Armenija-BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

BiH ce u Armeniji:

1) Pobijediti
267
91%
2) Igrati nerijeseno
10
3%
3) Izgubiti
16
5%
 
Ukupno glasova: 293

amir23
Postovi: 15
Pridružen/a: 28 mar 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la amir23 » 27 avg 2009, 16:45

jbt danas obiso cijelu tuzlu..karti ni za lijeka.........znal ko imal slucajno gje da mogu kupit na tuzlanskom kantonu???

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la Tarik14 » 27 avg 2009, 16:49

amir23 je napisao/la:jbt danas obiso cijelu tuzlu..karti ni za lijeka.........znal ko imal slucajno gje da mogu kupit na tuzlanskom kantonu???
Tuzla : Agencija Transturist

Olovo : Autobusna stanica

Kakanj : Autobuska stanica

Zenica : Agencija Centrotrans

Terza
Postovi: 20
Pridružen/a: 12 avg 2009, 17:26
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la Terza » 27 avg 2009, 16:52

http://****/index.php/vijesti ... bih-turska

:D eto malo pogledajte..Nemoze u Zenici bez specijalaca nikako 8-)
Dok zivimo mi,zivjet cete i vi u nasim srcima

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la Tarik14 » 27 avg 2009, 16:55

Terza je napisao/la:http://****/index.php/vijesti ... bih-turska

:D eto malo pogledajte..Nemoze u Zenici bez specijalaca nikako 8-)
Samo u BIH ima toga! :roll:

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la rob do bagro » 27 avg 2009, 16:58

Zenica: Gužva za karte utakmice BiH - Turska

'Specijalci' spriječili upad navijača u poslovnicu ''Centrotrans busa''

Zenica,27.augusta – Iako je do sada sve bilo tiho, i atmosfera u gradu Zenici je naizgled djelovala nazainteresovano za dešavanja oko nogometne reprezentacije, početak prodaje ulaznica za meč BiH – Turska donio je prva uzbuđenja zbog kojih su angažovani ''zenički specijalci''.

Nogometni fanatici su u sportskoj euforiji pred nastupajući meč nogometne reprezentacije napravili veliki nered ispred poslovnice ''Centrotrans busa'', u ulici Mehmedalije Tarabara, pokušavajući dokopati se ulaznica za ''b-h meč stoljeća''. Red ispred poslovnice ''Centrotransa'' pokušali su prvo zavesti policajci, ali kada je broj zainteresovanih za ulaznice prešao mogućnosti dežurnog policijskog tima u pomoć su pozvani pripadnici Jednice za posebne namjene MUP-a ZDK, koji su brzo zaveli red pred prodajnim mjestom.
Zenička policija će biti spremna na ovakve ispade navijača i u policiji su već organizovali poseban odbor za usmjeravanje aktivnosti oko organizacije utakmice BiH – Turska.

''Obzirom da se radi o veoma značajnoj međunarodnoj utakmici formiran je Štab za koordiniranje i usmjeravanje aktivnosti na obezbjeđenju naznačene nogometne utakmice. Uprave policije donijela je plan mjera i radnji na obezbjeđenju navedene utakmice, i policija će preduzeti sve potrebne mjere kako bi se navedena utakmica održala u bezbjednim uslovima i kako bi bilo spriječeno bilo kakvo ugrožavanje lične i imovinske sigurnosti građana'', rekao je za Zedu Senaid Hasić, savjetnik komesara policije MUP-a ZDK.

Navijačima treba napomenuti da se policijske aktivnosti provode u skladu sa odredbama Zakona o unutrašnjim poslovima ZE-DO kantona, Zakona o policijskim službenicima ZE-DO kantona, i napokon Zakona o bezbjednosti održavanja sportskih takmičenja u Zeničko-dobojskom kantonu, koji podrazumijeva široka ovlaštenja policijskim službenicima, i čije se kaznene odredbe provode odmah kod dežurnog sudije Općinskog suda Zenica ili dežurnog kantonalnog tužitelja.(Zeda)
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Mali Maestro
Postovi: 144
Pridružen/a: 21 avg 2009, 16:38
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la Mali Maestro » 27 avg 2009, 17:02

Svjedoci smo da Bosance ni recesija neće spriječiti da prisustvuju na ovom velikom fudbalskom spektaklu. Cijene ulaznica su 40 KM za zapadnu tribinu, 30 KM za istok, 20 KM sjever i 15 KM jug.

Ma nema veze recesija s cijenama karata već pohlepa određenih ljudi..
Please

amir23
Postovi: 15
Pridružen/a: 28 mar 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la amir23 » 27 avg 2009, 17:08

Tarik14 je napisao/la:
amir23 je napisao/la:jbt danas obiso cijelu tuzlu..karti ni za lijeka.........znal ko imal slucajno gje da mogu kupit na tuzlanskom kantonu???
Tuzla : Agencija Transturist

Olovo : Autobusna stanica

Kakanj : Autobuska stanica

Zenica : Agencija Centrotrans
jbg u transturist stiglo samo 100 karti!!!

LAW
Postovi: 163
Pridružen/a: 12 jun 2008, 00:05
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la LAW » 27 avg 2009, 17:15

karte za utakmicu BIH Turska
zapad 100 KM
istok 90 KM
bujrum 8-)
Bio sam tad dečko mali,ni roditelji nisu znali,da sam dobio najljepši dres,Od tada kreće urnebes,Čak sa svojih godina sedam,shvatio sam da je grb taj vrijedan,naučio sam da volim crveno-crnu boju,jer znam da će Celik uljepšati mladost moju...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la harishp » 27 avg 2009, 17:38

LAW je napisao/la:karte za utakmicu BIH Turska
zapad 100 KM
istok 90 KM
bujrum 8-)
:roll: Za lijeka ti zatrebalo. :evil:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1775
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la neko_iz_mase » 27 avg 2009, 17:39

LAW je napisao/la:karte za utakmicu BIH Turska
zapad 100 KM
istok 90 KM
bujrum 8-)
I sad ti hoces ko faca neka da ispadnes.

Ko je zainteresovan za karte, radi ovakvih bijednika kao ovaj gore, nek se meni javi na pp.
3 karte mislim da mogu jos nabaviti, s tim da je cijena karte za istok 45 maraka, a zapad 55, jer se uzima aranzman u koji je uracunata karta i prevoz. Drugacije se ne moze uzeti preko ove agencije
Da ne mislite da hocu da zaradim, jer uz kartu cete dobiti i racun za prevoz, pa po volji vam hocete li ici busom ili sopstvenim automobilom.
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la rob do bagro » 27 avg 2009, 17:40

,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

eldar__adriano
Postovi: 25
Pridružen/a: 02 avg 2009, 23:39
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la eldar__adriano » 27 avg 2009, 18:10

amir23 je napisao/la:
Tarik14 je napisao/la:
amir23 je napisao/la:jbt danas obiso cijelu tuzlu..karti ni za lijeka.........znal ko imal slucajno gje da mogu kupit na tuzlanskom kantonu???
Tuzla : Agencija Transturist

Olovo : Autobusna stanica

Kakanj : Autobuska stanica

Zenica : Agencija Centrotrans
jbg u transturist stiglo samo 100 karti!!!
pa naravno nama uvijek dodje najmanje karti a opet nas bude najvise ;)

i ja sam danas u pola 3 bio u trans turistu i karte su rasprodate kaze zena ona za sat, od 12 do 1.. tako da valja nam se nekako drugarcije snalaziti ;)

LAW
Postovi: 163
Pridružen/a: 12 jun 2008, 00:05
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la LAW » 27 avg 2009, 18:19

neko_iz_mase je napisao/la:
LAW je napisao/la:karte za utakmicu BIH Turska
zapad 100 KM
istok 90 KM
bujrum 8-)
I sad ti hoces ko faca neka da ispadnes.

Ko je zainteresovan za karte, radi ovakvih bijednika kao ovaj gore, nek se meni javi na pp.
3 karte mislim da mogu jos nabaviti, s tim da je cijena karte za istok 45 maraka, a zapad 55, jer se uzima aranzman u koji je uracunata karta i prevoz. Drugacije se ne moze uzeti preko ove agencije
Da ne mislite da hocu da zaradim, jer uz kartu cete dobiti i racun za prevoz, pa po volji vam hocete li ici busom ili sopstvenim automobilom.
jarane ja dignem svoju guzicu u pet i idem od grada do grada da kupim kartu tako ako sam ja bjednik dodes malo u ze pa fino vidis posto ce biti ja mislim da ih prodaju pred zapadom nisam siguran
prosla utakmica 100KM pa sto ne bi i sad bile
Bio sam tad dečko mali,ni roditelji nisu znali,da sam dobio najljepši dres,Od tada kreće urnebes,Čak sa svojih godina sedam,shvatio sam da je grb taj vrijedan,naučio sam da volim crveno-crnu boju,jer znam da će Celik uljepšati mladost moju...

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1775
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la neko_iz_mase » 27 avg 2009, 18:27

LAW je napisao/la:
neko_iz_mase je napisao/la:
LAW je napisao/la:karte za utakmicu BIH Turska
zapad 100 KM
istok 90 KM
bujrum 8-)
I sad ti hoces ko faca neka da ispadnes.

Ko je zainteresovan za karte, radi ovakvih bijednika kao ovaj gore, nek se meni javi na pp.
3 karte mislim da mogu jos nabaviti, s tim da je cijena karte za istok 45 maraka, a zapad 55, jer se uzima aranzman u koji je uracunata karta i prevoz. Drugacije se ne moze uzeti preko ove agencije
Da ne mislite da hocu da zaradim, jer uz kartu cete dobiti i racun za prevoz, pa po volji vam hocete li ici busom ili sopstvenim automobilom.
jarane ja dignem svoju guzicu u pet i idem od grada do grada da kupim kartu tako ako sam ja bjednik dodes malo u ze pa fino vidis posto ce biti ja mislim da ih prodaju pred zapadom nisam siguran
prosla utakmica 100KM pa sto ne bi i sad bile
Bila je i 150 km za proslu utakmicu, pa ih je pola ostalo neprodanih, i onda su ih 10 min prije pocetka utakmice prodavali po 20 maraka, koliko sam je ja i platio, zato mojne mi suplje, i da Bog da ni jednu ne prodali vi svi, koji mislte da cete zaradit na njima
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

noah
Postovi: 456
Pridružen/a: 29 maj 2009, 00:26
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la noah » 27 avg 2009, 19:52

LAW je napisao/la:karte za utakmicu BIH Turska
zapad 100 KM
istok 90 KM
bujrum 8-)
cigane

pik
Postovi: 149
Pridružen/a: 20 jun 2009, 14:32
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la pik » 27 avg 2009, 19:59

LAW je napisao/la:karte za utakmicu BIH Turska
zapad 100 KM
istok 90 KM
bujrum 8-)
Dobre cijene za nase lijepe dijasporce ;) a mi ovdje pacenici mozemo i preko tv uzivati u nasoj jednoj jedinoj

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la T-MAC » 27 avg 2009, 20:26

rob do bagro je napisao/la:cekao,cekao i docekao kartu nakon 5 sati stajanja u onoj guzvi i po onoj vrucini da sam se morao omrsit radi karti eto
otisao u 10:00 cekao do 15:30
ja sam jarne dosao u 08:00 i vec red bio do astre i tek sam na red dosao u 14:00
da mi je ono neko pricao da ce nako bit ne bi mu vjerovao
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la rob do bagro » 27 avg 2009, 20:31

NAS nas kapiten Emir Spahic zarazen virusom H1N1
http://www.****/sport/fudbal/e ... nove-gripe
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la Pirke » 27 avg 2009, 20:42

http://www.mhscfoot.com/liste-saisons/s ... -a-au-mhsc

Potvrdili da je jedan igrac bolestan.

Inace ta gripa traje od 7 do 10 dana. Posto je spaha sportas, sigurno ce biti od 5 do 7-8 dana.

Mislim da ce biti tu za Tursku ali ne za ARmeniju.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

AdinoOo
Postovi: 14
Pridružen/a: 19 avg 2008, 14:06
Kontakt:

Re: Armenija-BiH/BiH-Turska

Post Postao/la AdinoOo » 27 avg 2009, 21:48

Spaha ima srce koje je jace od svake bolesti,tako da ga mozemo akoBogda racunati za Tursku....ali mene boli stomak na samu pomisao na utakmicu protiv Armenije,nikad nisam mislio da cu to reci za reprezentaciju kao sto su oni,ali se bojim da nece sva ta trema prevladati iskustvo i znanje. zato Ciro ne smije eksperimentisati sa Stilicem (skidam mu kapu) i ostalim mladim i neiskusnim....Vise se bojim Armenije nego Turaka,jer znamo i mi,a i oni da ce imati nezapamcenu podrsku.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.