NK Omladinac Mionica

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2354
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la DRHAUSE » 13 nov 2011, 23:10

Omladinac Mionica je tim kojem očigledno odgovara dosadišnji sistem 3 za 3 te kao takvi ne zaslužuju mjesto u ligi.Sony što vaša prepoštena uprava nije poduzela nešto sa ostalim klubovima da se stanje popravi , ja znam zato što vi i želite ovakvu ligu. :!:
Zadnja izmjena: DRHAUSE, dana/u 14 nov 2011, 18:50, ukupno mijenjano 1 put.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sony_91 » 14 nov 2011, 09:39

DRHAUSE je napisao/la:Omladinac Mionica je tim kojem očigledno odgovara dosadišnji sistem 3 za 3 te kao takvi ne zaslužuju mijesto u ligi.Sony što vaša prepoštena uprava nije poduzela nešto sa ostalim klubovima da se stanje popravi , ja znam zato što vi i želite ovakvu ligu. :!:
Mi kada smo javno govorili o svemu ovome svi su nam se smijali, kada smo prije dvije godine pokretali inicijativu da osnujemo udrugu prvoligaša najviše nas sabotirao ovi ljudi koji sad odjenom žele promjene. Čitaj malo šta smo mi izjavljivali poslije utakmica u mjestima koje sad vi pominjete, nama kad su se dešavale te stvari nikoga nije bilo briga, a sad kad se desi tzv. "velikanima" Iskri i Rudaru onda mi treba da stanemo uz Vas, e pa đe sve Vi svi bili kad je nas trebalo podržat, kada smo na sastanku klubova pred početak sezone javno u prostorijama NS FBiH prozvali pojedine ljude i iznijeli neke činjenice, onda su nam se predstavici Vaših klubova smijali u lice i rekli da smo ipali jer se pojedinci ne smiju tako javno prozivati a sad Vi tu glumite poštenje. Prvo se malo informiši pa onda tu nešto piši!

v_b_8_9
Postovi: 175
Pridružen/a: 18 avg 2011, 00:41
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la v_b_8_9 » 14 nov 2011, 10:11

sony_91 je napisao/la:
DRHAUSE je napisao/la:Omladinac Mionica je tim kojem očigledno odgovara dosadišnji sistem 3 za 3 te kao takvi ne zaslužuju mijesto u ligi.Sony što vaša prepoštena uprava nije poduzela nešto sa ostalim klubovima da se stanje popravi , ja znam zato što vi i želite ovakvu ligu. :!:
Mi kada smo javno govorili o svemu ovome svi su nam se smijali, kada smo prije dvije godine pokretali inicijativu da osnujemo udrugu prvoligaša najviše nas sabotirao ovi ljudi koji sad odjenom žele promjene. Čitaj malo šta smo mi izjavljivali poslije utakmica u mjestima koje sad vi pominjete, nama kad su se dešavale te stvari nikoga nije bilo briga, a sad kad se desi tzv. "velikanima" Iskri i Rudaru onda mi treba da stanemo uz Vas, e pa đe sve Vi svi bili kad je nas trebalo podržat, kada smo na sastanku klubova pred početak sezone javno u prostorijama NS FBiH prozvali pojedine ljude i iznijeli neke činjenice, onda su nam se predstavici Vaših klubova smijali u lice i rekli da smo ipali jer se pojedinci ne smiju tako javno prozivati a sad Vi tu glumite poštenje. Prvo se malo informiši pa onda tu nešto piši!
Pa onda nemate pravo da se bunite, ako ne zelite nista da mijenjate :) "Uzivajte" u ovakvoj ligi jos ovo par kola sto vam je ostalo :)

Nije mi jasno sta tim inatom zelite da postignete.

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sony_91 » 14 nov 2011, 10:15

v_b_8_9 je napisao/la:
sony_91 je napisao/la:
DRHAUSE je napisao/la:Omladinac Mionica je tim kojem očigledno odgovara dosadišnji sistem 3 za 3 te kao takvi ne zaslužuju mijesto u ligi.Sony što vaša prepoštena uprava nije poduzela nešto sa ostalim klubovima da se stanje popravi , ja znam zato što vi i želite ovakvu ligu. :!:
Mi kada smo javno govorili o svemu ovome svi su nam se smijali, kada smo prije dvije godine pokretali inicijativu da osnujemo udrugu prvoligaša najviše nas sabotirao ovi ljudi koji sad odjenom žele promjene. Čitaj malo šta smo mi izjavljivali poslije utakmica u mjestima koje sad vi pominjete, nama kad su se dešavale te stvari nikoga nije bilo briga, a sad kad se desi tzv. "velikanima" Iskri i Rudaru onda mi treba da stanemo uz Vas, e pa đe sve Vi svi bili kad je nas trebalo podržat, kada smo na sastanku klubova pred početak sezone javno u prostorijama NS FBiH prozvali pojedine ljude i iznijeli neke činjenice, onda su nam se predstavici Vaših klubova smijali u lice i rekli da smo ipali jer se pojedinci ne smiju tako javno prozivati a sad Vi tu glumite poštenje. Prvo se malo informiši pa onda tu nešto piši!
Pa onda nemate pravo da se bunite, ako ne zelite nista da mijenjate :) "Uzivajte" u ovakvoj ligi jos ovo par kola sto vam je ostalo :)

Nije mi jasno sta tim inatom zelite da postignete.
Mi hoćemo promjene, i to tražimo već 4 godine ali do sad nije niko imao sluha za to, a sad će da bude šta će biti

Avatar
Free_shooteR
Postovi: 237
Pridružen/a: 16 maj 2011, 23:02
Lokacija: Kakanj
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la Free_shooteR » 14 nov 2011, 10:33

sony_91 je napisao/la: Mi hoćemo promjene, i to tražimo već 4 godine ali do sad nije niko imao sluha za to, a sad će da bude šta će biti

oceete promjene??? pa sta se kofrcite ? pridruzite se i zavrsenoo..sto nas je vise..to je boLje !!! manje pametovanje..vise djela....:)...nema se sta tu razmisljati vise...ili smo za promjene ili cemo samo formalno igrat ovu ligu...znajuci rezultate...ii prvaka.,.
Kraljice Bosno nemoj se vise bojat'
mi smo tvoj stit i necemo te prodat'
ako neko vrijedja necemo okrenut' ledja
ti dani su prosli, sad se sve mijenja!!!

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 14 nov 2011, 12:31

Iljo je najpoštenija osoba u bosanskom fudbalu ..

Njega za predsjednika , i nek on organizuje sudije i izvlačenje sudaca , tj delegiranje ..


(ako to već nije uradio)

evo Agerr (mislim da ti je tako nick) jesil sad zadovoljan mojim komentarom ?

da me ne prozivaš više kako sam lud za Orašjem .. ti bi ovo volio da se desi , tj desilo se

postojil neka stvar da vam Iljo još nije namjestio , daj da i to sredimo ne može proći tako , nek vam i to namjesti da vam bude sve u potpunom ugođaju !
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

arger13
Postovi: 62
Pridružen/a: 26 dec 2009, 12:10
Lokacija: Gradacac-Orasje
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la arger13 » 14 nov 2011, 14:22

Benjo_AFC86 je napisao/la:Iljo je najpoštenija osoba u bosanskom fudbalu ..

Njega za predsjednika , i nek on organizuje sudije i izvlačenje sudaca , tj delegiranje ..


(ako to već nije uradio)

evo Agerr (mislim da ti je tako nick) jesil sad zadovoljan mojim komentarom ?

da me ne prozivaš više kako sam lud za Orašjem .. ti bi ovo volio da se desi , tj desilo se

postojil neka stvar da vam Iljo još nije namjestio , daj da i to sredimo ne može proći tako , nek vam i to namjesti da vam bude sve u potpunom ugođaju !
Prijatelju, ja nemam bas nista protiv tebe i tvojih komentara. Svi imamo priliku i pravo da iznesemo svoje misljenje i ja to uvazavam. Htio sam samo reci da svi treba da mislimo o svojim klubovima a ne o drugim. Licno bi volio da Iljo vec od danas nema nikakve veze sa nogometom u BiH, covjek se ucaurio i nema namjeru da se pomjeri sa fotelje koju ima. On je i stvorio losu sliku o Orasju, zajedno sa jos nekim ljudima. Znam samo da je trenuto u Orasju super mlada momcad, koja voli da se nadigrava i koja je u velikoj mjeri u sukobu sa dijelom uprave koji je dogovorio neke utakmice. Tako je bilo i dok sam ja nastupao jos u premijer ligi ali jednostavno pojedinac ili nekoliko nogometasa nisu u stanju da ista promijene. Svako je imao odlicno sudjenje u Orasju vec duze vrijeme. Zadnje dvije godine promatrao sam svaki mec u Orasju i mogu slobodno da kazem da su osteceni samo Omladinac prosle sezone i Sask ove, cak je prosle sezone i Gradina imala svoje sudce u Orasju (vjerovatno u suradnji sa gore pomenutom gospodom) mozes to pogledati i na snimku od prosle sezone a i pitati neke od svojih nogometasa. Ja necu da branim lose stvari, stalno sam protiv toga, nastojacu da budem korektan i iskren svaki put kada je u pitanju sve sto se dogadja u Orasju, naravno ako sam u toku i ako sam gledao susret.

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la Kevin » 14 nov 2011, 15:11

Čapljinci jedva izvukli živu glavu u Mionici, najgore prošli Križanović i Baćak

Trener, nogometaši i ostalo osoblje HNK ''Čapljina'' jučer su doslovce spašavali živu glavu u Mionici gdje su nakon prvenstvene utakmice 14. kola Prve nogometne Lige FBiH protiv domaćeg Omladinca bili fizički napadnuti. Koliko je situacija bila teška najbolje pokazuje podatak da su igrači i treneri HNK Čapljina nakon utakmice skoro sat vremena bili zarobljeni u svlačionici ispred koje se okupila gomila ljudi uzvikujući razne uvredljive i nacionalističke parole, javlja Večernji list
Uz sve to napadači su se pokušali probiti u svlačionicu Čapljine a pravu tragediju spriječili su specijalci koji su uspjeli evakuirati Čapljince iz svlačionice do autobusa te ih ispratiti do izlaza iz Mionice.

No, to je samo epilog onoga što se događalo po završetku same utakmice kada su Čapljinci fizički napadnuti ne samo od navijača već i redara i dijela osoblja NK ''Omladinac''. U toj gužvi najteže je prošao trener HNK Čapljina Zlatko Križanović Vukas, koji je dobio nekoliko teških udaraca u glavu i posve u krvi jedva je ušao u svlačionicu. Pri tome je zadobio potres mozga pa se loše osjećao i u autobusu po izlazu iz Mionice.
''Ovo je prava katastrofa, oprostite ali ne mogu pričati od bolova i mučnine. Evo sam da se se izvučemo iz Mionice i tražimo prvu bolnicu ili Dom zdravlja kako bi se mogao javiti liječniku. Jedva gledam i dišem, nije mi dobro.'' - dramatično je govorio trener Križanović po izlasku iz Mionice. Uz trenera Križanovića fizički je napadnut i vratar Čapljine Baćak kojeg su na putu prema svlačionici napali zaštitari i veća skupina navijača. U toj gužvi nije se znalo gdje tko ide pa je prava sreća da su Čapljinci uspjeli doći do svlačionice i preživjeti ovaj pakao u Mionici.

Fizički je napadnut i sudac ove utakmice, kao i njegovi pomoćnici koji su cijelo vrijeme utakmice bili izloženi verbalnim prijetnjama i uvredama ne samo navijača već i samih redara, pa čak i čelnih ljudi NK Omladinac.

Dosta je nasilnika prosto uzimalo marker, oblačilo ga i prolazilo na teren, gdje su vrijeđali suce i Čapljince.
''Ovo je bio pravi horor, hvala Bogu da smo se uopće izvukli živi iz ovog pakla. Evo moramo stati u Živinicama kako bismo se prosto okupali jer to nismo mogli uraditi u Mionici nakon utakmice. Kako je samo bilo ružno gledati i trpiti tu skupinu od stotinjak napadača koji koji su se pokušavali probiti u našu svlačionicu.'' - rekao je za "Večernjak" kapetan HNK Čapljina Damir Obad koji je s cijelom čapljinskom ekspedicijom bio u šoku nakon onoga što su doživjeli u Mionici.

ABCportal.info
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la slogauskoplje » 14 nov 2011, 17:22

Jao, jao ništa im nevjerujem, lažu čim zinu :twisted:
Sloga Uskoplje

balotelli
Postovi: 21
Pridružen/a: 14 okt 2011, 17:19
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la balotelli » 14 nov 2011, 17:35

Benjo_AFC86 je napisao/la:Ajde ba više ne pričajte o poštenju nekakvom vi što se javljate ovde a niste bili uopšte u Mionici na utakmici ..

12 kolo sam bio gore i suđenje 50 - 50 čisto .. smorili ste .. penali što su im suđeni ruku na srce su čisti ali Omladinac ima slabu realizaciju ..

ne javljajte se sa komentarima .. znam dobro kakvo je u Čapljini suđenje ne može niko pobjediti ni Real ..

mi damo gol on svira nešto a i ne zna šta je svirao . Gol daju iz penala koji nije mogo bit smješniji .

Tako da im nemate šta reći .. suđenju se mogu ugledati neke ekipe iz ove lige!
nisi bio na utakmici pa ne pricaj bezveze,a oni sto odigraju katastrofalnu utakmicu,izlaze s terena kad hoće,i budu nadigrani u svakom pogledu,uvijek imaju svoju verziju istine ,mislim na utakmicu čapljina -gradina ;-)

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2354
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la DRHAUSE » 14 nov 2011, 19:02

Kevin je napisao/la:
Čapljinci jedva izvukli živu glavu u Mionici, najgore prošli Križanović i Baćak

Trener, nogometaši i ostalo osoblje HNK ''Čapljina'' jučer su doslovce spašavali živu glavu u Mionici gdje su nakon prvenstvene utakmice 14. kola Prve nogometne Lige FBiH protiv domaćeg Omladinca bili fizički napadnuti. Koliko je situacija bila teška najbolje pokazuje podatak da su igrači i treneri HNK Čapljina nakon utakmice skoro sat vremena bili zarobljeni u svlačionici ispred koje se okupila gomila ljudi uzvikujući razne uvredljive i nacionalističke parole, javlja Večernji list
Uz sve to napadači su se pokušali probiti u svlačionicu Čapljine a pravu tragediju spriječili su specijalci koji su uspjeli evakuirati Čapljince iz svlačionice do autobusa te ih ispratiti do izlaza iz Mionice.

No, to je samo epilog onoga što se događalo po završetku same utakmice kada su Čapljinci fizički napadnuti ne samo od navijača već i redara i dijela osoblja NK ''Omladinac''. U toj gužvi najteže je prošao trener HNK Čapljina Zlatko Križanović Vukas, koji je dobio nekoliko teških udaraca u glavu i posve u krvi jedva je ušao u svlačionicu. Pri tome je zadobio potres mozga pa se loše osjećao i u autobusu po izlazu iz Mionice.
''Ovo je prava katastrofa, oprostite ali ne mogu pričati od bolova i mučnine. Evo sam da se se izvučemo iz Mionice i tražimo prvu bolnicu ili Dom zdravlja kako bi se mogao javiti liječniku. Jedva gledam i dišem, nije mi dobro.'' - dramatično je govorio trener Križanović po izlasku iz Mionice. Uz trenera Križanovića fizički je napadnut i vratar Čapljine Baćak kojeg su na putu prema svlačionici napali zaštitari i veća skupina navijača. U toj gužvi nije se znalo gdje tko ide pa je prava sreća da su Čapljinci uspjeli doći do svlačionice i preživjeti ovaj pakao u Mionici.

Fizički je napadnut i sudac ove utakmice, kao i njegovi pomoćnici koji su cijelo vrijeme utakmice bili izloženi verbalnim prijetnjama i uvredama ne samo navijača već i samih redara, pa čak i čelnih ljudi NK Omladinac.

Dosta je nasilnika prosto uzimalo marker, oblačilo ga i prolazilo na teren, gdje su vrijeđali suce i Čapljince.
''Ovo je bio pravi horor, hvala Bogu da smo se uopće izvukli živi iz ovog pakla. Evo moramo stati u Živinicama kako bismo se prosto okupali jer to nismo mogli uraditi u Mionici nakon utakmice. Kako je samo bilo ružno gledati i trpiti tu skupinu od stotinjak napadača koji koji su se pokušavali probiti u našu svlačionicu.'' - rekao je za "Večernjak" kapetan HNK Čapljina Damir Obad koji je s cijelom čapljinskom ekspedicijom bio u šoku nakon onoga što su doživjeli u Mionici.

ABCportal.info
Ništa čudno za Mionicu.Lično poznajem nekoliko bivših i sadašnjih nogometaša SAŠK a i svi su mi rekli da je Mionica najprimitivnije selo gdje su igrali.Tamo neko mora dobiti batine pa bili to protivnički igrači ili službena lica svejedno.Veče batine možeš dobiti samo u Gračanici , Orašju , Goraždu i Cazinu a veču pljačku u Čapljini , Bihaću i ponovo Orašju .Ili civilizovati ili izbaciti ove ekipe i sela iz lige. :!:
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

omladinacmionica
Postovi: 33
Pridružen/a: 22 avg 2011, 00:30
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la omladinacmionica » 14 nov 2011, 19:10

Dr Haus kad si tako hrabar što ovo pišeš dodji u Mionicu da ti pokažemo šta je hrabrost,volio bih te naštelit jednom isto kao što smo naštelili onog vašeg trenera :p

FKKrajina
Postovi: 1059
Pridružen/a: 15 okt 2011, 22:28
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la FKKrajina » 14 nov 2011, 19:49

Vrijeme je da vi ispadnete iz lige : ) I to zahvaljujuci vasim sportskim prijateljima FK "3 za 3" iz Srebrenika koja vas je onako lijepo povalila u Mionici, a dogovorena utakmica :D

Dzin
Postovi: 360
Pridružen/a: 07 mar 2010, 12:51
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la Dzin » 14 nov 2011, 20:10

FKKrajina je napisao/la:Vrijeme je da vi ispadnete iz lige : ) I to zahvaljujuci vasim sportskim prijateljima FK "3 za 3" iz Srebrenika koja vas je onako lijepo povalila u Mionici, a dogovorena utakmica :D
Hoce oni surovati sa Srebrenikom ,nek su vam utjerali,sad svoj bjes istresajte na druge,he he nema bodeva na guzove :D

FKKrajina
Postovi: 1059
Pridružen/a: 15 okt 2011, 22:28
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la FKKrajina » 14 nov 2011, 20:14

Dzin je napisao/la:
FKKrajina je napisao/la:Vrijeme je da vi ispadnete iz lige : ) I to zahvaljujuci vasim sportskim prijateljima FK "3 za 3" iz Srebrenika koja vas je onako lijepo povalila u Mionici, a dogovorena utakmica :D
Hoce oni surovati sa Srebrenikom ,nek su vam utjerali,sad svoj bjes istresajte na druge,he he nema bodeva na guzove :D

Oni i FK 3 za 3 iz Srebrenika :twisted: su inace bratski klubovi, samo su ovi njima prvi stigli ucerati i izbaciti ih iz lige :D

decko007
Postovi: 45
Pridružen/a: 22 feb 2011, 10:53
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la decko007 » 14 nov 2011, 21:15

:lol: :lol: opet cazinjani se nasli o postenju pricat :lol: :lol: :lol: :lol: kad das šumarima pravo glasa :lol: :lol: :lol:

omladinacmionica
Postovi: 33
Pridružen/a: 22 avg 2011, 00:30
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la omladinacmionica » 14 nov 2011, 21:31

Šumaru ostavi ti naš klub na miru i bavi se svojim poslom ;) autonomašima i tako tim stvarima...

FKKrajina
Postovi: 1059
Pridružen/a: 15 okt 2011, 22:28
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la FKKrajina » 14 nov 2011, 22:21

Uostalom, gori sam ja sto dolazim na temu buduceg nizeligasa :D

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la astra1922 » 15 nov 2011, 07:27

omladinacmionica je napisao/la:Dr Haus kad si tako hrabar što ovo pišeš dodji u Mionicu da ti pokažemo šta je hrabrost,volio bih te naštelit jednom isto kao što smo naštelili onog vašeg trenera :p
:lol: :lol: :lol: :lol: jami dijete belaja
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sony_91 » 15 nov 2011, 08:52

Ovo je otišlo predaleko, sad je već došlo i do nacionalnog! Stvarno previše je laži iznešeno i ne treba se braniti. Neka ostane kako oni kažu, ali mi znamo svoju i jedinu istinu, jedino će se na sudu pojaviti nasilnik iz Čapljine koji je dobio prijavu i to je sve. Od sudaca je samo jedan odgurnut malo u svlačioni i to je sve. Bili su do kasno u Mupu i sutradan samo jedna prijava, i to ona protiv gosp. "ćelavog" iz Čapljine. Toliko o tome kako je desetak momaka, koji su ostali poslije meča, koji još nisu punoljetni istuklo 18 dobro spremnih nogometaša i osoblja iz Čapljine. Stvarno smiješno

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.