Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
100
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
73
30%
4. Nisam
54
23%
 
Ukupno glasova: 240

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la CRNI_SA » 23 sep 2009, 21:35

real je mnogo jadan ,4 kolo primere vec 2 penal sviran za real ,ovaj sudac svirao je tonu faulova za real kojih nije bilo ,manekeni se samo valjaju,!!
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la A_d_0 » 23 sep 2009, 21:38

a to ovo nije bio penal??

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Trasimaco » 23 sep 2009, 21:44

Mislim da cemo se ovakvih penala u korist Reala bas nagledati ove sezone. Govorim za Primeru, i ubijeđen sam da ce tako biti. Za LP nisam siguran, jer je ipak tamo malo ujednaceniji kriterij. Nista se nemojte cuditi ako Real dobije 10ak utakmica na osnovu odluke kakva je bila veceras.
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Avatar
-Barcelona-
Postovi: 1228
Pridružen/a: 28 avg 2009, 11:20
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la -Barcelona- » 23 sep 2009, 21:45

cist penal ko suza,ovaj iz viljareala digao ruke previse
DŽEKO, KONAČNO, POTPISAO ZA CITY!

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la A_d_0 » 23 sep 2009, 21:46

Trasimaco je napisao/la:Mislim da cemo se ovakvih penala u korist Reala bas nagledati ove sezone. Govorim za Primeru, i ubijeđen sam da ce tako biti. Za LP nisam siguran, jer je ipak tamo malo ujednaceniji kriterij. Nista se nemojte cuditi ako Real dobije 10ak utakmica na osnovu odluke kakva je bila veceras.
covjek je ocigledno igrao rukom i da je lopta prosla Boga pitaj sta bi bilo al nije morao da svira...

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Wolverine » 23 sep 2009, 21:46

Trasimaco je napisao/la:Mislim da cemo se ovakvih penala u korist Reala bas nagledati ove sezone. Govorim za Primeru, i ubijeđen sam da ce tako biti. Za LP nisam siguran, jer je ipak tamo malo ujednaceniji kriterij. Nista se nemojte cuditi ako Real dobije 10ak utakmica na osnovu odluke kakva je bila veceras.
u prijevodu: "nista se nije promjenilo"

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la CRNI_SA » 23 sep 2009, 21:50

-Barcelona- je napisao/la:cist penal ko suza,ovaj iz viljareala digao ruke previse
pa gdje mu je glava bila ?? suprotno od ruku skroz nije imao namjeru ,prvo crveni koji je smjesan zna se kada igrac napravi grublji start a ima zuti da mu sudije oproste ali drugi put ne, ovaj sudija je smjesan uvijek sam ga prezirao !!
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
don Ciro
Postovi: 807
Pridružen/a: 07 sep 2009, 09:00
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la don Ciro » 23 sep 2009, 21:56

Wolverine je napisao/la:
Trasimaco je napisao/la:Mislim da cemo se ovakvih penala u korist Reala bas nagledati ove sezone. Govorim za Primeru, i ubijeđen sam da ce tako biti. Za LP nisam siguran, jer je ipak tamo malo ujednaceniji kriterij. Nista se nemojte cuditi ako Real dobije 10ak utakmica na osnovu odluke kakva je bila veceras.
u prijevodu: "nista se nije promjenilo"
ozbiljno ? :lol: :lol: kako su smijesni ovi ,koda Real dobia penale sto je Real ebo te

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la rob do bagro » 23 sep 2009, 21:58

Eto recimo da ste bili bolji :mrgreen:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
don Ciro
Postovi: 807
Pridružen/a: 07 sep 2009, 09:00
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la don Ciro » 23 sep 2009, 21:59

CRNI_SA je napisao/la:real je mnogo jadan ,4 kolo primere vec 2 penal sviran za real ,ovaj sudac svirao je tonu faulova za real kojih nije bilo ,manekeni se samo valjaju,!!
Pa sta ces kad su penali

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Mirza_Hordas » 23 sep 2009, 22:05

Mirza_Hordas je napisao/la:nećemo tj. očekujem pobjedu od dva gola razlike

očekivao i dobio :mrgreen: :mrgreen: malo ronaldo malo kaka i dovoljno je za pobjedu
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la miky_hz » 23 sep 2009, 22:16

Cestitke ;)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Romariooo » 23 sep 2009, 22:18

Hehe, jad i cemer je ovaj Real, ljudi ih s igracem manje satjerali u 16, nista bolji niste nego prosle godine, opet ce te fasovati u El clasicu, nemate ni truda ni igre, sve nesto nazor.
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
don Ciro
Postovi: 807
Pridružen/a: 07 sep 2009, 09:00
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la don Ciro » 24 sep 2009, 08:06

Romariooo je napisao/la:Hehe, jad i cemer je ovaj Real, ljudi ih s igracem manje satjerali u 16, nista bolji niste nego prosle godine, opet ce te fasovati u El clasicu, nemate ni truda ni igre, sve nesto nazor.
Dobro ako nemas sta drugo reci ,El Madrigal je jedan od tezih terena u Spanskoj ligi mi smo zadovljni imali smo prilika puno.jos dok se bolje uigraju,Ronaldo je proradio

Avatar
RuudVanGoal
Postovi: 332
Pridružen/a: 10 sep 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la RuudVanGoal » 24 sep 2009, 08:56

CRNI_SA je napisao/la:real je mnogo jadan ,4 kolo primere vec 2 penal sviran za real ,ovaj sudac svirao je tonu faulova za real kojih nije bilo ,manekeni se samo valjaju,!!
wtf :S

sta pricas ti jesi ikako dobar :S penal je bio, real je bio tri puta jaci od villarreala na terenu, i ja se pitam sto sudija nije sudio penal kad su kaku oborili u sesnaestercu, sjecas se pred kraj prvog? Sjecas li se onog Lopeza kad je Gaga sa ledja udario u listni misic? - Trebo je dobiti zuti karton - sto bi bio njegov drugi, i ono je ocit start sa ledja koji se negdje NAGRADJUJE i sa crvenim.. a eto mejuto mu nije dao ni zutog... Sudjenje realno, ne bi mu ni ja dao, onda bi utakmica stvarno isla u pogresnom toku... ono sto hocu reci jeste da niko od vas nije realan na ovom forumu, a tek cemo mi vidjeti jel real jadan :roll:

isti ti manekeni nisu igrali protiv racinga nego protiv villarreala koji je koliko toliko bolja momcad od njih :S a isti taj sudac ti je uz Undiana Mallenca najbolji sudac Primere :? ako ne znas o kome je rijec - onda cu ti reci da je to MEJUTO GONZALES! al sta ja to tebi govorim tebi ni perez burrull nije poznat :S
Romariooo je napisao/la:Hehe, jad i cemer je ovaj Real, ljudi ih s igracem manje satjerali u 16, nista bolji niste nego prosle godine, opet ce te fasovati u El clasicu, nemate ni truda ni igre, sve nesto nazor.
nisi ti nju ni gledo ;)
Steve Gerrard, Gerrard
He runs around on the pitch
On a lead co's he's Essien's bitch
Steve Gerrard, Gerrard

Avatar
RuudVanGoal
Postovi: 332
Pridružen/a: 10 sep 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la RuudVanGoal » 24 sep 2009, 09:07

Evo sastavio sam tim koji bi prema meni bio najbolji za Real

-----------------Casillas----------------
Ramos-----Pepe---Albiol-----Marcelo
-----------Lass-------Alonso-----------
Higuain---------Kaka---------Ronaldo
----------------Benzema---------------

Trener: aBd Michel :lol:

Spanija: 4
Francuska: 2
Brazil: 2
Portugal 2:
Argentina:1

Tim vrijedi: €337 miliona
Prosjek godina: 24.27
Prosjecna visina: 1.82m
Prosjecna tezina: 75.09kg
Steve Gerrard, Gerrard
He runs around on the pitch
On a lead co's he's Essien's bitch
Steve Gerrard, Gerrard

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Mirza_Hordas » 24 sep 2009, 11:39

hahahahaha jao navijača barce :D :D dosadni ste ko muhe dolazeći na ovu temu
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

collapse
Postovi: 9
Pridružen/a: 03 maj 2009, 02:44
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la collapse » 24 sep 2009, 13:28

real je najjaci i svi to znaju pustite ove neznalice o fudbalu koje su ljubomorno sto imamo najbolje igrace na svijetu nije nama nikad svirano 16 penala u jednoj sezoni ko barci prije cetiri godine pa drze i sad rekord i nema veze da nista neosvojimo ove godine jer smo tek napravili ekipu ali ova ekipa ce harati narednih pet godina evropom mada se i sad svi plase da ih nezapadnemo u ligi prvaka :D
Real Madrid C.F.

Avatar
RE-SU
Postovi: 215
Pridružen/a: 27 jul 2009, 19:33
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la RE-SU » 24 sep 2009, 13:36

collapse je napisao/la:real je najjaci i svi to znaju pustite ove neznalice o fudbalu koje su ljubomorno sto imamo najbolje igrace na svijetu nije nama nikad svirano 16 penala u jednoj sezoni ko barci prije cetiri godine pa drze i sad rekord i nema veze da nista neosvojimo ove godine jer smo tek napravili ekipu ali ova ekipa ce harati narednih pet godina evropom mada se i sad svi plase da ih nezapadnemo u ligi prvaka :D


To cemo jos da vidimo jer nista niste jos dokazali niti opravdali. Prava iskusenja tek predstoje, a do tada molim za veliki respect najboljoj ekipi koja je ikada postojala: jednoj i neponovljivoj Barceloni
Najbolji tim ikada - Barcelona fc

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Trasimaco » 24 sep 2009, 13:39

Penal nije postojao, ali navikao sam da to gledam. Nije da se ja nesto bunim, sve je to normalno kad je Real u pitanju. :mrgreen:
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.