Football Manager 2012

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
alacious
Postovi: 4306
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la alacious » 27 nov 2011, 22:29

Arsenalisation je napisao/la:
alacious je napisao/la:Pomagajte!

Instaliro sam FM,crackovo..pokrenem igru,dodje do onog dijela gdje pokazuje grbove onih liga i izbaci me iz igre :cry:

Sta da radim?
ne znam stvarno...Probaj delete steam i skinut ove patcheve i fixeve sto smo kacili ovdje....

Good luck! :roll:

Nemam steam,a ne znam koje fixeve i patcheve trebam..ovo mi je privi FM koji pokusavam igrat

Avatar
eric_cantona
Postovi: 412
Pridružen/a: 21 apr 2009, 15:09
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la eric_cantona » 27 nov 2011, 22:36

čini li se ikome da je igra prelagana ove godine ? Doslovno da se bez problema osvoji 90+ bodova u ligi sa imalo jačom ekipom

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2592
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la ahmad_tz » 27 nov 2011, 23:14

eric_cantona je napisao/la:čini li se ikome da je igra prelagana ove godine ? Doslovno da se bez problema osvoji 90+ bodova u ligi sa imalo jačom ekipom

meni bgm nije. Prvu sezonu sa Milanom uzmem lagano jer sam ispao odma u cetvrtfinalu LP. Drugu uzmem lagano a i LP (neka pojacanja M'villa, Pjanic, Astori ..). I sad treca sezona nakon 12 utakmica imam 26 bodova kao Palermo , Juve i Udine koji imaju 25. Npr uzme me Atalanta u gostima i Roma. Ovaj je po meni FM realniji od proslog. A sad u grupnoj fazi sa CSKA, Wolsburgom i M. Haifom sam tek u zadnjem kolu osiguro prolaz. Igro sa Wolsima ko pobjedi prosao, mada je meni remi godio. I zavrsim na prvom mjestu bod ispred CSKA.

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 28 nov 2011, 01:16

lion je napisao/la: e uradio sam to kao sto si rekao i stvorila mi se nova mapa sa svim istim rar-ovima. I kad kliknem na jednu otvori mi se ucitavanje isto kao maloprije i onda mi se ukljuci program Nero. Stvarno mi nije jasno hhh, nisam jos nikada radio sa ovim. A citav dan pokusavam. Poludit cu ako ne upalim igru ubrzo :P Pa eto ako mozes, pomozi :)
hmmm...ne znam sta bi ti rekao, al sad gledam svoje stanje i svoje downloade i imam tu mapu fm12 i u njoj 2 fajla od rar-a i jednu obicnu mapu, kad udjem u nju u njoj ima milijun fajlova od rar-a i jos jedna mapa fm...i u njoj mi se nalazi sve potrebno za instaliranje...dakle, ako si raspakirao ona 2 dijela i od njeg dobio kamaru novih, onda i te nove raspakiraj pa vidi...

lion
Postovi: 5
Pridružen/a: 06 dec 2010, 17:55
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la lion » 28 nov 2011, 11:51

gospodin Seljakovic je napisao/la:

hmmm...ne znam sta bi ti rekao, al sad gledam svoje stanje i svoje downloade i imam tu mapu fm12 i u njoj 2 fajla od rar-a i jednu obicnu mapu, kad udjem u nju u njoj ima milijun fajlova od rar-a i jos jedna mapa fm...i u njoj mi se nalazi sve potrebno za instaliranje...dakle, ako si raspakirao ona 2 dijela i od njeg dobio kamaru novih, onda i te nove raspakiraj pa vidi...
Radi! :D Hvala ti puno!! :)

Avatar
harebianconero
Postovi: 5093
Pridružen/a: 04 sep 2011, 11:38
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la harebianconero » 28 nov 2011, 21:00

Igram sa Zeljom, doveo sam dosta novih pojacanja, Muslimovica, Bajramovica, nekih afrikanaca ..

Doveo sam i Subasica iz Olimpika na posudbi u Dresdenu. Vrijedi lik 90k i ja nemam dovoljno para, reko dat cu im 55k i Jamaka, kad oni meni kazu daj nam 55k, samo nam nemoj Jamaka davati :mrgreen:

I tako ja pristanem, i dovedem Subasica za 55k, al dolazi mi tek 1.7.2012, valjda dok zavrsi posudbu u Dresdenu .
Mirko Vučinić #9 & Leonardo Bonucci #19

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 29 nov 2011, 15:54

lion je napisao/la:
gospodin Seljakovic je napisao/la:

hmmm...ne znam sta bi ti rekao, al sad gledam svoje stanje i svoje downloade i imam tu mapu fm12 i u njoj 2 fajla od rar-a i jednu obicnu mapu, kad udjem u nju u njoj ima milijun fajlova od rar-a i jos jedna mapa fm...i u njoj mi se nalazi sve potrebno za instaliranje...dakle, ako si raspakirao ona 2 dijela i od njeg dobio kamaru novih, onda i te nove raspakiraj pa vidi...
Radi! :D Hvala ti puno!! :)
nista i drugi put :D

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la raul-zakon » 29 nov 2011, 16:25

I? Šta ste riješili...hoćemo li se skupit pa igrat ovo čudo online ili nećemo? :D
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

10.Skoro
Postovi: 815
Pridružen/a: 19 nov 2010, 11:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la 10.Skoro » 30 nov 2011, 10:29

Sta je ovo...Napokon zavrsio prvu sezonu s Barcom i doveo neka pojacanja (Bale izmedju ostalih) i kontam ih isprobati u spanskom super kupu kad ono raspored utakmica izmjesan...Prvo ide super kup jedna tekma, pa prvenstvo, pa evropski super kup pa tek onda revans tekma spanskog super kupa. je li se nekom slicno nesto desilo?
Mi nikada odustati necemo...

Avatar
KB-TM87
Postovi: 2270
Pridružen/a: 09 jul 2010, 14:51
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la KB-TM87 » 30 nov 2011, 15:05

raul-zakon je napisao/la:I? Šta ste riješili...hoćemo li se skupit pa igrat ovo čudo online ili nećemo? :D
evo ko hoće nek se tuspasi pa ćemo se dogovorit šta i kako
Željezničar - kult glavnog grada

I nostri cuori non finiranno mai di battere - Forza Lazio!

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la raul-zakon » 30 nov 2011, 17:40

KB-TM87 je napisao/la:
raul-zakon je napisao/la:I? Šta ste riješili...hoćemo li se skupit pa igrat ovo čudo online ili nećemo? :D
evo ko hoće nek se tuspasi pa ćemo se dogovorit šta i kako
Evo mene, Raul-zakon,samo se trebamo dogovoriti koje timove da uzimamo... :D
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
adi89r
Postovi: 182
Pridružen/a: 20 nov 2010, 12:32
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la adi89r » 30 nov 2011, 18:27

raul-zakon je napisao/la:
KB-TM87 je napisao/la:
raul-zakon je napisao/la:I? Šta ste riješili...hoćemo li se skupit pa igrat ovo čudo online ili nećemo? :D
evo ko hoće nek se tuspasi pa ćemo se dogovorit šta i kako
Evo mene, Raul-zakon,samo se trebamo dogovoriti koje timove da uzimamo... :D
I ja bi da pokusam pa ako ko zna kako neka nam da upute ovdje na forumu!!!!

Avatar
harebianconero
Postovi: 5093
Pridružen/a: 04 sep 2011, 11:38
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la harebianconero » 30 nov 2011, 20:08

Jao sta mi se desilo sad ;

igram sa Zeljom protiv Sarajeva, i dade meni Sarajevo gol, kad ga ponisti sudija, kaze ofsajd, i ponovljen snimak, nigdje ofsajda potpuno cist gol, isto tako dole pise da je regularno, al ipak ga ponisti.

Bas sam se iznenadio...
Mirko Vučinić #9 & Leonardo Bonucci #19

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
harebianconero
Postovi: 5093
Pridružen/a: 04 sep 2011, 11:38
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la harebianconero » 30 nov 2011, 21:20

Doveo sam Matea Roskama iz Sirokog, u Zelju!

Imate li da preporucite nekog dobrog iz nase lige, a da nije star .. ?
Mirko Vučinić #9 & Leonardo Bonucci #19

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3988
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la pintol_TM87 » 30 nov 2011, 21:25

harebianconero je napisao/la:Doveo sam Matea Roskama iz Sirokog, u Zelju!

Imate li da preporucite nekog dobrog iz nase lige, a da nije star .. ?
Sunjić stoper da nema boljeg za zelje...
I forsiraj ove mlade sto ti se pojave kao regeni..

p.s. to on line broji te i mene vrijedi probati...samo je malo komplikovano ali valjda bude realizovano
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Pale_Companion » 30 nov 2011, 21:56

da li bi mi mogao neko ukratko objasniti kako se igra online menager? mislim na to da sa svojih par jarana napravim neku onlinu ligu za nas pa derem sa njima
Agieren statt reagieren

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 30 nov 2011, 23:47

harebianconero je napisao/la:Jao sta mi se desilo sad ;

igram sa Zeljom protiv Sarajeva, i dade meni Sarajevo gol, kad ga ponisti sudija, kaze ofsajd, i ponovljen snimak, nigdje ofsajda potpuno cist gol, isto tako dole pise da je regularno, al ipak ga ponisti.

Bas sam se iznenadio...
:lol: ...i meni se desavalo vise puta...al hvala Bogu pa se desi da primim regularan gol pa sudac ponisti :mrgreen: ...nakon utakmice ti uvijek budu obavjesti jesil ostecen za gol, penal, karton il slicno ;)




mene zanima jel se nekom mozda desilo da treba pocet utakmicu, ide sve normalno, slozim postavu i dalje ne moze...znaci, izbaci mi nesto spominje se medjunarodna federacija, ne sjecam se tocno teksta...prvo sam kliknuo na 'ne' i ostavi me na onim slaganjima momcadi, poslije kliknuo 'da' i dalje mi mec vodi asistent, on odradi team talk, taktiku, i cijeli mec, nakon meca opet njegov team talk i sve ostalo...ja samo mogu gledat utakmicu, ne mogu nista napravit :? ...jel to mozda kojim slucajom mozes dobit zabranu vodjenja meca il se ovakve bizarnosti samo meni znaju dogodit :roll:

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la Sarajlijc@ » 01 dec 2011, 02:38

Vjerovatno zabrana.
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la LBJ MVP » 01 dec 2011, 02:52

gospodin Seljakovic je napisao/la:
harebianconero je napisao/la:Jao sta mi se desilo sad ;

igram sa Zeljom protiv Sarajeva, i dade meni Sarajevo gol, kad ga ponisti sudija, kaze ofsajd, i ponovljen snimak, nigdje ofsajda potpuno cist gol, isto tako dole pise da je regularno, al ipak ga ponisti.

Bas sam se iznenadio...
:lol: ...i meni se desavalo vise puta...al hvala Bogu pa se desi da primim regularan gol pa sudac ponisti :mrgreen: ...nakon utakmice ti uvijek budu obavjesti jesil ostecen za gol, penal, karton il slicno ;)




mene zanima jel se nekom mozda desilo da treba pocet utakmicu, ide sve normalno, slozim postavu i dalje ne moze...znaci, izbaci mi nesto spominje se medjunarodna federacija, ne sjecam se tocno teksta...prvo sam kliknuo na 'ne' i ostavi me na onim slaganjima momcadi, poslije kliknuo 'da' i dalje mi mec vodi asistent, on odradi team talk, taktiku, i cijeli mec, nakon meca opet njegov team talk i sve ostalo...ja samo mogu gledat utakmicu, ne mogu nista napravit :? ...jel to mozda kojim slucajom mozes dobit zabranu vodjenja meca il se ovakve bizarnosti samo meni znaju dogodit :roll:
Ne smiješ kritikovat sudije i tako barem je to bilo na prošlim FM-ovima.Ovaj nisam igrao kako treba još nekako mi sve isto kao na 10 i 11.Samo se dodalo par novih komentara na pitanje novinara,al to sam na 11 za sezonu naučio napamet kakao odgovaram.Ima sada i razgovor sa trenerima kluba i to,ali nešto mi se neda igrat
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
harebianconero
Postovi: 5093
Pridružen/a: 04 sep 2011, 11:38
Kontakt:

Re: Football Manager 2012

Post Postao/la harebianconero » 01 dec 2011, 11:43

A kako se uposte kritikuje sudija ??
Mirko Vučinić #9 & Leonardo Bonucci #19

30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.