FK Krajina Cazin

decko007
Postovi: 45
Pridružen/a: 22 feb 2011, 10:53
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la decko007 » 12 nov 2011, 12:18

Petko je napisao/la:Gradina je tu gdje je zato sto igra 3 za 3 skoro sve utakmice,od ovih u vrhu oni su najmanji problem :)
KO O ČEMU CAZINJANI O POŠTENJU :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la sony_91 » 12 nov 2011, 14:02

Petko je napisao/la:Gradina je tu gdje je zato sto igra 3 za 3 skoro sve utakmice,od ovih u vrhu oni su najmanji problem :)
pa ako je tako dobiti će sve kući + Vogošću i neuhvatljivi su za vas ;)

Avatar
Petko
Postovi: 141
Pridružen/a: 10 sep 2011, 14:59
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Petko » 12 nov 2011, 14:39

decko007 je napisao/la:
Petko je napisao/la:Gradina je tu gdje je zato sto igra 3 za 3 skoro sve utakmice,od ovih u vrhu oni su najmanji problem :)
KO O ČEMU CAZINJANI O POŠTENJU :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne kontam ovaj tvoj post nikako,sta sam ja reko za Gradinu lose?drugi put pokusaj malo razmisliti pa napisi nesto.
Šejtani Cazin 1999 !

Rekao sam neću kriti, Krajina će mi život biti -.-

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 12 nov 2011, 14:49

3 tekme smo igrali 3 za 3

Budućnost .. Krajina .. Jedinstvo ..

dok drugi sa Tuzlansko kantona igraju svi 3 za 3 , bar je trebalo biti tako ..

to znači puno više utakmica ;)

i za tvoju informaciju nismo zbog toga 1 na tabeli .. 3 za 3 - išli smo u goste Jedinstvu i Krajini znači 3 boda kuci smo uzeli iz 3 za 3 .. ostalo smo isli u goste

Krajišnik 0:3 Gradina , Omladinac 0:1 Gradina .. i idemo UNIS-u u goste .. eto ti malo se informiši ..

samo 3 boda imamo za sad iz 3 za 3 utakmica , najviše volim kad neko priča a nema veze o tome :D
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
chelsea-fan
Postovi: 47
Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:00
Lokacija: Cazin,Čaršija
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la chelsea-fan » 12 nov 2011, 17:58

ako nam priznaju ovu pobjedu protiv Krajišnika imamo 25 bodova,ako Gradina i Čapljina pobijede opet smi 3.

P.S ovaj poraz od Orasja nam nije trebao
1.Chelsea 2.Krajina Cazin

100% Krajišnik

Avatar
Petko
Postovi: 141
Pridružen/a: 10 sep 2011, 14:59
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Petko » 12 nov 2011, 18:30

Normalno da ce priznat,a ovaj poraz je bio ocekivan al et mi smo se uvjeravali u neki remi,al cinjenica je da ce Krajina biti kompletna tek sad protiv Jedinstva gdje ce igrati onih prvih 11 jer u ova dva kola protiv Krajisnika i Orasja suspenzija od kartona je ucinila svoje :roll:
Šejtani Cazin 1999 !

Rekao sam neću kriti, Krajina će mi život biti -.-

Avatar
SejtanCazin
Postovi: 48
Pridružen/a: 13 okt 2011, 15:52
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la SejtanCazin » 12 nov 2011, 18:45

Sad se treba okrenuti utakmici sa Biscanima i pobjediti kako bi bili prvi a ove sto pricaju samo ostaviti da baljezgaju tu treba podsjetiti na cijoj su strani, nas Bosanaca ili ovih izdajnika iz Kladuse ;)
Ponosan sto sam KRAJISNIK ! KRAJINA CAZIN SC99

Avatar
Petko
Postovi: 141
Pridružen/a: 10 sep 2011, 14:59
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Petko » 12 nov 2011, 19:14

SejtanCazin je napisao/la:Sad se treba okrenuti utakmici sa Biscanima i pobjediti kako bi bili prvi a ove sto pricaju samo ostaviti da baljezgaju tu treba podsjetiti na cijoj su strani, nas Bosanaca ili ovih izdajnika iz Kladuse ;)
Ma jarane ne zanima me niko osim Krajine aBd slavimo rodjendan u PL,od ovih u vrhu po meni Buducnost je klub na koji treba obratit paznju i klub koji ja postujem. Zao mi je Jedinstva nadam se da nece doc u situaciju da se bori za opstanak al iduca sezona je njihova i to im mora biti cilj jer tesko se onome ko zaglavi u ovoj ligi.
Šejtani Cazin 1999 !

Rekao sam neću kriti, Krajina će mi život biti -.-

Avatar
Petko
Postovi: 141
Pridružen/a: 10 sep 2011, 14:59
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Petko » 13 nov 2011, 23:03

Omladinska liga grupa "Zapad" Gradski stadion FK Krajina Cazin
Kadeti : FK Krajina - FK Proleter Teslic 3:2
Juniori : FK Krajina - FK Proleter 4:0
Šejtani Cazin 1999 !

Rekao sam neću kriti, Krajina će mi život biti -.-

Avatar
Petko
Postovi: 141
Pridružen/a: 10 sep 2011, 14:59
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Petko » 14 nov 2011, 23:09

Ma to je zadnje u ovom trenutku sto nas zanima, veoma bitan stvar nekoliko prvotimaca vraca se u sastav Krajine a to su Palic, Mirvic, Čahtarevic i Husic. Svi znamo sta ovi igraci znace za Krajinu a posebno Mirvic i Cahtarevic koji su nosioci igre Krajine.Njihovo odsustvo je doslo do izrazaja na utakmicama sa Krajisnikom i Orasjem. Sve u svemu derbi ce biti zanimljiv ali bodovi ostaju u Cazinu jer ce Krajina nakon 2 kola igrat u onom svom najjacem sastavu.
Šejtani Cazin 1999 !

Rekao sam neću kriti, Krajina će mi život biti -.-

Avatar
SejtanCazin
Postovi: 48
Pridružen/a: 13 okt 2011, 15:52
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la SejtanCazin » 15 nov 2011, 15:57

Ja se samo nadam da ce ovi momci iz Bihaca u timu Krajine igrati protiv 'svog' Jedinstva , jer budu li kao Mirvic prosle godine u Bihacu sa tribina im se nece svidjeti pjesma :)
Ponosan sto sam KRAJISNIK ! KRAJINA CAZIN SC99

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la admin » 16 nov 2011, 10:39

SejtanCazin i Giallorossi pauziraju po 7 dana.

Avatar
BaDa12
Postovi: 4408
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la BaDa12 » 17 nov 2011, 19:45

Prve informacije:
Krajina : Krajišnik službeno registrovano 3:0

Cazin.NET saznaje da je utakmica izmedju Krajine i Krajišnika disciplinska komisija registrovala službenim rezultatom 3:0 u korist Krajine. A za nesportsko napuštanje terena prije kraja utakmice od strane igrača Krajišnika disciplinska komisija će se kasnije očitati.

Uskoro više informacija.

http://www.cazin.net/cazin/saznajemo-kr ... rovano-30/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la ŠB.TRN » 17 nov 2011, 22:09

Slabo sam upoznat s ovim prekidom al znam za Krajisnik da su totalne seljačine!!!Govore mi ljudi sto su bili na utakmicama Krajisnika,čak i igrali .Tu činjenicu potvrđuje i osoba koju su doveli za trenera.Najveceg divljaka u BIH i šire.Kad je jednom vodio pionire ili kadete Slobode,sjećam se da je na Blatu,gdje je kamp Širokog izveo s terena momcad Slobode jer je bio kao nezadovoljan suđenjem.Ni njegovi igrači nisu mogli vjerovati.Mislim da je i u Mostaru u susretu protiv veleza izveo momcad s terena.Eto izvede je i sada protiv vas.Vidjet cemo hoce li je izvesti sada na Pecari,jer znamo da mu ludosti za taj potez ne nedostaje.U normalnim zemljama davno bi izgubio licencu.I da napomenem da je ta utakmica kad sam ja igrao bila prijateljska.Ako ce Krajisnik predvoditi ovih 8 klubova u borbi protiv namjestanja i krađa,stvarno nam se lose pise!!!

Avatar
Petko
Postovi: 141
Pridružen/a: 10 sep 2011, 14:59
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Petko » 18 nov 2011, 21:16

Najava: FK Krajina – NK Jedinstvo
slika


Sutra će u Cazinu u sklopu posljednjeg kola u prvoj polusezoni Prve lige FBiH snage odmjeriti ekipe Krajine i Jedinstva. Krajiški derbi će vjerovatno popratiti do tri hiljade ljudi, pa se očekuje veliki spektakl, kako na tribinama tako i na terenu.

Prije dvije sedmice na Gradskom stadionu Krajina je igrala protiv Krajišnika, a već sutra igra jednu od najvažnijih domaćih utakmica ove sezone, i to protiv Jedinstva. Ukoliko Disciplinska komisija Krajini dodijeli tri boda iz utakmice protiv Krajišnika, sa novom pobjedom, ovaj put nad Jedinstvom, postali bi jesenji prvak, te bi tako najvjerovatnije osigurali nastavak borbe za prvo mjesto do kraja ove sezone.

Trenutna forma

U daleko boljoj formi u ovu utakmicu ulazi momčad Krajine, barem ako ćemo gledati na cijeli tok ove sezone. Oni trenutno zauzimaju šestu poziciju sa 22 osvojena boda, ali u slučaju da im se upiše pobjeda protiv Krajišnika, što će se najvjerovatnije i dogoditi, Krajina bi zauzela prvo mjesto i imala bi bod više od drugoplasirane Čapljine. Cazinjani ove sezone igraju sjajno u gostima, a kući su bodove ispustili samo protiv Iskre (0:0). To im daje za pravo da sebi dodijele epitet favorita u ovoj utakmici.

Krajina je u 13 utakmica ostvarila 6 pobjeda, 4 remija i samo 3 poraza, dok je s druge strane Jedinstvo dosta slabije, i trenutno sa utakmicom više imaju 18 osvojenih bodova i nalaze se na 13. poziciji. Bišćani su uz to jedna od tri najmanje uspješne ekipe na gostovanjima ove sezone.

Ono što je zanimljivo kod Krajine jeste da oni ove sezone igraju najmanje atraktivne utakmice. Prema sadašnjoj statistici od Krajine su samo dvije ekipe zabile manje golova, i to SAŠK i Unis. Krajina je mrežu protivnika ove sezone tresla 16 puta, ali poslije Krajišnika imaju najbolju odbranu u ligi. Na utakmicama Krajine smo dosad vidjeli samo 30 golova, dok ih je 47 postignuto kada je igralo Jedinstvo.

Što se tiče posljednjih pet utakmica, Krajina je na tri gostovanja osvojila jedan bod, dok su slavili u obje domaće utakmice, i to protiv Branitelja i Krajišnika (ukoliko ne računamo Krajišnik na listi posljednjih utakmica nalazi se Omladinac kojeg je Krajina pobijedila rezultatom 4:1). Krajina je u prošloj utakmici poražena od Orašja rezultatom 4:1.

Jedinstvo je u zadnjih pet utakmica slavilo protiv Čapljine i Unisa, dok su ih porazili Krajišnik i Orašje. U prošloj utakmici Podno borića su remizirali sa Iskrom (1:1).
Navijači pozivaju na korektan odnos i dobro navijanje

U subotu će Gradski stadion u Cazinu najvjerovatnije biti ispunjen do posljednjeg mjesta. Kao i svake godine, derbi bi sa tribina trebale obilježiti navijačke skupine „Šejtani“ i „Sila Nebeska“ iz čijih redova pozivaju na fer i korektno navijanje. UN „Šejtani“ pozivaju sve navijače Krajine da im se pridruže u subotu u 12:00 kod fontane preko puta centra „IN“, odakle će krenuti prema stadionu.

Krajinini igrači također vjeruju u dobar rezultat. Za naš portal je govorio Amel Račić: „Očekujem tešku utakmicu jer je u pitanju krajiški derbi, a dolazi nam i tradicionalno neugodan gost – ekipa bihaćkog Jedinstva, koja u ovakvom utakmicama daje svoj maksimum. Što se tiče njihove igre, mislim da će igrati bunker i na polukontre. Siguran sam da će na taj način pokušati doći barem do boda. Ali, s obzirom na naš dosadašnji učinak i igru u tekućoj sezoni, mislim da Jedinstvo nema šta tražiti u Cazinu. Uz to, imamo i dodatan motiv jer bismo uz pobjedu postali jesenji prvaci“, rekao je Račić, te je dodao:

-„Igram u dobroj formi već cijelu polusezonu, posebno par zadnjih utakmica i mislim da mogu ponoviti igru koju sam pružio protiv Krajišnika. Dobro sam se snašao na ovoj poziciji koju mi je dodijelio trener, i igram sve bolje i bolje, iako to nije moja prirodna pozicija. Ukoliko mi trener ukaže šansu u subotu, i ako budem starter, daću sve od sebe da bodovi ostanu u Cazinu.“
Šejtani Cazin 1999 !

Rekao sam neću kriti, Krajina će mi život biti -.-

Avatar
Petko
Postovi: 141
Pridružen/a: 10 sep 2011, 14:59
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Petko » 19 nov 2011, 15:45

Krajina u Cazinu s 2:0 savladala Jedinstvo
slika


Danas je u Cazinu odigrana utakmica 15. kola Prve lige FBiH u kojoj su se sastala dva ljuta rivala – ekipe Krajine i Jedinstva. Domaćin je tražio pobjedu kako bi postao jesenji prvak, dok su gosti trebali pobjedu kako bi se pokušali izvući iz zone ispadanja.

Ipak, uspješnija je bila FK Krajina koja je danas savlada Jedinstvo rezultatom 2:0. U zaista dramatičnoj utakmici koja je ličila na svaki, osim na nogometni dvoboj, gostima je presudio njihov bivši igrač Dino Selimović koji je oba puta tresao mrežu, ali je oba puta žestoko proslavio svoje golove.

U prvih 25 minuta utakmice niti je bilo pravih prijetnji niti akcija vrijednih izdvajanja, a onda u 25. minuti sjajan udarac Brkića sa ruba 16-erca, ali Adnan Keranović još boljom paradom skida njegov udarac i ostavlja Jedinstvo u igri. Prijetila je Krajina nakon toga preko Mirvića i Šišića, koji je čak u jendoj situaciji uspio sam izaći na golmana, ali je zbog doista neugodne pozicije promašio svoju šansu. Dobru priliku u 38. minuti je imao i Šahinović koji je probio po desnoj strani, i imao je izglednu šansu, ali njegov udarac završava daleko od gola gostiju. Na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 0:0, a Jedinstvo nije faktički imalo niti jednu pravu šansu, iako je u dva navrata sudac dosudio vrlo sumnjiv ofsajd u dobrim situacijama za goste.

U nastavku utakmice druga priča, puno ofanzivnija Krajina i puno gore ponašanje igrača Jedinstva. Počela je Krajina prijetiti preko Šišića koji je imao nekoliko solo prodora, zatim preko Mirvića koji je na početku drugog poluvremena imao stopostotnu šansu, ali se nije baš najbolje snašao u pokušaju voleja. Ipak, u 70. minuti susreta sve se prevagnula na stranu Krajine kada je zasluženi crveni karton, odnosno drugi žuti, dobio napadač Miloš Galin koji je rukom u lice u dvoboju udario Amela Račića. Nakon gužve, sudac ga je poslao u svlačionicu, a nedugo potom je i Krajina obavila izmjenu u kojoj je iz igre izašao kapiten Hušić, a ušao je Selimović. Bio je ovo sjajan potez mladog šefa stručnog štaba – Berberovića, jer će se kasnije ispostaviti kako je Selimović bio njegov as. I zaista, nekoliko minuta nakon crvenog kartona Selimović sam zajedno sa Mirvićem izlazi pred Keranovića i lagano posprema loptu u mrežu za vodstvo Krajine od 1:0. Nakon toga strasti su se uzburkale, pa su gosti ostali i bez Džaferovića koji je dobio crveni zbog stalnih prigovora, svađa i psovki sudijama. Nakon tog crvenog kartona koji je pokazan u 85. minuti, Krajina već u narednom napadu dolazi do 2:0. Nakon ubačaja Šišića Keranović je nespretno reagirao i ispustio je loptu na samoj liniji, pa Selimoviću nije bilo teško pospremiti loptu u mrežu za 2:0. Do kraja utakmice Krajina je imala još nekoliko šansi, ali nijedna nije realizirana.

Ovom je pobjedom domaćin postao jesenji prvak Prve lige FBiH.

FK Krajina: Abdihodžić, Dizdarić, Šahinović, Muzgonja, Palić, Hušić, Čahtarević, Brkić, Nuhanović, Šišić i Mirvić

NK Jedinstvo: Keranović, Kovačević, Begić, Šušnjar, Batinić, Toromanović, Gomiz, Džaferović, Šalomon, Mišić i Galin
Šejtani Cazin 1999 !

Rekao sam neću kriti, Krajina će mi život biti -.-

v_b_8_9
Postovi: 175
Pridružen/a: 18 avg 2011, 00:41
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la v_b_8_9 » 19 nov 2011, 15:51

Da li je sudija opet navlacio za vas? :) Ili vi to zovete laganim pomaganjem :)

brochi28
Postovi: 111
Pridružen/a: 03 sep 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la brochi28 » 19 nov 2011, 16:18

v_b_8_9 je napisao/la:Da li je sudija opet navlacio za vas? :) Ili vi to zovete laganim pomaganjem :)
Ma nije, pogledaj gore sliku, pa puta 2. Znaci 2 crvena za goste.

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Padovan » 19 nov 2011, 16:20

Solidna utakmica u Cazinu uzimajući u obzir kakav je teren bio. Gledaoca nije bilo koji se očekivalo zbog hladnog vremena, ali uprkos tome moglo se vidjeti dva crvena kartona i dva gola. Zanimljiva je činjenica da je Selimović bio strijelac oba gola, a ušao je sa klupe, prvi nakon lošeg izbijanja Kerana, a drugi ponovo nakon što je lopta ispala Keranu, iako je do ove dvije greške bio jedan od bolji.

Bilo je nekoliko diskutabilni odluka sudije, ali neću o tom!
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Petko
Postovi: 141
Pridružen/a: 10 sep 2011, 14:59
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Petko » 19 nov 2011, 16:34

v_b_8_9 je napisao/la:Da li je sudija opet navlacio za vas? :) Ili vi to zovete laganim pomaganjem :)
Suđenje kao svugdje kod domacina,to sam rekao nekoliko puta znaci domacin 60% gost 40%.
U vezi dva crvena koja su zasluzena,bilo je gresaka sudije al ova dva crvena 100% zasluzena.
Šejtani Cazin 1999 !

Rekao sam neću kriti, Krajina će mi život biti -.-

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.