FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 20 jan 2012, 17:03

Očekujem pobjedu ne toliko izraženu ali ipak sigurnu.U drugi dio sezone na startu treba pokazati konkurentima šta ih čeka. :D


Breno opet pokazuje bahatost i fkt ne znam do koje mjere ga misle trpiti.Klub je stajao iza njega nakon piromanskih divljanja a on na ovaj način vraća zahvalnost. :evil:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Pale_Companion » 20 jan 2012, 18:14

Ja wir schwören Stein und Bein
auf die Elf vom Niederrhein,
Borussia unser Dream-Team,
denn Du bist unser Verein!
Agieren statt reagieren

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Romariooo » 20 jan 2012, 19:18

dal igrati dvojku, ili oba daju, pitanje je sad

sto se utakmice tice, sad ozbiljno, mislim da nimalo nece biti lako bayernu, kvalitet je tu neosporan, ali opet prva takmicarska utakmica nakog duze pauze, jos u gstima i bez ponajboljeg igraca, bogam valja dobro razmisliti prije fiksiranja dvojke
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 20 jan 2012, 19:20

Pokažite malo razumijevanja prema Breni, dečko prolazi kroz težak period, očito da ne zna kuda udara, treba biti pravi psiholog u ovakvim situacijama, a zbog toga Juppu ide kapa do poda, zna Juppi šta mu je činiti. :)

Kod Brene je nastupila psihološka kriza, treba biti smiren, lagano s njim, postepeno mu ukazivati na greške, a Breno ima potencijal, ima talenat da se oduži na svemu onom što su mu naši pružili, a ne sumnjam da će u ovakvom okruženju i uspjeti, nije valahi toliko lud ;) , jer ako se ovdje ne iskaže, slobodno može da objesi kopačke.

Večeras ga neće biti zbog te famozne gripe.

A eto da se uključim u diskusiju o Rafinhi, naravno ukoliko dođe to zvučno pojačanje u odbranu šta onda s njim :? , iako je takvog igrača uvijek dobro imati i na klupi, ali očito na takav standard nismo navikli...

A kod Contenta nešto fali, fali petlja, effe ga je dobro izanalizirao :D , i ja zadovoljan da nam Napolitanac do kraja karijere služi kao osigurač da grije klupu, samo pitanje kakve su njegove ambicije, ubrzo mu i ugovor ističe...

Robben samo nije paraf stavio na produženje ugovora, tu je sve dogovoreno.
Ubrzo nešto takvo očekujem i od Tyme, Buyte, Gomeza, a s Olom ćemo izgleda čekati do kraja sezone. :?
Pranjića se moglo pustiti i u ovom mjesecu, ali eto izgleda da će do kraja ostati, slobodno mogu reći bez ikakve potrebe, nit' je njemu od koristi, a isto tako ni nama.
Iste pare može zaraditi i na drugom mjestu , a gdje bi dosta više igrao...

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 20 jan 2012, 19:25

Klare je napisao/la:Pokažite malo razumijevanja prema Breni, dečko prolazi kroz težak period,
Sve bi to bilo uredu da on cijelo vrijeme koje je boravio u Bayernu nije bio u tom teskom periodu , jer decko jednostavno nije sastavio par utakmica u nizu.Zaista takvi nazovimo ih "remetioci" atmosfere Bayernu u ovom trenutku nisu potrebni.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 20 jan 2012, 19:49

Bundesliga je napisao/la:Zaista takvi nazovimo ih "remetioci" atmosfere Bayernu u ovom trenutku nisu potrebni.
Ma ne vjerujem da lik remeti atmosferu, valjda je miran u svlačionici i na treninzima, jer da nije takav sumnjam da bi ga i dalje naši podržavali. Jednostavno Jupp vidi ono nešto u njemu, vidi da nije skroz otiš'o :mrgreen: , a jednostavno složićeš se da je imao pehova kao rijetko ko u Bayernu.

U raspalom Klinsmanovom sistemu bačen u vatru, kao grom iz vedra neba, na Nou Camp protiv Barce, a onda se teško vratiti, teško je igrati. U Nurnbergu se počeo dokazivati, počeo igrati kako se očekuje, a onda povreda, a tek onda u već raspaloj Gaalovoj formaciji ubačen da nosi odbranu, a sami smo vidjeli kolika je razlika između tadašnjih i sadašnjih Buytena i Badstubera, a moram reći da je Breno i u takvim okolnostima bolje izgledao od njih dvojice, ma ne znam šta da ti kažem, Breno u svojim nogama ima mnogo toga dobrog, to ga još drži, a možeš zamisliti koliki je taj potencijal kada i pored svih skandala još uvijek u planu imaju njegovu budućnost. ;)

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 20 jan 2012, 19:58

Mozda on zaista i ima taj potencijal , koji ti navodis , ali valjda bi vec trebalo postati jasno da tom momku tokom citavog njegovog boravka u Bayernu nisu cvijetale ruze , zasto mislis da bi se to moglo promijeniti u blizoj buducnosti ? On je uvijek imao podrsku kluba jer takav je Bayern klub , najfamilijarniji na planeti, ali jednostavno nisam siguran da on vrijedi tolike muke, bolje se okrenuti nekom drugom mladom stoperu , i kaliti njega. Brazilce je jednostavno nemoguce promijeniti , taj njihov temperament, nesto slicno nama balkancima.Mislim da Brena ne drze zbog tog tzv poetncijala kojeg potenciras , vec zbog kesa koji su dali za njega, a o tome se vec pisalo na prethodnim stranicama.
Ne znam zaista, na upravi Baye je da odluci o njegovom statusu u klubu , ali ako ovako nastavi sav ulozen trud i novac u njega ce propasti.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8233
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 20 jan 2012, 20:09

Bundesliga je napisao/la: Brazilce je jednostavno nemoguce promijeniti , taj njihov temperament, nesto slicno nama balkancima.
Ima veze, druze Bundesliga. 8-) Ali sta mislis da dopeljamo nekog rutinera, a pritom pripada vrsti Zuckerhuta? :?
Taj veceras nece igrati kao i nas najbolji igrac, ali ipak bi to bilo jeftino rjesenje (pa makar za klupu).
Vom Jäger zum Gejagten

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 20 jan 2012, 20:24

geronimo je napisao/la:Ima veze, druze Bundesliga. Ali sta mislis da dopeljamo nekog rutinera, a pritom pripada vrsti Zuckerhuta?
Taj veceras nece igrati kao i nas najbolji igrac, ali ipak bi to bilo jeftino rjesenje (pa makar za klupu).
Ne znam ako potenciras Dantea , nekako mi se taj igrac ne svidja , uveliko me podsjeca na Buytena , a svi koji prate Bayern su svjedoci da je taj donio vise loseg Bayernu nego li dobrog. Dobro Dante igra dosta dobro , ali zasto ga dovoditi da sjedi na klupi , a ima vec i podosta godina. Iako teska srca onda bih se slozio s Klaretom , bolje onda neka Buyten bude taj tzv osigurac s klupe. Samo da oce vise taj Jupp doci pameti pa staviti Boatenga i Badstubera na stoperske pozicije, a onda na ljeto dovesti nekog mladjeg stopera i privikavati ga na Bayin sistem (ako vec Breno ode).

Veceras ce biti dvojka 8-) .
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
JustBlue
Postovi: 86
Pridružen/a: 30 dec 2011, 12:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la JustBlue » 20 jan 2012, 20:27

IDEMOOOO ! ! ! pobjeda od 2:1 :mrgreen:
FC Bayern München <3
Željo 1921 <3

Mia San Mia ! (:

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8233
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 20 jan 2012, 20:29

Bundesliga je napisao/la: Samo da oce vise taj Jupp doci pameti pa staviti Boatenga i Badstubera na stoperske pozicije
Nista od toga (barem za vecerasnji mec). Boateng igra desnog beka, stoperski par cine BA-BY.
Müller ipak igra lijevo (umjesto Bilala), Kroos desetka, dupla sestica (Basti - Tymo).

Dobar je Dante.
Ipak ne: Kroos na poziciji lijevog krila, Mulija prateca spica. Dokle - kako, vidjet cemo.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
JustBlue
Postovi: 86
Pridružen/a: 30 dec 2011, 12:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la JustBlue » 20 jan 2012, 20:43

"Na stadionu nešto glasniji navijači Bayerna koji i ne vodi baš igru..."

koja je legenda ovaj komentator :-D samo smireno i polako. (:


NEUERU KRETENIČINOOOOO ! -.- :twisted:
FC Bayern München <3
Željo 1921 <3

Mia San Mia ! (:

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8233
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 20 jan 2012, 20:44

Neuer :oops:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
tarikhordas
Postovi: 425
Pridružen/a: 04 jul 2011, 22:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la tarikhordas » 20 jan 2012, 20:45

MARCO REUS !!!!!!!!!!
I svako jutro kad se probudim, uv'jek na tebe prvo pomislim...

Avatar
JustBlue
Postovi: 86
Pridružen/a: 30 dec 2011, 12:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la JustBlue » 20 jan 2012, 20:47

tarikhordas je napisao/la:MARCO REUS !!!!!!!!!!
od*ebi na BvB-ovu temu i tamo se iživljavaj, ubijamo vas u napadu.

a ovog sudije lopova Allahu dragi :-O jel' on normalan?
FC Bayern München <3
Željo 1921 <3

Mia San Mia ! (:

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la thulkazal » 20 jan 2012, 20:49

JustBlue je napisao/la: od*ebi na BvB-ovu temu i tamo se iživljavaj, ubijamo vas u napadu.

ali ne i u rezultatu xD

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la amerosm » 20 jan 2012, 20:50

Svaki put Vi meni hebete zivce i ne znam koji djavo me natjera da odigram na Bayern. Iako moram priznati da se ovakav gol ne vidja svaki dan - posebno ako je strijelac buduci igrac najveceg rivala.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8233
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 20 jan 2012, 20:57

amerosm je napisao/la:Svaki put Vi meni hebete zivce i ne znam koji djavo me natjera da odigram na Bayern.
Zivci tu i tamo, ali zar ti sumnjas u Nasu pobjedu veceras? :D

Edit: Imas pravo da sumnjas.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
JustBlue
Postovi: 86
Pridružen/a: 30 dec 2011, 12:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la JustBlue » 20 jan 2012, 21:15

geronimo je napisao/la:
amerosm je napisao/la:
Imas pravo da sumnjas.
itekako :(
FC Bayern München <3
Željo 1921 <3

Mia San Mia ! (:

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la thulkazal » 20 jan 2012, 21:17

a jbt il je jupp glup sa taktikom pa rekao da se igra oprezno il lahm igra ko qrac (čitavu polusezonu) pa bek treba da se ubacuje u napad a ne da se skriva iza ... isto ko da ima 35 godina i nije imao "svoju" utakmicu od kada se oženio sve nešto prosjek ...

Tymo out - Alaba in (na krilo Alaba a Basti-Kroos u sredu)
Buyten out - Rafa in (Rafa na beka)

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.