BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Možemo li se osvetiti Portugalu i plasirati se na EP?

Anketa je završila: 16 nov 2011, 16:29.

1. Naravno da možemo
322
63%
2. Ne, ipak su prejaki za nas
83
16%
3. Možemo, al' UEFA nam to neće dozvoliti. Ronaldo je Ronaldo!
103
20%
 
Ukupno glasova: 508

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la harishp » 19 okt 2011, 15:46

0oo0 je napisao/la:
Alfa_Muzijak je napisao/la:
0oo0 je napisao/la:U mom potpisu leži tajna uspjeha protiv Portugala. (s tim da je potpis napravljen odavno zanemarite ove što ne mogu zbog povreda/zutih)
sa 5 ofanzivnih veznih :lol:

Zeba :shock: :lol:

Vidjeces kad bude prijateljska Željo - BiH šta će im Zeba radit ;)

Zeba >> Ibričić
:roll: Taj isti Zeba ni u Ruskom drugoligasu nije mogao opstati,ta ce Ibricic. :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
zgembo89
Postovi: 4931
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la zgembo89 » 19 okt 2011, 16:05

Prema natpisima iz medija otprilike pozive za Portugal ce dobiti,ako budu zdravi i budu imali minutazu u klubovima,Jahic I Vranjes jer kako i sam Susic kaze moramo skrpit prvu utakmicu za LIsabon nam se vracaju Pandza i Papac...Vjerovatno ce poziv dobit i Besic sobzirom da Rahima ima zuti karton eventualni drugi ga izbacuje iz revansa..Vjerovatno ce Lulic ici na desnog beka,stim da ce salihovic zatvarat lijevu,vec je poceo sa treninzima..Moguca postava

Lulic...........Jahic.......Spahic..........Salihovic
Rahimic
Pjanic...............ZAhirovic..................MEdunjanin
.......................Misimovic.......................
...................Dzeko.......

vejza_
Postovi: 232
Pridružen/a: 10 okt 2008, 13:02
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la vejza_ » 19 okt 2011, 16:10

de molim vas zavrsite sa tom temom kosevo ili bilino na kosevu NE MOZE IGRATI REPKA jer ako bi igrala ZAPADNA TRININA BI BILA ZATVORENA JER NE ISPUNJAVA UVJETE jer nema naslonjaca isto kao u predkolima evropskih liga... i onda od 35,000 kapaciteta dolazis na priblisno 22 000 a u zenici 16,000...

džakailibu
Postovi: 987
Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la džakailibu » 19 okt 2011, 16:23

zgembo89 je napisao/la:Prema natpisima iz medija otprilike pozive za Portugal ce dobiti,ako budu zdravi i budu imali minutazu u klubovima,Jahic I Vranjes jer kako i sam Susic kaze moramo skrpit prvu utakmicu za LIsabon nam se vracaju Pandza i Papac...Vjerovatno ce poziv dobit i Besic sobzirom da Rahima ima zuti karton eventualni drugi ga izbacuje iz revansa..Vjerovatno ce Lulic ici na desnog beka,stim da ce salihovic zatvarat lijevu,vec je poceo sa treninzima..Moguca postava

Lulic...........Jahic.......Spahic..........Salihovic
Rahimic
Pjanic...............ZAhirovic..................MEdunjanin
.......................Misimovic.......................
...................Dzeko.......
ovo se nece desiti! ovim jako gubimo na brzini i to na obje strane- u ovom slucaju i lulic i salihovic su veoma defanzivni. u slucuja da salihovic moze igrati on i lulic su lijevo gdje onda imamo jedno(lulic) ofanzivno krilo dok desno naam se jahic i pjanic.vjerovatno dva prava defanzivna iako me pape prijatno iznenadio da je u parizu poceo sa rahimicem i medunjaninom
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la Goalgetter » 19 okt 2011, 16:31

-----------------------Begovic------------------------
Vranjes/Jahic--Jahic/Mravac--Spahic--Salihovic
----------Rahimic-------------Medunjanin-----------
Pjanic---------------Misimovic------------------Lulic
------------------------Dzeko---------------------------

Ovako pretpostavljam da ce Susic poslati ekipu na teren, a ni po meni ovo nije lose.

karameldar
Postovi: 1157
Pridružen/a: 10 avg 2011, 00:52
Lokacija: Zepce
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la karameldar » 19 okt 2011, 16:32

Goalgetter je napisao/la:-----------------------Begovic------------------------
Vranjes/Jahic--Jahic/Mravac--Spahic--Salihovic
----------Rahimic-------------Medunjanin-----------
Pjanic---------------Misimovic------------------Lulic
------------------------Dzeko---------------------------
To je ta dobitna kombinacija :D
YNWA!

Avatar
edo3majka
Postovi: 877
Pridružen/a: 12 sep 2010, 22:49
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la edo3majka » 19 okt 2011, 16:37

Kao sto je jedan tip natm.de napisao, Vranjes, Cocalic i Jahic u ti igraci koji trebaju biti pozvani,

Vranjes---Spahic---Jahic----Salihovic

mislim da nije lose ovako, ali muka mi kad pomislim da ce CR po lijevoj strani raditi sta hoce.
Penny Hardawaay & Tracy McGrady 2 no°1

džakailibu
Postovi: 987
Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la džakailibu » 19 okt 2011, 16:42

karameldar je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:-----------------------Begovic------------------------
Vranjes/Jahic--Jahic/Mravac--Spahic--Salihovic
----------Rahimic-------------Medunjanin-----------
Pjanic---------------Misimovic------------------Lulic
------------------------Dzeko---------------------------
To je ta dobitna kombinacija :D
da da, to je to! vjerujem u ovo i ne cini mi se loše uopšte. cisto sumnjam da ce ronaldo razbijati po lijevoj strani jer su i lulic i salihovic igracine koji se znaju, cesto su igralo zajedno po toj strani i nisu toliko sporiji od C.R..sta više. iako bi vise volio vidjeti salihovica kao beka a lulica kao krilo. mislim da je pitanje samo desne strane, jer ce stoper biti mravac- pape ce prije njemu dati priliku zbog toga sto vec zna ekipu a i da i mi sjedimo ko na iglama.dakle jahic/vranješ?
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

Avatar
maxuz baxuz
Postovi: 1100
Pridružen/a: 11 avg 2011, 19:51
Lokacija: Ispred kompjutera
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la maxuz baxuz » 19 okt 2011, 16:51

džakailibu je napisao/la:
karameldar je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:-----------------------Begovic------------------------
Vranjes/Jahic--Jahic/Mravac--Spahic--Salihovic
----------Rahimic-------------Medunjanin-----------
Pjanic---------------Misimovic------------------Lulic
------------------------Dzeko---------------------------
To je ta dobitna kombinacija :D
da da, to je to! vjerujem u ovo i ne cini mi se loše uopšte. cisto sumnjam da ce ronaldo razbijati po lijevoj strani jer su i lulic i salihovic igracine koji se znaju, cesto su igralo zajedno po toj strani i nisu toliko sporiji od C.R..sta više. iako bi vise volio vidjeti salihovica kao beka a lulica kao krilo. mislim da je pitanje samo desne strane, jer ce stoper biti mravac- pape ce prije njemu dati priliku zbog toga sto vec zna ekipu a i da i mi sjedimo ko na iglama.dakle jahic/vranješ?
Cristina ce po njihovoj lijevoj (nasoj desnoj) strani da operise! Zbog toga ja mislim da ce Lulic biti smjesten na desnog beka (nazalost).

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la Goalgetter » 19 okt 2011, 17:01

Cristina i Nani ce mjenjati cesto strane, tako kako god uzmes, obje ce strane morati biti dobro pokrivene.

Avatar
afa97
Postovi: 1037
Pridružen/a: 07 feb 2011, 22:22
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la afa97 » 19 okt 2011, 17:06

Sinoc kad sam gledao ManUTD - Ocelul zapazio sam par puta kako je Nani namjerno pao(simulirao),i jednog je igraca udario koljenom u glavu dok je ovaj lezao na podu i jos par puta je igrao prljavo
FK Sarajevo
LA Lakers
Real Madrid
Andy Murray

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la harishp » 19 okt 2011, 17:16

Al fakat u barazu raja hoce hejbet novih-starih igraca WTF :shock:
Gori ste od Bake kad je Jakirovica zviznuo u prvu postavu na Marakani.
Veceras ce Jahic pokazati ''dokle je stigao''Igra bas protiv nekih portugalaca koji ce biti i u barazu,ako se ne varam.
Vranjes bi trebao odigrati tekmu dvije u Ruskom prvenstvu,.
Nadarevic nemoze biti standardan ni u Eskishehirsporu,jedino mozda Cocalic ali sta ako usere,bit ce opet po ledjima papetu kako god.
Ekipa se stvorila,napravila homogena i cvrsta postava.e sad sto nam je klupa tanka,potencionalni igraci jos tanji,sudije sto nas krse i kad je prekrsaj i kad nije a ne sankcionise one koji bukvalno lome nase igrace.To je vec druga prica.
Sanse su pa skoro nikakve,zbog milion stvari.Ne toliko zbog kvaliteta Portugala koliko zbog sto oni moraju proci.
Sudijskim kradzama se nemozes zaliti i pojeo vuk magarca.To i UEFA zna.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

plava_pruga
Postovi: 388
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:50
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la plava_pruga » 19 okt 2011, 17:18

Pričate nešto o punjenju stadiona Koševo. Znači otišao sam na jednu prijateljsku utakmicu na Koševu, i nikad više. Toliko dođe seljaka sa strane, toliko primitivaca, pa ondje nema ni 5% Sarajlija. To su takvi naglasci i povici da ti se život zgadi. Naravno da mi imamo svoj patriotizam i naravno da kao glavni grad imamo predispozicije da napunimo taj isti stadion, ali neće niko da ga puni, vjerujte mi. Svako ko je bio barem jednom na utakmici reprezentacije na Koševu zna o čemu pričam.

Zato mi je i drago što se igra u Zenici. Ja više volim da pratim utakmicu u nekom od sarajevskih kafića.
G A Z I
Željo sve do pobjede

džakailibu
Postovi: 987
Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la džakailibu » 19 okt 2011, 17:21

plava_pruga je napisao/la:Pričate nešto o punjenju stadiona Koševo. Znači otišao sam na jednu prijateljsku utakmicu na Koševu, i nikad više. Toliko dođe seljaka sa strane, toliko primitivaca, pa ondje nema ni 5% Sarajlija. To su takvi naglasci i povici da ti se život zgadi. Naravno da mi imamo svoj patriotizam i naravno da kao glavni grad imamo predispozicije da napunimo taj isti stadion, ali neće niko da ga puni, vjerujte mi. Svako ko je bio barem jednom na utakmici reprezentacije na Koševu zna o čemu pričam.

Zato mi je i drago što se igra u Zenici. Ja više volim da pratim utakmicu u nekom od sarajevskih kafića.
aj ne seri!
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

ZOI84
Postovi: 1340
Pridružen/a: 09 dec 2010, 13:08
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la ZOI84 » 19 okt 2011, 17:25

plava_pruga je napisao/la:Pričate nešto o punjenju stadiona Koševo. Znači otišao sam na jednu prijateljsku utakmicu na Koševu, i nikad više. Toliko dođe seljaka sa strane, toliko primitivaca, pa ondje nema ni 5% Sarajlija. To su takvi naglasci i povici da ti se život zgadi. Naravno da mi imamo svoj patriotizam i naravno da kao glavni grad imamo predispozicije da napunimo taj isti stadion, ali neće niko da ga puni, vjerujte mi. Svako ko je bio barem jednom na utakmici reprezentacije na Koševu zna o čemu pričam.

Zato mi je i drago što se igra u Zenici. Ja više volim da pratim utakmicu u nekom od sarajevskih kafića.
"Seljaka sa strane", eto u Sarajevu nema seljaka, de molimte ne budali i ne budu geografskii ogranicen. Cuj naglasaka, pa nema ga seljastijeg od onog "de si ba", jarane....i cuj vi da ga napunite, pa nije Koševo napravljeno samo za Sarajlije

soko
Postovi: 3771
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la soko » 19 okt 2011, 17:51

Jahic danas ako se pokaze eto ga nazad.
Vranjes, imaju te dvije utakmice u prvenstvu pa ako bude igrao eto ga.
Ja mislim da bi Cocalic trebao dobiti poziv. Nemoze biti los, jbg momak prosle sezone 5-6 puta u timu kola a evo ga nastavio je i ove sezone fino. Tako da pozvati za svaki slucaj, da se vidi kakav je.

vfc1922
Postovi: 257
Pridružen/a: 11 apr 2009, 19:05
Lokacija: mostar
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la vfc1922 » 19 okt 2011, 18:11

Baš sam pisao na temi ODLAZAK U LISABON, ali ovi specijalci su taman pobrisali temu, neznam zbog čega. Kad mogu raja pisati o sastavima ekipa i izmišljati vruču vodu, i zamišljati se kao treneri, a makli ispred monitora nisu, dajte moderatori, ne brišite temu odlaska u Lisabon, jer tamo pišemo mi, a mi smo oni koji život dajemo za ovu zemlju i zadnji fening trošimo na putovanja sa zmajevima, bez obzira ko bio trener, i ko igrao u njoj!!!! I na ovakvim mjestima mjenjamo informacije, a vremena za razmjenu istih je sve manje, a bogami i para.
Zato pišem ovde svoje prijedloge, a ujedno i odgovor momku sa one teme, koju ste pobrisali, iz bog zna kojeg razloga. Nadam se samo da vam nije to naredio sol azur, pljačkaši naših navijača.


Autobusom i ne pomisljaj, opet su raja u Pariz došla mrtva umorna, nit su šta vidjeli, nit su se opustili da valja a skršili su pare bezveze. Evo moja 2 prijedloga:

1. Rentaj auto! Nas četvorica smo prošli put išli u Lisabon, rentali auto, svratili u Madrid, Barselonu, Marsej. Doduše zaobišli smo niz autoputeva kroz Francusku i Španiju( ali tamo su magistralne ceste bolje nego autoputevi u Europi). Sa svim plačanjima, transport nas je izašao 400km po osobi.

2. Dobri Ryan Air. Imaš let iz Zadra za Brisel i presjedaš u Briselu za Sevilju( ryan air ne vozi u Portugal). Cijena tih povratnih karata je trenutno 130Eura, s tim, da će cijene rasti, kako se tekma bude bližila. Tako to kod njih ide. Iz Sevilje uzimas bus za Lisabon( povratna karta 50 EUR-a).


Cijene u Lisabonu su drastično manje od onih u Parizu, tako da te 300 KM može lijepo okrpiti za 2,3 noči u Lisabonu.

Ja sam u Pariz išao avionom, jer smo stvarno željeli što više vremena provesti u Parizu. U Lisabon idemo autom, jer Barsu i Madrid ne želim propustiti, hehe...
Znači, ko želi u Lisabon, treba mu cca 700 KM na ovaj ili onaj način. Ko želi da ga neki mamlaz vozika po autobusima i da se ne može popiš.ati kad mu je čeif, a ne nešto drugo, eto mu autobusa. Za duplo više para.

Pozz svima!

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la samson » 19 okt 2011, 18:20

Pardon za ometanje teme. Nisam imao neta zadnje vrijeme tako da nisam pratio događanje ovdje, ali bih bio zahvalan ako bi mi neko napisao gdje mogu naci tekmu za pogledati sa Francuzima? Niti pogledao je nisam kako treba, pa bih u miru jos jednom... Hvala.

vfc1922
Postovi: 257
Pridružen/a: 11 apr 2009, 19:05
Lokacija: mostar
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la vfc1922 » 19 okt 2011, 18:22

A što se tiče Zenice ili Koševo, u Zenici sam završio protiv Rumunije, kad sam otišao sa svoje dvoje dijece, došao pred stadion tri sata prije tekme, imao karte za istu i nisam ušao na tekmu. Što znači samo jedno, Bilino polje treba dobiti doživotnu zabranu za sva domačinstva naše repke. To se nije dešavalo samo meni, nego i masi raje.
Te priče da smo bolji na Bilinom polju, bacite u vodu. Portugal se neče dobiti na ho ruk, povuci, potegni, nego samo ako budemo bolje igrali lopte. Ne možemo ni na ho ruk, jer će opet sudija nategnuti. Sad pogotovo kad naš papanski savez nije ni reagovao na onaj kriminal na Stade de France, a ne nešto drugo. Sad ljudi vide da mogu s nama kako hoće. I na kraju krajevu več smo s njima igrali na Bilinom polju, i čak smo slabije odigrali nego na Luzu. Mal teren protiv najjacih tehničara u Europi moze izabrati samo neko izuzetno hrabar....ili lud...

Avatar
Marseille84
Postovi: 563
Pridružen/a: 13 jan 2010, 21:19
Lokacija: Rajvosa
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la Marseille84 » 19 okt 2011, 18:24

Vi ste ludi, iz Sarajeva sam i isao na tekmu naravno protiv Francuza, ne znate koji je to seljakljuk, zvizdanje igracima, da ne nabrajam sta sve.Za ovog sto kaze da je 3 sata doso prije tekme sa ulaznicama nije usao NE MOGUCE. Svi koji dodji mininmalno 1.5 prije tekme sa ulaznicama ce biti na stadionu, tako da to pada u vodu.

ZENICA !

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.