Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 25 dec 2011, 23:29

Devil je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
Devil je napisao/la:A kako ti znas da si u pravu ?
I sto mi ne odgovori na pitanje koliko si uzivo utakmica pogledao ove sezone,ili hajde da taj broj bude veci u poslednje 3 sezone.Dakle sa stadiona,pa da vidimo da li vredi nastavljati ovu pricu. :roll: :?
a @devile gdje si ti bio kad su pokušavali ubiti onog pajkana na tribinama, ili kad su se pucali iz vatrenog oružja????
@braoylo bio sam u bl na par, jedva živu glavu izvukao poslije onih sranja jesenas..........
Bio na severu i kada su bacane rakete,bio na severu i kada se Trajkovic izvukao nekako,a na zapadu bio kada su se hijene popucale.
I sta je je li mi zivot ugrozen ?
Je li me neko oplakivao ?
Koliko ja vidim nije,jos uvek sam hvala Bogu ziv i zdrav i razmisljam svojom glavom,a ne kljukaju me drzava i mediji raznim informacijama koje ce da me okrenu protiv naseg fudbala i da ne dolazim na stadione zbog "huligana".
Jbt ovi su stvarno uspeli u svojoj nameri da utuve ljudima u glavu da im je odlazak na stadion opasnost.
Svaka im cast,jos jedna potvrda koliko rade za dobrobit fudbala u Srbiji.
devile narod ne možeš prevariti nikad, niko njima ništa nije utuvio, svi smo mi djeca balkanskih seljaka, nagon za opstankom je super jak, znamo mi kad se treba skloniti......a to vratio si se živ i zdrav hvala bogu, sve do jednom moj ti, sve do jednom......
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 25 dec 2011, 23:35

Sve do jednom,vozim i 150 po autoputu,pa...
I to je sve jednom,sve do jednom dok mi neki indijanac ne presece put u punoj brzini ili nesta drugo ne bude.
Ali da ne mracimo. :roll: ;)

Problem je sto tako pricaju uglavnom oni ljudi sto ne idu na utakmice,pa i pre ovoga sa medijima koji su samo iskoristili pogodan cin loseg stanja u drzavi da narodu koji i pomisli da ide na utakmice izbaci tu misao iz glave.
Ispade da ste svi vi foteljicari pametni,a mi narod na tribinama glup,zaboga 18000 na Markani je glupo,7000 u Novom Pazaru je glupo,na Cika Daci glupi,na JNA glupi,sirom Srbije i onih 100 na Banovom brdu su glupi jer rizikuju,a ne shvataju da je veci rizik da se povredis kuci tako sto se okliznes na daljinski kao svojevremeno Leroy Lita,nego da ce te zadesiti neredi na stadionu.

Ali stara izreka opet dobija na znacaju,"Gde prestaje svaka logicnost pocinje Srbija". ;)
Mogu da shvatim ljude koji kazu los kvalitet fudbala,sta ces navikli ljudi na terminima gledati bolji fudbal gde vrvi od talenata,navikli svakodnevno gledati najjace svetske lige,ali i takve bih realno najvise popljuvao jer oni ako ne idu na stadion nemaju sta da pricaju o nasem fudbalu jer to njih ne zanima.Ali opet njih lakse podnesem nego ove "briznike za sigurnost". :roll:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Sarajlijc@ » 26 dec 2011, 00:03

To da su zivoti na stadionima ugrozeni je jedna od najvecih ubleha na balkanu.
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 27 dec 2011, 22:29

Nekidan napisah jedan duzi post i debil kliknem na refresh i izbrisem sve tako da nisam imao volje odmah pisati novi.Pa cu danas opet pokusati nadam se da cu uspeti.

Dakle polusezona je iza nas.Polusezona gde je evidentan napredak na svakom nivou,od kvaliteta,preko posete,pa rekao bih i sudjenja ali i dalje je to na niskom nivou.

Partizan je uzeo titulu,mozemo pricati da li zasluzeno ili ne,po meni nisu igrali najbolji fudbal,ali su standardno kao u prethodne dve sezone na sebi svojstven nacin malo sreca,malo sudije,malo znanje dosli do tih previsokih +10 na zimu.Bolji fudbal je igrala Vosa definitivno ali je Vosa u odredjenim momentima pokazivala taj standardni luzerski mentalitet koji nikako da se izgubi tako da su kiksali u nekim trenucima gde se to ne oprasta.

Crvena Zvezda zavrsava na drugoj poziciji sa +10 zahvaljujuci indolentnim igrama nasih fudbalera citavo prolece.Krenulo je lose vec protiv Spartaka gde smo igrali ocajno ali nas je i sudija ubio,pa smo nastavili to protiv Radnickom primanjem gola iz prekida u 93.minuti,pa smo prosuli bodove i na Marakani protiv Partizana zahvaljujuci tome sto ne mozemo zicere pospremiti i sto ne mozemo ni sa penala dati gol,da bi sve to krunisali na Marakane protiv Vose.TItula je izgubljena,ali je dobijen rat protiv Adzica tako da na prolece sledi jedno uigravanje ekipe.

Vosa je prikazala u globalu jedan od najboljih fudbala,evo vec drugu sezonu za redom,prosle godine su tu bili zajedno sa Radom,ali ove godine su usamljeni u vrhu.Radnicki je igrao takodje dobar fudbal ali ne kao Vosa.Najavljuje se odlazak nekih igraca,pre svih Medojevica koga traze Vukovi iz Wolfsburga i videcemo sta ce biti,ali evropa ne bi trebala doci u pitanje.

Radnicki je strasno odigrao polusezonu.Samo poraz na JNA od 3:0,te 7 pobeda i 7 neresenih rezultata su rezultat strasne postavke Kuzeljevica i odlicne selekcije igraca,koja individulano nije ni u 5.ali je timski strasna.Sjajano su odigrali polusezonu ali ne vidim ja njih u Evropi naredne godine iako bih voleo,grad kao Kragujevac to zasluzuje

Sloboda je igrala na principu toplo hladno ovu jesen.Ubiju vecite na Begluku ali onda dodju BSK i OFK i odnesu bodove lagano,ili budu devastirani na Acif Efendiji.Iako su igrali odlicno i oni ce tesko da se upuste u borbu za evropu.Otisli su u Zvezdu najbolji strelac Kasalica i najbolji mladi stoper lige Maksimovic u Zvezdu,tako da znatno oslabljeni ulaze u sledecu polusezonu.

Spartak je ekipa koja je pokazala najtvrdji fudbal lige.14 datih i samo 12 primljenih su bilans "Golubova" ove polusezone.Predvodjeni sa sjajnim Aleksicem na golu odbrana Spartaka je izgledala briljantno na vecini utakmica i ovo 6 je sjajan rezultat,ali uz malo srece oni bi mogli da istaknu ozbiljnu kandidaturu za evropu.

OFK je kao i Sloboda pokazivao razlicita izdanja,ali bez dileme igrali su jedan od lepsih fudbala ove polusezone.Briljantna pas igra i oslanac na mlade Rodica,Petkovica,Kecojevica,Takaca,Milica,pa zatim Osmanagica koji igra sezonu zivota,pa Lukaca iza Aleksica i Danilovica najboljeg golmana lige dalo je rezultat pa OFK itekako moze da se umesa u borbu za Evropu,a ujedno se sa njima i zavrsava krug potencijalnih kandidata za to mesto.

Jagodina moze biti prezadovoljna ovim bodovnim saldom i osmom pozicijom na tabeli.IGra nije bila dostojna ovako visoke pozicije,ali njihov cilj je ostvaren,opstanak je tu i sada ce kao i mnogo godina pre da uigravaju nove nade za sledecu sezonu.

Hajduk je imao strasan start,i onda bolesnu seriju od 6-7 utakmcia bez datog gola,sto ga je kostalo boljeg plasmana,ali za razliku od prethodnih godina sada je opstanak osiguran a oni se mogu spremati da budu jos bolji naredne godine,a to i mogu imaju ekipu,imaju upravu,i sto je najvaznije imaju navijace na tribinama sto do sada nisu imali zahvaljujuci Dzombi.

Smederevo je igralo tragicno lose,mozda su trebali biti nize u odnosu na prikazano,ustvari siguran sam u to,jer mnogo mnogo bolji fudbal je pokazao Borac a u opasnoj zoni je.USS je raskinuo saradnju sa njima,a oni ostali kratki za nekih 400000 eura sto im mnogo znaci,tako da njima sledece sezone predstoji borba za opstanak.Imaju oni zanimljivu ekipu,prepunu indijanaca i divljaka ali i par talentovanih momaka koji ne zasluzuju da igraju ovde pre svega mislim na Trujica i Brasanca.Nisu oni skroz sigurni sa ovih 17 bodova ali vrlo malo im nedostaje za opstanak.

Javor
Nisu ni oni igrali neki Bog zna kakav fudbal,ali navikli smo to od njih.Pozicije od 11-13 su njihova realna mesta i oni se toga drze,ali bice oni u borbi za opstanak u narednom periodu,mogu se spasiti ali videcemo i da li ce.

Rad je definitivno najvece razocarenje prvenstva.Nisu oni toliko lose igrali koliko rezultati pokazuju ali su imali nikakvu realizaciju.Bilo je utakmica gde su bili sjajni ali lopta nece pa nece u mrezu.Rezultatski oni su u "opasnoj zoni",zona koja znaci grcevitu borbu za opstanak,ali oni ce lagano da se izvade.Nema sumnje da oni ne mogu ponoviti dve lose polusezone,iako im je otisao Milivojevic oni ce da se izvade.

BSK
Kako je sezona odmicala,BSK je igrao sve bolje.Jos je to daleko od onoga sto ljubitelji fudbala zele,ali uspeli su odigrati neke utakmice gde su pobedili i skupili su ovih 14 bodova.Dobili su konacno i svoj stadion,pa gledaoci iz Borce konacno ne moraju dolaziti na Karaburmu da gledaju meceve.Ja se i dalje nadam da ce oni ispasti i zaista bice gusto,veoma gusto.

Novi Pazar je jos jedno veliko razocaranje.Preterane su bile izjave da ganjaju evropu sa ovim igracima,ali zaista ne zasluzuju oni ni da budu ovako nisko,no eto i to je fudbal.Igra im se dizala kasnije ali eto taman kada su krenuli malo bolje sledi pauza.Valjda nastave u istom ritmu.Opstanak ne bi smeo doci u pitanje.

Borac je takodje veliko razocarenje.Takva ekipa sa jednim od najboljih mladih igraca Mladenovicem koji je presao u Zvezdu,sa jos jednim strasnim talentom Knezevicem,sa verovatno najboljim stoperskim parom lige Alves-IGnjovski oni su uspeli ovde da zavrse.NIsu ni oni imali srece sa realizacijom,i oni zasluzuju vece mesto ali jbg,losa realizacija je kostala ovu ekipu.

Metalac je zasluzeno zakucan za dno.Ocaj ocaja je to bio.Strasno losa ekipa i bilo bi nezasluzeno da ostanu u ligi.


Najvece iznenadjenje
Definitivno Radnicki.Kuzeljevic je strasno skockao ekipu.Na golu Cancarevic,u odbrani dva tornja Milosevic i Tintor koji su 95% duela dobili,pa zatim najbolji napadac lige Spalevic,pa mali Kostic,pa Miloskovic...je jedna individualno ne tako jaka ekipa ali timski fenomenalana,mozda ekipa na kojoj se najvise oseti timski duh.Kada pri tome dodamo lepo popunjeni stadion u KRagujevcu,sa preko 7000 dobijemo da je ulazak ovoga tima pun pogodak.

Najvece razocarenje
Dilema je dosta,Rad,Novi Pazar,Borac,ali ja cu ipak da se odlucim za ove prve.Tim sa Banjice ili Vracara kako hocete je imao strasno losu realizaciju,pa ni odlicni Danilovic na golu,standardno kvalitetni Lekovic levo,pa odlicni Milivojevic u sredini nisu mogli da materijalizuju svoje individualne sposobnosti koje su bile ove polusezone na izuzetno visokom nivou.Rad mora to mnogo bolje,otice sada par igraca verovatno uz MIlivojevica ali oni ne mogu vezati dve lose polusezone.

Naj tim sezone:
Aleksic,Lekovic,Maksimovic,Ivanov,Petkovic,Medo,Vukic,Lazovic,Tiago,Spalevic,Markovic
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

radoja
Postovi: 92
Pridružen/a: 08 nov 2011, 19:59
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la radoja » 30 dec 2011, 14:13

Čitam neki dan da je cijena Mudrinskog iz Jagodine na tržištu 2 miliona,pitam se za koliko će ga ćurani prodat? Teško da će dobit i milion,što bi bilo fantastično za FKJ.
Gledam i čitam juče i radove na stadionima u Srbiji.
U Gornjem Milanovcu se baš udarnički radi,prave se kosturi tribina,u Čačku se počelo što je najbitnije,dok je u Kruševcu postavljen i semafor na pogrešno mjesto, u Nišu se super radi,na šta će sve ličit vidjećemo za nekoliko mjeseci,koliko para toliko muzike.
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la braoolyo » 30 dec 2011, 17:21

radoja je napisao/la:Čitam neki dan da je cijena Mudrinskog iz Jagodine na tržištu 2 miliona,pitam se za koliko će ga ćurani prodat? Teško da će dobit i milion,što bi bilo fantastično za FKJ.
400-500k maksimum

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la obannon » 02 jan 2012, 12:27

STATISTIKA
Naša zemlja u 2011. godini bila je četvrta u svetu po broju igrača prodatih u inostranstvo. Ispred nas su samo Brazil, Argentina i Francuska. Egzodus – Srpski klubovi u poslednjih 15 godina prodali su igrače u vrednosti od oko 500 miliona evra, a gotovo svake godine domovinu napusti približno 150 igrača

Srbija je od prodaje fudbalera u inostranstvo u poslednjih 15 godina zaradila više od pola milijarde evra! Iako je kvalitet Jelen Superlige sve slabiji, naša zemlja je već duže od deceniju u samom svetskom vrhu po broju „izvezenih“ igrača, odmah iza Argentine, Brazila i Francuske!

Srbiju prosečno svake godine napusti oko 150 fudbalera, a ove sezone klubovi Superlige već su prodali igrače u vrednosti od 30,3 miliona evra.

Time je nadmašena prethodna takmičarska godina, kad je prihod od transfera bio oko 20 miliona evra. U poslednjih pet godina, prosečna zarada srpskih klubova od prodaje fudbalera iznosila je oko 27 miliona evra. Pre toga, odnosno pre svetske finansijske krize, prosek je bio još i veći, pa se dolazi do ukupne sume od oko 500 miliona evra u poslednjih deceniju i po.

PRETI PROPAST
Prema rečima potpredsednika Fudbalskog saveza Srbije Ivana Ćurkovića, u 2011. godini bili smo četvrti u svetu po broju prodatih fudbalera. Nazadovali smo za jedno mesto u odnosu na 2010, kad smo na ovoj listi zauzimali treće mesto.

- Prema poslednjim podacima Svetske fudbalske federacije, Srbija je na visokom četvrtom mestu po broju prodatih fudbalera u inostranstvo. Ispred nas su samo Brazil, Francuska i Argentina i to je naša realnost – rekao je Ćurković.

Činjenica da smo tako visoko pozicionirani, međutim, nije razlog za ponos, iako bi na prvi pogled moglo da se kaže kako ovi podaci pokazuju da su naši igrači traženi u inostranstvu. Međutim, istina je da naši klubovi od sponzora i prodaje karata jedva mogu da namaknu tri odsto godišnjeg budžeta, a ostatak dolazi isključivo od prodaje igrača.

Prema Ćurkovićevim rečima, takva praksa ozbiljno preti da potpuno uništi srpski fudbal.

- Fudbal u Srbiji je ugrožen, jer su stadioni bez biznis plana koji bi mogao da pokrije održavanje. Moderni objekti doneli bi bolje rezultate i atmosferu na tribinama, porodičnu zabavu i sport bez nasilja. Ovako, stadioni ne donose prihod, pa klubovi moraju da se oslone na prodaju igrača – rekao je Ćurković.

Za razliku od Brazilaca i Argentinaca, kojih ima u gotovo svakom vrhunskom zapadnoevropskom timu, naši uglavnom odlaze u trećerazredne istočnoevropske klubove, a sve više je onih koji trbuhom za kruhom odlaze na Daleki istok.

TRANSFERI U POSLEDNJIH 15 GODINA
CRVENA ZVEZDA------------------------------PARTIZAN
Dejan Stanković 15.000.000 €-------------Mateja Kežman 14.000.000 €
Goran Drulić 13.000.000 €------------------Stefan Savić 12.000.000 €
Perica Ognjenović 8.000.000 €-------------Stevan Jovetić 8.000.000 €
Branko Bošković 6.000.000 €---------------Zoran Tošić 7.000.000 €
Goran Bunjevčević 6.000.000 €------------Danko Lazović 6.800.000 €
Nemanja Vidić 5.600.000 €---------------Adem Ljajić 6.800.000 €

BISERA IMA UVEK

Ipak, gotovo svake godine među gomilom prosečnih igrača koje pošaljemo preko granice, nađe se i poneki biser. Ove godine Partizan je prodao Stefana Savića Mančester sitiju za 12.000.000 evra, (prema podacima sa sajta transfermarkt.de).

Dve godine ranije, Adem Ljajić je prodat Fiorentini za sedam miliona evra, a sezona pre te ostala je upamćena po transferima Zorana Tošića u Mančester junajted za sedam miliona i Stevana Jovetića, takođe u Fiorentinu, za osam miliona evra. Ipak, nijedan od ovih transfera nije uspeo da nadmaši onaj Kežmanov. Crno-beli su u sezoni 2000/01. prodali svog golgetera PSV-u za fantastičnih 14 miliona evra i to je do danas ostao najskuplji transfer u istoriji kluba iz Humske.

Ipak, Crvena zvezda je ostvarila dva najunosnija transfera u istoriji domaće lige. U sezoni 1998/99. Dejan Stanković prodat je Laciju za 15 miliona evra, da bi tri godine kasnije Saragosa platila obeštećenje od 13 miliona evra za Gorana Drulića.

Tu su još Perica Ognjenović, kojeg je Zvezda prodala madridskom Realu za osam miliona evra, Branko Bošković otišao je u Pariz Sen Žermen za šest miliona, a istu sumu crveno-beli su zaradili prodajom Goraa Bunjevčevića Totenhemu…

PRIHODI SUPERLIGE
Sezona 2011/12. 30,300.000 €
Sezona 2010/11. 19.655.000 €
Sezona 2009/10. 26.345.000 €
Sezona 2008/09. 29.835.000 €
Sezona 2007/08. 34.425.000 €
Sezona 2006/07. 21.110.000 €
- " $...

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 03 jan 2012, 18:35

http://img189.imageshack.us/img189/7549/photo0040ua.jpg

Slika Vizelj Parka. :mrgreen: Ovde se na leto kazu pocinje graditi i nova tribina preko puta ove. ;)

Cair strasno napreduje,u Cacku je krenulo da se pravi.
Cika Daci grad obezbedio krov na istoku i zapadu.
U Sapcu takodje traje rekonstrukcija stadiona.
Uzice dobijaju reflktore na prolece...

Kasnije jos. :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Sarajlijc@ » 03 jan 2012, 19:30

Daj nam slike :D
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 07 jan 2012, 18:48

http://imageshack.us/g/4/dscn1029q.jpg/

Ovako napreduje stadion Vozdovca,kakva ce ovo festa biti kada se napravi. :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
sasagmp
Postovi: 1187
Pridružen/a: 15 sep 2009, 02:53
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la sasagmp » 07 jan 2012, 19:06

Taman ce muzevi znati pametno potrositi vreme vikendom dok su im zene u shopingu par spratova nize :mrgreen:

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la obannon » 09 jan 2012, 10:06

Nije dozovoljeno stavljanje slika sa ****,mozda nisi znao pa ti je ovaj put oprosteno,sledeci put sledi gutanje banana verovatno. :mrgreen:

Devil
- " $...

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 11 jan 2012, 21:27

40.liga na svetu po izboru IFFHS,u regionu su samo Rumuni na 20.mestu ispred nas,ali to je i ocekivano.Iza nas su svi ostali. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Sarajlijc@ » 11 jan 2012, 22:09

Devil je napisao/la:40.liga na svetu po izboru IFFHS,u regionu su samo Rumuni na 20.mestu ispred nas,ali to je i ocekivano.Iza nas su svi ostali. ;)
Jaka organizacija nema sta.
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 11 jan 2012, 22:13

Sarajlijc@ je napisao/la:
Devil je napisao/la:40.liga na svetu po izboru IFFHS,u regionu su samo Rumuni na 20.mestu ispred nas,ali to je i ocekivano.Iza nas su svi ostali. ;)
Jaka organizacija nema sta.
Samo jos jedna potvrda onoga sto ja odavno govorim,da smo najjaci u Ex-yu. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Frantisek Planicka
Postovi: 621
Pridružen/a: 06 jul 2011, 23:35
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Frantisek Planicka » 11 jan 2012, 22:26

Ja bih to drugacije formulisao-najmanje smo losi.

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Sarajlijc@ » 11 jan 2012, 22:28

Devil je napisao/la:
Sarajlijc@ je napisao/la:
Devil je napisao/la:40.liga na svetu po izboru IFFHS,u regionu su samo Rumuni na 20.mestu ispred nas,ali to je i ocekivano.Iza nas su svi ostali. ;)
Jaka organizacija nema sta.
Samo jos jedna potvrda onoga sto ja odavno govorim,da smo najjaci u Ex-yu. ;)
Ma nisam vala na to mislio vec su im ove liste smijesne realno, a iskreno ne znam po cemu je JSL bolja od HNL-a ipak su klubovi u HNL-u bili uspjesniji u evropi.
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 11 jan 2012, 22:36

Pa kakve veze uspeh u evropi ima svega ti. :roll:
Ligu ne cine tri tima,isto kao sto nikako ne mozes raditi ono sto mnogi rade da ako su Barca i Real najjaci na svetu,da je automatski i Primera najjaca na svetu. :roll:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 12 jan 2012, 01:26

A u kom su to vijeku klubovi iz hnl bili bolji u evropi, a sarajlicu
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Devil » 14 jan 2012, 18:35

Mozda je red da krenemo od danas,sa kratkim presecima informacija iz klubova. ;) Dakle ovde necemo spominjati 4 kluba koja imaju temu nego ostale.

Radnicki iz Kragujevca u svoje redove doveo svoje dete Nikolu Simica koji je prethodnu polusezonu nastupao za Hapoel Acre gde je dosao iz OFK,u kome je pruzao pa mogu reci utakmice karijere.
U klub je dosao i Nikola Vujovic napadac Teleoptika koji se nije uspeo nametnuti.

Sloboda iz Uzica je pored dvojca Kasalica-Maksimovic koji su presli u Zvezdu,prodala i rezervistu Nebojsu Golocevca koji se nije preterano iskazao u Slobodi u ove dve sezone provedene u Uzicu nakon sto je dosao iz Otelula.

u OFK Beograd je stigao i 5 Amerikanac u najvecem rangu Srbije.Radi se o Mathew Dunnu koji dolazi iz Kelnovih juniora.

Jagodina je za sada samo prodavala,pa su iz kluba otisli napadac Stevan Racic u Napredak iz Krusevca,te Aleksandar Vasiljevic u Hajduk iz Kule.

Hajduk iz Kule je za sada dobro posao odradio.Dosli su pomenuti Golocevac i Vasiljevic,zatim Dabic i Vejnovic iz Radnickog(S), te Pejovic iz Njegosa.Iz kluba je otisao samo Vujaklija u Banat.

Smederevo je ostalo bez Teleoptikovog dvojca Brasanac-Trujic.Ovaj drugi je zatim odmah otisao u Otelul.U klub se nakon izleta u Albaniju dosao Ognjenovic,odlicni stoper koji ce mnogo da znaci za bedem Oklopnika.

Javor je u svoje redove doveo bivseg igraca Vojvodine Milka Novakovica.Rendulic je otisao,nasao je fantastican angazman u Pohang,drugoplasirani tim Koreje,a Milovic je vracen u Vosu.

Rad je za sada prodao Milivojevica nama,a Ocokoljic je zavrsio karijeru.Ocekuju Causica da im dodje,a Reljic iako je bio planiran,na kraju je zavrsio kraj Morave.

U Borac su dosli BIH internacionalni golman Djordje Babalj,bivsi igrac Borac,koji je proslu sezonu bio u Iranskom Tabrizu,stigao je i odlicni veznjak Branislav atanackovic bivsi igrac Smedereva,Partizana... koji je proslu polusezonu igrao za Daciu ali se u Moldaviji nije snasao i vraca se u Srbiju.Stigao je i vec pomenuti Stevica Levica.Otisao samo Mladenovic u Zvezdu.

Iz Metalca je samo otisao makedonac Nikola Karcev u Myanmar.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.