FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
JoinUnion
Postovi: 280
Pridružen/a: 29 jul 2009, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JoinUnion » 11 avg 2009, 21:21

Log Out je napisao/la:Mrva da je išta vrijedio ostao bi u Sloveniji ili Norveškoj.Nije ni on višemlad ,nije poletan kao nekad,a i sportski život mu je ravan nuli.Solidan je tehničar,ali daleko od toga da je bolji od Čolića.
Pa vidi dva totalno razlicita igraca glupo je porediti recimo Mrva moze igrati u sredini dok Colic ne moze igra i lijevom i desnom isto dok Colic moze i odigrati i beka helem glupa rasprava zivi bili pa vidili!

neOX
Postovi: 478
Pridružen/a: 31 mar 2009, 15:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neOX » 11 avg 2009, 21:21

Log Out je napisao/la:Mrva da je išta vrijedio ostao bi u Sloveniji ili Norveškoj.Nije ni on višemlad ,nije poletan kao nekad,a i sportski život mu je ravan nuli.Solidan je tehničar,ali daleko od toga da je bolji od Čolića.
a jeste dosadni sa tim da je ista vrijedio..ccc....pa znaci u bih dolaze igraci samo ako nista ne vrijede daj ba jboo vas ta prica...mrva nije los igrac i on moze pomoc dosta zelji!!

Avatar
Log Out
Postovi: 208
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:17
Lokacija: Herzegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Log Out » 11 avg 2009, 21:33

Mi kao da pričamo o engleskoj Premier ligi a ne našoj.
A i stil koji igrate ne odgovara Mrvi,jer nema akcije kako treba,sve nekako traljavo.

Ali opet,kao što kažete,može pomoći.Nema sumnje,ali pričati da je od Čolića bolji to je već malo previše...
''...Velež nije ničije vlasništvo već najdraže čedo svake mostarske kuće i sokaka i ko ga dirne,dirnuo je u dušu Mostara,dirnuo je u vreli oganj...''

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 11 avg 2009, 23:09

O kojem Čoliću je riječ? Ako je u pitanju onaj 'mali' iz Veleža, mislim da je on najperspektivniji igrač lige. Sigurno je svijetla budućnost pred njim. Svoj kvalitet je pokazao u selekciji novinara. Volio bih ga vidjeti u plavom dresu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
JoinUnion
Postovi: 280
Pridružen/a: 29 jul 2009, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JoinUnion » 11 avg 2009, 23:21

Log Out je napisao/la:Mi kao da pričamo o engleskoj Premier ligi a ne našoj.
A i stil koji igrate ne odgovara Mrvi,jer nema akcije kako treba,sve nekako traljavo.

Ali opet,kao što kažete,može pomoći.Nema sumnje,ali pričati da je od Čolića bolji to je već malo previše...
Pa dobro lijepo je da svak ima svoje misljenje meni je colic prosjecan igrac i za nasu ligu da je sta valjao osto bi u Celiku!

Avatar
Log Out
Postovi: 208
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:17
Lokacija: Herzegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Log Out » 11 avg 2009, 23:24

JoinUnion je napisao/la:
Log Out je napisao/la:Mi kao da pričamo o engleskoj Premier ligi a ne našoj.
A i stil koji igrate ne odgovara Mrvi,jer nema akcije kako treba,sve nekako traljavo.

Ali opet,kao što kažete,može pomoći.Nema sumnje,ali pričati da je od Čolića bolji to je već malo previše...
Pa dobro lijepo je da svak ima svoje misljenje meni je colic prosjecan igrac i za nasu ligu da je sta valjao osto bi u Celiku!
Zato sad plaču u Zenici :lol:
''...Velež nije ničije vlasništvo već najdraže čedo svake mostarske kuće i sokaka i ko ga dirne,dirnuo je u dušu Mostara,dirnuo je u vreli oganj...''

Avatar
JoinUnion
Postovi: 280
Pridružen/a: 29 jul 2009, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JoinUnion » 11 avg 2009, 23:33

Log Out je napisao/la:
JoinUnion je napisao/la:
Log Out je napisao/la:Mi kao da pričamo o engleskoj Premier ligi a ne našoj.
A i stil koji igrate ne odgovara Mrvi,jer nema akcije kako treba,sve nekako traljavo.

Ali opet,kao što kažete,može pomoći.Nema sumnje,ali pričati da je od Čolića bolji to je već malo previše...
Pa dobro lijepo je da svak ima svoje misljenje meni je colic prosjecan igrac i za nasu ligu da je sta valjao osto bi u Celiku!
Zato sad plaču u Zenici :lol:
Placemo i mi za dudicem u travniku zabija po dva tri po utakmici a na grabavici ne moze bazen pogodit kloc pa kloc obijasnnio sam ti vec problem tih igraca kad dodju u malo vecu sredinu ili je promjene igraci ograniceni ko balkon ni jedan ozbiljan klub nece imati koristi ni od Colica ni njemu slicnih, Velez je vrh njegove karijere!

TM1987
Postovi: 44
Pridružen/a: 10 avg 2009, 22:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TM1987 » 11 avg 2009, 23:38

Vjerujte mi njega dovesti i bili bi mirni , moze igrati na obadvije strane brz agilan mlad, stvarno mali je najbolji igrac u premier ligi i nebi bilo dobro da ga kupe slovenci hrvati poljaci ili sta ja znam za neke male pare, Zeljo bi ga pod hitno trebao uzeti gledao sam ga nekoliko puta stvarno strasan igrac ! Ako je neko dobar s upravom pod hitno ga preporuciti !

JoinUnion : Ne pricaj gluposti momak, momku je tek 23 godine i tek pocinje da igra nogomet kako treba tek je sazrio u pravog igraca najbolje doba za fudbalaere, sta si ti konto da ce sa 18 godina da razvaljuje sto ne razvaljuje Pjanic naravno nije sazrio jos kao igrac.
Zadnja izmjena: TM1987, dana/u 11 avg 2009, 23:42, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Log Out
Postovi: 208
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:17
Lokacija: Herzegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Log Out » 11 avg 2009, 23:39

Pa znaš li uopće koliko je Čolić odigrao utakmica za Čelik ?
Jesi li siguran da je imao šansu da se dokaže ?

Pa igrao je za repku i bio je jedan od boljih,što znači da nije baš tako kao što kažeš.
''...Velež nije ničije vlasništvo već najdraže čedo svake mostarske kuće i sokaka i ko ga dirne,dirnuo je u dušu Mostara,dirnuo je u vreli oganj...''

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lisander » 11 avg 2009, 23:42

TM1987 je napisao/la:Vjerujte mi njega dovesti i bili bi mirni , moze igrati na obadvije strane brz agilan mlad, stvarno mali je najbolji igrac u premier ligi i nebi bilo dobro da ga kupe slovenci hrvati poljaci ili sta ja znam za neke male pare, Zeljo bi ga pod hitno trebao uzeti gledao sam ga nekoliko puta stvarno strasan igrac ! Ako je neko dobar s upravom pod hitno ga preporuciti !
Trazio je njega Osim al ga nisu dali

Avatar
JoinUnion
Postovi: 280
Pridružen/a: 29 jul 2009, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JoinUnion » 11 avg 2009, 23:45

Colic je bio u kombinacijama za prelazak u nas klub cuo se i sa Amarom ponudjeni su mu dobri uslovi i on je bio prezadovoljan i zelio je doci zasto nikad nije realizovano stvarno ne znam ali opet mislim da nismo puno izgubili sa njim prosjecan igrac kojeg furaju novine ala Kuduzovic.ove godine je bio onaj Jovanovic iz Slavije otisao negdje u Tursku odlican igrac kojeg sam zelio vidjeti u Zelji al momak je kvalitet i lako ode u bolju ligu

nebesko plavi orao
Postovi: 16
Pridružen/a: 03 jul 2009, 01:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nebesko plavi orao » 11 avg 2009, 23:51

amerosm je napisao/la:Ja nesta kontam da bi mozda najbolje bilo a igramo formaciju 4-1-3-2, nesto slicno kao ManU. Prilikom igranja ove pomenute formacije Beslija i Bekric bi mogli mjenjati strane i tako zbunjivati protivnika, ali kad se igra na strani moze se izvaditi jedan napadc i ubaciti Dino Muharemovic (i ako je za mene licno on nije igrac za prve postave) i tako se zatvoriti.


4-1-3-2

--------------------------------Šehic---------------------------------------------
Čolić-----------Mešić-----------------------Cocalić-------------Radovanović
------------------------------Serdarević-----------------------------------------
Bešlija------------------------Ćulum--------------------------------------Bekrić
--------------Mešanović---------------------Popović----------------------------

Ovo bi igrao na domacim utakmicama i tako Ćulumu dao vise prostora prema protivnickom golu, jer bi imao u Serdarevicu sigurnost sto se odbrane tice, za Besliju i Bekrica sam vec gore rekao sta bi najbolje bilo.


4-5-1

--------------------------------Šehic---------------------------------------------
Čolić-----------Mešić-----------------------Cocalić-------------Radovanović
-------------Serdarević-----------------Muharemovic-------------------------
Bešlija------------------------Ćulum-------------------------------------Bekrić
------------------------------Mešanović-----------------------------------------

Ovo bi igrao na gostovanjima i tako osigurao nas gol malo vise, mada bi volio kad bi Amar Osim do kraja prijelaznog roka doveo jos jednog kvalitetnog igraca na poziciji gdje igra Dino Muharemovic.

MOJ LAVE TI SI KO BENITEZ BOLJE EKIPE NEMA OD OVE TO JE TO TITULA JE VEC KOD VJECNE VATRE CEKA NAS....

Avatar
kalimero
Postovi: 616
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kalimero » 11 avg 2009, 23:53

Mrva klasa za nase lige.Gledao sam Zelju orotiv Famosa odlicno igra bas ono sto nama treba.
AMAR OSIM!

Avatar
Manijac18
Postovi: 112
Pridružen/a: 10 avg 2009, 17:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijac18 » 11 avg 2009, 23:56

jel ko bio na treningu? jel bilo nekih novih igraca na probi mozda? jel bio taj Lazar u ekipi?

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lisander » 11 avg 2009, 23:58

nebesko plavi orao je napisao/la:-Muharemovic
jedina greska Amara je sto ovg nije prvog nogirao

Avatar
LIvada
Postovi: 562
Pridružen/a: 21 jan 2009, 21:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LIvada » 11 avg 2009, 23:59

udanasnjem sportu pise.... da je Mujkanociv produzio ugovor :o :o :o :o :o
Klošar sam pa šta...KLOŠARSKA ELITA!!!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 12 avg 2009, 00:12

LIvada je napisao/la:udanasnjem sportu pise.... da je Mujkanociv produzio ugovor :o :o :o :o :o
Jeste na dvije godine :!:
Ima tu i logike treba nam napadaca on je prosao prupreme zasto da ne :P iako mislim da nece nesto puno igrati :mrgreen:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 12 avg 2009, 00:15

Manijac18 je napisao/la:jel ko bio na treningu? jel bilo nekih novih igraca na probi mozda? jel bio taj Lazar u ekipi?
Kažu da je bio, ali još uvijek nedovoljno za neku ocjenu. Sutra je na programu utakmica prvog tima protiv juniora. 18:30h.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19TM87 » 12 avg 2009, 01:39

Virtu4l je napisao/la:
Manijac18 je napisao/la:jel ko bio na treningu? jel bilo nekih novih igraca na probi mozda? jel bio taj Lazar u ekipi?
Kažu da je bio, ali još uvijek nedovoljno za neku ocjenu. Sutra je na programu utakmica prvog tima protiv juniora. 18:30h.

bio sam ja na treningu i ako je lazar onaj visoki napadac on kolko sam ja primjetio nije bio danas na treningu...svi ostali su se uigravali osim Bucana koji je ipak povrjedjen, ali mislim da nije nista ozbiljno, jer se pojavio na treningu i nije sepao i posmatrao je trening do kraja ;) :D
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
SINE
Postovi: 492
Pridružen/a: 05 mar 2009, 09:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SINE » 12 avg 2009, 08:07

Ma treba dovesti pravog gol igrača, , možda je bolje da je iskusan, nego da se kali u Želji, kad bi nam došao igrač tipa Guve
SAMO ŽELJO

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Paromlinac i 22 gosta.