FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

horde malta
Postovi: 4
Pridružen/a: 21 mar 2008, 16:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la horde malta » 09 apr 2008, 22:00

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


AHAHAHAHAHAHA

ONO ĆE IGRATI U EVROPI AHAHAHAHAHA

MALI JADNI I BIJEDNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 09 apr 2008, 23:44

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:pa vidi se da ne znas kad je sloboda igrala prije nekoliko godina protiv zelej ja mislim u finalu kolko je islo fukara u sarajevo vidi se da ne znas
Ispravka,sloboda nije u zadnjih 8 god igrala nikakvo fimale sa zeljom....niti je ikada u sarajevu u zadnjih osam god bilo vise od 300 fukara
AMAR OSIM!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 09 apr 2008, 23:48

horde malta je napisao/la::D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


AHAHAHAHAHAHA

ONO ĆE IGRATI U EVROPI AHAHAHAHAHA

MALI JADNI I BIJEDNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Care nemogu ti opsisati kakav je sjeb ispasti u polufinalu kupa lai ne mogu ni zamisliti kakav je sjeb ispasti u cetvrtini :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: finala
AMAR OSIM!!!

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RK Gradacac » 10 apr 2008, 10:15

Halo ba ima uzvrat, nije jos nista gotovo. A ovi pitari slave ko da su prvaci svijeta, uzivajte 7 dana jadnici a onda Zeljo prolazi!!! 2:1 u Tuzli za ZELJU!!!
A ti Ultras zar ne navijas za OM :mrgreen:
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 10 apr 2008, 16:48

Ok postujem to ali ja samo ispravljam ne tacan navod....bez ljutnje...pozdrav
AMAR OSIM!!!

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la skoYa » 11 apr 2008, 01:16

sto ste igrali, igrali ste :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 11 apr 2008, 10:04

skoYa je napisao/la:sto ste igrali, igrali ste :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Beze ti ovo.....
AMAR OSIM!!!

horde malta
Postovi: 4
Pridružen/a: 21 mar 2008, 16:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la horde malta » 11 apr 2008, 15:23

Danas sam u gradu čuo da je umrla sestra od Ibrahima Šehića golmana želje djevojka 1987. godište...

Ako je istina stvarno mi je žao i želim prenijeti iskreno saučešće porodici te djevojke. Bez obzira za koga ko navijao radi se o tragediji i curi od 20-ak godina....

P.S. samo mi nije jasno kako niko od željovaca to nije ovdje napisao

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RK Gradacac » 11 apr 2008, 17:19

Iskreno saucesce i od mene :cry:
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
suad
Postovi: 43
Pridružen/a: 20 mar 2008, 02:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la suad » 11 apr 2008, 18:30

I od mene saučešće, naravno ako je istina a volio bih da nije. :|
Samo tebe volimo...

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la skoYa » 11 apr 2008, 18:34

iskreno se nadam da je dezinformacija u pitanju,a ako nije stvarno mi je zao i moje saucesce :cry:

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 11 apr 2008, 22:00

Informacija je tacna,nisam bio kuci da napisem,provjerena 100%nazalost....sutra je dzenaza u dva sata u vlakovu...pozdrav
AMAR OSIM!!!

Avatar
suad
Postovi: 43
Pridružen/a: 20 mar 2008, 02:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la suad » 13 apr 2008, 02:41

Velika šteta zaista, neka joj je vječni rahmet duši.
Samo tebe volimo...

Avatar
mr.x
Postovi: 4
Pridružen/a: 13 apr 2008, 16:09
Lokacija: Seher Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mr.x » 13 apr 2008, 16:13

Iskreno saucecse...stvarno tragedija...
Mi smo Zeljini, Zeljo je je nas...

Avatar
mr.x
Postovi: 4
Pridružen/a: 13 apr 2008, 16:09
Lokacija: Seher Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mr.x » 13 apr 2008, 17:56

Eh ev raja, u derbiju kola, Zeljeznicar - Celik 3:2. Bilo je svega, od tuca medu navijacima do tuce igraca...
Kako komentarisete...
Mi smo Zeljini, Zeljo je je nas...

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NeLsoN » 13 apr 2008, 19:13

mr.x je napisao/la:Eh ev raja, u derbiju kola, Zeljeznicar - Celik 3:2. Bilo je svega, od tuca medu navijacima do tuce igraca...
Kako komentarisete...
ma korida prava.seljacki.nije to trabalo.i pitamo se sto nam je liga najgora.pa zato sto navijaci idu na utakmice da se vrijedjaju i tuke a ne da gledaju.ha ja. ccc :D :D :D :D
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 13 apr 2008, 19:37

NeLsoN je napisao/la:
mr.x je napisao/la:Eh ev raja, u derbiju kola, Zeljeznicar - Celik 3:2. Bilo je svega, od tuca medu navijacima do tuce igraca...
Kako komentarisete...
ma korida prava.seljacki.nije to trabalo.i pitamo se sto nam je liga najgora.pa zato sto navijaci idu na utakmice da se vrijedjaju i tuke a ne da gledaju.ha ja. ccc :D :D :D :D
Utakmica je bila dobra otvorena,nisam se nadao da je celik onako dobra ekipa nisu se branili,sabic zabio fantastican gol,ambiejnt dobar,svaka cast robiji na brojnosti,ne znam samo kako ce kuci izgleda da im zeljeznice nece dati voz jer su ga demolirali u dolasku....u svakom slucaju zasluzena pobjeda zelje..pozdrav ;)
AMAR OSIM!!!

Avatar
mr.x
Postovi: 4
Pridružen/a: 13 apr 2008, 16:09
Lokacija: Seher Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mr.x » 13 apr 2008, 20:48

csh je napisao/la:
NeLsoN je napisao/la:
mr.x je napisao/la:Eh ev raja, u derbiju kola, Zeljeznicar - Celik 3:2. Bilo je svega, od tuca medu navijacima do tuce igraca...
Kako komentarisete...
ma korida prava.seljacki.nije to trabalo.i pitamo se sto nam je liga najgora.pa zato sto navijaci idu na utakmice da se vrijedjaju i tuke a ne da gledaju.ha ja. ccc :D :D :D :D
Utakmica je bila dobra otvorena,nisam se nadao da je celik onako dobra ekipa nisu se branili,sabic zabio fantastican gol,ambiejnt dobar,svaka cast robiji na brojnosti,ne znam samo kako ce kuci izgleda da im zeljeznice nece dati voz jer su ga demolirali u dolasku....u svakom slucaju zasluzena pobjeda zelje..pozdrav ;)
Hahahahaha, hocemo li im mi posudit ciru sa grbavice :D :D :D :D :D
Mi smo Zeljini, Zeljo je je nas...

optimus
Postovi: 9
Pridružen/a: 19 mar 2008, 11:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la optimus » 14 apr 2008, 14:42

Dialiba Boubacar odlazi u Murciju?

Najbolji igrač Željezničara Boubacar Dialiba od ovog ljeta najvjerovatnije će igrati u španskoj Murciji.


Zainteresiranost za Dialibu su pokazali zagrebački Dinamo kao i pojedini njemački klubovi, ali kako saznajemo najrealnija opcija bi bila da napadač Željezničara završi u Murciji.

Mnogi klubovi su zainteresirani, ali su najveće šanse da ode u Murciju. Dialiba je dosta napredovao u posljednju godinu dana i sigurno da zaslužuje da mu se pruži prilika u nekom inozemnom klubu. Ima još nekih nedostataka koje mora popraviti. On je mlad igrač i svakako da je velika budućnost ispred njega, kaže za As izvor blizak Dialibi.

Znamo da je Dialiba u Željezničar došao po preporuci Riste Vidakovića pomoćnog trenera Murcije, koja će iduće sezone gotovo sigurno igrati u španskoj drugoj ligi, tako da se tu očekuju igračke promjene, a jedna od njih bi mogla biti naš mladi reprezentativac.

Skauti Murcije dolaze da gledaju Dialibu već ovog vikenda na derbi utakmicu sa Sarajevom. On ima dobre preporuke prije svih od čovjeka koji ga je doveo u Željezničar. No, znamo da ozbiljni klubovi žele vidjeti igrača na licu mjesta, pa tako i Murcija. Derbi je sigurno prilika da Dialiba pokaže kvalitet dodao je izvor Asa.

muris
Postovi: 3
Pridružen/a: 13 apr 2008, 11:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la muris » 14 apr 2008, 15:52

jest ima gdje i otic u drugu spansku

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Semrush [Bot] i 7 gostiju.