Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Profesor
Postovi: 4261
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Profesor » 12 avg 2012, 19:08

Arshavin, Chamakh sto prije iz Arsenala!! RvP totalno nezainteresiran, treba sto prije rijesiti njegov status. Gerv glup kao i obicno, Nico MORA imati prednost pred Jenkinsonom. Ostali manje vise dobro odigrali. Pojacanja sasvim solidna za prvu utakmicu :D

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4981
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 12 avg 2012, 19:13

suhakrpa je napisao/la:Sve u svemu, odlicno odradjena generalka i sada se 100% skoncentrisati na EPL. U prvom kolu igramo protiv Suthamptona i ocekujem da u prvenstvo krenemo pobjedom.
Prvu igramo protiv Crnih Macaka :D i uvijek odlicnog Mignoleta koji ce vaditi sve zivo :)
Rođen s tobom da budem

Avatar
bega_afc
Postovi: 13771
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 12 avg 2012, 19:17

ja fakat ne mogu da vjerujem da neko moze za zervinja napisat da je glup,taj il mora bit corav il je on sam glup,podolskom nije dao onu loptu,zbog nje je glup garant al ga je prije toga proigro i podolski umjesto da vrati povratnu zapeo,ne bi mu je ni ja dao sljedeci put
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Profesor
Postovi: 4261
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Profesor » 12 avg 2012, 19:21

Gervinho je glup!

Avatar
Konfucije
Postovi: 277
Pridružen/a: 26 maj 2012, 13:23
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Konfucije » 12 avg 2012, 19:26

bega_afc je napisao/la:ja fakat ne mogu da vjerujem da neko moze za zervinja napisat da je glup,taj il mora bit corav il je on sam glup,podolskom nije dao onu loptu,zbog nje je glup garant al ga je prije toga proigro i podolski umjesto da vrati povratnu zapeo,ne bi mu je ni ja dao sljedeci put

Ona situacija kad mu je Arshavin dao loptu koju je morao pospremiti odmah u gol pokazuje njegovu ogranicenost i izrazito izrazen osjecaj za glupost.
Dobar dan,Mi smo Sarajevo,izvolite se braniti !

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11744
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AllGunsBlazing » 12 avg 2012, 19:30

:lol: :lol: :lol: Ma ja to bi Said dao. Zato je i glup. A to sto je i Podolski ispucao slicnu situaciju to nije ni bitno. Sto je Gervinho imao 4-5 prodora ni to nije bitno. Pa sve sto se uradilo u drugom poluvremenu bilo je preko Gervinha.
Celik!3,2,2.

Avatar
Konfucije
Postovi: 277
Pridružen/a: 26 maj 2012, 13:23
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Konfucije » 12 avg 2012, 19:35

AllGunsBlazing je napisao/la::lol: :lol: :lol: Ma ja to bi Said dao. Zato je i glup. A to sto je i Podolski ispucao slicnu situaciju to nije ni bitno. Sto je Gervinho imao 4-5 prodora ni to nije bitno. Pa sve sto se uradilo u drugom poluvremenu bilo je preko Gervinha.
Ma ti si na cracku,dobro ti onaj rece. :P :mrgreen:
Dobar dan,Mi smo Sarajevo,izvolite se braniti !

Avatar
Desole
Postovi: 1788
Pridružen/a: 19 jan 2012, 11:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Desole » 12 avg 2012, 19:35

Solidno, ispunili su moja ocekivanja. Igrali smo opusteno, a rezultatski izgleda dominantno...tacno kako i treba da bude u utakmici između Arsenal i drugoligas iz Njemacke (uz duzno postovanje ovoj ekipi).

Cazorla i Giroud odlicni, Podolski dovoljno dobar. Santi je profil igraca kakav nam je nedostajao, pregled igre odlican, pasovi jos bolji. Olivieru je jedino nedostajalo sportske srece za pogodak. Jaci smo mnogo u skok igri s njim, a barata i sa spustenom loptom. Podolski moze biti dobra opcija na lijevom krilu jer se uvijek moze ubaciti kao drugi napadac, dakle otvara mogucnost transformacije sa 4-2-3-1 na 4-4-2.

Vezni red u globalu izgleda dosta dobro, napad i uz odlazak Robina dovoljno dobro. Odbrana je tu i tamo klimava. Naravno nista ova utakmica ne znaci pa je ne moguce najaviti pohod na neke trofeje. Prvo ce trebati mnogo sportske srece, zatim konstante, sto manje povreda. Kvalitete imamo vise nego prosle sezone...

u prvih 11 ocekujem:
Szczesny, Yennaris, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Song, Arteta, Cazorla, Chamberlaine, Walcott, Giroud

prvo kolo se mora dobiti!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11744
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AllGunsBlazing » 12 avg 2012, 19:38

Ozbiljno ti kazem, covjek je imao 4-5 prodora, dodao dobre lopte Podolskom i Robinu koje ovi nisu iskoristili, dao gol, i upropastio dvije situacije i on je glup. A nije Walcott glup koji nsita osim protrcavanja i vracanja lopte nazad ne zna.
Celik!3,2,2.

Avatar
Konfucije
Postovi: 277
Pridružen/a: 26 maj 2012, 13:23
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Konfucije » 12 avg 2012, 19:42

AllGunsBlazing je napisao/la:Ozbiljno ti kazem, covjek je imao 4-5 prodora, dodao dobre lopte Podolskom i Robinu koje ovi nisu iskoristili, dao gol, i upropastio dvije situacije i on je glup. A nije Walcott glup koji nsita osim protrcavanja i vracanja lopte nazad ne zna.
Koji je rezultat tih prodora,nanize 2-3 i onda upropasti sve sto je uradio.Da je dobar u glavi imao bi znatno bolji ucinak,kako on tako i Arsenal.
Dobar dan,Mi smo Sarajevo,izvolite se braniti !

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11744
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AllGunsBlazing » 12 avg 2012, 19:44

Konfucije je napisao/la:
AllGunsBlazing je napisao/la:Ozbiljno ti kazem, covjek je imao 4-5 prodora, dodao dobre lopte Podolskom i Robinu koje ovi nisu iskoristili, dao gol, i upropastio dvije situacije i on je glup. A nije Walcott glup koji nsita osim protrcavanja i vracanja lopte nazad ne zna.
Koji je rezultat tih prodora,nanize 2-3 i onda upropasti sve sto je uradio.Da je dobar u glavi imao bi znatno bolji ucinak,kako on tako i Arsenal.
Cekaj kako nije dobar u glavi? Dvije situacije upropastili Podolski i Robin, tu on nista nije mogao, jednu je dao gol, jednu je bio sebican i jednu je usrao. Znaci od 5 tri su bile dobre(sa njegove strane), jedna je bila sebicna(to nema veze sa glavom) i jednu je bas pogrijesio.
Celik!3,2,2.

Avatar
Konfucije
Postovi: 277
Pridružen/a: 26 maj 2012, 13:23
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Konfucije » 12 avg 2012, 19:46

Znas i sam da tako igra kako se vratio s Africkog kupa nacija.Uyebe svaku akciju.
Dobar dan,Mi smo Sarajevo,izvolite se braniti !

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11744
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AllGunsBlazing » 12 avg 2012, 19:47

Konfucije je napisao/la:Znas i sam da tako igra kako se vratio s Africkog kupa nacija.Uyebe svaku akciju.
Sad ti rekoh od pet situacija(dobrih) tri je pozitivno rijesio, dvije je zafrkao. To i niej svaka akcija, uz sve to dao je gol.
Celik!3,2,2.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8369
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Rosicky » 12 avg 2012, 19:58

Čambo zdobio lakšu ozljedu

Avatar
vedofeelgood
Postovi: 2367
Pridružen/a: 31 avg 2011, 17:23
Lokacija: PremierSport d.o.o - Vogosca
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la vedofeelgood » 12 avg 2012, 20:21

Haj ne serite. Sta ste ocekivali od Robina, da udje i da grize ? Boze sacuvaj s kim dijelim misljenje na ovom forumu, stvarno nekad pretjerate.

Nakon brojnih lijepih trenutaka prosle sezone koje nam je priredio, ja ne mogu da mrzim tog čovjeka i da mu kazem NE ako zeli da ostane.
If you do not believe you can do it then you have no chance at all.
Arsene Wenger

Od kolijevke do tabuta JACK WILSHERE vam je babuka !!!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11744
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AllGunsBlazing » 12 avg 2012, 20:33

vedofeelgood je napisao/la:Haj ne serite. Sta ste ocekivali od Robina, da udje i da grize ? Boze sacuvaj s kim dijelim misljenje na ovom forumu, stvarno nekad pretjerate.

Nakon brojnih lijepih trenutaka prosle sezone koje nam je priredio, ja ne mogu da mrzim tog čovjeka i da mu kazem NE ako zeli da ostane.
Ti ne mozes, mi mozemo, to je bit svega. On je ispao djubre, hvala mu za sta je uradio, ali ipak on ostaje Arsenalu duzan a ne obratno. Ipak jedna sezona ne mzoe vratiti 7 sezona muke i strpljenja sa njim.
Celik!3,2,2.

Avatar
Londonarsenal
Postovi: 483
Pridružen/a: 21 maj 2012, 21:07
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Londonarsenal » 12 avg 2012, 21:03

Veoma dobra utakmica za nas iako ovo se nije ocekivalo od Kolna. Bili su umorni i nisu pruzili nikakav otpor. Ovo je moglo zavrsiti deset golova razlike da je Wenger rekao da se maksimalno zalazu. Cazorla fantastican, biti ce najbolje pojacanje lige ove sezone. Giroud i Podolski jako dobri i definitivno Podolski se najbolje snalazi na lijevoj strani napada sto je i danas pokazao. Gervinho i Wallcot ne trebaju da igraju zajedno. Ox odlican i danas i definitivno njegova univerzalnost vise donosi u sredini terena. Mannone,Djuro,Chamakh mislim da su dobili dovoljno prilika i da njihova buducnost nije u Arsenalu. Van Persie danas je samo kocio igru i njegov status treba rijesiti sto prije ovako ili onako jer samo unosi nemir u ekipu. Sve u svemu, ocekuje nas jako uzbudljiva sezona pa zasto ne reci i uspjesna :)

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la nedim1993 » 12 avg 2012, 21:11

Ne mogu da vjerujem da se raspravljate o tome da li Gervinho dobar u glavu. Čovjek koji je faktički jedini igrao u drugom poluvremenu. i čovjek koji ima najbolji prodor u Arsenalu uz Ox-a.
E stvarno ne mogu da vjerujem. Čovjek ako bude igro' ovako bit će za nas ko novo pojačanje!
U odbranu se mora pod hitno neko dovest. Ne može nama yennaris bit zamjena za igrača poput Sagne nikako.
Svaka čast momku al nije još on za tog.
Vođa zna.

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Arnelinho » 12 avg 2012, 21:24

Ja ne znam ko je glup, al' Gervinho sigurno nije. Jedino treba provjeriti ove što pišu takve budalaštine. Momak je danas bio medju najboljim.

A ona situacija sa Podolskim, zapitate li se da nije slučajno kont'o kako je Lukas u ofsajdu? I mogao je biti. Nisam siguran da li je, ali bilo je na ivici. U drugoj takvoj situaciji nije bio sebičan, što li?

Yennaris me oduševljava. Što se mene tiče novog desnog beka ne trebamo. Prvo me je Jenki pošteno iznenadio, a Nicco oduševio. Mislim da je to taman što se tiče desnog beka. Ako bi koga u odbranu, ja bih radije štopera, a onda tek lijevog beka. Na desnom smo i više nego solidno pokriveni.

Ima još pe'-šes' igrača, koje se treba riješiti. Daće bog otiće i oni, pa kad ne bi nikog doveli.

Pojačanja su se dobro pokazala.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11744
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AllGunsBlazing » 12 avg 2012, 21:29

Uvijek je Robin igrao sporije od ostatka ekipe, on voli da na miru primi loptu pa tek onda dalje. To se najbolje vidjelo danas jer su svi pokusavali da iz jednog dodira sto bolje odigraju samo je on uzimao lopte i usporavao akcije. Voli covjek da ima veci kontakt sa loptom, a ne da igra na prvu, da ne ispadne da ga sad opet kritikujem.
Celik!3,2,2.

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.