FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la badblueboylivno » 18 maj 2012, 00:07

Može uletjeti jedan sjevernjak, jedan tamo istočnjak.

Molim Boga da igrate s Dinamom (ako situacija u Dinamu ostane ovakva) pa da ga nokautirate već u tom drugom pretkolu. Molim Boga.

slika
Hayley <3

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RK Gradacac » 18 maj 2012, 00:09

TeaM87 je napisao/la:slika
hehe sjecam se ove utakmice dobro, cini mi se da je Krunic vodio Zelju tad? Ovi smajlici su bili ironicni tada, jer osvajanje kupa je tada bio samo san a danas je Zeljo u kupu nepobjediv :mrgreen:

DUPLA MAJSTORE!
010 ISN'T JUST A CODE

nidi
Postovi: 960
Pridružen/a: 28 feb 2011, 21:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nidi » 18 maj 2012, 00:18

Mnogi se boje salzburga a slovan liberec je za njih barcelona .Stvarno mi nije jasna ova UEFA ,ventspils primi od zvezde sedam komada a bazel izbaci mančester iz grupe lige prvaka u istom rangu ,ko je ovdje lud :?:

tech
Postovi: 535
Pridružen/a: 26 feb 2012, 15:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tech » 18 maj 2012, 00:21

De malo uozbiljimo se ljudi ;) sve je to fino, dupla kruna, prekucana BH liga - volim i ja Želju, ali Dinamo i Partizan su daleko bolje organizovaniji, sređeniji i bogatiji klubovi od Želje - TRENUTNO, klubovi u kojima igraju mnogi reprezentativci tih zemalja, tako da je bolje da ih izbjegnemo u svakom slucaju. Pricajmo realno samo.
Nemojte da odmah letimo u oblake, ako smo dominirali našom ligom. I Dinamo i Partizan imaju budžete skoro kao svi naši premierligaši zajedno ;) daleko bolje uslove, trening kampove, bolji skauting, bolje stadione, bolje i skuplje igrace i sve to.

Avatar
KB-TM87
Postovi: 2270
Pridružen/a: 09 jul 2010, 14:51
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KB-TM87 » 18 maj 2012, 00:24

Euforija jeste, al nećemo sad pretjerivat da priželjkujemo Dinamo ili Maribor, dajte ljudi, teško će biti, treba nam neka vraška sreća i u ždrijebu i u utakmicama da napravimo podvig, nažalost...
Željezničar - kult glavnog grada

I nostri cuori non finiranno mai di battere - Forza Lazio!

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la chichak » 18 maj 2012, 00:27

Ali mislim da ce se svi morati podobro namuciti sa nama,necemo proci u evropi ove godine bez ispaljenog metka 100%.
...nisu mogli da te ugase!!!

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 18 maj 2012, 00:34

U nedjelju će na Grbavici biti svečano. U utakmici protiv Kozare u okviru 29. kola bit će organizovana proslava dvostruke krune.

„Pripremili smo svečani program. Negdje na centru će biti postavljena bina, a dobit ćemo i zvanično medalje kao prvaci države. Aktivnosti se privode kraju i siguran sam da će biti u nedjelju lijepo na Grbavici. Očekujemo pun stadion, ipak osvojili smo dva trofeja“, kaže za ****.ba, direktor Željezničara, Dželaludin Muharemović.

Prema najavama Željin jug bi ponovo trebao biti stari nakon nekih nesporazuma u protekle dvije utakmice. Tada je podrška sa ove tribine uglavnom izostajala, a u nedjelju se očekuje da popularni Manijaci naprave spektakularnu atmosferu i tako pozdrave nove šampione i osvajače Kupa BiH. Nakon stadiona, navijači će i na ulicama proslaviti veliki uspjeh svog tima.


eto, ako nije bilo
izvor: ****
FKŽ !

nidi
Postovi: 960
Pridružen/a: 28 feb 2011, 21:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nidi » 18 maj 2012, 00:34

KB-TM87 je napisao/la:Euforija jeste, al nećemo sad pretjerivat da priželjkujemo Dinamo ili Maribor, dajte ljudi, teško će biti, treba nam neka vraška sreća i u ždrijebu i u utakmicama da napravimo podvig, nažalost...
ne kažem da dinamo nije bolji ali nije ekipa koja se nemože proći .Prošle godine su ušli u ligu prvaka samo što su imali sreće kod izvlačenja parova pa su dobili azerbejđance ,fince i šveđane .Ako si pratio utakmice protiv malma vidio si da su samo sretno odbranili 4-1 iz zagreba ,kelava u životu nije bolje branio .

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la chichak » 18 maj 2012, 00:37

Realno Dinamo ima jace igrace i jaci su,treba malo pogledati sastav koji ce se ove godine kako najavljuju promjeniti, ne smijemo zaboravit kako su najveci izvodjaci kvalitetnih igraca u zadnjih 10 godina.
...nisu mogli da te ugase!!!

damirfile
Postovi: 909
Pridružen/a: 24 sep 2009, 17:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la damirfile » 18 maj 2012, 00:46

Zasto nema zvanicnog saopstenja kluba u vezi proslave titule. Gdje ce biti sta ce biti i ostalo nikakav marketing nije do sada uradjen a jos 2 dana ostala. Donekle je razumnjivo sto se manijaci nisu oglasili al cudno za klub. Mislim da je neki program do sada trebao biti uradjen ako se na grbavici slavi da se to kaze . Nula bodova :?

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 18 maj 2012, 00:48

nidi je napisao/la:Nisu mi jasni neki navijači želje ,napraviše od dinama real .Pratio sam dinamo ove godine ništa posebno ,zadnje dvije tekme u kupu jedva na guzove dobili osijek,prva 0-0 revanš u zagrebu 10 minuta prije kraja tekme kod rezultata 2-1 osijek promašio penal .Još mi nije jasno od kuda Bazel u drugom pretkolu kad su ove godine iz grupe izbacili Mančester
Kakve veze što su izbacili United. Švicarska liga ima koeficijent takav da joj prvak kreće od drugog pretkola i za sezonu 2012/13 gledaju se rezultati pet sezona zaključno sa sezonom 2010/11, tako da ova sezona apsolutno ne mijenja ništa po tom pitanju. A i kad se koeficijent od ove sezone "proknjiži" švajcarski prvak vjerovatno neće imati ništa više od ovog drugog pretkola i u sezoni 2013/14, u najboljem slučaju treće pretkolo. Jedna lasta ne čini proljeće, pet godina uspjeha u kontinuitetu svih klubova jedne lige može donijeti neki pomak, pogotovo kad se radi o ligama bližim vrhu.

Avatar
istina1981
Postovi: 167
Pridružen/a: 14 apr 2012, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la istina1981 » 18 maj 2012, 00:49

Mislim bi trebali dovesti par dobrih pojacanja :D . Po meni bi idealno bilo vratiti Dzeku, Jahica, Dialibu, Stilica, Sehica... :lol: Jao koja bi to masinerija bila. Bilo bi u Baselu kao nedavno u Tuzli...
Zadnja izmjena: istina1981, dana/u 18 maj 2012, 01:04, ukupno mijenjano 1 put.
FORZA ZELJO !!!

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljocity » 18 maj 2012, 00:59

Nesto najgore sto bi nam se moglo desiti je npr. to sto se desilo Dinamu u ligi prvaka. Bruku primljenih golova ni jedan jedini osvojeni bod a ako se ne varam u zadnjih 10god. imaju cist profit od 100 miliona eura kada je u pitanju prodaja/kupovina igraca po cemu su prvi u Evropi i to bez premca ako se ne varam i sta mi realno gledajuci imamo za ocekivati u evropi? Treba biti svjestan da nismo mi za Evrope ni sa ovim timom koji je prekuco BH fudbal ove sezone i zato se uvijek debelo razocaramo a realno gledajuci nema razloga. Jednostavno nismo toliko dobri. Naravno gledajuci iz ekonomskog aspekta bilo bi super igrati ligu prvaka/ligu evrope ali ne gledam ja samo to, daj malo i sportskog uspjeha a ne da nas buse kako ko stigne. Mi ako se pojacamo i finansijski nastavimo napredovati tek za 1-2god. mozemo poceti realno razmisljati o ligi evrope uz malo srece.

Sjetim se da je Zujo ako se ne varam jednom prije par godina prije nego se vratio u Zelju izjavio da bi mogao napraviti ekipu za lige prvaka u roku od 5god. Malo preambiciozno od njega ali definitivno mozemo izboriti ligu evrope kroz 2-3 godine ako se nastavi raditi kvalitetno kao i do sada, sto se koliko toliko poklapa s njegovom izjavom.
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Avatar
Aldinn1
Postovi: 542
Pridružen/a: 18 dec 2011, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Aldinn1 » 18 maj 2012, 01:00

tech je napisao/la:De malo uozbiljimo se ljudi ;) sve je to fino, dupla kruna, prekucana BH liga - volim i ja Želju, ali Dinamo i Partizan su daleko bolje organizovaniji, sređeniji i bogatiji klubovi od Želje - TRENUTNO, klubovi u kojima igraju mnogi reprezentativci tih zemalja, tako da je bolje da ih izbjegnemo u svakom slucaju. Pricajmo realno samo.
Nemojte da odmah letimo u oblake, ako smo dominirali našom ligom. I Dinamo i Partizan imaju budžete skoro kao svi naši premierligaši zajedno ;) daleko bolje uslove, trening kampove, bolji skauting, bolje stadione, bolje i skuplje igrace i sve to.
Šerif je bio organzovaniji klub i od Partizan i Dinama, ima više para i od jednih i od drugih, pa smo ih prošli, a nismo bili ovako jaki. Tako da to ne mora ništa značiti.
Uz još par jakih pojačanja imslim da imamo fine šanse u evropi, a još tu je Sir.
Potpis!

Avatar
istina1981
Postovi: 167
Pridružen/a: 14 apr 2012, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la istina1981 » 18 maj 2012, 01:03

A sad ozbiljnije pitanje. Jeli nerealno pokusati dovesti Medunjanina i Muslimovica na godinu dana? zna li neko igraju li negdje i kakvi su im ugovori? Za Muslimovica znam da je bio u Kini ali ne znam jeli uopste igrao tamo.
FORZA ZELJO !!!

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljocity » 18 maj 2012, 01:07

istina1981 je napisao/la:A saad ozbiljnije pitanje. Jeli nerealno pokusati dovesti Medunjanina i Muslimovica na godinu dana? zna li neko igaju li negdje i kakvi su im ugovori? Za Muslimovica znam da je bio u Kini ali ne znam jeli uopste igrao tamo.
Muslimovic igra tamo koliko sam cuo, Medzunjanin se spominje kao moguci novi igrac AZ Alkmara u Holandiji.

http://sportsport.ba/ino_fudbal/medunja ... maar/80591" onclick="window.open(this.href);return false;

Imamo li mi barem 500.000KM na raspolaganju za kupovinu novih igraca ili ce se opet trazit sta za dzabe ili sicu?
Zadnja izmjena: zeljocity, dana/u 18 maj 2012, 01:09, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Ado1921
Postovi: 870
Pridružen/a: 24 feb 2012, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ado1921 » 18 maj 2012, 01:08

slika
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja." Ivica Osim.

FCB

Avatar
BlueTiger
Postovi: 502
Pridružen/a: 23 okt 2011, 00:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueTiger » 18 maj 2012, 01:22

istina1981 je napisao/la:A sad ozbiljnije pitanje. Jeli nerealno pokusati dovesti Medunjanina i Muslimovica na godinu dana? zna li neko igraju li negdje i kakvi su im ugovori? Za Muslimovica znam da je bio u Kini ali ne znam jeli uopste igrao tamo.
Preskupo je to za nas buraz. Veoma tesko, mislim da ne postoji niti ona najmanja sansa. Jbg, igrac u godinama kao Medunjanjin jos trazi neki dobar angazman u lige petice a takoder je zeljan uspjeha, a povratak u nasu ligu bi mu znacio veliki minus. Sto se Muslimovica tice, ocigleno da on igra na kartu, dajte da jos zaradim dok sam u mogucnosti, pa ga mogu na naki nacin razumjeti, ali realno mi od takvog igraca nemamo nista. Mozda za nase lige, ali za evrope ne.

Dobri su ovi postovi iznad. Svaka cast, treba biti objektivan, ne treba sada letiti pred rudu. Jaci su svi od nas, ali uz jednu lavovsku borbu mislim da mozemo napraviti pomak uz DOSTA SRECE. Znaci, samo srce na teren i jedno 2 dobra pojacanja ako je to uopste moguce. (Iskusnija igraca)

Po meni nas najvici hendikep je oprostaj Guse od aktivnog branjenja. Ne mogu se nikako sloziti jos sa tim. Mozda bi bilo najbolje za nas poslije evrope da se oprasta. Nekako on nam daje snagu, sigurnost, on komanduje odbranom i igraci to postuju i slusaju. Ovo odavno nismo imali u nasim redovima i mislim da je to bio jedan od najvazniji faktora naseg uspijeha.

NOTE: Neko iznad spomenu kako je Zvezda uspjela uvaliti Ventspisu sedam komada. Jbg, nije isti osjecaj igrati pred 10.000 i pred 40.000 aktivnih navijaca, gdje ti se noge odsjeku odmah pri izlasku iz tunela. Tu oni gledaju svoju sansu, protiv ekipa kao sto su Ventspils oni imaju ogromnu prednost, cak im je to uspjelo i protiv Renna, ali Ren je jednostavno unatoc gubljenju pa povratku i preokretu pokazao da je za klasu iznad.
Nasa najveca mana je zato sto ne mozemo igrati na nasoj Grbavici, a misljenja sam da bi tada imali veoma dobrih sansi za prolaz. Ne zna, Amar radi dobro to u pripremnom periodu i igra sa sto jacim ekipama, naravno ako je u mogucnosti, da sto bolje pripremi ekipu. Treba tako i nastaviti jer je i po meni to najbolje trenunto rijesenja, kada vec nemamo u ligi konkurenciju.
Volio bih kada bi se odigrao jedan prijateljski mec na Marakani izmedu Crvene Zvezde vs Zeljeznicar, cisto da vidim kako bi nasi igraci se uspjeli snaci u svemu tome.
U boj, u boj za Zeljuuu SVOG!!!!!! FORZAAAA ZELJOOOO!!!! MANIJAK NE MOZE BITI SVAK!!!!

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amerosm » 18 maj 2012, 01:34

Mozda bi bilo dobro kada bi pokusali dovesti Purica jer igra na poziciji koja u nas realno skripi. Ja licno mislim da bi bio odlicno rijesenje na poziciji desnog krila, jer ce Smaijicu trebati dosta vremena da se vrati u formu, a Beslija nije vise u stanju svako tri dana igrati punim intenzitetom.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

plaviii
Postovi: 12
Pridružen/a: 14 maj 2012, 01:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plaviii » 18 maj 2012, 02:16

ma Stilica vratit, istice mu ugovor :D

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.