatam ja, on je DM, njegova je uloga da sijece napade, ali osim jednog-dva solidna pasa prema naprijed, on je i dalje isti mulac u napadu, dodaju mu loptu on samo gleda kako da je se kutariše. Da se gleda samo njegova defanzivna rola, mi bi igrali 5-3-2, sa Lucasom kao trecim stoperom. Jos tu treba pure da se stigne jedan Essien recimo u svoje vrijeme.
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: delko i 7 gostiju.