BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Možemo li se osvetiti Portugalu i plasirati se na EP?

Anketa je završila: 16 nov 2011, 16:29.

1. Naravno da možemo
322
63%
2. Ne, ipak su prejaki za nas
83
16%
3. Možemo, al' UEFA nam to neće dozvoliti. Ronaldo je Ronaldo!
103
20%
 
Ukupno glasova: 508

Avatar
ibrakadabra
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la ibrakadabra » 09 nov 2011, 08:46

Scof1eld je napisao/la:u koliko dolaze portugalci u hotel ?
Večeras u 20:45 sliječu na sarajevski aerodrom

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la Nimla_RZ » 09 nov 2011, 08:51

Treba im opet pjevat čitavu noć ispred hotela :D

[youtube][/youtube]
Zadnja izmjena: Nimla_RZ, dana/u 09 nov 2011, 08:56, ukupno mijenjano 1 put.
Čelik Zenica 1945

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la xavi26 » 09 nov 2011, 08:52

meni i sama pomisao da ce Mravac biti u pocetnih 11 pokvari ceif sa utakmicom, pa njega su sinoc Zeljovci pravili smijesnim na terenu, a kako bi tek to portugalci radili.. :?
Volim te Bosno!!!

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la Megamon » 09 nov 2011, 08:54

Koji su danas najjači hrvatski aduti?

- Modrić i Hiddink! Modrić je najtalentiraniji igrač našeg doba, kolike li mu samo pare daju. A Hiddink? Kao treneru mu ne vjerujem ni koliko je crno pod noktom, dopustio je da ga Slovenci izbace. Ma, on je najobičniji trenerski - š...., kojega Turci plaćaju pet milijuna godišnje, a ono što on igra, to je, sine moj, ‘devetstoprva’. Uglavnom, u dvije utakmice Turci nam ne mogu ništa...

- Bit ću subjektivan, ali, iskustvo mi govori da će proći i Bosna i Hrvatska. Istina, Portugal ima Ronalda, ali Džeko je postao svjetska klasa. I još nešto - Bosna je danas puno bolja nego u moje vrijeme. Zamislite, oni 70 minuta u Parizu drže Francuze u šahu, stavili su u džep jednu od najboljih svjetskih reprezentacija..., prokomentirao je Travničanin i izglede reprezentacije BiH.
Ovaj p3der fakat puko.
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
LukasL33
Postovi: 114
Pridružen/a: 28 okt 2011, 00:50
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la LukasL33 » 09 nov 2011, 08:56

xavi26 je napisao/la:meni i sama pomisao da ce Mravac biti u pocetnih 11 pokvari ceif sa utakmicom, pa njega su sinoc Zeljovci pravili smijesnim na terenu, a kako bi tek to portugalci radili.. :?
Male su sanse da zaigra Mravac.
Portugal-BiH
........best GK ever Begovic=our future.....
mladi Zahirovic.....Spaha kapetan....povratnik Jahic.....bolesni Papac
..........Medo....iskusni Rahimic.
mali Pjana....Miske car..........spidi Lula
.........Dzekson tapdjija......

Avatar
LukasL33
Postovi: 114
Pridružen/a: 28 okt 2011, 00:50
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la LukasL33 » 09 nov 2011, 09:10

zasto mi se avatar sam prosli put izbrisao?
Portugal-BiH
........best GK ever Begovic=our future.....
mladi Zahirovic.....Spaha kapetan....povratnik Jahic.....bolesni Papac
..........Medo....iskusni Rahimic.
mali Pjana....Miske car..........spidi Lula
.........Dzekson tapdjija......

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la Principatus » 09 nov 2011, 09:19

Citavu utakmicu Danska : Portugal mozete ovdje pogledati:

http://livetv.ru/en/showvideo/75680/" onclick="window.open(this.href);return false;
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la Principatus » 09 nov 2011, 10:05

Interesantno mi je, da mnogi govore o tome kako ne smijemo primiti gol i da je nerijeseno 0:0 bolje nego da pobijedimo. Pa sta ako odigramo kod nas nerijeseno, tamo zabijemo gol, ali izgubimo? Treba nam pobjeda, tako da nam tamo i nerijeseno bude dovoljno, a golovi onda nisu relevantni. A to da ne primimo gol u takvoj pobjedi, to bi bio slag na tortu.

Treba odigrati kao Danci, cvrsto, borbeno i bez pretjeranog respekta, jer bi taj respekt isao samo njima u korist. Isto tako mislim da cemo igrati ofanzivno kako bi smanjili pritisak na nasu zadnju liniju.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
hz033
Postovi: 2785
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la hz033 » 09 nov 2011, 10:10

Ma bolje 2:0 nego 1:0 ! :mrgreen:
U novi boj ...

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la ramiral » 09 nov 2011, 10:17

Najbolje 3:0
Crveni za Cristinu zbog prekršaja i crveni za Pepea zbog divljačkog starta
;) :D
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la kanarinac » 09 nov 2011, 10:23

ja sam imao sinoc vrlo cudan san....e ovako trebo sam imat ulaznicu ali nisam uspio i gledam ja kod kuce tekmu ulaze portugalci preblijedili od straha ronaldo se ne oblizuje kao inace nego sageo glavu i nesmije da pogleda u tribine...i onda krece utakmica ma mi ih nistimo nezz kud hodaju.....ali tek u 70 min lulic ga daje poslije prodora koji se ocekuje od ronalda i tako utakmica i zavrsava...iako bi vi svi potpisali mozda 1 0 ja nisam bio sinoc nikak zadovoljan tim rezulatom jer smo ih unistili..aa ronaldo joojj on bejagi nemoze da se sastavi sa loptom mali ga besic unisti.. :twisted: :twisted:
Samo Sarajevo

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la panties » 09 nov 2011, 10:45

kanarinac je napisao/la:ja sam imao sinoc vrlo cudan san....e ovako trebo sam imat ulaznicu ali nisam uspio i gledam ja kod kuce tekmu ulaze portugalci preblijedili od straha ronaldo se ne oblizuje kao inace nego sageo glavu i nesmije da pogleda u tribine...i onda krece utakmica ma mi ih nistimo nezz kud hodaju.....ali tek u 70 min lulic ga daje poslije prodora koji se ocekuje od ronalda i tako utakmica i zavrsava...iako bi vi svi potpisali mozda 1 0 ja nisam bio sinoc nikak zadovoljan tim rezulatom jer smo ih unistili..aa ronaldo joojj on bejagi nemoze da se sastavi sa loptom mali ga besic unisti.. :twisted: :twisted:
ti shvatas da je to ipak samo san?

ja sam po obicaju iz totalnog optimizma presla u totalni pesimizam. sutra i prekosutra ce mi bit svejedno, sve do utakmice.
Zadnja izmjena: panties, dana/u 09 nov 2011, 10:45, ukupno mijenjano 1 put.
...

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la bambina » 09 nov 2011, 10:45

Slušam hrv .radio nazvao momak iz Zagreba i tema baraž.

Kaže za Bosnu trebaju pakao napravit u Zenici ne sumnjam da ne će bit ludilo,navijam za njih ,kaže dosta manikena i šminkera.Bosna jača puno bolja napredovala ,želim im da bar 2-0 pobijede,jer taj narod i ta ekipa je to zaslužuje i nek slave tri dana svi na godišnje odmore ;),kaže samo na Cr 7 -dobar flaster nek naprave oni prolaze.

a pita ga voditeljica za Hrv.kaže mi ćemo nekako proći zajedno s Bosnom u paketu za Euro ;)

Optimizma malo :P

Avatar
peppo_owen
Postovi: 704
Pridružen/a: 05 avg 2010, 14:53
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la peppo_owen » 09 nov 2011, 10:48

Ibisevic MORA igrati,u odlicnoj je formi i msm ako zaigra u petak da ce sigurno dati bar jedan pogodak.Izbacit jednog veznjaka(Misimovic) a Vedu u napadad sa Dzeksonom.Nek svojim trckaranjem odvlaci paznju stopera,vrsi pritisak na odbranu,tjera portugalce da ispucavaju loptu,znaci iako ce bit drugi napadac ima ce nekih defanzivnih zadataka.

--Begovic---
-------Zahirovic(Besic)-Jahic---Spahic---Salihovic

----------------------- Rahimic--------------------------

-----Pjanic--------------Medo-------------------Lulic


---------------Vedo-----
--------Dzekson-------------


Stim kad se branimo da Pjanic ide vise u sredinu a Vedo prelazi na desnu stranu vrseci pritisak(nesto poput Kuyta),tako da bi se branili sa 5 igraca u vezi..

Kad portugal ima napad ovako bi izgledala nasa postavka:

-------------Rahimic----------
---------------Pjanic---------------Medo-------------

Ibisevic-----------------------------------------Lulic
---------------------Dzekson-----------------------

No cisto sumnjam da ce ovakva postavka zaigrat,msm da cemo igrat kao protiv Francuza,jer ovako je previse rizicno i previse otvoreno( napad je najbolja odbrana),al ako Safet nezz ko ce igrat u petak kako onda da mi znamo :D
ko igra za raju i zanemaruje tatiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku"

Avatar
Emir ZENICA
Postovi: 5372
Pridružen/a: 27 jul 2011, 19:26
Lokacija: paz' lijevo, eno ga desno
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la Emir ZENICA » 09 nov 2011, 11:02

Kako se karte krecu ? Znam da u Zenici juga nema ispod 80 km (doduse koga znas,spusti ti do 60 nece vise)
Ja sam juce kao i moj haver ovdje vejza upratili http://www.kupikartu.ba/v2/" onclick="window.open(this.href);return false; i bilo je pusteno u prodaju Zapad i Istok po normalnoj cijeni.Pa eto cekajte mozda izbace opet,ali sve je to brzo otislo.Jbg :mrgreen:

Inace navijam da Bosna i Hrvatska prodju dalje ! 8-)
Volim te Celik ! ! !

"Njega vole samo njegovi navijaci. Ostalima nije ni simpatican, naprotiv mrze ga i to najvise zahvaljujuci bas onima koji ga vole!"

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la Probisvjet » 09 nov 2011, 11:25

Dova za ispunjenje zelja!
Prema rivajetu od Džabira, r.a., Muhammed, a.s., je rekao:

“-Onaj ko petkom, u koje vrjeme želi, prouči ovu dovu, ona mu bude primljena.” To je ova dova:

“Lã ilãhe illã Ente, ja Hannãnu, ja Mennãnu, ja Bedi`u `s-semavati ve lèrdi, ja Ze `l-dželali ve `l-ikrãm”

Značenje:
“Nema drugog Boga osim Tebe, o, Najsamilosniji, Ti koji daruješ obilje blagodati, Ti koji iz ničega stvaraš nebesa i Zemlju, Ti koji imaš cjelokupno veličanstvo i čast!”

Navijaci ostalih vjera neka se pomole na nacin koji upraznjavaju!

Ateisti neka drze palac!

Budimo svi dusom i srcem uz nase igrace!
:mrgreen:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la Bosnier » 09 nov 2011, 11:32

Ima li gdje snimak sinocne utakmice ? Bio sam na ispitu :(
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

maverick_tz
Postovi: 208
Pridružen/a: 23 apr 2011, 21:44
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la maverick_tz » 09 nov 2011, 11:44

ja više ne mogu da izdržim ovaj pritisak,nisam uopće euforičan ko prije,cooliran sam i nekakav nesiguran u ishod,al ima ono u meni što mi kaže da će igrat i bolje nego protiv francuske jer imaju srce koje niko nema,i da će portugalci ostat shebani do samoga kraja,a da pindo web neće imati ni muda ni časti sudit protiv nas,jer kad imaš igru,imaš šanse pa i rezultat onda ti ni sudija ne može ništa a postoji mogućnost i da mu um vrbuješ na svoju stranu,(eng-cro :twisted:dokaz ) pa dragi moj Bosansko-Hercegovački narode neka tako i bude :D

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la panties » 09 nov 2011, 11:45

Povreda nije teže priorede, no Pjanić se ipak nije pojavio na jutrošnjem treningu.
al kao, bice dobar do petka.
...

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 813
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 09 nov 2011, 11:52

Jest da je off topic al kad sam cuo ovog arapskog komentatora :mrgreen: (titlovano)

[youtube][/youtube]
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.