FK Slavija

Avatar
Pigi13
Postovi: 58
Pridružen/a: 20 dec 2008, 20:39
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pigi13 » 10 sep 2009, 21:43

lijepo je vidjeti nase klubove na ovakvim listama.... :D :D :D :D :D :D
Mario Yepes

Avatar
irfan41
Postovi: 736
Pridružen/a: 03 jun 2008, 17:40
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la irfan41 » 13 sep 2009, 17:58

nijemi jasno po kojem kriteriju se pravila lista, pa slavija nije ni igrala u prvoj ligi jugoslavije, a da ne govorim da je sarajevo imalo najvise nastupa u evropi, i daje bilo najbolje plasirano na vjedcnoj listi jugoslovenske liga i iza sarajeva je bio velez i zeljo, stvarno neznam po kojem se kriteriju pravio poredak.


Kada dodje taj trenutak,Kad mi dodje sudnji dan,i pred Bogom ja sam spreman
ljubav da ti dam.Kada umrem i odem
i kad me ne bude,ja cu zaliti samo
sto nisam uz tebe.I na onom svijetu tamo
cut ce se moj glas:Bordo-bijeli cijeli zivot
ja navij'o sam za vas!

Avatar
bilalinho2
Postovi: 305
Pridružen/a: 31 maj 2009, 17:46
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la bilalinho2 » 13 sep 2009, 18:02

irfan41 je napisao/la:nijemi jasno po kojem kriteriju se pravila lista, pa slavija nije ni igrala u prvoj ligi jugoslavije, a da ne govorim da je sarajevo imalo najvise nastupa u evropi, i daje bilo najbolje plasirano na vjedcnoj listi jugoslovenske liga i iza sarajeva je bio velez i zeljo, stvarno neznam po kojem se kriteriju pravio poredak.


mora se kitar ljutit ccccccccccccccccccccccccccc
A . C . A . B.
The Maniacs 1987
YNWA
Mes que un club

Avatar
@tekk
Postovi: 70
Pridružen/a: 03 maj 2008, 18:22
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la @tekk » 13 sep 2009, 18:11

[quote="irfan41"]nijemi jasno po kojem kriteriju se pravila lista, pa slavija nije ni igrala u prvoj ligi jugoslavije, a da ne govorim da je sarajevo imalo najvise nastupa u evropi, i daje bilo najbolje plasirano na vjedcnoj listi jugoslovenske liga i iza sarajeva je bio velez i zeljo, stvarno neznam po kojem se kriteriju pravio poredak.


Ne lupetaj!!!Zeljeznicar,Velez,Sarajevo...Na listi su uzeti u obzir samo evropski nastupi,ne i nacionalne lige,a FKs je greskom zamjenjeno sa Slavijom!!!
Jug je naša sveta strana,plavom bojom obasjana...!!!

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la mirzza » 13 sep 2009, 21:02

irfan41 je napisao/la:nijemi jasno po kojem kriteriju se pravila lista, pa slavija nije ni igrala u prvoj ligi jugoslavije, a da ne govorim da je sarajevo imalo najvise nastupa u evropi, i daje bilo najbolje plasirano na vjedcnoj listi jugoslovenske liga i iza sarajeva je bio velez i zeljo, stvarno neznam po kojem se kriteriju pravio poredak.


e vecu glupost od ove stvarno nisam procitao, znas li ti ko vam je dobio sampionsku generaciju 84/85 znas li ko je Kjusisi Lahti koji vas je samljeo u obje tekme, kakvi vi i nastupi u euro tekmama prije rata, bili ste jad i cemer, sramota drzave, da prvaka lige koja je bila u top 5 tada, eliminisu amateri iz finske i to ubjedljivo,

vas top uspjeh je remi protiv hamburgera i to je to, a zeljo je dosao do polufinala kupa uefa, pa 71 godine do cetvrtfinala kupa uefa, velez je isto tako sa uspjehom igrao na euro sceni, a slavija prije 2 svjetskog rata bila najbolji klub iz bih
Cuva Bog Zelju svog!

hara17
Postovi: 65
Pridružen/a: 11 jan 2009, 22:12
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la hara17 » 13 sep 2009, 21:07

irfan41 je napisao/la:nijemi jasno po kojem kriteriju se pravila lista, pa slavija nije ni igrala u prvoj ligi jugoslavije, a da ne govorim da je sarajevo imalo najvise nastupa u evropi, i daje bilo najbolje plasirano na vjedcnoj listi jugoslovenske liga i iza sarajeva je bio velez i zeljo, stvarno neznam po kojem se kriteriju pravio poredak.


na 192. mjestu je F.K. Sarajevo a ne ne slavija to je greska procitao sam negdje eto toliko

Avatar
mrzim_ulizice
Postovi: 984
Pridružen/a: 29 avg 2009, 21:10
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la mrzim_ulizice » 13 sep 2009, 21:10

hara17 je napisao/la:
irfan41 je napisao/la:nijemi jasno po kojem kriteriju se pravila lista, pa slavija nije ni igrala u prvoj ligi jugoslavije, a da ne govorim da je sarajevo imalo najvise nastupa u evropi, i daje bilo najbolje plasirano na vjedcnoj listi jugoslovenske liga i iza sarajeva je bio velez i zeljo, stvarno neznam po kojem se kriteriju pravio poredak.


na 192. mjestu je F.K. Sarajevo a ne ne slavija to je greska procitao sam negdje eto toliko
mozes li postavit link da i mi to procitamo tu gresku dokazi svima

Avatar
Pigi13
Postovi: 58
Pridružen/a: 20 dec 2008, 20:39
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pigi13 » 13 sep 2009, 21:39

ma slavija dala pare uefi da pogrijesi...100% :D :D
Mario Yepes

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Devil » 15 sep 2009, 18:47

U koliko se igra sutra protiv Turbine tek sam dosao u I.Sa pa nisam upucen.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

hara17
Postovi: 65
Pridružen/a: 11 jan 2009, 22:12
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la hara17 » 15 sep 2009, 19:21

mrzim_ulizice je napisao/la:
hara17 je napisao/la:
irfan41 je napisao/la:nijemi jasno po kojem kriteriju se pravila lista, pa slavija nije ni igrala u prvoj ligi jugoslavije, a da ne govorim da je sarajevo imalo najvise nastupa u evropi, i daje bilo najbolje plasirano na vjedcnoj listi jugoslovenske liga i iza sarajeva je bio velez i zeljo, stvarno neznam po kojem se kriteriju pravio poredak.


na 192. mjestu je F.K. Sarajevo a ne ne slavija to je greska procitao sam negdje eto toliko
mozes li postavit link da i mi to procitamo tu gresku dokazi svima
a jesi ti debil pa ja uopste ne navijam za sarajevo nit me zanima na kojem su oni mjestu samo sam rekao da je greska jer sam to procitao a i svaki pametan covjek moze to da zakljuci tako da...

ultra@rajvosa
Postovi: 358
Pridružen/a: 30 jun 2009, 15:35
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la ultra@rajvosa » 15 sep 2009, 19:33

Stole iz Bora je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la: Najbolji klubovi 20. stoljeća

Real prvi....192. Slavija Sarajevo BiH 4...
http://www.iffhs.de/?a413f0e03790c443e0 ... 3ccb05ff1d

1. Real Madrid CF Španija 563,50
2. Juventus FC Torino Italija 466,00
3. FC Barcelona Španija 458,00
.
.
.
110. Željezničar Sarajevo BiH 21...
.
.
176. Velež Mostar BiH 6...
.
.
192. Slavija I. Sarajevo BiH 4...
Dovoljno o ovj tabeli govori podatak da je njemacki trecoligas jena,koja nikad nije igala u prvoj ligi na 80-tom mjestu na toj tabeli,dinamo iz berlina koji je u 4-toj il 5-toj ligi na 86-tom mjestu,madzarski ferencvaros je na 13-tom mjestu :roll: ,leeds 14,spartak trnava i ofk beograd 83... Ovu tabelu ko da je top lista nadrealista pravila :D

Avatar
mrzim_ulizice
Postovi: 984
Pridružen/a: 29 avg 2009, 21:10
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la mrzim_ulizice » 15 sep 2009, 21:30

na 192. mjestu je F.K. Sarajevo a ne ne slavija to je greska procitao sam negdje eto toliko[/quote]
mozes li postavit link da i mi to procitamo tu gresku dokazi svima[/quote]

a jesi ti debil pa ja uopste ne navijam za sarajevo nit me zanima na kojem su oni mjestu samo sam rekao da je greska jer sam to procitao a i svaki pametan covjek moze to da zakljuci tako da...[/quote]
dobro ja sam debil a de mi ti link jedan gdje si procitao da je to greska da i ja procitam jel ti to tesko mene bas interesuje da procitam

Kaka
Postovi: 49
Pridružen/a: 14 jun 2009, 21:30
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Kaka » 15 sep 2009, 21:31

Sto se tice Slavije, Slavija postoji od 1908 .... do tada se skupilo bodova i bodova....a sto se tice Jene sine....vidim da ne pratis.....Jena je igrala LS....Leeds je igralo LS....Dynamo Dresden je igro LS.....a sto je najludje sve ih je Zvezda izbacila :)
Miloš Krasić !!!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Devil » 15 sep 2009, 21:33

Kaka je napisao/la:Sto se tice Slavije, Slavija postoji od 1908 .... do tada se skupilo bodova i bodova....a sto se tice Jene sine....vidim da ne pratis.....Jena je igrala LS....Leeds je igralo LS....Dynamo Dresden je igro LS.....a sto je najludje sve ih je Zvezda izbacila :)
I zato je Zvezda 26. :D
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

hara17
Postovi: 65
Pridružen/a: 11 jan 2009, 22:12
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la hara17 » 15 sep 2009, 21:36

mrzim_ulizice je napisao/la:na 192. mjestu je F.K. Sarajevo a ne ne slavija to je greska procitao sam negdje eto toliko
mozes li postavit link da i mi to procitamo tu gresku dokazi svima[/quote]

a jesi ti debil pa ja uopste ne navijam za sarajevo nit me zanima na kojem su oni mjestu samo sam rekao da je greska jer sam to procitao a i svaki pametan covjek moze to da zakljuci tako da...[/quote]
dobro ja sam debil a de mi ti link jedan gdje si procitao da je to greska da i ja procitam jel ti to tesko mene bas interesuje da procitam[/quote]

http://www.fkvelez.ba/index.php?option= ... 35:vijesti

evo link ma večezovoj sluzbnoj stranici sam nassao pise da su najvjerovatnije njemci pogrijesili

ultra@rajvosa
Postovi: 358
Pridružen/a: 30 jun 2009, 15:35
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la ultra@rajvosa » 15 sep 2009, 21:40

Dosta rasprave o toj glupoj tabeli koja nema veze sa vezom,i za ovu dvojicu pametnjakovica tema nije zvezda vec slavija :!:

Avatar
mrzim_ulizice
Postovi: 984
Pridružen/a: 29 avg 2009, 21:10
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la mrzim_ulizice » 15 sep 2009, 21:41

hara17 je napisao/la:
mrzim_ulizice je napisao/la:na 192. mjestu je F.K. Sarajevo a ne ne slavija to je greska procitao sam negdje eto toliko
mozes li postavit link da i mi to procitamo tu gresku dokazi svima
a jesi ti debil pa ja uopste ne navijam za sarajevo nit me zanima na kojem su oni mjestu samo sam rekao da je greska jer sam to procitao a i svaki pametan covjek moze to da zakljuci tako da...[/quote]
dobro ja sam debil a de mi ti link jedan gdje si procitao da je to greska da i ja procitam jel ti to tesko mene bas interesuje da procitam[/quote]

http://www.fkvelez.ba/index.php?option= ... 35:vijesti

evo link ma večezovoj sluzbnoj stranici sam nassao pise da su najvjerovatnije njemci pogrijesili[/quote]
e ja ti stranice majko moja ja mislio pocele novine da pisu heeheheheheheh e vidi se da ti je 17 god

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Devil » 15 sep 2009, 21:41

ultra@rajvosa je napisao/la:Dosta rasprave o toj glupoj tabeli koja nema veze sa vezom,i za ovu dvojicu pametnjakovica tema nije zvezda vec slavija :!:
Izvini ti sto pises o Slaviji,nego kada se igra sutra tekma?
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Pigi13
Postovi: 58
Pridružen/a: 20 dec 2008, 20:39
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Pigi13 » 16 sep 2009, 00:33

Devil je napisao/la:
ultra@rajvosa je napisao/la:Dosta rasprave o toj glupoj tabeli koja nema veze sa vezom,i za ovu dvojicu pametnjakovica tema nije zvezda vec slavija :!:
Izvini ti sto pises o Slaviji,nego kada se igra sutra tekma?

u 16:30...; ;)
Mario Yepes

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: FK Slavija

Post Postao/la Sova » 16 sep 2009, 12:37

У " " 16...
I ko se nad'o ale...

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.