Armenija-BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

BiH ce u Armeniji:

1) Pobijediti
267
91%
2) Igrati nerijeseno
10
3%
3) Izgubiti
16
5%
 
Ukupno glasova: 293

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4325
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Mirza_Hordas » 06 sep 2009, 22:31

očekivao sam bolju igra protiv armenije, pomalo su me nervirali vladavić, džeko,....itd ali i ovako je dobro, oni samo trebaju dobiti samopouzdanje i biće dobro....idemo na pobjedu protiv turske....IGRAJ BOSNO NE DAJ SE
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
RiNo
Postovi: 5681
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la RiNo » 07 sep 2009, 03:48

Sorry ako je ovo neko vec postavio.... ali:

Među provokatorima i brat ratnog zločinca

U jučerašnjem broju pisali o manjoj grupi koja je sa istočne tribine stadiona u Jerevanu provocirala naše navijača, prije nego što ih je rastjerala policija.

Kako smo saznali, riječ je državljanima BiH iz manjeg bh. entiteta, koji rade u Ermeniji. Njih je policija prvo željela smjestiti sa bh. navijačima, ali su oni to odbili. Jedan od naših navijača rekao nam je da je u toj grupi prepoznao brata ratnog zločinca Darka Mrđe, kojeg je Haški sud osudio na 17 zatvora zbog zločina počinjenih 1992. na planini Vlašić.


:roll:
100% sportski i krajnje opušten potpis

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Tarik14 » 07 sep 2009, 03:51

RiNo je napisao/la:Sorry ako je ovo neko vec postavio.... ali:

Među provokatorima i brat ratnog zločinca

U jučerašnjem broju pisali o manjoj grupi koja je sa istočne tribine stadiona u Jerevanu provocirala naše navijača, prije nego što ih je rastjerala policija.

Kako smo saznali, riječ je državljanima BiH iz manjeg bh. entiteta, koji rade u Ermeniji. Njih je policija prvo željela smjestiti sa bh. navijačima, ali su oni to odbili. Jedan od naših navijača rekao nam je da je u toj grupi prepoznao brata ratnog zločinca Darka Mrđe, kojeg je Haški sud osudio na 17 zatvora zbog zločina počinjenih 1992. na planini Vlašić.


:roll:
Ja sam procitao ovu sramotu. Armenci ce uvijek braniti "srpska" braca. :evil:

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la nick » 07 sep 2009, 03:52

RiNo je napisao/la:Sorry ako je ovo neko vec postavio.... ali:

Među provokatorima i brat ratnog zločinca

U jučerašnjem broju pisali o manjoj grupi koja je sa istočne tribine stadiona u Jerevanu provocirala naše navijača, prije nego što ih je rastjerala policija.

Kako smo saznali, riječ je državljanima BiH iz manjeg bh. entiteta, koji rade u Ermeniji. Njih je policija prvo željela smjestiti sa bh. navijačima, ali su oni to odbili. Jedan od naših navijača rekao nam je da je u toj grupi prepoznao brata ratnog zločinca Darka Mrđe, kojeg je Haški sud osudio na 17 zatvora zbog zločina počinjenih 1992. na planini Vlašić.


:roll:
mah lijepo je znati da su otisli pognutih glava :) uopste ne treba obracat paznju
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Omerbavarac » 07 sep 2009, 04:03

RiNo je napisao/la:Sorry ako je ovo neko vec postavio.... ali:

Među provokatorima i brat ratnog zločinca

U jučerašnjem broju pisali o manjoj grupi koja je sa istočne tribine stadiona u Jerevanu provocirala naše navijača, prije nego što ih je rastjerala policija.

Kako smo saznali, riječ je državljanima BiH iz manjeg bh. entiteta, koji rade u Ermeniji. Njih je policija prvo željela smjestiti sa bh. navijačima, ali su oni to odbili. Jedan od naših navijača rekao nam je da je u toj grupi prepoznao brata ratnog zločinca Darka Mrđe, kojeg je Haški sud osudio na 17 zatvora zbog zločina počinjenih 1992. na planini Vlašić.


:roll:
Velika je ljubomora ovakvih ljudi ponajvise zbog uspjeha naseg fudbala. Znam ja da bi veliki broj kojekakvih kretena i ludjaka voljelo da BIH propadne ili da nas fudbal ne napreduje. Ali hvala dragom Bogu pa im to zadovoljstvo nece biti priusteno. Naprijed nasi, pokazite svijetu svoje umijece. Ima da drhte pred nama!!!!
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la el-fighter » 07 sep 2009, 05:27

Utakmica sa Armenijom nije mjerilo snage naše repke. Ovi momci mogu puno bolje, li je protivnik olako shvaćen i u utakmicu se nije ušlo sa strahopoštovanjem. Naši momci su igrali rasterećeno o u neku ruku moglo bi se reći neozbiljno. Nisu izlazili na šuteve Armenaca, nisu trčali za svakom loptom, jednostavno su igrali koliko je bilo potrebno. Armenci to nisu znali kazniti, ali protiv Turske ovakva igra nesmije doći, jer je sigurno da će Turci sve greške znati iskoristiti.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

pirotehnik
Postovi: 338
Pridružen/a: 04 jan 2009, 14:02
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la pirotehnik » 07 sep 2009, 05:45

Ma kakvi, jeli stvarno mislis da su Turci vise napaljeni od nas i nasih igraca? Mi trenutno pisemo jedan sjajni dio nase fudbalske historije. Svi su ocekivali da ce Turska directno ili barem u baraz pored Furije.. to je njima svakodnevno ocekivanje, dok je nama jedan veliki korak naprijed.

Mi smo puno gladniji, ali neiskusniji od Turaka. To nas donekle izravna, ali mislim da cemo ih nadigrati u srijedu.
Tog jutra, na sam dan vječitog derbija, probudio sam se mnogo ranije nego obično...

Avatar
don Ciro
Postovi: 807
Pridružen/a: 07 sep 2009, 09:00
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la don Ciro » 07 sep 2009, 09:12

3boda je sjelo u dzep,...Italijanima Kaladze zabija..jos ova 3 i matamatck. smo 2,,,, 7 bodova I POZDRAV turcima :lol: :lol:

Avatar
Fanaticosi_Medakovo
Postovi: 366
Pridružen/a: 30 apr 2009, 20:34
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Fanaticosi_Medakovo » 07 sep 2009, 10:51

ej ko zna šta su sufije to jeste derviši sigurno će skontat ovu reklamu moćna je matere mi bez obzira št se radi o turskoj repki. Frajer pomisli da su to najači roboti ono to samo turski reprezentativci zikre. Bilo bi super kad bi ko ove naše odveo u tekiju kakvu vidili bi onda šta je duhovnost. Matere mi ja mislim da bi tamo dobili dovoljno energije da pobijede milion turskih reprezentacija.


[youtube][/youtube]

ssportasicaa_sa

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la ssportasicaa_sa » 07 sep 2009, 12:04

Sta reci na ovu utakmicu, Dzeko profulio nesto sto bih i ja potrefila! :mrgreen: :lol:

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la tanzla » 08 sep 2009, 00:23

ssportasicaa_sa je napisao/la:Sta reci na ovu utakmicu, Dzeko profulio nesto sto bih i ja potrefila! :mrgreen: :lol:
Ma ko je nama pametan i precizan :roll: :roll:
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
lejla
Postovi: 2347
Pridružen/a: 25 mar 2009, 17:49
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la lejla » 08 sep 2009, 14:58

ssportasicaa_sa je napisao/la:Sta reci na ovu utakmicu, Dzeko profulio nesto sto bih i ja potrefila! :mrgreen: :lol:
rodila te majka preciznu,,, :P
John Terry can play with his back completely blocked, and he will put his head where I will not put my feet. He is extreme and knows he will suffer the consequences later, but he is sacrificing himself.
Didier Drogba

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Virtu4l » 08 sep 2009, 15:04

lejla je napisao/la:rodila te majka preciznu,,, :P
:P
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4325
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Mirza_Hordas » 08 sep 2009, 21:51

ssportasicaa_sa je napisao/la:Sta reci na ovu utakmicu, Dzeko profulio nesto sto bih i ja potrefila! :mrgreen: :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
fazlaaaa
Postovi: 227
Pridružen/a: 20 avg 2009, 20:07
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la fazlaaaa » 08 sep 2009, 21:54

ssportasicaa_sa je napisao/la:Sta reci na ovu utakmicu, Dzeko profulio nesto sto bih i ja potrefila! :mrgreen: :lol:
;) :lol: 8-)
Zemljo tisucljetna ,na vjernost ti se kunem
Od mora do Save ,od Drine do Une

Jedna i jedina.....

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la el-fighter » 08 sep 2009, 21:57

ssportasicaa_sa je napisao/la:Sta reci na ovu utakmicu, Dzeko profulio nesto sto bih i ja potrefila! :mrgreen: :lol:

Hajd nam napiši svoje podatke pa da te predložimo Ćiri kao zamjenu za Džeku. :D :D
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.