Safet Sušić - Pape

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la skyisthelimit » 09 okt 2011, 00:57

soko je napisao/la:
skyisthelimit je napisao/la:ma dobro grke ne racunam, sa njima si vazda na NULI :roll:
Pitaj djekija9 jesu li vazda

jeKo djeki :?
15.10 - 15.06 ...

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la velez_mostar » 09 okt 2011, 01:18

Svaka cast za ovaj uspjeh, ali neka ga pojedini ne dizu u nebesa, jer je on ispodprosjecni trener koji ima dobru reprezentaciju, i to je to.
Ovo sto se vrti danas, da je obecao Hasagicu da brani u Parizu, ili da ga je pitao na kojoj od 2 utakmice ce braniti, je sasvim suvisno komentirati..od njega me to ne cudi.

stampy
Postovi: 382
Pridružen/a: 21 jan 2009, 11:40

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la stampy » 09 okt 2011, 01:22

.
Zadnja izmjena: stampy, dana/u 20 feb 2017, 12:26, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
avenija
Postovi: 13886
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la avenija » 09 okt 2011, 01:23

SUSICU BEGOVIC JE GOLMAN ZA UTAKMICE PROTIV VELIKIH EKIPA I GDJE JE GOLMAN U PRVOM PLANU , NE PRAVI VELIKU GRESKU . SRETNO
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13127
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Admir_Sa » 09 okt 2011, 01:50

velez_mostar je napisao/la:Svaka cast za ovaj uspjeh, ali neka ga pojedini ne dizu u nebesa, jer je on ispodprosjecni trener koji ima dobru reprezentaciju, i to je to.
Ovo sto se vrti danas, da je obecao Hasagicu da brani u Parizu, ili da ga je pitao na kojoj od 2 utakmice ce braniti, je sasvim suvisno komentirati..od njega me to ne cudi.

to da je ispodprosjecni trener je subjektivno misljenje, a da ima dobru reprezentaciju je malo diskutabilno. Po formama igraca onda je ciroguz imao svjetsku velesilu, pa "trener svih trenera" sa tom velesilom ostade u barazu :roll:

Samo pratim glupe medije i uopste ne vidim naslove Papetovi zmajevi, Pape napravio uspjeh, Pape idol, Papetovi lavovi, Pape majstore i slicno..... A npr kad je ciro osigurao baraz samo se pisalo ciro majstore, cirini lavovi, cirini sinovi, ciro bog, ciro spasitelj, sa cirom u afriku i slicne budalastine...

dovoljno mi je ovo da skontam da u ovoj drzavi samo cirkus dobro prolazi, a da su mediji olicenje tog cirkusa
nema potpisa

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Hare_BvB » 09 okt 2011, 01:58

Admir_Sa je napisao/la:Samo pratim glupe medije i uopste ne vidim naslove Papetovi zmajevi, Pape napravio uspjeh, Pape idol, Papetovi lavovi, Pape majstore i slicno..... A npr kad je ciro osigurao baraz samo se pisalo ciro majstore, cirini lavovi, cirini sinovi, ciro bog, ciro spasitelj, sa cirom u afriku i slicne budalastine...

dovoljno mi je ovo da skontam da u ovoj drzavi samo cirkus dobro prolazi, a da su mediji olicenje tog cirkusa
Ubo si u kost. ;)

''Na SASE samo hajvanluku konstano raste cijena''. :cry:
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la harishp » 09 okt 2011, 02:50

avenija je napisao/la:SUSICU BEGOVIC JE GOLMAN ZA UTAKMICE PROTIV VELIKIH EKIPA I GDJE JE GOLMAN U PRVOM PLANU , NE PRAVI VELIKU GRESKU . SRETNO
Posto je Francuska ofalila,nije vise velika ekipa.Zato i nece praviti gresku,sretno!
Uostalom ti i takvi ste posljednji nakon onakvih bljuvotina da bi vas bilo k'o i u bilo cemu poslusao.
Cuj samo onog @velez mostara pa eto mogao si i ti biti selektor i postici bilo sta u zivotu,umjesto da prebrojavas kamenje na velezu.i to ispodprosjecni brojac koje ima kvaliteno kamenje. :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
BH Patriot
Postovi: 596
Pridružen/a: 09 jun 2011, 09:26
Lokacija: Sarajevo/Centar
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la BH Patriot » 09 okt 2011, 09:17

Safetu treba da bude najmanji problem izbor golmana, jer obojica posjeduju odlične kvalitete. Tko god bude stao među vratnice u Parizu vjerujem da će pokazati svoje vrline koje su ih krasile tokom ovih kvalifikacija!
Livin' La Vida Loca ;)

necko_gradacac
Postovi: 686
Pridružen/a: 07 jan 2010, 18:23
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la necko_gradacac » 09 okt 2011, 09:48

ja sam cuo da ce izvlacit travku iz ruke Susicu i ko izvuce on ce da brani :lol: :lol: :lol: :lol:

Hasagic ili Begovic zar ima razlike ... VELIKI IGRACI VELIKOG SRCA .... pogotovo ovo vazi za Hasagica !
Volim ZVIJEZDU Volim GRADACAC

KODRO
Postovi: 304
Pridružen/a: 23 sep 2008, 19:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la KODRO » 09 okt 2011, 11:12

ne sam SAFETE ma ne sam SAFETE poslušaj bolan ove sa foruma kako i koga postaviti protiv francuza ;)

Avatar
Goldy
Postovi: 550
Pridružen/a: 04 sep 2011, 09:15
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Goldy » 09 okt 2011, 11:59

safet moze pogrijesiti u nekoj odluci , ali jedna stvar mu se ne moze prigovoriti(iako paradoksalno mu se to stalno prigovara), da nema autoriteta i da se boji tudjih misljenja...ako je nesto odlucio ma kako to glupo izgledalo i nelogicno cijeloj drzavi on to i sprovede... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"...but the football is very strange." - R. Mancini
http://www.youtube.com/watch?v=lh8zUroNItw

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Megamon » 09 okt 2011, 12:28

http://www.fcsarajevo.ba/info.php?n=254" onclick="window.open(this.href);return false;
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la cole-ch » 09 okt 2011, 15:39

velez_mostar je napisao/la:Svaka cast za ovaj uspjeh, ali neka ga pojedini ne dizu u nebesa, jer je on ispodprosjecni trener koji ima dobru reprezentaciju, i to je to.
Ovo sto se vrti danas, da je obecao Hasagicu da brani u Parizu, ili da ga je pitao na kojoj od 2 utakmice ce braniti, je sasvim suvisno komentirati..od njega me to ne cudi.
Nije valjda?! :?

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la GunnerS » 09 okt 2011, 15:49

A de mi molim vas stručnjaci recite kako vi znate šta je kome rekao ?!
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Mr Plummer
Postovi: 863
Pridružen/a: 10 mar 2008, 16:28
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Mr Plummer » 09 okt 2011, 15:54

GunnerS je napisao/la:A de mi molim vas stručnjaci recite kako vi znate šta je kome rekao ?!
[youtube][/youtube]
slusaj na 4:00
Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la GunnerS » 09 okt 2011, 15:59

Da, al ja ne vidim da je on rekao sigurno će branit, nego da je obečao i da će pokušat to obeećanje ispunit... Uostalom, ne vidim zašto Hasagić ne treba branit, dobar golman koji srcem brani sigurno.
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la HOPLIT » 09 okt 2011, 16:02

Ufffff. Ja sam veliki pristalica Safeta Sušića ali moram priznati da me je razočarao ovim obećanjem kojeg je dao Hasagiću. To se tako ne radi. Treba da se zna ko je prvi golman a ne da se nešto brezveze rotira. Ovo jednostavno izgleda kao hebanje Begovića u zdrav mozak. Čovjek u zadnje dvije utakmice koje je započeo nije napravio ni jednu grešku, bolji je golman i nema nikakavog valjanog razloga da ne bude prvi golman reprezentacije.
YNWA!

ZOI84
Postovi: 1340
Pridružen/a: 09 dec 2010, 13:08
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la ZOI84 » 09 okt 2011, 16:04

cole-ch je napisao/la:
velez_mostar je napisao/la:Svaka cast za ovaj uspjeh, ali neka ga pojedini ne dizu u nebesa, jer je on ispodprosjecni trener koji ima dobru reprezentaciju, i to je to.
Ovo sto se vrti danas, da je obecao Hasagicu da brani u Parizu, ili da ga je pitao na kojoj od 2 utakmice ce braniti, je sasvim suvisno komentirati..od njega me to ne cudi.
Nije valjda?! :?
I Ciro je imao dobru repku, pa uspjehe nismo pripisivali tome , nego Ciri, zašto omalpožavati Safeta i uspjeh koji je postigao. Eto da vas kriticare još malo naživciram Safet je neki dan na tvsa izjavio da ce poslije Francuske braniti onako kako se Hasagić i Begović dogovore izmeđuse :D
Zadnja izmjena: ZOI84, dana/u 09 okt 2011, 16:06, ukupno mijenjano 1 put.

Mr Plummer
Postovi: 863
Pridružen/a: 10 mar 2008, 16:28
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Mr Plummer » 09 okt 2011, 16:05

GunnerS je napisao/la:Da, al ja ne vidim da je on rekao sigurno će branit, nego da je obečao i da će pokušat to obeećanje ispunit... Uostalom, ne vidim zašto Hasagić ne treba branit, dobar golman koji srcem brani sigurno.
Pa rece da ce braniti Hasagic, ako mu on sam kaze da je spreman. Znaci do Kene je hoce li htjeti/moci da brani ili ne.
A sad je li to dobro ili lose, prepustam vama da se ubjedjujete do utorka navece :lol:
Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la GunnerS » 09 okt 2011, 16:08

Admir_Sa je napisao/la:dovoljno mi je ovo da skontam da u ovoj drzavi samo cirkus dobro prolazi, a da su mediji olicenje tog cirkusa
Svaka čast za ovo, jer kod nas je to od politike do sporta. Samo zajebaji raju i dobro češ proći a iskrenost i stučnost ti ne idu.
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.