Druga Liga - grupa Jug

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Grdan » 29 okt 2011, 18:39

@badblueboylivno Ti mi se javljaš,vi kupujete izgubljene utakmice :lol: .
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 29 okt 2011, 18:39

remistarmo je napisao/la:Turbina-Lokomotiva 3:0
slogauskoplje je napisao/la: Turbina - Lokomotiva 1 (turbina sigurna, 3:0 ili tako nešto)
Sloga Uskoplje

decko007
Postovi: 45
Pridružen/a: 22 feb 2011, 10:53
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la decko007 » 29 okt 2011, 18:40

hehehe koja lakrdija od kluba, nek proimijene ime u Malonogometni klub Brotnjo :D ma nek se ljudi naviknu na taj rezultat, imat ce ga često ako uđu u prvu ligu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
HNKBrotnjo
Postovi: 153
Pridružen/a: 31 avg 2011, 23:08
Lokacija: Čitluk
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la HNKBrotnjo » 29 okt 2011, 18:40

Grdan je napisao/la:@badblueboylivno Ti mi se javljaš,vi kupujete izgubljene utakmice :lol: .
Ljudi koriste to sto se Livno vodi ligu ove godine i kontaju na tu foru uzeti, ali polako, ima jos prvenstva da se igra s tim da mi imamo puno puno laksi raspored od sviju ...

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la badblueboylivno » 29 okt 2011, 18:44

Liga se vodi iz ZHŽ-a.

Nitko ne kupuje utakmice. Pogotovo ne izgubljene. Ne budite smiješni. Usput, Grdane, ugledaj se na korisnika HNK Brotnjo.
Hayley <3

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 29 okt 2011, 18:50

HNKBrotnjo je napisao/la:
slogauskoplje je napisao/la:
Grdan je napisao/la: Kamešnica :lol: .
ajde budalo šuti, mene stid, u zemlju bi propo
Ej, vidit cemo se sad sljedece kolo, pa cemo nakon toga dati rezime, ali sad nemoj pricat nista, kad nisi bio tu, jedini problem nas je obrana, koja je danas kriva za debakl, do 35. min normalna utakmica, oni koju priliku vise, a kasnije, koja god lopta dodje do 18 nasih metara, to je katastrofa, kakvo gubljenje nastane od strane obrane, pogotovo desnog beka i 2 stopera, sta je sve tu prolazilo, ali drago mi je iskreno sto se ovo desilo, da sve izadje na vidjelo, sve slabosti, kojih ima itekako, pa onda crveni karton, uglavnom ovo je utakmica kad sve protiv tebe krene a oni naplatili sve sto su kiksali i s turbinom i s troglavom (kojeg su isto tako ubili, samo koji ima bolju obranu i odolio je napadima, ali su realno trebali izgubiti 5 razlike, jezik pregrizo ako lazem), tako da ovaj poraz uopce ne dozivljavam tragicno, i jos jedna stvar, mi i ako udjemo ne mislimo s ovim sastavom igrati 1. ligu federacije, tako da ne povlacite paralele izmedju sadasnje ekipe i ekipe za dogodine...
u tom i jest stvar jer gledaj kako vi ( ne ti, već navijači brotnja) razmišljate:
torcida medugorje je napisao/la: a bgt brotnjo tad nije imalo 5 da valja igraca a ti to spominjes stp kaze hnk brotnjo vidjecemo vas za 2 kola a usput sto niste smjeli doc igrat kup, ali nema veze dobit ce te 5 komada na barama :lol:
Grdan je napisao/la:Iduće sezone idemo na premijer ligu :D ,uz 2 pojačanja u obrani i 1 u veznom redu nitko nam ništa neće moći u 1. ligi Federacije :D .
Mislim, možemo mi iduće kolo od vas izgubit 5 razlike - ali vi prema sadašnjem stanju NE zaslužujete ulazak u prvu ligu kao ni čapljina i igman (od obe ekipe smo mi bili bolji)

ps. Sloga je jednom prilikom izgubila od igmana 12:1 prije 6-7 godina :mrgreen:
Sloga Uskoplje

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Grdan » 29 okt 2011, 18:52

Troglav gostuje Kamešnici i Tomislavu,a dočekuje Turbinu :D .
Brotnjo dočekuje Slogu i Stolac,a gostuje u Grudama .
Tomislav dočekuje Kupres i Troglav,a gostuje u kamešnici :D .

Brotnjo ima najlakši raspored do kraja jesenskog dijela i dočekuje na proljeće u Čitluku Troglav,Tomislav,Igman i Turbinu,a gostuje u Uskoplju u 28. kolu :D .
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 29 okt 2011, 18:54

Grdan je napisao/la:Troglav gostuje Kamešnici i Tomislavu,a dočekuje Turbinu :D .
Brotnjo dočekuje Slogu i Stolac,a gostuje u Grudama .
Tomislav dočekuje Kupres i Troglav,a gostuje u kamešnici :D .

Brotnjo ima najlakši raspored do kraja jesenskog dijela i dočekuje na proljeće u Čitluku Troglav,Tomislav,Igman i Turbinu,a gostuje u Uskoplju u 28. kolu :D .
:o :o :o

vi samo 5 utakmica igrate na proljeće???
Sloga Uskoplje

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Grdan » 29 okt 2011, 18:56

slogauskoplje je napisao/la:
Grdan je napisao/la:Troglav gostuje Kamešnici i Tomislavu,a dočekuje Turbinu :D .
Brotnjo dočekuje Slogu i Stolac,a gostuje u Grudama .
Tomislav dočekuje Kupres i Troglav,a gostuje u kamešnici :D .

Brotnjo ima najlakši raspored do kraja jesenskog dijela i dočekuje na proljeće u Čitluku Troglav,Tomislav,Igman i Turbinu,a gostuje u Uskoplju u 28. kolu :D .
:o :o :o

vi samo 5 utakmica igrate na proljeće???
Mi smo dosad izgubili bodove samo protiv ekipa Troglava,Igmana i Turbine.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
HNKBrotnjo
Postovi: 153
Pridružen/a: 31 avg 2011, 23:08
Lokacija: Čitluk
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la HNKBrotnjo » 29 okt 2011, 18:58

Vi ste bili bolji od Capljine kad su oni ulazili, to sam i tvrdio, vi imate uvijek ekipu za koju se moze rec da je najbolja, ali zna se sta vam je problem, i cijenim kod vas sto nikad niste bili seljaci, znao vam je i Branitelj uzet bodove prosle godine i pretprosle, a borili ste se za ulazak, igrali ste fer... Ali gledaj nesto, Capljina kad je usla promijenila je ekipu u potpunosti i gledaj ih sada, konstantno u vrhu 1. lige, tako da iako nisu imali ekipu, drago mi je sto su onda usli, jer imaju ambicije, ulazu i zele nesto ostvariti, to isto vrijedi i za vas, ali **** ga visa sila se isprijeci uvijek ... Ja samo realno gledam na stvari, ja sam govorio kako mi imamo jednu od najlosijih obrana, ali da mi ove godine idemo na to da nema puno konkurencije i da je ova liga losa tako da da mozemo uci s malo para ulozenih, pa ako se udje onda ce se vidjeti sta kako ... ali ako se ovako nastavi, tesko mozemo ista, posto nakon ovog ne vjerujem u pozitivan rezultat u Grudama ...

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Grdan » 29 okt 2011, 19:18

I Manchester je izgubio 6:1 od City-a,a Arsenal 8:2 od Manchester Uniteda.Svakome se može dogoditi loš dan.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 29 okt 2011, 19:19

Grdan je napisao/la:I Manchester je izgubio 6:1 od City-a,a Arsenal 8:2 od Manchester Uniteda.Svakome se može dogoditi loš dan.
opet sitnica jedna mala: nit ste vi manchester nit arsenal, uspoređuj se sa sebi ravnima ;) ;) ;)
Sloga Uskoplje

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Grdan » 29 okt 2011, 19:23

slogauskoplje je napisao/la:
Grdan je napisao/la:I Manchester je izgubio 6:1 od City-a,a Arsenal 8:2 od Manchester Uniteda.Svakome se može dogoditi loš dan.
opet sitnica jedna mala: nit ste vi manchester nit arsenal, uspoređuj se sa sebi ravnima ;) ;) ;)
Što fali usporedbi :?: ?I oni su u vrhu,i brotnjo je.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

plavobijeli
Postovi: 517
Pridružen/a: 23 nov 2010, 21:49
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la plavobijeli » 29 okt 2011, 19:33

Sve je to zaljude,al isto mi nije jasno odnosno jasno mi je sa onakva dva balvana imate ozada pa i u Livnu ste trebali dobiti barem toliko.Treba se okrenuti prema naprid i ovo ružno što prije zaboraviti.Troglav ponovo dobiva bodove za zelenim stolom i trebali bi povest svi više pažnje,jer ako mi moramo igrati sa tri mlađa igrača zašto nebi to radili i oni,a da nrgovorim o igračima koji igraju na tuđu registraciju što je uzelo maha.

plavobijeli
Postovi: 517
Pridružen/a: 23 nov 2010, 21:49
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la plavobijeli » 29 okt 2011, 19:35

Šta je bilo sa Stocem i Tomislavom,odnosno sa drugim rezultatima.

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 29 okt 2011, 19:40

plavobijeli je napisao/la:Sve je to zaljude,al isto mi nije jasno odnosno jasno mi je sa onakva dva balvana imate ozada pa i u Livnu ste trebali dobiti barem toliko.Treba se okrenuti prema naprid i ovo ružno što prije zaboraviti.Troglav ponovo dobiva bodove za zelenim stolom i trebali bi povest svi više pažnje,jer ako mi moramo igrati sa tri mlađa igrača zašto nebi to radili i oni,a da nrgovorim o igračima koji igraju na tuđu registraciju što je uzelo maha.

:lol: :lol: :lol:
Sloga Uskoplje

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la badblueboylivno » 29 okt 2011, 19:40

plavobijeli je napisao/la:Sve je to zaljude,al isto mi nije jasno odnosno jasno mi je sa onakva dva balvana imate ozada pa i u Livnu ste trebali dobiti barem toliko.Treba se okrenuti prema naprid i ovo ružno što prije zaboraviti.Troglav ponovo dobiva bodove za zelenim stolom i trebali bi povest svi više pažnje,jer ako mi moramo igrati sa tri mlađa igrača zašto nebi to radili i oni,a da nrgovorim o igračima koji igraju na tuđu registraciju što je uzelo maha.
Mislim da ništa od toga. Iako se time savez ruga Troglavu, i je'bu nas u zdrav mozak, što god neki ovdje mislili.
Hayley <3

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Grdan » 29 okt 2011, 20:42

badblueboylivno je napisao/la:Liga se vodi iz ZHŽ-a.

Nitko ne kupuje utakmice. Pogotovo ne izgubljene. Ne budite smiješni. Usput, Grdane, ugledaj se na korisnika HNK Brotnjo.


Ja se barem imam na koga ugledati,ti nemaš,vi iz Livna ste svi isti :lol: .
Zadnja izmjena: Grdan, dana/u 30 okt 2011, 02:46, ukupno mijenjano 1 put.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la KonjicBOY » 29 okt 2011, 21:43

Klis-Igman kazu ovi iz klisa 0-3
Support your local club !

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Grdan » 30 okt 2011, 16:41

Sloga-Klis 3:1
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.