Senad Lulic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Hulaga
Postovi: 150
Pridružen/a: 10 nov 2011, 23:07
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Hulaga » 18 nov 2011, 01:26

Vaha: Lulić je isključen jer je Bosanac, ja to najbolje znam

Činjenica da su Kamerunci, svi redom milioneri, zbog neisplaćenih honorara odbili igrati protiv Alžira, koji vodi Vahid Halilhodžić, otvorila je mogućnost Vahi da na TV-u vidi utakmicu iz Lisabona.

Kao i svi u BiH, i Halilhodžić je na kraju bio razočaran, ali i objektivan.

- Šteta, Portugalci su nakon primljenog gola iz penala izgledali smušeno pa čak i panični. Safet Sušić je želio u nastavku, barem u prvih petnaestak minuta, izdržati njihove napade i onda krenuti po drugi gol.

- Razumijem ga zašto nakon odmora nije odmah počeo napadački, jer ne možeš se otvoriti protiv Ronalda i Nanija. I u formaciji sa jedino isturenim Edinom Džekom imali smo ofanzivnih mogućnosti. Nekoliko igrača trebalo se ubacivati, ali nisu uspijevali - rekao je Vaha za Avaz.

Prva dva pogotka Portugalaca za našeg sagovornika isključivo su majstorije Ronalda i Nanija.

- Ne vrijedi tek tako Ronaldo skoro 100 miliona eura. Vidjeli smo još jednom da nešto od tih miliona otpada i na fenomenalne slobodne udarce. Ronaldo je možda odigrao jednu od najboljih utakmica u dresu Portugala.

- Očigledno je bio posebno inspirisan dešavanjima na Bilinom polju. Nikada nije dobro ljutiti igrača svjetske klase. Znam da našem narodu nije lako zbog poraza, ali moramo znati da su bolji i tačka - poručio je na kraju Vaha.

Bosanac će biti isključen i za krivi pogled

- Senad Lulić nije smio doći u situaciju da testira raspoloženje njemačkog sudije Wolfgang Stark. To nema opravdanja, mada moramo znati da će bh. igrač biti isključen i za krivi pogled.

- Bosance i Hercegovce, htjeli mi to priznati ili ne, tretiraju drugačije u odnosu na Francuze, Engleze ili čak Portugalce. Znam to itekako dobro i iz vlastitog iskustva - smatra Vaha
.

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la insider » 18 nov 2011, 01:51

Lulić je jedan od naših najboljih igrača, posebno mi se dopada kao osoba. Nedavno je zaigrao za BiH i u svakoj utakmici gine za dres. Ima zasad finu karijeru, nadam se da će još puno toga napraviti.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Blue_He4rt » 18 nov 2011, 04:08

insider je napisao/la:Lulić je jedan od naših najboljih igrača, posebno mi se dopada kao osoba. Nedavno je zaigrao za BiH i u svakoj utakmici gine za dres. Ima zasad finu karijeru, nadam se da će još puno toga napraviti.

Apsolutno korektan post.Slazem se sa svime.

Nazalost,postoje osobe koje traze dlaku u jajetu i poslije Lulinog crvenog,svrstali bi ga u polovnjake,olosa i glavnog krivca za katastrofalnu noc u Lisabonu.Mozda je i mjesto izgubio u reprezentaciji.

Iza Dzeke i Spahe,najkvalitetniji trenutno je ovaj momak,priznali vi to ili ne.

slika
Rodila ga mati
Chelsea F.C.

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la tepsija » 18 nov 2011, 09:10

Lulić je ok.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Pale_Companion » 19 nov 2011, 18:15

evo ljudi, jedan moj prijatelj je odlično analizirao (na forumu od Lazia) i uvidio neke stvari koji niko od nas nije.... ko razumije ingliš nek sve pročita, i vidjet će te da mnogi od vas pljuju po lulicu bez razloga, lik uopce nije kriv za crveni, sve je to opet sudijsko maslo....

" onclick="window.open(this.href);return false;

2:24... is that the reason why lulić got yellow card? he was probably wtf-ing at the referee and got another. that foul looks like straight red card for me, or at least a yellow so there would be no problem there, except for one minor detail. that's not lulić on 2:24. lulić's number is 16, while you can clearly see the player who does that tackle's got a number 20-ish. that's not lulić's stature anyway, so no way that's him.
so it's possible referee made a mistake and gave him yellow for foul he did not commit. so when senad complained, with a reason, he gave him another. no way you can get red card just for complaining, i've never seen that in my life probably. besides lulić seems like a nice guy, what could've he possibly said to the referee to earn a straight red (or 2 straight yellows, same thing) for complaining?

it's really sad to see that entire bosnia is blaming lulić for this defeat. what's even worse, edin džeko himself blamed only him. he said after the match "we must all thank lulić for conceding 6 goals". you can hear that in this video if you understand bosnian/croatian/serbian.

SportSport.ba - Edin Džeko nakon utakmice sa Portugalom


the only piece of evidence that's missing to support the scenario i explained is the camera footage of referee going after lulić and giving him his first yellow card. not the other way around, that lulić is chasing him for complaining for offside or some crap like that. just think about that. how sure is lulić supposed to be it's an offside that he rants so much to the ref that he earns RED CARD? and mind you, he's doing that alone. even a retard could see that if you're the only one complaining while none of your teammates do, you probably aren't right. besides, why would he go after the main referee and not his assistant that's responsible for calling offside? furthermore, you can clearly see on 2:24 referee is close to the brutal foul scene and he's looking at it. but the speed of portugal's action obviously forced him to make a mistake in perceiving the number of the kamikaze dude. he didn't even have time to raise his hands for advantage lol.
too bad we don't have any video material of referee going after lulić to prove all this. this incident happened in the worst moment when all of the cameras were too busy with capturing the best shot of ronaldo's haircut.


that's another thing i must admit i've never seen before, that your own teammate talks sh*t about you and blames you for everything in front of tv cameras džeko could be the best striker ever, but for all i care after i've seen this he's a piece of crap and nothing more.

it takes no rocket scientist to figure out that all this could turn out to be psychologically devastating for our player, no doubt about that. especially if he really isn't guilty at all like i believe he isn't.
Agieren statt reagieren

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la kimbo » 19 nov 2011, 18:55

Hvala za ovaj post iznad, prava stvar i inteligentno napisano. Samo bih se stavio u onu grupu koja smatra Edinovu izjavu za najgluplju izjavu godine. Ne znam, ovako spontano, da se sjecam da je iko ikada jednog svog igraca onako prozvao. To samo mogu ljudi bez karaktera ... nadam se da mu se licno izvinuo poslije onoga ..

Al ljudska glupost nema granica vidim da su su se i ovdje primili pa navalili na jednog tako zahvalnog timskog igraca i kulturnog momka kao sto je Lulic.

Neam nesto zivaca i vremena da provjeravam al samo zamisljam iste one face koje po svaku cijenu brane ponasanje kapitena sada se obrusavaju na Lulica....
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

_Arsenalovac_
Postovi: 220
Pridružen/a: 10 avg 2011, 20:32
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la _Arsenalovac_ » 19 nov 2011, 19:12

insider je napisao/la:Lulić je jedan od naših najboljih igrača, posebno mi se dopada kao osoba. Nedavno je zaigrao za BiH i u svakoj utakmici gine za dres. Ima zasad finu karijeru, nadam se da će još puno toga napraviti.
Meni najdraži igrač u repki.Sigurno jedan od najzaslužnijih za sjajne igre reprezentacije(osim ove zadnje :D).Zaista velika šteta za crveni, da je Lula ost'o na terenu u najmanju ruku ne bi bili delklasirani.

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2351
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la DRHAUSE » 19 nov 2011, 19:19

kimbo je napisao/la:Hvala za ovaj post iznad, prava stvar i inteligentno napisano. Samo bih se stavio u onu grupu koja smatra Edinovu izjavu za najgluplju izjavu godine. Ne znam, ovako spontano, da se sjecam da je iko ikada jednog svog igraca onako prozvao. To samo mogu ljudi bez karaktera ... nadam se da mu se licno izvinuo poslije onoga ..

Al ljudska glupost nema granica vidim da su su se i ovdje primili pa navalili na jednog tako zahvalnog timskog igraca i kulturnog momka kao sto je Lulic.

Neam nesto zivaca i vremena da provjeravam al samo zamisljam iste one face koje po svaku cijenu brane ponasanje kapitena sada se obrusavaju na Lulica....
Nek se i ja jednom složim sa tobom .Edinova izjava je bezobrazna,vulgarna i jako glupa. :!:
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Elegant » 19 nov 2011, 19:20

Koliko ce utakmica suspenzije Senad dobiti za ovaj crveni ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la harishp » 19 nov 2011, 19:24

Od 3-4,opet pola kvalifikacija.Nikad do pameti nasi igraci doci.
Da je zbog ostrog faula,radi spasavanja gola ili tako nesto,pa hajde.
Ali na ovo i djeca tesko nasjedaju.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Dushi_Rob
Postovi: 889
Pridružen/a: 09 mar 2011, 21:47
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Dushi_Rob » 19 nov 2011, 19:30

harishp je napisao/la:Od 3-4,opet pola kvalifikacija.Nikad do pameti nasi igraci doci.
Da je zbog ostrog faula,radi spasavanja gola ili tako nesto,pa hajde.
Ali na ovo i djeca tesko nasjedaju.
NE !!! Dobit ce samo jednu utakmicu, ako niste primjetili prvo je dobio zuti karton pa onda za njim crveni, dobio je 2 zuta u roku 1 minute !!!
Kratke hlače,duga brada,kalašnjikov ambasada...

Be Casual ...

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la panties » 19 nov 2011, 19:31

Dushi_Rob je napisao/la:
harishp je napisao/la:Od 3-4,opet pola kvalifikacija.Nikad do pameti nasi igraci doci.
Da je zbog ostrog faula,radi spasavanja gola ili tako nesto,pa hajde.
Ali na ovo i djeca tesko nasjedaju.
NE !!! Dobit ce samo jednu utakmicu, ako niste primjetili prvo je dobio zuti karton pa onda za njim crveni, dobio je 2 zuta u roku 1 minute !!!
djabe, napises to i cim predje na drugu stranicu zaboravi se, i onda opet sve ponovo...
...

Avatar
Vedo20
Postovi: 466
Pridružen/a: 03 nov 2011, 11:12
Lokacija: Brčko
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Vedo20 » 19 nov 2011, 19:31

Dushi_Rob je napisao/la:
harishp je napisao/la:Od 3-4,opet pola kvalifikacija.Nikad do pameti nasi igraci doci.
Da je zbog ostrog faula,radi spasavanja gola ili tako nesto,pa hajde.
Ali na ovo i djeca tesko nasjedaju.
NE !!! Dobit ce samo jednu utakmicu, ako niste primjetili prvo je dobio zuti karton pa onda za njim crveni, dobio je 2 zuta u roku 1 minute !!!
I ja sam tako vidio.
ŠVRLJ

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la Pale_Companion » 19 nov 2011, 19:31

harishp je napisao/la:Od 3-4,opet pola kvalifikacija.Nikad do pameti nasi igraci doci.
Da je zbog ostrog faula,radi spasavanja gola ili tako nesto,pa hajde.
Ali na ovo i djeca tesko nasjedaju.

druže da li si pročitao ono što je napisano u mojem prethodnom postu? lulić je izbačen zbog gluposti, sudija mu je dao žuti za faul koji uopće nije ON napravio, i on se usprotivio tome i dobio drugi žuti bezveze....
Agieren statt reagieren

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la legenda reala » 19 nov 2011, 19:34

Dushi_Rob je napisao/la:
harishp je napisao/la:Od 3-4,opet pola kvalifikacija.Nikad do pameti nasi igraci doci.
Da je zbog ostrog faula,radi spasavanja gola ili tako nesto,pa hajde.
Ali na ovo i djeca tesko nasjedaju.
NE !!! Dobit ce samo jednu utakmicu, ako niste primjetili prvo je dobio zuti karton pa onda za njim crveni, dobio je 2 zuta u roku 1 minute !!!
A ne razmišlja se šta je rekao sudiji ,i šta je uveo delegat u zapisnik .
Tako smo mislili i za Salihovića pa on propusti pola kvalifikacija .
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2351
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la DRHAUSE » 19 nov 2011, 19:36

" onclick="window.open(this.href);return false;
Ako se za ovo dijele 3 meča zabrane onda neznam zašto bi Lulić bio kažnjen više od 2 meča.Sem ako nije kao što Vaha kaže zato što je Bosanac. :idea:
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la panties » 19 nov 2011, 19:37

legenda reala je napisao/la:
Dushi_Rob je napisao/la:
harishp je napisao/la:Od 3-4,opet pola kvalifikacija.Nikad do pameti nasi igraci doci.
Da je zbog ostrog faula,radi spasavanja gola ili tako nesto,pa hajde.
Ali na ovo i djeca tesko nasjedaju.
NE !!! Dobit ce samo jednu utakmicu, ako niste primjetili prvo je dobio zuti karton pa onda za njim crveni, dobio je 2 zuta u roku 1 minute !!!
A ne razmišlja se šta je rekao sudiji ,i šta je uveo delegat u zapisnik .
Tako smo mislili i za Salihovića pa on propusti pola kvalifikacija .
ako dobije vise od jedne, ovaj put se moraju zaliti (ko sto nisu za salihovica da mu se smanji kazna).
cak je i ono iskljucenje bilo previse ostra kazna ako je samo prigovarao, a da dobije vise od jedne utakmice...van pameti.
koji debil, ovaj stark.
...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la harishp » 19 nov 2011, 19:40

Dushi_Rob je napisao/la:
harishp je napisao/la:Od 3-4,opet pola kvalifikacija.Nikad do pameti nasi igraci doci.
Da je zbog ostrog faula,radi spasavanja gola ili tako nesto,pa hajde.
Ali na ovo i djeca tesko nasjedaju.
NE !!! Dobit ce samo jednu utakmicu, ako niste primjetili prvo je dobio zuti karton pa onda za njim crveni, dobio je 2 zuta u roku 1 minute !!!
Ista prica je bila sa Salihovicem.Zabar mu kobajagi izvadio zuti pa onda crveni.I prica isla nece dobiti vise od jednog,kad ono dura po usima.Brzo izgleda zaboravljate.
Svaka zalba kosta,a ovi iz saveza ni za kahve nemaju a kamoli za zalbu.Mi i ulaganje zalbe :lol: :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la panties » 19 nov 2011, 20:48

lulic od prve min
na sopcastu kanal: 114021, mnogo dobra slika.
...

Avatar
abyyy
Postovi: 26
Pridružen/a: 03 sep 2009, 23:23
Kontakt:

Re: Senad Lulic

Post Postao/la abyyy » 19 nov 2011, 22:23

dobar lula nema sta,,,volio bih barem jos da se on oglasi da cujemo sta on ima reci, njegovo neko vidjenje svega toga jer nisam jos nigdje procitao da je nesto izjavio

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter i 33 gosta.