BiH Talenti u Evropi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17792
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la Omerbavarac » 04 sep 2009, 00:42

Vratio se Jackie!!!!!

Hvala na informacijama. Sad je sve na savezu i trenerima mladjih kategorija!!!!! Pun je Svijet nasih igraca.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Jackie_Chan
Postovi: 217
Pridružen/a: 10 jul 2009, 18:49
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la Jackie_Chan » 04 sep 2009, 00:46

omerbavarac je napisao/la:Vratio se Jackie!!!!!

Hvala na informacijama. Sad je sve na savezu i trenerima mladjih kategorija!!!!! Pun je Svijet nasih igraca.
Vidim u zadnje vrijeme priča se puno o Harisu Vučkiću. Ja sam mu poslao poruku, a ako mi se javi, stiže intervju.

tax
Postovi: 1524
Pridružen/a: 12 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la tax » 04 sep 2009, 22:50

moze informacije o amiru osmanagicu ako ko ima cuo sam da treba da ide u slovacku
Moja domovina Republika Bosna i Hercegovina
marsej mali tim
uprava me mrzi ali sam jaci i od njih

Avatar
D€LUX
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 08:37
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la D€LUX » 04 sep 2009, 22:55

Jackie_Chan je napisao/la:Da se ja vratim na najdražu temu. Evo jedne zanimljivosti:

Tarik Čenanović, član juniorskog pogona Sarajeva, čeka rasplet situacije oko njegovog transfera u Tursku. U tamošnjoj zemlji nalazi se njegov menadžer, koji pregovara sa pojedinim klubovima. Kako nam kaže Tarik, radi se o dva velika turska kluba, gdje bi bio blizu prvog tima. Mladi stoper bi ugovor trebao potpisati na zimu, a koji će to klub biti, ostaje nam da vidimo.
isao na probni trening u hoffenheim ,gdje je prosao , nazalost koliko sam ja cuo imao problema sa vizom i boravisnom dozvolom ,
>>No body likes us but we dont care<<

Jackie_Chan
Postovi: 217
Pridružen/a: 10 jul 2009, 18:49
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la Jackie_Chan » 04 sep 2009, 22:57

tax je napisao/la:moze informacije o amiru osmanagicu ako ko ima cuo sam da treba da ide u slovacku
Misliš na Amera Osmanagića iz Veleža, ili?

tax
Postovi: 1524
Pridružen/a: 12 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la tax » 04 sep 2009, 23:11

Jackie_Chan je napisao/la:
tax je napisao/la:moze informacije o amiru osmanagicu ako ko ima cuo sam da treba da ide u slovacku
Misliš na Amera Osmanagića iz Veleža, ili?
ne ne
na amira igro za beta club bio na probi u zelji sad ja mislim u slovackoj
Moja domovina Republika Bosna i Hercegovina
marsej mali tim
uprava me mrzi ali sam jaci i od njih

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la miky_hz » 09 sep 2009, 14:19

Bosanac Bayernu dao četiri gola

Nazif Hajdarović, napadač trećeligaša Bayern Munchena II, porijeklom iz BiH, zabio je prvom timu Bayerna četiri gola u pripremnoj utakmici koju su odigrali pred 500 gledalaca.


Rezultat je nakon završenih 90 minuta glasio 5:5, a ekipi profesionalaca koju su predvodili Rensing, Breno, Lell, Ottl, Sosa, Baumjohann i Mueller, oslabljenoj uslijed reprezentativnih obaveza nogometaša, pridružila su se četvorica nogometaša Bayerna II, rezervnog tima koji predstavlja konačnu odskočnu dasku talentovanim pojedincima.

Remi bi perspektivnoj ekipi Mehmeta Scholla trebao biti poticaj za subotnji okršaj protiv trećeligaša Sandhausena, piše Bild.

Golman Michael Rensing pomogao je amaterima da postignu prvi gol kad mu je lopta koju je u gol uputio Hajdarović iskliznula kroz prste. Nakon toga uslijedila je bolja igra i golovi Contenta, Sose, Mullera i Sikorskog, koji su na poluvremenu osigurali vodstvo od 4:1. Ipak, u drugoj polovini meča ponovo je briljirao 25-godišnjak rođen u Bosanskoj Gradiški, koji je u Bayern stigao u junu iz Saarbrückena. Ukupno je četiri puta poentirao, a do konačnog rezultata došlo se golom veznjaka Manuela Duhnkea.

Pomoćnik trenera Louisa Van Gaala, Andries Jonker, izjavio je nakon utakmice kako je bilo važno da neki igrači odigraju 90 minuta, te kako i kod profesionalaca i kod amatera ima igrača koje vrijedi pogledati.

Dodali bismo da je jedan od njih svakako i mladi Hajdarović, napadač rođen 22. septembra 1984. godine u BiH. Karijeru je počeo 1995. a u ljeto 2004. potpisao je za FC Saarbrücken za koji je ove sezone postigao 20 golova. 30. juna 2009. pridružio se Bayern Munchenu II, rezervnom sastavu bavarskog kluba, za koji ga veže dvogodišnji ugovor.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la rob do bagro » 09 sep 2009, 14:34

miky_hz je napisao/la:Bosanac Bayernu dao četiri gola

Nazif Hajdarović, napadač trećeligaša Bayern Munchena II, porijeklom iz BiH, zabio je prvom timu Bayerna četiri gola u pripremnoj utakmici koju su odigrali pred 500 gledalaca.


Rezultat je nakon završenih 90 minuta glasio 5:5, a ekipi profesionalaca koju su predvodili Rensing, Breno, Lell, Ottl, Sosa, Baumjohann i Mueller, oslabljenoj uslijed reprezentativnih obaveza nogometaša, pridružila su se četvorica nogometaša Bayerna II, rezervnog tima koji predstavlja konačnu odskočnu dasku talentovanim pojedincima.

Remi bi perspektivnoj ekipi Mehmeta Scholla trebao biti poticaj za subotnji okršaj protiv trećeligaša Sandhausena, piše Bild.

Golman Michael Rensing pomogao je amaterima da postignu prvi gol kad mu je lopta koju je u gol uputio Hajdarović iskliznula kroz prste. Nakon toga uslijedila je bolja igra i golovi Contenta, Sose, Mullera i Sikorskog, koji su na poluvremenu osigurali vodstvo od 4:1. Ipak, u drugoj polovini meča ponovo je briljirao 25-godišnjak rođen u Bosanskoj Gradiški, koji je u Bayern stigao u junu iz Saarbrückena. Ukupno je četiri puta poentirao, a do konačnog rezultata došlo se golom veznjaka Manuela Duhnkea.

Pomoćnik trenera Louisa Van Gaala, Andries Jonker, izjavio je nakon utakmice kako je bilo važno da neki igrači odigraju 90 minuta, te kako i kod profesionalaca i kod amatera ima igrača koje vrijedi pogledati.

Dodali bismo da je jedan od njih svakako i mladi Hajdarović, napadač rođen 22. septembra 1984. godine u BiH. Karijeru je počeo 1995. a u ljeto 2004. potpisao je za FC Saarbrücken za koji je ove sezone postigao 20 golova. 30. juna 2009. pridružio se Bayern Munchenu II, rezervnom sastavu bavarskog kluba, za koji ga veže dvogodišnji ugovor.
hajde mali u repku odmaaah smjestaa...nema pricee :D :D
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
-Barcelona-
Postovi: 1228
Pridružen/a: 28 avg 2009, 11:20
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la -Barcelona- » 11 sep 2009, 21:46

Matej Delač potpisuje za Chelsea, zaprešićkom Interu 3 milijuna eura!

Senzacionalna vijest stigla je iz Londona, gdje je 17-godišnji vratar Intera u petak obavio liječničke preglede, koji su prošli OK. Prva sumnja da se s Delačem događa nešto zanimljivo, pojavila se kad se Interov vratar, nakon dvoboja Engleska - Hrvatska, nije vratio u Zagreb. Sumnja se potom uvećala kad je iz Londona stigla vijest kako je viđen u engleskoj prijestolnici s roditeljima. Pravi informatori brzo su pak otkrili o čemu se zapravo radi.
Službene potvrde senzacije svih senzacija zasad nema nigdje. Ali, vijest 'Delač u Chelseaju' apsolutno je točna.

Prijelaz zaprešićkoga sedamnaestogodišnjaka u Chelsea, rođena 20. kolovoza 1992., zvuči žestoko i nestvarno. No stvaran je, iako je dogovoreno da će se tek dogoditi. Taj je transfer sjajan, jer će, budući da je težak 3 milijuna eura, Inter osoviti na noge. On je fenomenalan, jer će znatno utjecati na karijeru mladoga nogometaša. Napokon i briljantan je, jer dokazuje kako bjelodani talent može pronaći put do krova svijeta i mimo Dinama i Hajduka.

Činilo se u prvi mah kako je Chelsea u priču o Delaču pao s neba. No nije bilo tako. Čim su čuli kako se u Hrvatskoj pojavilo čudo od vratara, skauti Chelseaja počeli su pratili Delača. Po našim informacijama, bili su na svim proljetnim i jesenskim Interovim utakmicama. Tek kad su vidjeli o čemu se doista radi, kad su stekli potpunu sliku o Delaču, u Zagrebu je, na konačni dogovor, mnogo prije no što je UEFA kaznila Londonce, osvanuo Frank Arnesen, sportski direktor Chelseaja.

Premda Chelsea trenutačno ne može raditi na transferima nogometaša, Matej Delač je slučaj koji ne dodiruje vremenske rokove Uefine zabrane. Delač, naime, neće otići u Chelsea u sljedeća dva prijelazna razdoblja. On bi, po našim informacijama, trebao završiti u Londonu tek za dvije godine. Dotad će, gentlemanskim dogovorom, braniti u Zaprešiću! Delač je, prema procjenama Londonaca, planirana, i prava, zamjena za Petra Čecha.

Preuzeto sa sportskenovosti.hr
IZGLEDA DA NISTA OD NJEGA ZA BOSNU
DŽEKO, KONAČNO, POTPISAO ZA CITY!

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la Raul_64 » 11 sep 2009, 21:51

Ma taj slini za Hrvatima.....ma daj...imamo Supića sljedećih 10 godina....
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

hara17
Postovi: 65
Pridružen/a: 11 jan 2009, 22:12
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la hara17 » 11 sep 2009, 22:00

-Barcelona- je napisao/la:Matej Delač potpisuje za Chelsea, zaprešićkom Interu 3 milijuna eura!

Senzacionalna vijest stigla je iz Londona, gdje je 17-godišnji vratar Intera u petak obavio liječničke preglede, koji su prošli OK. Prva sumnja da se s Delačem događa nešto zanimljivo, pojavila se kad se Interov vratar, nakon dvoboja Engleska - Hrvatska, nije vratio u Zagreb. Sumnja se potom uvećala kad je iz Londona stigla vijest kako je viđen u engleskoj prijestolnici s roditeljima. Pravi informatori brzo su pak otkrili o čemu se zapravo radi.
Službene potvrde senzacije svih senzacija zasad nema nigdje. Ali, vijest 'Delač u Chelseaju' apsolutno je točna.

Prijelaz zaprešićkoga sedamnaestogodišnjaka u Chelsea, rođena 20. kolovoza 1992., zvuči žestoko i nestvarno. No stvaran je, iako je dogovoreno da će se tek dogoditi. Taj je transfer sjajan, jer će, budući da je težak 3 milijuna eura, Inter osoviti na noge. On je fenomenalan, jer će znatno utjecati na karijeru mladoga nogometaša. Napokon i briljantan je, jer dokazuje kako bjelodani talent može pronaći put do krova svijeta i mimo Dinama i Hajduka.

Činilo se u prvi mah kako je Chelsea u priču o Delaču pao s neba. No nije bilo tako. Čim su čuli kako se u Hrvatskoj pojavilo čudo od vratara, skauti Chelseaja počeli su pratili Delača. Po našim informacijama, bili su na svim proljetnim i jesenskim Interovim utakmicama. Tek kad su vidjeli o čemu se doista radi, kad su stekli potpunu sliku o Delaču, u Zagrebu je, na konačni dogovor, mnogo prije no što je UEFA kaznila Londonce, osvanuo Frank Arnesen, sportski direktor Chelseaja.

Premda Chelsea trenutačno ne može raditi na transferima nogometaša, Matej Delač je slučaj koji ne dodiruje vremenske rokove Uefine zabrane. Delač, naime, neće otići u Chelsea u sljedeća dva prijelazna razdoblja. On bi, po našim informacijama, trebao završiti u Londonu tek za dvije godine. Dotad će, gentlemanskim dogovorom, braniti u Zaprešiću! Delač je, prema procjenama Londonaca, planirana, i prava, zamjena za Petra Čecha.

Preuzeto sa sportskenovosti.hr
IZGLEDA DA NISTA OD NJEGA ZA BOSNU
pa zar chelseu nisu zabranjeni transferi iduce ja mislim 2 ili 3 godine

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la Raul_64 » 11 sep 2009, 22:01

hara17 je napisao/la:
-Barcelona- je napisao/la:Matej Delač potpisuje za Chelsea, zaprešićkom Interu 3 milijuna eura!

Senzacionalna vijest stigla je iz Londona, gdje je 17-godišnji vratar Intera u petak obavio liječničke preglede, koji su prošli OK. Prva sumnja da se s Delačem događa nešto zanimljivo, pojavila se kad se Interov vratar, nakon dvoboja Engleska - Hrvatska, nije vratio u Zagreb. Sumnja se potom uvećala kad je iz Londona stigla vijest kako je viđen u engleskoj prijestolnici s roditeljima. Pravi informatori brzo su pak otkrili o čemu se zapravo radi.
Službene potvrde senzacije svih senzacija zasad nema nigdje. Ali, vijest 'Delač u Chelseaju' apsolutno je točna.

Prijelaz zaprešićkoga sedamnaestogodišnjaka u Chelsea, rođena 20. kolovoza 1992., zvuči žestoko i nestvarno. No stvaran je, iako je dogovoreno da će se tek dogoditi. Taj je transfer sjajan, jer će, budući da je težak 3 milijuna eura, Inter osoviti na noge. On je fenomenalan, jer će znatno utjecati na karijeru mladoga nogometaša. Napokon i briljantan je, jer dokazuje kako bjelodani talent može pronaći put do krova svijeta i mimo Dinama i Hajduka.

Činilo se u prvi mah kako je Chelsea u priču o Delaču pao s neba. No nije bilo tako. Čim su čuli kako se u Hrvatskoj pojavilo čudo od vratara, skauti Chelseaja počeli su pratili Delača. Po našim informacijama, bili su na svim proljetnim i jesenskim Interovim utakmicama. Tek kad su vidjeli o čemu se doista radi, kad su stekli potpunu sliku o Delaču, u Zagrebu je, na konačni dogovor, mnogo prije no što je UEFA kaznila Londonce, osvanuo Frank Arnesen, sportski direktor Chelseaja.

Premda Chelsea trenutačno ne može raditi na transferima nogometaša, Matej Delač je slučaj koji ne dodiruje vremenske rokove Uefine zabrane. Delač, naime, neće otići u Chelsea u sljedeća dva prijelazna razdoblja. On bi, po našim informacijama, trebao završiti u Londonu tek za dvije godine. Dotad će, gentlemanskim dogovorom, braniti u Zaprešiću! Delač je, prema procjenama Londonaca, planirana, i prava, zamjena za Petra Čecha.
Preuzeto sa sportskenovosti.hr
IZGLEDA DA NISTA OD NJEGA ZA BOSNU
pa zar chelseu nisu zabranjeni transferi iduce ja mislim 2 ili 3 godine
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
big_amko
Postovi: 183
Pridružen/a: 21 avg 2008, 19:02
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la big_amko » 11 sep 2009, 22:19

Sutra ce na klupi Frankfurta kao rezervni golman sjediti Erman Muratagic. Mali ima 18 godina i iz Sandzaka je,ali je rodjen u Njemackoj tako da ima crnogorsko i njemacko drzavljanstvo.

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la bh hrvat » 11 sep 2009, 22:24

big_amko je napisao/la:Sutra ce na klupi Frankfurta kao rezervni golman sjediti Erman Muratagic. Mali ima 18 godina i iz Sandzaka je,ali je rodjen u Njemackoj tako da ima crnogorsko i njemacko drzavljanstvo.
i kakve veze ovaj dečko ima sa bh talentima, mozda neka sarajevska krijumčarska veza, ili šta

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la miky_hz » 11 sep 2009, 22:26

Raul_64 je napisao/la:Ma taj slini za Hrvatima.....ma daj...imamo Supića sljedećih 10 godina....
Znaci da ce za nas braniti kad bude imo 37 :mrgreen: :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la Raul_64 » 11 sep 2009, 22:31

miky_hz je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:Ma taj slini za Hrvatima.....ma daj...imamo Supića sljedećih 10 godina....
Znaci da ce za nas braniti kad bude imo 37 :mrgreen: :mrgreen:
Pa to sam i mislio :D
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
-Barcelona-
Postovi: 1228
Pridružen/a: 28 avg 2009, 11:20
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la -Barcelona- » 12 sep 2009, 16:34

hara17 je napisao/la:
-Barcelona- je napisao/la:Matej Delač potpisuje za Chelsea, zaprešićkom Interu 3 milijuna eura!

Senzacionalna vijest stigla je iz Londona, gdje je 17-godišnji vratar Intera u petak obavio liječničke preglede, koji su prošli OK. Prva sumnja da se s Delačem događa nešto zanimljivo, pojavila se kad se Interov vratar, nakon dvoboja Engleska - Hrvatska, nije vratio u Zagreb. Sumnja se potom uvećala kad je iz Londona stigla vijest kako je viđen u engleskoj prijestolnici s roditeljima. Pravi informatori brzo su pak otkrili o čemu se zapravo radi.
Službene potvrde senzacije svih senzacija zasad nema nigdje. Ali, vijest 'Delač u Chelseaju' apsolutno je točna.

Prijelaz zaprešićkoga sedamnaestogodišnjaka u Chelsea, rođena 20. kolovoza 1992., zvuči žestoko i nestvarno. No stvaran je, iako je dogovoreno da će se tek dogoditi. Taj je transfer sjajan, jer će, budući da je težak 3 milijuna eura, Inter osoviti na noge. On je fenomenalan, jer će znatno utjecati na karijeru mladoga nogometaša. Napokon i briljantan je, jer dokazuje kako bjelodani talent može pronaći put do krova svijeta i mimo Dinama i Hajduka.

Činilo se u prvi mah kako je Chelsea u priču o Delaču pao s neba. No nije bilo tako. Čim su čuli kako se u Hrvatskoj pojavilo čudo od vratara, skauti Chelseaja počeli su pratili Delača. Po našim informacijama, bili su na svim proljetnim i jesenskim Interovim utakmicama. Tek kad su vidjeli o čemu se doista radi, kad su stekli potpunu sliku o Delaču, u Zagrebu je, na konačni dogovor, mnogo prije no što je UEFA kaznila Londonce, osvanuo Frank Arnesen, sportski direktor Chelseaja.

Premda Chelsea trenutačno ne može raditi na transferima nogometaša, Matej Delač je slučaj koji ne dodiruje vremenske rokove Uefine zabrane. Delač, naime, neće otići u Chelsea u sljedeća dva prijelazna razdoblja. On bi, po našim informacijama, trebao završiti u Londonu tek za dvije godine. Dotad će, gentlemanskim dogovorom, braniti u Zaprešiću! Delač je, prema procjenama Londonaca, planirana, i prava, zamjena za Petra Čecha.

Preuzeto sa sportskenovosti.hr
IZGLEDA DA NISTA OD NJEGA ZA BOSNU
pa zar chelseu nisu zabranjeni transferi iduce ja mislim 2 ili 3 godine
PISE TI SVE U TEKSTU :D
DŽEKO, KONAČNO, POTPISAO ZA CITY!

deda
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 apr 2008, 19:42
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la deda » 14 sep 2009, 19:53

Sta bi sa Mahirom Hadziresicem,jel potpisao za West Ham..nisam upoznat..znal neko vise o tome... ;)

emchoz
Postovi: 391
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:15
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la emchoz » 14 sep 2009, 20:03

deda je napisao/la:Sta bi sa Mahirom Hadziresicem,jel potpisao za West Ham..nisam upoznat..znal neko vise o tome... ;)
u slovačkoj je negdje!

rixadu
Postovi: 147
Pridružen/a: 31 maj 2009, 23:30
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la rixadu » 14 sep 2009, 20:06

Zna li ko sta je sa Nurdinom Hrusticem?? Znam da je potpisao za Bochum i sad trenutno se kali u njihovim amaterima, zna li ko kako igra tamo i kakve su sanse da dogura do prvog tima?? Mlad i perspektivan je, nadam se da ce se uspjeti nametnuti.....

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 47 gostiju.