FK UNIS Vogošća

Avatar
Bistrik
Postovi: 1466
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la Bistrik » 01 feb 2012, 13:35

jeli ovaj Ibro Hodzic golman iz Sarajeva došao ili ima neki drugi sa istim imenom i prezimenom?

unisovac
Postovi: 137
Pridružen/a: 19 okt 2011, 23:37
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la unisovac » 01 feb 2012, 20:45

Bistrik je napisao/la:jeli ovaj Ibro Hodzic golman iz Sarajeva došao ili ima neki drugi sa istim imenom i prezimenom?
jeste ovo je Ibro Hodzic,bivsi golman Sarajeva

unisovac
Postovi: 137
Pridružen/a: 19 okt 2011, 23:37
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la unisovac » 01 feb 2012, 20:49

danas u Mostaru u pripremnoj utakmici sa dva sastava po 45 minuta UNIS je odigrao sa ekipom Branitelja,rezultat je na poluvremenu 0/0,na kraju 2/1.

Avatar
Bistrik
Postovi: 1466
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la Bistrik » 02 feb 2012, 10:05

unisovac je napisao/la:
Bistrik je napisao/la:jeli ovaj Ibro Hodzic golman iz Sarajeva došao ili ima neki drugi sa istim imenom i prezimenom?
jeste ovo je Ibro Hodzic,bivsi golman Sarajeva
nisam znao da je došao u UNIS.

unisovac
Postovi: 137
Pridružen/a: 19 okt 2011, 23:37
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la unisovac » 05 feb 2012, 21:50

U VOGOŠĆI-DOBRE VIBRACIJE

unisovac
Postovi: 137
Pridružen/a: 19 okt 2011, 23:37
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la unisovac » 05 feb 2012, 21:52

Bivši golman Sarajeva pojačao Unis
Hodžić: Atmosfera u klubu je
odlična

Piše: E. Ćatović
Petak, 03.02.12. 09:15.

Bivši golman Sarajeva, Ibro Hodžić, nedavno je pojačao redove Unisa iz Vogošće.

Unis trenutno nastupa u Prvoj ligi Federacije BiH i nalazi se na posljednjem mjestu, ali Hodžić vjeruje da ekipa može izboriti opstanak.
"Dovedena je nekolicina igrača sa kojima bi trebali ostvariti bolje rezultate u drugom dijelu sezone, a jedan od ciljeva je i stvaranje ekipe za narednu sezonu", rekao je Hodžić za SportSport.ba.

Podsjetimo, 26-godišnji golman je u FK Sarajevo proveo punih pet godina, ali nikada nije dobio pravu priliku. Tim sa Koševa želio je smanjiti platnu listu, tako da je raskid saradnje bio neminovan. Međutim, Hodžić nije dugo tražio angažman i sada će konačno imati šansu za dokazivanje u novom timu.

"Nije mi dugo trebalo da nađem novi angažman, jer sam i ranije pregovarao sa Unisom. Prijatno sam iznenađen atmosferom u klubu i odnosom Uprave prema igračima. Svi su me odlično prihvatili, a neke igrače znam od ranije i imao sam priliku igrati sa njima", zaključio je Hodžić u razgovoru za naš portal.

Avatar
tarikhordas
Postovi: 425
Pridružen/a: 04 jul 2011, 22:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la tarikhordas » 05 feb 2012, 21:57

Sretno Hodza !
I svako jutro kad se probudim, uv'jek na tebe prvo pomislim...

Avatar
Free_shooteR
Postovi: 237
Pridružen/a: 16 maj 2011, 23:02
Lokacija: Kakanj
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la Free_shooteR » 07 feb 2012, 21:29

zanima me jel Merdic Mirza potpisao za vas ?? inace za rudar je igrao...i mladost kakanj...??? prica se da sutra dolazi kod vas..

???
Kraljice Bosno nemoj se vise bojat'
mi smo tvoj stit i necemo te prodat'
ako neko vrijedja necemo okrenut' ledja
ti dani su prosli, sad se sve mijenja!!!

unisovac
Postovi: 137
Pridružen/a: 19 okt 2011, 23:37
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la unisovac » 08 feb 2012, 11:57

Free_shooteR je napisao/la:zanima me jel Merdic Mirza potpisao za vas ?? inace za rudar je igrao...i mladost kakanj...??? prica se da sutra dolazi kod vas..

???
ko ti je taj,nismo čuli još ništa iz kluba o tom igraču,znaš li ko je ,šta je,šta igra i kakav je

Avatar
Free_shooteR
Postovi: 237
Pridružen/a: 16 maj 2011, 23:02
Lokacija: Kakanj
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la Free_shooteR » 08 feb 2012, 14:08

unisovac je napisao/la:
Free_shooteR je napisao/la:zanima me jel Merdic Mirza potpisao za vas ?? inace za rudar je igrao...i mladost kakanj...??? prica se da sutra dolazi kod vas..

???
ko ti je taj,nismo čuli još ništa iz kluba o tom igraču,znaš li ko je ,šta je,šta igra i kakav je
ofanzivac....91-92 godiste..nism siguran....onak ima nekog znanja...mozda bi vam dobro dosao....al sinoc sam bio sa njim..kaze da sutra..tj danas doci tamo kod vas...sad opet neznm mozda je samo na probu dosao..ili sta vec...a inace bio je i u travniku na probi..i kaze da je zadovoljio..ali nie potpisao zbog godina...ii zbog toga sto nema iskustva..a travniku trebaju iskusniji...i tak.. :D
Kraljice Bosno nemoj se vise bojat'
mi smo tvoj stit i necemo te prodat'
ako neko vrijedja necemo okrenut' ledja
ti dani su prosli, sad se sve mijenja!!!

v_b_8_9
Postovi: 175
Pridružen/a: 18 avg 2011, 00:41
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la v_b_8_9 » 08 feb 2012, 16:16

Free_shooteR je napisao/la:
unisovac je napisao/la:
Free_shooteR je napisao/la:zanima me jel Merdic Mirza potpisao za vas ?? inace za rudar je igrao...i mladost kakanj...??? prica se da sutra dolazi kod vas..

???
ko ti je taj,nismo čuli još ništa iz kluba o tom igraču,znaš li ko je ,šta je,šta igra i kakav je
ofanzivac....91-92 godiste..nism siguran....onak ima nekog znanja...mozda bi vam dobro dosao....al sinoc sam bio sa njim..kaze da sutra..tj danas doci tamo kod vas...sad opet neznm mozda je samo na probu dosao..ili sta vec...a inace bio je i u travniku na probi..i kaze da je zadovoljio..ali nie potpisao zbog godina...ii zbog toga sto nema iskustva..a travniku trebaju iskusniji...i tak.. :D
Znamo da svaki igrac zadovolji na svakoj probi na kojoj bude.. :D
Izgleda da su samo kod nas stariji igraci perspektivniji od mladjih :D

unisovac
Postovi: 137
Pridružen/a: 19 okt 2011, 23:37
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la unisovac » 08 feb 2012, 20:35

Free_shooteR je napisao/la:zanima me jel Merdic Mirza potpisao za vas ?? inace za rudar je igrao...i mladost kakanj...??? prica se da sutra dolazi kod vas..

???
Stigao je Merdic Mirza,ukljucice se u rad naseg tima i traziti svoje mjesto u ekipi,to je info.iz kluba

Avatar
Free_shooteR
Postovi: 237
Pridružen/a: 16 maj 2011, 23:02
Lokacija: Kakanj
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la Free_shooteR » 09 feb 2012, 00:20

unisovac je napisao/la:
Free_shooteR je napisao/la:zanima me jel Merdic Mirza potpisao za vas ?? inace za rudar je igrao...i mladost kakanj...??? prica se da sutra dolazi kod vas..

???
Stigao je Merdic Mirza,ukljucice se u rad naseg tima i traziti svoje mjesto u ekipi,to je info.iz kluba
da...bas maloprije sam bio sa njim..i rek'o mi je da je to gotova stvar..nadam se da ce vam biti od pomoci...
Kraljice Bosno nemoj se vise bojat'
mi smo tvoj stit i necemo te prodat'
ako neko vrijedja necemo okrenut' ledja
ti dani su prosli, sad se sve mijenja!!!

unisovac
Postovi: 137
Pridružen/a: 19 okt 2011, 23:37
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la unisovac » 09 feb 2012, 17:15

evo danas se pripremama prikljucio i Amel Handjic

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5211
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la LjumanM95 » 09 feb 2012, 17:26

unisovac je napisao/la:evo danas se pripremama prikljucio i Amel Handjic
Je li i taj iz Sarajeva?
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

unisovac
Postovi: 137
Pridružen/a: 19 okt 2011, 23:37
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la unisovac » 09 feb 2012, 18:32

LjumanM95 je napisao/la:
unisovac je napisao/la:evo danas se pripremama prikljucio i Amel Handjic
Je li i taj iz Sarajeva?
jeste,brat od Kenana kapiena Saarajeva,
na Bajramskom turniru je bio najbolji strijelac,

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5211
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la LjumanM95 » 09 feb 2012, 22:05

unisovac je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:
unisovac je napisao/la:evo danas se pripremama prikljucio i Amel Handjic
Je li i taj iz Sarajeva?
jeste,brat od Kenana kapiena Saarajeva,
na Bajramskom turniru je bio najbolji strijelac,
Tako sam i mislio koji god je Handžić izašao je iz njihove škole fudbala. :D Eto vi postadoste na jedan način njihova "filijala", a to i vama i njima dobro dođe, vi dobijate mlade igrače željne igre i dokazivanja, a njima dobro dođe što imaju gdje da idu na kaljenje. ;)
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

unisovac
Postovi: 137
Pridružen/a: 19 okt 2011, 23:37
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la unisovac » 10 feb 2012, 22:17

To je od uvijek bilo,kako smo postali,oni 45,mi 48,u njihovoj sampionskoj generaciji onoj prvoj su bila dva igraca UNISA,Siljkut i Makic,do rata kapiten Sarajeva je bio Kupresanin iz UNISA,jos mnogi su igrali iz UNISA za Sarajevo,tako da to nije uopste nista cudno za ova dva kluba

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5211
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la LjumanM95 » 10 feb 2012, 22:34

unisovac je napisao/la:To je od uvijek bilo,kako smo postali,oni 45,mi 48,u njihovoj sampionskoj generaciji onoj prvoj su bila dva igraca UNISA,Siljkut i Makic,do rata kapiten Sarajeva je bio Kupresanin iz UNISA,jos mnogi su igrali iz UNISA za Sarajevo,tako da to nije uopste nista cudno za ova dva kluba
I dobro vam dođe ta suradnja. Jer eto u posljednje vrijeme dosta tih mladih igrača iz Sarajeva ide na kaljenje u UNIS, a Sarajevo ima dostu jaku školu fudbala, jednu od najjačih u državi.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
diplomatija
Postovi: 2153
Pridružen/a: 24 nov 2011, 16:54
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la diplomatija » 10 feb 2012, 22:36

unisovac, hajde ti nama sad lijepo kazi ko je dosao u unis, a ko je otisao, napisi ono otisli:, doslo:, hvala

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.