FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 26 nov 2011, 23:14

Sarajlijc@ je napisao/la:Markijoni sto si ulazio u upravnu zgradu :D
Nisam bio tu :mrgreen: Ja sam krenuo kuci pravo sa tekme. A podrzavam odluku tribine da se zapute u upravnu zgradu :!: Sever je veceras "demokratskim" putem odlucio da se upravi neke stvari stave do znanja. ;)
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la soba 39 » 26 nov 2011, 23:17

http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=103216" onclick="window.open(this.href);return false;
"Indija,Pakistan..."

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la cole-ch » 26 nov 2011, 23:28

Bruka i sramota...
Gomnjiva motka mora da rade, pocev od severa, preko uprave, igraca i trenera.

Piksi, vrati se, leba ti!!!

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 26 nov 2011, 23:37

% " $!!!
- " $...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 26 nov 2011, 23:37

pa ovo posataje rutina....bez ikakve zlobe, ali rutina je način na koji partizan dobija zvezdu...imali smo mnogo jače ekipe, igrali super lijep fudbal, igrom na derbiju rasturali zvezdu, ali smo te tekme redovno gubili, nije išlo i nije, ovo sad je odveć lako...mirnoća, rutina, smirenost u svakom trenu tekme...
stanoju zamjeran bekove, ja sam za volkova i aksentijevića, ali opet lazović i kadu nisu ništa uradili protiv lazevskog i miljkovića...doduše prva dvojica bekova su mnogo ofanzivniji, a pobjeda nam nije bila prioritet, e da tomić mora dobiti više slobode u igri, on ima vic u igri....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 26 nov 2011, 23:56

Sad sam ljut,indijanci nisu najavili da idu na ove debile,inace ne bih kuci isao odma. :(
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 27 nov 2011, 00:03

Devil je napisao/la:Sad sam ljut,indijanci nisu najavili da idu na ove debile,inace ne bih kuci isao odma. :(
pa ne bi valjda iša da šamaraš Lukića, ili ne dao Bog Vesića, pa on je kažu majstor borilačkih vještina.....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 27 nov 2011, 00:06

DANTES je napisao/la:
Devil je napisao/la:Sad sam ljut,indijanci nisu najavili da idu na ove debile,inace ne bih kuci isao odma. :(
pa ne bi valjda iša da šamaraš Lukića, ili ne dao Bog Vesića, pa on je kažu majstor borilačkih vještina.....
Ko je spomenuo samaranje. :lol: :mrgreen:
Ja nisam. ;) :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

RogerPro
Postovi: 36
Pridružen/a: 24 nov 2011, 15:07
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la RogerPro » 27 nov 2011, 00:07

Kakva je ovo tuča bila između igrača na kraju? Ko je zakuhao? Inače Zvezda će za jedno desetak godina biti prvak, ali možda.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 27 nov 2011, 00:09

Devil je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
Devil je napisao/la:Sad sam ljut,indijanci nisu najavili da idu na ove debile,inace ne bih kuci isao odma. :(
pa ne bi valjda iša da šamaraš Lukića, ili ne dao Bog Vesića, pa on je kažu majstor borilačkih vještina.....
Ko je spomenuo samaranje. :lol: :mrgreen:
Ja nisam. ;) :mrgreen:
pa rekoh možda te ponesi u žaru diskusije
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 27 nov 2011, 00:12

Samaranje je staromodno,od toga samo modrice imaju par dana,treba nesta teze da imaju dozivotno secanje na dan kada su otisli iz Zvezde. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 27 nov 2011, 00:21

Devil je napisao/la:Samaranje je staromodno,od toga samo modrice imaju par dana,treba nesta teze da imaju dozivotno secanje na dan kada su otisli iz Zvezde. ;)
nešto u duhu jednog američkog sudije iz 19 vijeka, sudije Linča???? :o
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 27 nov 2011, 00:27

DANTES je napisao/la:
Devil je napisao/la:Samaranje je staromodno,od toga samo modrice imaju par dana,treba nesta teze da imaju dozivotno secanje na dan kada su otisli iz Zvezde. ;)
nešto u duhu jednog američkog sudije iz 19 vijeka, sudije Linča???? :o
Nismo tolika stoka,ali neka petardica ili tako nesta bi bilo sasvim zadovoljavajuce. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 27 nov 2011, 10:27

E moj Vladane, imao si šansu nisi je iskoristio, sada marš iz Zvezde.
Jugović novi predsjednik ;)
- " $...

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la HOPLIT » 27 nov 2011, 11:46

Sramota za Zvezdu, ne zbog poraza nego zbog ovog cirkusa oko utakmice. Ako sam ja dobro vidio, igrači Partizana nisu mogli ući u svlačionicu na poluvremenu, tuča 2 igrača Zvezde u tunelu, gadjanje golmana Partizana bakljama...bruka!

Edit: podrška Robiju!
YNWA!

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 27 nov 2011, 14:49

Sport: Ostavka Lukića!
Izvor. B92, Sport | AK

Kako "Sport" nezvanično saznaje, u utorak ili sredu očekuje se da predsednik Crvene zvezde Vladan Lukić podnese ostavku Upravnom odboru kluba.
crvenazvezdafk.com
crvenazvezdafk.com

Novi neuspeh u “večitom“ derbiju prelio je čašu nezadovoljstva navijača Crvene zvezde učinkom aktuelnog predsednika i članova uprave.

Još u avgustu na otvaranju sezone i ne baš ubedljivih partija na evropskoj sceni Lukiću se “drmala fotelja“, ali je na nagovor saradnika odustao o ostavke.

Ovoga pute se očekuje da Lukić skupštini kluba, koja bi prema nekim najavama trebalo da se održi 10. decembra kada se završava jesenji deo sezone podnese ostavku.

Lukić je pre dve i po godine došao na čelo Crvene zvezde sa obećanjem da će u trećoj godini svog mandata “crveno-beli“ konačno osvojiti titulu i prekinuti dominaciju najvećeg rivala Partizana.

Izgleda da je posle 141. derbija kompletan projekat pao u vodu. Dok se sa "juga" orilo: "Titula, titula, slaviće se titula...", sa "severa" se čulo: "Uprava napolje...". Poruka je jasna.

Ipak, trebalo bi prvo sačekati zvaničnu potvrdu iz Crvene zvezde, verovatno već u ponedeljak.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 27 nov 2011, 17:12

Autor texta poznat Zvezdasima.

"Odgovorni su svi. Svi u klubu. I tu neka prestane sva rasprava. Nikada neću napisati da neki u ljudi u Zvezdi ne osećaju Zvezdu kao svoj klub, kao svoju kuću. To jednostavno nije tačno. Ovo što se desilo sinoć je samo kulminacija događaja koji su se dešavali svakodnevno u našem klubu, a od kojih su navijači bili pošteđeni, zarad dobre atmosfere pred utakmicu, na stadionu. To je bila ispravna odluka i uvek ću misliti tako. Svako treba da sporove rešava u svojoj kući, a ne da se oni povlače po novinama, i da se maštaju razne priče, dodaje “na kilo“ i pravi holivudski scenario od svega.

U našem klubu postoje igrači koji ne zaslužuju tu da igraju, što po igračkim, što po ljudskim kvalitetima. Gospodin Robert Prosinečki, naš trener, u svemu ovome može da bude kolateralna šteta, što iskreno, ne bih želeo, ali to sad zavisi od mnogo faktora. Kada je izvesni Vilotić odstranjen iz tima pred kraj priprema, to je za sve one, sa bar malo iskustva bio signal da tu nešto nije kako treba. Da zlo bude veće, nikada mi nije palo na pamet da je isti taj Vilotić oko sebe okupio grupu ljudi, koji zbog kog zna kojih razloga prate istog tog Vilotića u njegovim zamislima. Osim sukoba sa Prosinečkim, imamo tu i grube startove na treninzima, uglavnom na stranim igračima. Tu stižemo i do današnje izjave Kristijana Borhe koji je samo potvrdio ovo što sam iznad napisao.

Određene kreature od ljudi, igračke neznalice su sinoć, i mnogo dana unazad stavljale sebe iznad Zvezde. Ko si ti da praviš klan u najvećem klubu u ovom delu Evrope? Ko si ti da određuješ ko će da igra, ko je bolji i koja taktika treba da se igra?! Ko si ti da vređaš nekoga na rasnoj osnovi? Ko si ti? Ti si nula bez Zvezdaša i bez Zvezde. I Milan Vilotić i ološ koji se oko njega okupio, i koji prlja dres svaki put kad ga obuče, samo zato što je nula od čoveka.

Nažalost, u nedostatku igračkog kadra, pod pritiskom titule, čovek koji najbolje od svih njih zna šta treba da bude Zvezda, Robvert Prosinečki, bio je primoran da drži mnoge od njih u timu. Pa nam je tako igrao Reljić, za koga ne znam da je deo te grupe, ali koji realno, veze nema sa fudbalom, pa iz pozadine imate i Ignjatijevića koji takođe pravi ono što ne smem da napišem, a počinje na slovo s. Mnogo je tu još informacija koje imam, ali koje ne želim da pišem, jer je su rekla-kazala, i ne želim nikoga da prozovem od igrača i da se ogrešim o nekoga od njih. Neka kaže klub šta ima. Slobodno. Imamo pravo da znamo ko je u klanu i šta se dešava!

Znam ja da ćete sad vi da popljujete i neizbežnog Adžića, pa Lukića, Vesića i koga već sve ne. Svako ima pravo da misli i napiše šta želi u granicama pristojnog. Ja mislim da je Lukić uradio sve što je mogao u granicama svojih mogućnosti, opterećen dugovima. Niko se drugi nije prihvatio stolice i to je to. Jel bilo titula? Nije. Što se tiče Adžića, on je na svom početku doveo neke igrače, da premosti situaciju, a sve posle toga je bilo sastavljanje kraja s krajem. Neću da pričam kako Adžić kompenzuje kockarske dugove, jer o tome ne znam apsolutno ništa, samo znam ono što kruži gradom kao nezvanična priča. Suvišno je pominjati razne priče u kojima se pominju menadžeri. Ni o tome ne znam ništa, mogu samo da nagađam. Sve u svemu, ovo sinoć nije bila Zvezda. Ako treba na izbore, onda na izbore, ali ovim putem apelujem na ljude u klubu koji znaju šta znači grb, a ima ih tamo, siguran sam: “Neka igraju omladinci, oterajte klanove, ionako smo se oprostili od titule. Neću da gledam kako Borha sam igra, sam daje svoje golove, sam se raduje. Hoću da gledam Zvezdinu decu, pa makar se borili za opstanak, a ne da se nerviram zbog igrača koje kad vidim, ne shvatam šta razdvaja njih i mene od dresa Zvezde. Verovatno samo menadžer. Ako imate da kažete iskreno sve, kažite. Ovako više NE MOŽE!“

Na kraju hoću da dodam, da poručim svima vama koji verno pratite naš sajt da ne padate, da ne tugujete. Napisao sam pre par dana da je volim zato što je večna, i jeste. Mi smo tu da je čuvamo, i zato sam ovo morao da napišem. "

$ ЈЕ $ " !!!
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 27 nov 2011, 18:16

Jedan je Sveta,juce mu crkla uticnica sa koje je dobijao struju za laptop,tako da su nasi ostali uskraceni za tekstualni prenos. :mrgreen:

Tesko je bilo sta reci,jos uvek se odmaram od Zvezde,samo citam,ne razmisljam,uzivam u ostalim utakmicama sto nase lige sto inostranstva,npr.danas gledam Borac-Rad i jbt razmisljam kada bi se od te dve ekipe sklopila jedna,ne bi joj bilo ravne u JSL.A tek toliko mlada. :D
Relaksiracu mozak jos par dana,a onda skupiti to sve na jedno mesto,mozda i vi dobijete taj tekst. :lol:
Ovaj poraz bi na kraju mogao biti i najlepsi u poslednjih nekoliko godina,ako ce sav prljav ves i sva gamad da odu iz kluba. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 28 nov 2011, 21:01

Jbt kad' sada nisam umro od smeha necu nikada.
Dovoljno je otici na Zvezdin forum i sve ce biti jasno. :lol: :lol: :lol:

A ja sam ceo zivot svoj dao njoj,kugli crvenoj,a ona me je dobro shvatila i zbog toga sve je kegle srusila !!! :lol:

$ " $ ? ?, & је срце црвено " ?,
' $ је ? север, $ & " $ стар форевер
$ је " ", ? нас 200 ?,
$ је $ се " $, $ ? " $,
$, $, пева $ ?!

на ' ? $ & ?,
она је & црвена " ?
$ & $ се ?,
$ ' " $ вас "

$ је " ", ? нас 200 ?,
$ је $ се " $, $ ? " $,
$, $, пева $ ?!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Frantisek Planicka
Postovi: 621
Pridružen/a: 06 jul 2011, 23:35
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Frantisek Planicka » 28 nov 2011, 21:40

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... o-s-Borhom" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne mogu da opisem koliko mi se gade ovakvi likovi... :twisted:

Ipak ovo bi izdvojio kao najbolji deo...
BEŽAO IZ ŠKOLE ZBOG ZVEZDE
Na njegovu privrženost Crvenoj zvezdi, čiji je navijač od malih nogu, Vilotić ne dozvoljava da se stavi bilo kakav znak sumnje.

- Izuzetno emotivno proživljavam svaki neuspeh jer mnogo volim Zvezdu. Od svoje pete godine idem na stadion, često sam bežao iz škole da bih išao na utakmice, na „sever“, a moji drugovi su i danas tamo. Zato me sve ove godine bez titule toliko bole, jer osećam Zvezdu i svestan sam njene veličine. I na ovom derbiju sam hteo sve da dam, da igram i po cenu rane na nozi i blokada koje sam primio... Mnogo mi je teško - vidno uznemiren konstatuje Vilotić.
A sta da kazem za ministra odbrane...

http://www.zurnal.rs/2011/11/27/minista ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nije ni cudo sto nam je drzava u ovakvom stanju,kad je vode ovakvi persone... :oops:

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.