Očekujem brisanje teme, hvala

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Neutral
Postovi: 37820
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Očekujem brisanje teme, hvala

Post Postao/la Neutral » 31 jan 2009, 23:13

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 27 feb 2014, 13:36, ukupno mijenjano 5 puta.

Neutral
Postovi: 37820
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Napokon

Post Postao/la Neutral » 04 sep 2009, 07:56

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 27 feb 2014, 13:28, ukupno mijenjano 1 put.

Neutral
Postovi: 37820
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la Neutral » 30 nov 2009, 00:09

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 27 feb 2014, 13:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la insider » 30 nov 2009, 17:46

Pa, vrijedilo je odvojiti pola sata i pročitati tvoje tekstove. Razmišljamo isto, ali ću na ovoj tvojoj temi obrazložiti svoj odgovor, samo dok nešto večeram.

Svaka čast za kolumnu, samo nastavi.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Neutral
Postovi: 37820
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la Neutral » 30 nov 2009, 18:10

Jedva čekam. ;)

Te hvala ti na čitanju.

Avatar
lejla
Postovi: 2347
Pridružen/a: 25 mar 2009, 17:49
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la lejla » 30 nov 2009, 18:35

Rz88 je napisao/la: I posljedni dio, kladionicu. Kako da gledam normalno utakmicu kada vidim na nekim dresovima sponzor neka kladionica. O kako je to samo naivno od nas. Kladionice je preuzela vlast nad sportom. Ovo nije ono, što je nekada bilo. Toliko sumnivih rezultata, toliko smiješnih golova koje se svakovremeno dešavaju i na kraju ispade da je samo 40 utakmica namješteno. najnoviji primjer je upravo naša država, odnosno reprezentacija kojoj je bilo ponuđena neka određena suma novca da se proda utakmica. Žalosno je sve to da se radi pojedinaca ono u čemu sam uživao raspadne. Prije sam gledao ama baš svaki sport aktivno, po čitav dan. Pratio sam u nogometaša čak visine, kilaž, sve cijene transfera. Jedva čekao da bude neka utakmice da je mogu pratiti. U posljednje vrijeme , interes mi je totalno pao. Sve se svodi na klađenje i nestao je taj žar koji sam posjedovao nekada.

Ja nakon polufinala LP-a prosle godine na fudbal gledam drugim ocima,,, Shvatila sam da je novac postao jedina pokretacka snaga svega, pa i sporta,,, Svima je postalo jasno da se utakmice ne dobijaju na terenu, vec negdje drugo,, :roll: :roll: Zalosno, al istinito,,,




nastavi pisat, dobro ti ide ;) ;)
John Terry can play with his back completely blocked, and he will put his head where I will not put my feet. He is extreme and knows he will suffer the consequences later, but he is sacrificing himself.
Didier Drogba

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la majestic24 » 30 nov 2009, 19:21

Komentarisati cu ovu tvoju recenicu "otkud toliko mrznje u ovoj zemlji". Svjetu nije bilo u interesu da mi imamo drzavu. Bio je taj nesretni rat; tek 95 smo dobili neku pomoc od svjeta,al i to je da mogu reci da nismo mogli bez njih,i da nam zbog toga mogu upravljati drzavom. Recite mi iskreno,jel posteno da hercegovci imaju hrvatsku putovnici i mogu ici svuda,srbi imaju srpsku putovnici i oni idu kuda zele...a Bosanci???? O ovom viznom rezimu se prica vec 15 godina...i kad god treba da se napravi neki zavrsni korak srpski i hrvatski predstavnici nesto zajebu. Oni ce nas uvjek zajebavati,i ebati nas u zdrav mozak. Dok ova drzava bude imala 3 predsjednika,entitet i sl...uvjek ce biti mrznja. A glavni razlog za mrznju je....vjera-ISLAM. Pa da nisu dali srbima entitet ovo bi sad bila islamska drzava-jedina u evropi. To svjet nije dopustio. Zalosno ,al istinito.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Neutral
Postovi: 37820
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la Neutral » 30 nov 2009, 19:25

Brate, slažem se sa tobom. Ovo je bilo isplaniranoo EU. Ali eto, ne kvaimo makar malo radosti što je ostalo , a to je sport.


@Lejla.

Pogledaj samo malo ko ide na ovo SP. Irci, jadni, ispadnu onako. Pravi se sudija mahnit da nije vidio. Slovenija ode, a Rusija bogata kako to. Jednostavno, Slovenija važna politička država za EU. I politika je počela da se mješa u sport, isto kao što su pape i hodže o politici umjesto o vjeri.

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la majestic24 » 30 nov 2009, 19:37

Danas je najbolje biti mafijas...najbolje prolazis.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la loptica » 30 nov 2009, 19:50

Buraze svaka ti čast mogu se neki novinari postidit,sve kratko i jasno si napisao o svemu , lijep sažetak rezimea.
Samo naprijed...šta ćeš, što nas ne ubije,ojača nas!
Pozz čekam dalje..... ;)
Fi hajati.
GO Bosno.

Neutral
Postovi: 37820
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la Neutral » 01 dec 2009, 00:02

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 27 feb 2014, 13:29, ukupno mijenjano 1 put.

Neutral
Postovi: 37820
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la Neutral » 02 dec 2009, 00:51

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 27 feb 2014, 13:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la bistrikboy » 02 dec 2009, 00:52

loptica je napisao/la:lijep sažetak rezimea.
:mrgreen:

Rz88 samo nastavi ;)
Zadnja izmjena: bistrikboy, dana/u 10 dec 2009, 08:51, ukupno mijenjano 1 put.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la Stone Island » 04 dec 2009, 20:21

Rz88 je napisao/la:Ko su to zapravo navijači. Ko su to zapravo simpatizeri . Mnogi to mješaju. Ispada da je navijač samo onaj koji dolazi u alkoholiziranom stanju na utakmicu te pjeva neke pjesme koje se rimuju. Pjesma jedna te ista se ponavlja po 100 puta. A šta li samo simpatizer radi tu. Da li on voli jednako taj klub kao i pravi navijač koji se fali okolo kako ide na gostujuće utakmice. Mi smo nardo sa posebnim mentalitetom. U nas je sve posebno. Evo za primjer uzimam BBB u Hrvatskoj. Da li su oni pravi navijači ili tzv huligani jer stoji iza njih 1000 ljudi. Da li bi se isto tako ponašali i uvojoj kući. Da li bi neko od nas šarap kući razne oznake , razna obilježja koja su nigdje veze. Grafiti su posebna stvar. Svaka čast za njih, oni i uljepšavaju grad, ali potpuno kritiziram ljude koji šaraju po takvim grafitima. Da li je onaj pravi navijač koji peva nacionalističke, fašističke , pjesme, da li je pravi navijač šovinista, da li je simpatizer sve to ujedno.Jesi li pravi navijači oni koji napadaju, gađaju protivničke navijače i simpatizere. Da li je to naša navijačka scena koja nam to dozvoljava. Nije li bit navijača bodriti svoj klub svih 90 minuta a ne omaložavati protivničke , te pjevati adoloscentne pjesme. Po meni su sve navijačke grupe dječije koji psuju jedni drugima. Vidi se da su to neškolovana gamad koja nema ništa pametnije da radi nego da širi mržnju. Da osudite me zbog moje kritike, ali i ja osuđujem taj apsurd vrijeđanja. Dosta puta sam izvriđean od svijeta, dosta puta sam izvrijeđen ovdje na nekim gostovanjima. Dosta je meni te gluposti. Evo lično, ne idem više na gostovanaj, ne radi toga što nesmijem, ne radi toga što želim da ostanem život i da me neka budala ne bi napala. Ne radi toga, nego moja pamet mi to ne dozvoljava, ne mogu jednostavno slušati te gluposti koje mogu izaći iz usta pojedinaca. Previše je to za moje uši . Previše je toga bilo u ratu, srećom bio sam mlad, ali eto. Nadam se da ćemo se nekada opametiti, te prestati omaložavati jedni druge, te da napravimo atmosferu kakvu svakako BiH zaslužuje.


Neki će sada reći da je ne poznajem navijački kodeks i te stvari. Ma pustite vi meni zapad, u njih je to davno iz mode izašlo, ali naravno mi smo opet ti koji su posebni, pa opet kasnimo....
Što ikako pišeš o ovakvim stvarima ? Pojma ti nemaš.
Ne da mi se raspravljati s tobom,ali molim te zaobiđi teme o kojim skoro ništa ne znaš.

Hvala ti unaprijed.

Neutral
Postovi: 37820
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la Neutral » 09 dec 2009, 15:29

Stone Island je napisao/la:
Rz88 je napisao/la:Ko su to zapravo navijači. Ko su to zapravo simpatizeri . Mnogi to mješaju. Ispada da je navijač samo onaj koji dolazi u alkoholiziranom stanju na utakmicu te pjeva neke pjesme koje se rimuju. Pjesma jedna te ista se ponavlja po 100 puta. A šta li samo simpatizer radi tu. Da li on voli jednako taj klub kao i pravi navijač koji se fali okolo kako ide na gostujuće utakmice. Mi smo nardo sa posebnim mentalitetom. U nas je sve posebno. Evo za primjer uzimam BBB u Hrvatskoj. Da li su oni pravi navijači ili tzv huligani jer stoji iza njih 1000 ljudi. Da li bi se isto tako ponašali i uvojoj kući. Da li bi neko od nas šarap kući razne oznake , razna obilježja koja su nigdje veze. Grafiti su posebna stvar. Svaka čast za njih, oni i uljepšavaju grad, ali potpuno kritiziram ljude koji šaraju po takvim grafitima. Da li je onaj pravi navijač koji peva nacionalističke, fašističke , pjesme, da li je pravi navijač šovinista, da li je simpatizer sve to ujedno.Jesi li pravi navijači oni koji napadaju, gađaju protivničke navijače i simpatizere. Da li je to naša navijačka scena koja nam to dozvoljava. Nije li bit navijača bodriti svoj klub svih 90 minuta a ne omaložavati protivničke , te pjevati adoloscentne pjesme. Po meni su sve navijačke grupe dječije koji psuju jedni drugima. Vidi se da su to neškolovana gamad koja nema ništa pametnije da radi nego da širi mržnju. Da osudite me zbog moje kritike, ali i ja osuđujem taj apsurd vrijeđanja. Dosta puta sam izvriđean od svijeta, dosta puta sam izvrijeđen ovdje na nekim gostovanjima. Dosta je meni te gluposti. Evo lično, ne idem više na gostovanaj, ne radi toga što nesmijem, ne radi toga što želim da ostanem život i da me neka budala ne bi napala. Ne radi toga, nego moja pamet mi to ne dozvoljava, ne mogu jednostavno slušati te gluposti koje mogu izaći iz usta pojedinaca. Previše je to za moje uši . Previše je toga bilo u ratu, srećom bio sam mlad, ali eto. Nadam se da ćemo se nekada opametiti, te prestati omaložavati jedni druge, te da napravimo atmosferu kakvu svakako BiH zaslužuje.


Neki će sada reći da je ne poznajem navijački kodeks i te stvari. Ma pustite vi meni zapad, u njih je to davno iz mode izašlo, ali naravno mi smo opet ti koji su posebni, pa opet kasnimo....
Što ikako pišeš o ovakvim stvarima ? Pojma ti nemaš.
Ne da mi se raspravljati s tobom,ali molim te zaobiđi teme o kojim skoro ništa ne znaš.

Hvala ti unaprijed.

Samo ti zaobiđi ako ti se ne sviđa. Uostalom, imma svoje mišljenje, i ti svoje. Ne kvari svojim glupostima ovo, unaprijed hvala.

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la Stone Island » 09 dec 2009, 22:04

Rz88 je napisao/la:Ko su to zapravo navijači. Ko su to zapravo simpatizeri . Mnogi to mješaju. Ispada da je navijač samo onaj koji dolazi u alkoholiziranom stanju na utakmicu te pjeva neke pjesme koje se rimuju. Pjesma jedna te ista se ponavlja po 100 puta. A šta li samo simpatizer radi tu. Da li on voli jednako taj klub kao i pravi navijač koji se fali okolo kako ide na gostujuće utakmice. Mi smo nardo sa posebnim mentalitetom. U nas je sve posebno. Evo za primjer uzimam BBB u Hrvatskoj. Da li su oni pravi navijači ili tzv huligani jer stoji iza njih 1000 ljudi. Da li bi se isto tako ponašali i uvojoj kući. Da li bi neko od nas šarap kući razne oznake , razna obilježja koja su nigdje veze. Grafiti su posebna stvar. Svaka čast za njih, oni i uljepšavaju grad, ali potpuno kritiziram ljude koji šaraju po takvim grafitima. Da li je onaj pravi navijač koji peva nacionalističke, fašističke , pjesme, da li je pravi navijač šovinista, da li je simpatizer sve to ujedno.Jesi li pravi navijači oni koji napadaju, gađaju protivničke navijače i simpatizere. Da li je to naša navijačka scena koja nam to dozvoljava. Nije li bit navijača bodriti svoj klub svih 90 minuta a ne omaložavati protivničke , te pjevati adoloscentne pjesme. Po meni su sve navijačke grupe dječije koji psuju jedni drugima. Vidi se da su to neškolovana gamad koja nema ništa pametnije da radi nego da širi mržnju. Da osudite me zbog moje kritike, ali i ja osuđujem taj apsurd vrijeđanja. Dosta puta sam izvriđean od svijeta, dosta puta sam izvrijeđen ovdje na nekim gostovanjima. Dosta je meni te gluposti. Evo lično, ne idem više na gostovanaj, ne radi toga što nesmijem, ne radi toga što želim da ostanem život i da me neka budala ne bi napala. Ne radi toga, nego moja pamet mi to ne dozvoljava, ne mogu jednostavno slušati te gluposti koje mogu izaći iz usta pojedinaca. Previše je to za moje uši . Previše je toga bilo u ratu, srećom bio sam mlad, ali eto. Nadam se da ćemo se nekada opametiti, te prestati omaložavati jedni druge, te da napravimo atmosferu kakvu svakako BiH zaslužuje.


Neki će sada reći da je ne poznajem navijački kodeks i te stvari. Ma pustite vi meni zapad, u njih je to davno iz mode izašlo, ali naravno mi smo opet ti koji su posebni, pa opet kasnimo....
Hrpa gluposti.A ovim vrijeđaš i mene koji sam dio ovog pokreta i imam pravo da reagujem.

P.S. Kad se sjetim tvojih početaka na ovom forumu,pa to je živi cirkus bio.Koliko si gluposti izvalio dosad u tih nekoliko hiljada postova i sad se našao ti da kažeš nekome da je glup,neškolovan i slično.Samo mi nije jasno šta ti bi pa si se malo smirio,nije valjda kakvo prosvjetljenje ? :roll:

Neutral
Postovi: 37820
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la Neutral » 09 dec 2009, 22:09

Slušaj sine. Nisam ja mjenjao 10-tak accounta, kako ti nije dosadilo praviti te nove. Sveukupno na svim svojim accountima imaš više dosta postova. Briga te boli koliko ja imam postova. Šta si ti , dio pokreta ??? Kojeg pokreta, grupa od 50 ljudi , kakav je to pokret ???, opljačkati nešto na benzinskoj kakav je to pokret, ???

Vrijeđam tebe ???. Prosvijetljenje. Ne znam ja ko je bio banovan pa nije bio neko vrijeme tu, pa se sada našao tu i forsira nešto što ne postoji.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la admin » 09 dec 2009, 22:11

svađa će dovesti do zaključavanja teme.

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: Kolumne

Post Postao/la Stone Island » 09 dec 2009, 22:15

Rz88 je napisao/la:Slušaj sine. Nisam ja mjenjao 10-tak accounta, kako ti nije dosadilo praviti te nove. Sveukupno na svim svojim accountima imaš više dosta postova. Briga te boli koliko ja imam postova. Šta si ti , dio pokreta ??? Kojeg pokreta, grupa od 50 ljudi , kakav je to pokret ???, opljačkati nešto na benzinskoj kakav je to pokret, ???

Vrijeđam tebe ???. Prosvijetljenje. Ne znam ja ko je bio banovan pa nije bio neko vrijeme tu, pa se sada našao tu i forsira nešto što ne postoji.
Imao sam hiljadu profila,šta sad ? :lol:

Vidiš,pametuješ a veze nemaš.Da ti se ne obije o glavu. ;)

Neutral
Postovi: 37820
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Kolumne Rz88

Post Postao/la Neutral » 09 dec 2009, 22:17

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 27 feb 2014, 13:29, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.