FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
bilalinho2
Postovi: 305
Pridružen/a: 31 maj 2009, 17:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bilalinho2 » 12 avg 2009, 23:24

Diavolo je napisao/la:
JoinUnion je napisao/la:
Diavolo je napisao/la:Kutalija "pobjegao" iz Slavije, tu nam je prilika
Kakva prilika?Mislis da ga dovedemoili ? nije samo on pobjegao ima ih vise!
Ne, da ga upucamo :D
Kutalija bi bio stvarno pojacanje u napadu, jer momak koliko sam gledao na tvu jako dobro igra, brz je, ima solidan dribling,ne trese se pred golom itd.
Ne znam za ostale, koji su to jos "pobjegli" ?
jesil ti dino sarija
A . C . A . B.
The Maniacs 1987
YNWA
Mes que un club

Avatar
JoinUnion
Postovi: 280
Pridružen/a: 29 jul 2009, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JoinUnion » 12 avg 2009, 23:32

Diavolo je napisao/la:
JoinUnion je napisao/la:
Diavolo je napisao/la:Kutalija "pobjegao" iz Slavije, tu nam je prilika
Kakva prilika?Mislis da ga dovedemoili ? nije samo on pobjegao ima ih vise!
Ne, da ga upucamo :D
Kutalija bi bio stvarno pojacanje u napadu, jer momak koliko sam gledao na tvu jako dobro igra, brz je, ima solidan dribling,ne trese se pred golom itd.
Ne znam za ostale, koji su to jos "pobjegli" ?
Pa vala ja bih ga radije upucao....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Devil » 13 avg 2009, 00:34

Vi mislite da pored ponuda iz Turske,Svajcerske i Azerbejdzana on zeli doci u Zelju?
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
23 KING JAMES
Postovi: 531
Pridružen/a: 23 jul 2009, 14:57
Lokacija: daleko ispred svih
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 23 KING JAMES » 13 avg 2009, 00:42

Devil je napisao/la:Vi mislite da pored ponuda iz Turske,Svajcerske i Azerbejdzana on zeli doci u Zelju?
da :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Iker
Pepe Albiol
Ramos Arbeloa
Lass Xabi
CR9 Kaka Marcelo
Higuain
Evropski prvaci za sezonu 2oo9/2o1o

Diavolo
Postovi: 139
Pridružen/a: 06 avg 2008, 13:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Diavolo » 13 avg 2009, 00:44

Devil je napisao/la:Vi mislite da pored ponuda iz Turske,Svajcerske i Azerbejdzana on zeli doci u Zelju?
niko nije napisao da zeli da dodje, rekao sam da ga se pokusa dovesti, nista vise
Il regno del Diavolo!

Avatar
JoinUnion
Postovi: 280
Pridružen/a: 29 jul 2009, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JoinUnion » 13 avg 2009, 00:46

Devil je napisao/la:Vi mislite da pored ponuda iz Turske,Svajcerske i Azerbejdzana on zeli doci u Zelju?
Nema nista od toga ljudima se jednosatvno svidio igrac i voljeli bi ga u svom klubu a koliko je to realno pitanje je para sad ima a da li nam je taj igrac i potreban pitanje je i to.Kad si vec tu sta se to desava u slaviji pa vam je par izgraca zdusilo?

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la The Game » 13 avg 2009, 00:47

Diavolo je napisao/la:
Devil je napisao/la:Vi mislite da pored ponuda iz Turske,Svajcerske i Azerbejdzana on zeli doci u Zelju?
niko nije napisao da zeli da dodje, rekao sam da ga se pokusa dovesti, nista vise
Za to ce vam trebati onaj kredit koji sam ja spominjao par stranica prije. ;)

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Devil » 13 avg 2009, 00:47

Diavolo je napisao/la:
Devil je napisao/la:Vi mislite da pored ponuda iz Turske,Svajcerske i Azerbejdzana on zeli doci u Zelju?
niko nije napisao da zeli da dodje, rekao sam da ga se pokusa dovesti, nista vise
Ja sam se pogresno izrazio mislio sam reci da iako mu ponude vjerovatno ne bi htio doci.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
JoinUnion
Postovi: 280
Pridružen/a: 29 jul 2009, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JoinUnion » 13 avg 2009, 00:54

The Game je napisao/la:
Diavolo je napisao/la:
Devil je napisao/la:Vi mislite da pored ponuda iz Turske,Svajcerske i Azerbejdzana on zeli doci u Zelju?
niko nije napisao da zeli da dodje, rekao sam da ga se pokusa dovesti, nista vise
Za to ce vam trebati onaj kredit koji sam ja spominjao par stranica prije. ;)
Mi za jednu utakmicu od karti zaradimo da mozemo kupiti bilo kog igraca ove lige :D

Avatar
Faruk_Edin Džeko
Postovi: 109
Pridružen/a: 01 apr 2009, 23:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Faruk_Edin Džeko » 13 avg 2009, 01:03

jocker123 je napisao/la:
JoinUnion je napisao/la:Nije niko brojao bilo je bruku golova onaj novi Popovic dao je tri gola, Serdarevic dobar kao i Badjo a Svraka dao predobar gol, Dino opet najgori!
ma ja neznam zasto ga amar više drzi u timu,cak i u prvoj postavi
ni meni to nije jasno a Simic je veoma dobar igrac on nas je s bekricom drzo na koljenima da skroz ne padnemo prosle godine...po meni je on dobar igrac i mislim da bi se mogao naci prostor za njega u prvih 11.....

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19TM87 » 13 avg 2009, 01:14

amar ga drzi u timu zato sto ni po meni ne moze u istom trenutku igrati beslija,bekric i simic...dino je fakat los u ofanzivi ali u defanzivi lik ide tamo glavom gdje neko nebi nogom i to je jedino sto zna...
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
nikad_izvini
Postovi: 1241
Pridružen/a: 10 avg 2009, 03:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nikad_izvini » 13 avg 2009, 02:17

Dino je mesar i to je dobro. Dino ne zna da doda loptu, to nije dobro. Pored svega, Dino voli da dodaje lopte protivničkim igračima, ako uzmemo u obzir da je zadnji vezni to baš nije dobro. Dino kad bi naučio da ne dodaje lopte protivničkim igračima, bio bi solidan igrač :D Ne moraju svi da znaju da igraju lopte, nekada je dovoljno znati mlatiti i ne griješiti previše.
Ne treba, ne bi smjelo, superiorni uspjeh Osimovog "Željezničara" s bilo kim identificirati; to je isključivo trijumf Amarovog građanskog "masla"-inat provincijskom, mahalaškom Sarajevu. By Senad Avdić, Slobodna Bosna

Diavolo
Postovi: 139
Pridružen/a: 06 avg 2008, 13:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Diavolo » 13 avg 2009, 02:21

nikad_izvini je napisao/la:Dino je mesar i to je dobro. Dino ne zna da doda loptu, to nije dobro. Pored svega, Dino voli da dodaje lopte protivničkim igračima, ako uzmemo u obzir da je zadnji vezni to baš nije dobro. Dino kad bi naučio da ne dodaje lopte protivničkim igračima, bio bi solidan igrač :D e morau svi da znaju da igraju lopte, nekada je dovoljno znati mlatiti i ne previše griješiti.
To je taktika ala Milan Ribar, malo mesarski-ostrije da se ne umisli protivnicki igrac :lol:
Ali neka ga, bar sad zasad, jer bi previse ofanzivan vezni red bio mac sa dvije ostrice, ipak nam treba neki balans
Il regno del Diavolo!

Avatar
nikad_izvini
Postovi: 1241
Pridružen/a: 10 avg 2009, 03:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nikad_izvini » 13 avg 2009, 02:26

Dino je Željino dijete, bori se za Klub i dres, to se cijeni, al je dao u Zenici kontru u prvom poluvremenu samo takvu Čeliku, to što im igra Jamak :mrgreen: pa ne znaju, to je druga priča. Protiv Brijega je dao isto tako par loših lopti. Vile su nas pronosale. Pa nabij je Dino, jeboga ti :D I ne pravi nepotrebne prekršaje oko šesnaest :D
Ne treba, ne bi smjelo, superiorni uspjeh Osimovog "Željezničara" s bilo kim identificirati; to je isključivo trijumf Amarovog građanskog "masla"-inat provincijskom, mahalaškom Sarajevu. By Senad Avdić, Slobodna Bosna

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 13 avg 2009, 08:35

Igrale su se dvije utakmice tj. dva malo duza poluvremena. U prvoj utakmici su igrale rezerve prvog tima protiv rezervi juniora a u drugoj utakmici prvi timovi.

6:0 drugi timovi (Popovic 2, Serdarevic 1, Stanic 1, Mehic, ?? ... )
5:0 prvi timovi (Popovic, Mehic, Cocalic, Beslija, Bekric .. )
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
jocker123
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 jul 2009, 11:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jocker123 » 13 avg 2009, 12:05

Stole iz Bora je napisao/la:Igrale su se dvije utakmice tj. dva malo duza poluvremena. U prvoj utakmici su igrale rezerve prvog tima protiv rezervi juniora a u drugoj utakmici prvi timovi.

6:0 drugi timovi (Popovic 2, Serdarevic 1, Stanic 1, Mehic, ?? ... )
5:0 prvi timovi (Popovic, Mehic, Cocalic, Beslija, Bekric .. )
izgleda da je dobar ovaj popovic

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 13 avg 2009, 12:12

jocker123 je napisao/la:
Stole iz Bora je napisao/la:Igrale su se dvije utakmice tj. dva malo duza poluvremena. U prvoj utakmici su igrale rezerve prvog tima protiv rezervi juniora a u drugoj utakmici prvi timovi.

6:0 drugi timovi (Popovic 2, Serdarevic 1, Stanic 1, Mehic, ?? ... )
5:0 prvi timovi (Popovic, Mehic, Cocalic, Beslija, Bekric .. )
izgleda da je dobar ovaj popovic
Ne znam sta bih ti rekao .. Nije sad nesto extra pokazao ali tek mu je prva utakmica. Sva tri gola su identicna, "ala Pipo" .. Znaci neko ili opuca ili gurne loptu sa strane u peterac a Lazo se nadje tu i samo pospremi u mrezu.
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4139
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 13 avg 2009, 12:25

Mislim da nam takav napadac vise treba od onog sto driblingom stvara sebi prostor, imamo mesanovica za to.
Kakav je sa kondicijom, hoce li konkurisati za prvu postavu (cak i klupu) protiv zvijezde?
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 13 avg 2009, 12:31

Seyo_TM je napisao/la:Mislim da nam takav napadac vise treba od onog sto driblingom stvara sebi prostor, imamo mesanovica za to.
Kakav je sa kondicijom, hoce li konkurisati za prvu postavu (cak i klupu) protiv zvijezde?
Nisam rekao da ne treba jedan koji kupi otpatke ali lijepo bi bilo jos kad bi znao davati golove i sa udaljenosti vece od 5 metara .. :lol:

Kondicija. Juce je igrao nekih 15-20 minuta prve utakmice i onda do kraja druge. A hoce li igrati u gradaccu moras pitati Amara .. ;)
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4139
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 13 avg 2009, 12:51

Stole iz Bora je napisao/la:
Seyo_TM je napisao/la:Mislim da nam takav napadac vise treba od onog sto driblingom stvara sebi prostor, imamo mesanovica za to.
Kakav je sa kondicijom, hoce li konkurisati za prvu postavu (cak i klupu) protiv zvijezde?
Nisam rekao da ne treba jedan koji kupi otpatke ali lijepo bi bilo jos kad bi znao davati golove i sa udaljenosti vece od 5 metara .. :lol:

Kondicija. Juce je igrao nekih 15-20 minuta prve utakmice i onda do kraja druge. A hoce li igrati u gradaccu moras pitati Amara .. ;)
ma bolan bolan :mrgreen: , reko' sta TI mislis jel ima dovoljno kondicije da konkurise?
Znam da je sve do brke, al et :D
Sto se tice suteva imamo bucana :mrgreen: samo zaboravi to uraditi :lol:
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: GradKamena2 i 19 gostiju.