FK Krajina Cazin

Avatar
Future
Postovi: 486
Pridružen/a: 23 nov 2011, 00:41
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Future » 26 nov 2011, 12:27

Što se tiče Budućnosti imamo stvarno jedan lagan i dobar raspored,još uz to imamo 2 utakmice zaredom kući.Još da smo Čapljinu pobijedili kod kuće...
http://fkbuducnostbanovici.****/

Ja pogođen nisam, ni umro ni pao,samo sam morao skočiti dole,nastaviću tačno tamo gdje sam stao,izroniće stari za one što ga vole.

Avatar
bosnacazin
Postovi: 369
Pridružen/a: 02 avg 2011, 21:45
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la bosnacazin » 26 nov 2011, 12:44

što se tiče ulaska u PL,mislim da krajina neće ući,igrali smo dosta utakmica 3 za 3 i tim ekipama idemo u goste,zatim glavni konkurenti imaju jednu više domaću i idu u goste Unisu.Nešto se priča da vitez ide u PL,sad ne znam.Bilo bi previše da uđe Čapljina jer bi onda imala dva kluba ta općina(pod uslovom da ostane gošk u pl),mislim da je orašje glavni kandidat jer imaju Ilju,ali i oni su ekipa 3 za 3,a poslije njega po meni Gradina.

Avatar
Bihac-City-Boy
Postovi: 273
Pridružen/a: 06 mar 2011, 15:26
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Bihac-City-Boy » 26 nov 2011, 12:59

bosnacazin je napisao/la:što se tiče ulaska u PL,mislim da krajina neće ući,igrali smo dosta utakmica 3 za 3 i tim ekipama idemo u goste,zatim glavni konkurenti imaju jednu više domaću i idu u goste Unisu.Nešto se priča da vitez ide u PL,sad ne znam.Bilo bi previše da uđe Čapljina jer bi onda imala dva kluba ta općina(pod uslovom da ostane gošk u pl),mislim da je orašje glavni kandidat jer imaju Ilju,ali i oni su ekipa 3 za 3,a poslije njega po meni Gradina.
Ma svako se moze ukljuciti.. to ce sve biti neizvjesno do kraja vidjeces.
mala je razlika u bodovima.. bezveze svi nagađamo kao i prosle sezone.. svi govorili GOSK ce prodavati i na kraju usli oni :)
~ Sila Nebeska Bihać 96 ~

http://www.**** - Oficijalni sajt NK Jedinstvo

Avatar
Future
Postovi: 486
Pridružen/a: 23 nov 2011, 00:41
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Future » 26 nov 2011, 15:49

Bihac-City-Boy je napisao/la:
bosnacazin je napisao/la:što se tiče ulaska u PL,mislim da krajina neće ući,igrali smo dosta utakmica 3 za 3 i tim ekipama idemo u goste,zatim glavni konkurenti imaju jednu više domaću i idu u goste Unisu.Nešto se priča da vitez ide u PL,sad ne znam.Bilo bi previše da uđe Čapljina jer bi onda imala dva kluba ta općina(pod uslovom da ostane gošk u pl),mislim da je orašje glavni kandidat jer imaju Ilju,ali i oni su ekipa 3 za 3,a poslije njega po meni Gradina.
Ma svako se moze ukljuciti.. to ce sve biti neizvjesno do kraja vidjeces.
mala je razlika u bodovima.. bezveze svi nagađamo kao i prosle sezone.. svi govorili GOSK ce prodavati i na kraju usli oni :)
Pare ljudi,pare ;) .I ja se slažem sa time da se svako može uključiti u borbu za Premijer ligu,sem Omladinca,Krajišnika i UNISa ipak su oni daleko od te pozicije koja vodi u Premijer ligu.Sve je moguće jer ipak je ovo Prva liga FBiH :lol: .
http://fkbuducnostbanovici.****/

Ja pogođen nisam, ni umro ni pao,samo sam morao skočiti dole,nastaviću tačno tamo gdje sam stao,izroniće stari za one što ga vole.

Avatar
SejtanCazin
Postovi: 48
Pridružen/a: 13 okt 2011, 15:52
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la SejtanCazin » 27 nov 2011, 10:01

Da bi mi usli, treba nam novac od opcine. A iste te pare necemo dobiti jer se opcina zaduzila, cak su i prestali s radovima u centru grada koji se MORAJU zavrsiti a opet nema para. Isli su na sastanak s nacelnikom da vide hoce li u PL, ja ne vjerujem ali cu pitati trenera Krajine cim ga vidim jer smo u istom komsiluku :) Nisam optimistican glede toga da cemo vidjeti PL sljedece godine u Cazinu, nazalost .
Ponosan sto sam KRAJISNIK ! KRAJINA CAZIN SC99

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 27 nov 2011, 12:30

Future je napisao/la:Što se tiče Budućnosti imamo stvarno jedan lagan i dobar raspored,još uz to imamo 2 utakmice zaredom kući.Još da smo Čapljinu pobijedili kod kuće...
što se tiče rasporeda Gradina i Budućnost imaju isti , idu UNIS-u u goste , te 2 kući za redom ..

Budućnost ima Mionici ići , ali tu je 3 za 3 , sad ako budete htjeli na Premieru onda bi vam ti Omladinac mogao prodati ..

ali čisto sumnjam da ćete vi na Premieru , imate para , ali tek ste ispali .. ako ne ove sledeće da ! :D

i da naspomenem da kad ste igrali sa nama 3 za 3 ( 8 kolo čini mi se ) vaši su nam ponudili bodove u Banovićima ako budu imali viška .. sad vidićemo :D
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
Future
Postovi: 486
Pridružen/a: 23 nov 2011, 00:41
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Future » 27 nov 2011, 12:43

Benjo_AFC86 je napisao/la:
Future je napisao/la:Što se tiče Budućnosti imamo stvarno jedan lagan i dobar raspored,još uz to imamo 2 utakmice zaredom kući.Još da smo Čapljinu pobijedili kod kuće...
što se tiče rasporeda Gradina i Budućnost imaju isti , idu UNIS-u u goste , te 2 kući za redom ..

Budućnost ima Mionici ići , ali tu je 3 za 3 , sad ako budete htjeli na Premieru onda bi vam ti Omladinac mogao prodati ..

ali čisto sumnjam da ćete vi na Premieru , imate para , ali tek ste ispali .. ako ne ove sledeće da ! :D

i da naspomenem da kad ste igrali sa nama 3 za 3 ( 8 kolo čini mi se ) vaši su nam ponudili bodove u Banovićima ako budu imali viška .. sad vidićemo :D
Sa Omladincem igramo pred kraj prvenstva,ali kao što već znamo to je '3 za 3' tako da nevjerujem da će naši zapeti tu nešto posebno,ipak nismo mi šupci.Prednost su nam te 2 utakmice koje imamo kod kuće zaredom,ali opet to ništa ne mora značiti ako Iljo uzme stvar u svoje ruke.
Sumnjam da Budućnost može do Premijer lige,a isto tako i Gradina...
http://fkbuducnostbanovici.****/

Ja pogođen nisam, ni umro ni pao,samo sam morao skočiti dole,nastaviću tačno tamo gdje sam stao,izroniće stari za one što ga vole.

Avatar
Bihac-City-Boy
Postovi: 273
Pridružen/a: 06 mar 2011, 15:26
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Bihac-City-Boy » 27 nov 2011, 14:30

SejtanCazin je napisao/la:Da bi mi usli, treba nam novac od opcine. A iste te pare necemo dobiti jer se opcina zaduzila, cak su i prestali s radovima u centru grada koji se MORAJU zavrsiti a opet nema para. Isli su na sastanak s nacelnikom da vide hoce li u PL, ja ne vjerujem ali cu pitati trenera Krajine cim ga vidim jer smo u istom komsiluku :) Nisam optimistican glede toga da cemo vidjeti PL sljedece godine u Cazinu, nazalost .
ama rekao sam ja vama.. rasprodaja gore kod vas na pijaci "Incel" .. sve u pola cijene :D
~ Sila Nebeska Bihać 96 ~

http://www.**** - Oficijalni sajt NK Jedinstvo

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 28 nov 2011, 12:23

Bihac-City-Boy je napisao/la:
SejtanCazin je napisao/la:Da bi mi usli, treba nam novac od opcine. A iste te pare necemo dobiti jer se opcina zaduzila, cak su i prestali s radovima u centru grada koji se MORAJU zavrsiti a opet nema para. Isli su na sastanak s nacelnikom da vide hoce li u PL, ja ne vjerujem ali cu pitati trenera Krajine cim ga vidim jer smo u istom komsiluku :) Nisam optimistican glede toga da cemo vidjeti PL sljedece godine u Cazinu, nazalost .
ama rekao sam ja vama.. rasprodaja gore kod vas na pijaci "Incel" .. sve u pola cijene :D
pred nama je da vidimo . U nas se prebrzo to proširi po gradu i digne se narod, tako da me nebi ni ovaj put čudilo .. ima onih koji čitav život prate Gradinu , ko zna šta bi uradili :D

protiv Kaknja je isto bilo pa se proširi po gradu , posle tekme prije utakmice sa Rudarom ostali na trbini svi i prijetili im ako prodaju šta će biti :D
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
SejtanCazin
Postovi: 48
Pridružen/a: 13 okt 2011, 15:52
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la SejtanCazin » 29 nov 2011, 21:18

Ovome liku iz Buducnosti samo da napomenem da je ovo tema FK KRAJINA CAZIN i ako mislis pisati o Buducnosti ima temu i neka tamo smara sa svojim klubom jer nas iz Cazina vas klub ne zanima.
A ti Bihac - city - boy dobro se raspitaj gdje se sve rasprodaju utakmice jer ce vam trebati na kraju bodova da ne bude onako kako smo vas sprdali na kraju utakmice - 2.liga zapad :lol: Moj vam je savjet neka vam Lipovaca popusi karu svom drugaru Dodiku pa neka on donira sta siće :lol: :lol:
Ponosan sto sam KRAJISNIK ! KRAJINA CAZIN SC99

Avatar
Bihac-City-Boy
Postovi: 273
Pridružen/a: 06 mar 2011, 15:26
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Bihac-City-Boy » 29 nov 2011, 23:23

@SejtanCazin halo Incel pijaca rasprodaja sve u pola cijene haha :D
~ Sila Nebeska Bihać 96 ~

http://www.**** - Oficijalni sajt NK Jedinstvo

Avatar
Future
Postovi: 486
Pridružen/a: 23 nov 2011, 00:41
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Future » 30 nov 2011, 00:01

SejtanCazin je napisao/la:Ovome liku iz Buducnosti samo da napomenem da je ovo tema FK KRAJINA CAZIN i ako mislis pisati o Buducnosti ima temu i neka tamo smara sa svojim klubom jer nas iz Cazina vas klub ne zanima.
A ti Bihac - city - boy dobro se raspitaj gdje se sve rasprodaju utakmice jer ce vam trebati na kraju bodova da ne bude onako kako smo vas sprdali na kraju utakmice - 2.liga zapad :lol: Moj vam je savjet neka vam Lipovaca popusi karu svom drugaru Dodiku pa neka on donira sta siće :lol: :lol:
U postu se dotakao Budućnost pa sam se samo nadovezao.Ne znam zašto vam to smeta? Nisam provocirao niti nešto slično uradio da uvrijedim Krajinu ili njene navijače,s toga ne vidim razlog za takvu reakciju.
http://fkbuducnostbanovici.****/

Ja pogođen nisam, ni umro ni pao,samo sam morao skočiti dole,nastaviću tačno tamo gdje sam stao,izroniće stari za one što ga vole.

decko007
Postovi: 45
Pridružen/a: 22 feb 2011, 10:53
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la decko007 » 30 nov 2011, 09:56

.
Zadnja izmjena: decko007, dana/u 01 dec 2011, 10:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
SejtanCazin
Postovi: 48
Pridružen/a: 13 okt 2011, 15:52
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la SejtanCazin » 30 nov 2011, 20:51

Bihac-City-Boy je napisao/la:@SejtanCazin halo Incel pijaca rasprodaja sve u pola cijene haha :D
Kaze nam lik koji navija za klub ciji je glavni sponzor siptarska pekara :lol: :lol: Mi cemo makar para dobiti i dati nasim igracima da jedu, dok cete se vi istrositi da posaljete one crnce nazad odakle su dosli ( nemojte shvatiti ovo kao rasizam, vec kao neimastinu u 'gradu' Bihacu :lol: :lol: Ja kazem, kad dodjemo u Bihac ponesite nam sta za jesti iz pekare pa cemo vam pustiti da ne ispadnete, nema vise Tigrića da vas stiti :lol: :lol:

Odakle si ti decko007, da objelodanimo tvoje postenje ? Da nisi iz Kladuse ? Ja sam cuo da ste vi posteni, da ne bi izdali :lol: :lol:
Ponosan sto sam KRAJISNIK ! KRAJINA CAZIN SC99

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la spielführer_21 » 30 nov 2011, 21:02

SejtanCazin je napisao/la: Odakle si ti decko007, da objelodanimo tvoje postenje ? Da nisi iz Kladuse ? Ja sam cuo da ste vi posteni, da ne bi izdali :lol: :lol:
Dečko je iz Srebrenika, Šerloče...
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

Avatar
Future
Postovi: 486
Pridružen/a: 23 nov 2011, 00:41
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Future » 30 nov 2011, 21:04

Ovdje se piše o svemu,ali najmanje o fudbalu...
http://fkbuducnostbanovici.****/

Ja pogođen nisam, ni umro ni pao,samo sam morao skočiti dole,nastaviću tačno tamo gdje sam stao,izroniće stari za one što ga vole.

Avatar
Lakyy89
Postovi: 11
Pridružen/a: 26 nov 2011, 12:59
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Lakyy89 » 01 dec 2011, 08:59

SejtanCazin je napisao/la:
Bihac-City-Boy je napisao/la:@SejtanCazin halo Incel pijaca rasprodaja sve u pola cijene haha :D
Kaze nam lik koji navija za klub ciji je glavni sponzor siptarska pekara :lol: :lol: Mi cemo makar para dobiti i dati nasim igracima da jedu, dok cete se vi istrositi da posaljete one crnce nazad odakle su dosli ( nemojte shvatiti ovo kao rasizam, vec kao neimastinu u 'gradu' Bihacu :lol: :lol: Ja kazem, kad dodjemo u Bihac ponesite nam sta za jesti iz pekare pa cemo vam pustiti da ne ispadnete, nema vise Tigrića da vas stiti :lol: :lol:

Odakle si ti decko007, da objelodanimo tvoje postenje ? Da nisi iz Kladuse ? Ja sam cuo da ste vi posteni, da ne bi izdali :lol: :lol:
a vi kao nemate sta da jedete, pa prosite od bišćana kiflu.. a maloprije spominjes kako oni nemaju para da vrate crnce tamo,odakle su dosli...prvo gledaj svoju avliju,pa onda pricaj o tudjoj !

decko007
Postovi: 45
Pridružen/a: 22 feb 2011, 10:53
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la decko007 » 01 dec 2011, 10:54

izvinjavam se ako sam koga svojim postom uvrijedio...svi znate da je namiještanja bilo, i da fifa owdje dodje da ce biti i tad namještanja...

Avatar
Bihac-City-Boy
Postovi: 273
Pridružen/a: 06 mar 2011, 15:26
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Bihac-City-Boy » 01 dec 2011, 13:45

SejtanCazin je napisao/la:
Bihac-City-Boy je napisao/la:@SejtanCazin halo Incel pijaca rasprodaja sve u pola cijene haha :D
Kaze nam lik koji navija za klub ciji je glavni sponzor siptarska pekara :lol: :lol: Mi cemo makar para dobiti i dati nasim igracima da jedu, dok cete se vi istrositi da posaljete one crnce nazad odakle su dosli ( nemojte shvatiti ovo kao rasizam, vec kao neimastinu u 'gradu' Bihacu :lol: :lol: Ja kazem, kad dodjemo u Bihac ponesite nam sta za jesti iz pekare pa cemo vam pustiti da ne ispadnete, nema vise Tigrića da vas stiti :lol: :lol:

Odakle si ti decko007, da objelodanimo tvoje postenje ? Da nisi iz Kladuse ? Ja sam cuo da ste vi posteni, da ne bi izdali :lol: :lol:
ne brini ti za nas. prvo ti pogledaj kod vas kakvo je stanje ;)
ne prozivaj ljude ovdje bezveze.. za tebe Hamdo nije tigrić nego tigar pametnjakovicu jedan :)
~ Sila Nebeska Bihać 96 ~

http://www.**** - Oficijalni sajt NK Jedinstvo

Avatar
SejtanCazin
Postovi: 48
Pridružen/a: 13 okt 2011, 15:52
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la SejtanCazin » 01 dec 2011, 16:09

Bihac-City-Boy je napisao/la:
SejtanCazin je napisao/la:
Bihac-City-Boy je napisao/la:@SejtanCazin halo Incel pijaca rasprodaja sve u pola cijene haha :D
Kaze nam lik koji navija za klub ciji je glavni sponzor siptarska pekara :lol: :lol: Mi cemo makar para dobiti i dati nasim igracima da jedu, dok cete se vi istrositi da posaljete one crnce nazad odakle su dosli ( nemojte shvatiti ovo kao rasizam, vec kao neimastinu u 'gradu' Bihacu :lol: :lol: Ja kazem, kad dodjemo u Bihac ponesite nam sta za jesti iz pekare pa cemo vam pustiti da ne ispadnete, nema vise Tigrića da vas stiti :lol: :lol:

Odakle si ti decko007, da objelodanimo tvoje postenje ? Da nisi iz Kladuse ? Ja sam cuo da ste vi posteni, da ne bi izdali :lol: :lol:
ne brini ti za nas. prvo ti pogledaj kod vas kakvo je stanje ;)
ne prozivaj ljude ovdje bezveze.. za tebe Hamdo nije tigrić nego tigar pametnjakovicu jedan :)
Kod nas je stanje dobro, plata dolazi, ima se za jesti i popiti a i dobre pripreme :lol: Svaka cast njemu za ono sto je uradio za vrijeme rata i ostalima oko njega , a danas je jedan obicni kriminalac, da ne znas sto su mu onako upale oci i obrazi ? :twisted:

Lakky to je bila NAPOMENA za njih da kada pocaste raju , da nauce sta je ljudstvo a ne piti crni preminger sat vremena :lol: :lol:
Ponosan sto sam KRAJISNIK ! KRAJINA CAZIN SC99

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.